PDA

View Full Version : Искам да й се обадя..но не мога :(



07-16-2006, 20:49
Минаха близо 120 дена от раздялата с бившата ми приятелка..мина толкова време и не мога да я забравя. Все си мисля сега какво прави, сеща ли се за нашето минало, иска ли да й се обадя..да я чуя какво прави, но все нещо ме спира. Нещо ме спира, защото знам, че сега е с друг и не се сеща за мен. Не можах да я забравя и не съм пробвал с други, защото просто не ме привличат и по характер и по външен вид. Всеки път, когато излеза с приятели се опитвам да се забавлявам, да не мисля за нея, да обърна внимание на едно момиче, което взе да ми допада, но нещо ме спира. Спира ме нещото, защото си мисля, че ще нараня момичето, което обичах(м). Преди време бях писал една тема. Темата е ТАЗИ (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=39927&start=0). Ако искате можете да я прочетете..Бях се отдал на тренировки и купони, и все още е така, но не става, нищо не помага :( Когато гледам телевизия или съвсем случайно се пусне някоя песен, на която значението е прощаване/любов си мисля дали това не е знак..знак, че трябва да и се обадя. :( :smt010 Приятелите ми се опитавха да ме развеселяват и до известна степен успяха, но само когато съм в тяхната компания (а тва е доста голяма част от времето ми, но все пак..), иначе когато съм сам си мисля за нея :smt011 :smt011 :smt011

RudeBunny
07-16-2006, 20:56
любов любов ... просто трябва да го кажеш на нея.. ние можем да прочетем и да ти кажем по нешо но няма нищо по-хубаво от тва да си поговорите.. обади и се.. без да мислиш че нещо може да ет спре.. просто го направи ...

ivan4o_haivan4o
07-16-2006, 20:59
mi moje da i se obadi6 samo da q 4ue6 kak e i da q pita6 kak vyrvi jivota i dali ima priqtel ama da ne izglejda kato 4i li se interesuva6 ot neq .se edno prosto iska6 da 4ue6 dobyr priqtel :roll: i ako po nqkaf na4in razbere6 ti namekne 4e o6te iska da e s teb togava i kaji 4e i ti iska6 ........

ani88
07-16-2006, 21:15
Obadi i se kolkoto i da e trudno ako ti e tolkos trudno pishi i sms kak e kakvo si pravi kak minava vremeto pri neq spomeni v sms che si se setil za neq i si reshil da i pieshesh{zvannesh}.Dori q pokani na kafe da izlezete kato priqteli da se vidite kak ste taka moje da ti olekne.Lubovta za jalost mn naranqva i trqbva mn vreme za da zarasnat ranite ot neq.USpex dano saberesh sili da i zvannesh

Sexapilna_kukla
07-16-2006, 21:35
Nai-dobre i se obadi!V kraina smetka nishto ne gubish,naprotiv-daje moje i da spechelish :wink: Nali znaesh,che poveche sajalqvame za neshtata,koito sme misleli da napravim,a ne sme posmeli,ot kolkoto za tezi,koito sme napravili, :arrow: deistvai!Ne znesh kak shte se razviqt neshtata... :D A ako sedish i se chudish dali da i zvannesh nishto ne pechelish,taka che i se obadi-tova e moqt savet!

Krem4eto
07-17-2006, 16:47
любов любов ... просто трябва да го кажеш на нея.. ние можем да прочетем и да ти кажем по нешо но няма нищо по-хубаво от тва да си поговорите.. обади и се.. без да мислиш че нещо може да ет спре.. просто го направи ...

ДаваЙ!

07-17-2006, 17:23
Не мога..нещо ме спира всякаш не трябва се обаждам. Ще се опитам към края на деня (11-12) да й пиша..нещо ме спира и не мога. Мисля, че вече ме е забравила и аз съм глупакът, който успя да му вземе ума и да тича след нея като.. :cry:

ni6to_ob6to
07-17-2006, 17:39
по-добре й се обади , а не й пиши .. смс-а може да се разбере по много начини .. обади й се .. а пък ако иска .. можете да излезете да поговорите .. така мисля ..

