PDA

View Full Version : Da razvalq li priqtelstvoto si zaradi edno momche?



Zuckerpuppe
07-16-2006, 21:38
Znachi otskoro s moita pr sme v nova kompaniq i ni e super qko .Problemyt e tam che mn mi haresva edno ot momchetata i samo nqkvi snego si flirtuvame ,ama samo tva...i na poslednoto kuponche dosta vreme bqhme sami i toi ni6to ne napravi :( ,a nao -loshoto e che edno momi4e ot kompaniqta eludo vlubena v nego i e imalo ne6to m/u tqh ,a sq ni6to.Posyvetvaite kakvo da pravq ,za6toto v kraen sluchai ako momcheto izbere men ne iskam da qnaranqvam..pls pomognete mi

07-16-2006, 21:45
Виж сега....помисли колко държиш на приятелката си и дали наистина ти е приятелка.Според мен в тази сутиация все някой ще бъде наранен-или ти или приятелката ти.Пробвай все пак,в крайна сметка между тях е БИЛО и вече явно е свършило.Нищо не се знае но все пак....и поговори с приятелката си и с момчето.И пак помисли!!

sensa
07-16-2006, 23:47
Ami do kolkoto razbrah s tova momi4e se poznavate ot skoro ...... zna4i ne moje da ti e tolkova dobra priatelka , 4e da prenebregne6 sebe si zaradi neq... istinskoto priatestvo se porajda mn trudno ... nikoga nedei da izbarzva6 v precenkata si i ne se doverqvai prekaleno!!1 :!: :!: :!: ta ne vijdam kakav ti e problema , da bade6 s tova mom4e????? sigurno nqkoi 6te ti kaje : ne , nedei da go pravi6 , priatestvoto e nai vajno i ostava zavinagi......! az bqh v sa6toto polojenie ( samo s edna razlika , 4e s momi4eto bqhme "priatelki" ot 2 godini i polovina ) No izbrah nego!!!! i sega ne sajalqvam- toi se okaza lubovt ana jivota mi :smt007 :smt007 :oops:

LP_girl_14
07-16-2006, 23:56
Между тях е имало нещо,обаче всичко е приключило.Ако мислиш че момчето те харесва,че имаш шанс с него-опитай се!Ако предпочетеш мира в компанията,няма да си с него,заради нея,пък и тя няма да е с него,защото вероятно той няма чувства към нея.Така че ако и двамата искате да сте заедно-бъдете.Понякога човек трябва да е малко егоист,защото ако тази твоя приятелка,с която се познаваш от ското беше на твое място,едва ли би се жертвала за теб

NicknameANdPasswORd
07-17-2006, 00:03
ха ... че във Войната и в Любовта няма правила .... Моя Най-добър приятел ми открадна Любовта .... тай че кво да не би да е мислил мн мн

я не така ... Ако мислиш че може да стане нещо между вас ... рискувай никой няма да