Angel_eyes
07-17-2006, 18:47
Искам,но немога...сладур такива филми няма.Ти стига да поискаш,може да направиш всичко,действай,потърси я...След като неможеш да я забравиш се бори за нея...друг изход няма :wink:

SnoW_GiRl_
07-17-2006, 18:56
obadi i se kolkoto se moje po skoro.pogovorete...ako se saglasi izlezte na kafence da se vidite i 6te razbere6 dali ima 6ans otnovo da e s teb za6toto ne e kazano 4e kato e s dryg da ne misli za teb i da ne obi4a teB!
ySpehHHh

lost_girl
07-17-2006, 18:58
ми според мойто скромно мнение имаш още чуства към това момиче.....явно си се влюбил и то много....ако питаш ме обади и се....нищо няма да загубиш...а ако тя те пита за какво и кажи че си се сетил за нея и за всичко което сте приживяли и я помоли да се срешнете като приятели и да пиете по нещо и лека по лека и кажи какво испитваш към нея...... а бе с една дума кажи и тва което каза на нас

ne6i4
07-17-2006, 19:02
виж какво ще ти кажа,ако те е обичала ще се зарадва поне малко на това да и се обадиш,повярвай ми!ако за миг поне те е обичла нещо в сърцето и ще трепне!може сега да е щастлива,но...мислиш ли че поне за миг няма да си мисли за теб!обади и се!и ще видиш че ще се зарадва!гарантирам!
ако греша ми пиши лично за да знам да се поправя!надявам се да съм била от полза!!!!
айде успех!

и ако имаш време ми пиши та да знам кво е станало,ако ме послушаш де :) 8)

07-19-2006, 08:24
Хора :smt011 Обадих й се, но първия път ми затвори, след 3-4 часа пак й се обадих и вдигна. Разговора протече така :
"Здравей, как си"
"кажи, ми ок съм"
"какво правиш, как са нещата при теб, всичко добре ли е"
"не те интересува, кажи какво искаш"
"да си поговорим"
"е аз не искам"
"добре"
"and then i press the red button.."
Виждате сами гадното й поведение..Защо така се държи :smt010 Не съм и изневерявал, не съм заглеждал друга..беше единствена за мен. Никога повече няма да мога да се влюба, малко или много да го казвам то е така..просто няма смисъл - ще нараня и мен и другото момиче, защото ще си мисля за нея докато съм с второто момиче...нека си живее, нека бъди щастлива и да не се сеща за мен, просто се радвах, че имах такова момиче до себе си и ще бъде завинаги в моите мисли..

sladkata_hilary
07-19-2006, 08:51
Obadi i se kolkoto i da e trudno ako ti e tolkos trudno pishi i sms kak e kakvo si pravi kak minava vremeto pri neq spomeni v sms che si se setil za neq i si reshil da i pieshesh{zvannesh}.Dori q pokani na kafe da izlezete kato priqteli da se vidite kak ste taka moje da ti olekne.Lubovta za jalost mn naranqva i trqbva mn vreme za da zarasnat ranite ot neq.USpex dano saberesh sili da i zvannesh

ми да,така е..но той нали каза,че тя сега си има приятел-това е гадното.Колкото и да я обича,едва ли тя изпитва нещо още щом е с друг :smt012 ,поне аз така мисля- [-o< дано да са се запазили и нейните чувства и да се съберете,ако наистина го желаете.Еми успех,сладур :wink:

sladkata_hilary
07-19-2006, 08:54
Хора :smt011 Обадих й се, но първия път ми затвори, след 3-4 часа пак й се обадих и вдигна. Разговора протече така :
"Здравей, как си"
"кажи, ми ок съм"
"какво правиш, как са нещата при теб, всичко добре ли е"
"не те интересува, кажи какво искаш"
"да си поговорим"
"е аз не искам"
"добре"
"and then i press the red button.."
Виждате сами гадното й поведение..Защо така се държи :smt010 Не съм и изневерявал, не съм заглеждал друга..беше единствена за мен. Никога повече няма да мога да се влюба, малко или много да го казвам то е така..просто няма смисъл - ще нараня и мен и другото момиче, защото ще си мисля за нея докато съм с второто момиче...нека си живее, нека бъди щастлива и да не се сеща за мен, просто се радвах, че имах такова момиче до себе си и ще бъде завинаги в моите мисли..

леле мн съжалявам,ебатииии и отношение-ти искаш да я чуеш ,а тя те отрязва така.Тая акъл има ли :smt013 ,не мисля че трябва да се тормозиш заради нея-когато се сетиш за нея,колко я обичаш още и т.н. си помисли за този разговор-това ще ти помогне да я забравиш. =;

EnJoY^CRY FOREVER
07-19-2006, 08:55
Хора :smt011 Обадих й се, но първия път ми затвори, след 3-4 часа пак й се обадих и вдигна. Разговора протече така :
"Здравей, как си"
"кажи, ми ок съм"
"какво правиш, как са нещата при теб, всичко добре ли е"
"не те интересува, кажи какво искаш"
"да си поговорим"
"е аз не искам"
"добре"
"and then i press the red button.."
Виждате сами гадното й поведение..Защо така се държи :smt010 Не съм и изневерявал, не съм заглеждал друга..беше единствена за мен. Никога повече няма да мога да се влюба, малко или много да го казвам то е така..просто няма смисъл - ще нараня и мен и другото момиче, защото ще си мисля за нея докато съм с второто момиче...нека си живее, нека бъди щастлива и да не се сеща за мен, просто се радвах, че имах такова момиче до себе си и ще бъде завинаги в моите мисли..

Пич аз сьм в почти сьщата ситуация загубих я преди два дни и немога да спра да мисля за нея немога да си намеря место кьдето да не мисля немога и немога .. квото и да гледам се едно гледам нея.. Чудя се да се обадя ли знам че ще ми затвори и още повече ще се сдухам.. Дай да си направим комитет на ревлювците колкото и смешно да е .. А се смеех на хората които ревят за момичета.. Смеех се щото нз кво е това гадно нещо любовта.. Искам да сьм с нея пак но тя надали с което се доближавам то твоята ситуация .. КАзах и в неделя да ми прати 5 смс-а с това как и е минала седмицата без мен.. дали и липсвам дали е по добр ебез мен и мисля да изчакам до тогава и да имма малка надежда в мен.. Само тя мое ме оправи приятелите ме забаламосват добре . гледам да правя различни неща но града ни позволява да правя това което сьм правил с нея нз какво чувства тя дали и пука за мен.. При раздялата каза по скоро сьм свикнала с теб от колкото те обичам ,... е от това ме заболя.. И не я помолих отново да бьде с мен щеше да го направи но си викам айде да видим как ще мине една седмица без мен .. след това заминава на море с тяхните само и винаги и е тапо там а и ще и дойде и ще кисне в апартамента сама както мн др пати.. та се надявам ако не тук щото е мн хубава и сеа ще трагнат да я забиват както мен вече .. и тука мое и да не осазнае.. Всяка вечер си приказвахме по 1-2 часа преди да легнем в skype..Всеки следобед чатихме абе бях най щастливия но всичко ставеше по нейния начин тоез обратното на това което аз исках.. Нз немога да си кажа край немога да я забравя но и не искам... Живота ми се променя в лоша страна и дори не искам да си казвам всяко зло за добро знаеш как се страда и зн че ще ме разбереш просто живота е не благодарен ... Давал сьм толкова мн за нея че няма на кьде примери море...Оф пиша толкова мн че така си изливам душицата.. Мислех си аз преди ще намеря др нно никоя неможе да ме фпечетли.... Не искам да я намразвам.. Последните и думи бяха .. Ти си номер 1 за мен. Никой в скоро време няма да получи това което дадох на теб.. ТИ си най голямата ми любов 3 часа сьлзи и край до там изгледах и гьрба бях с колело и си нямате на идея за колко време си бях в нас секунди а не сьм близо .. АКо не се вьрне при мен живота ми ще се провали на кьдето е и трьгнал щотонито една не може да ми хареса както тя дори и да е по хубава от нея... ОБИЧАМ Я поне като немога да и го кажа да ме разберете Вие дано види тези мой думи но.. Няма как да не сьм сам а сега нетрябва влизам да се кьпя и се сещам как сме се лигавили с нея у нас в банята и веднага ред сьлзи ред суполи... Може би иска да по диша малко аз сьм и пьрвия и може да сьм и омразнал но напоследак правим толкова различни неща но тя не трьпва когато ме види а аз като излизам есе препознавам трипьти докато е видя.. Един пьт се опитах да се расьрдя и си трьгнах после тичам след нея и немога да си спра краката след това догонване тя ми каза че иска 5-6 дена да не я тьрся и.т.н защото нз какво иска... Тогава и казах избирай по добре един пьт да страдам но нз че така ще се чуствам ... и вечерта ми званна и каза да скасаме аз казах неикскам и казах сеа идвам горе до пред вас мраднахме на 200 м от ятях по край реката на нашето място инт което е че беше 17 а на 17 преди 1г. и 4 месеца се видяхме за 1-ви пьт искам пак !!!

Сьвет немога да ти дам дано сьм ти помогнал че не си сам... и дано се оправим по-добре с тях в краен и нежелателен случей и без тях :smt010 :smt010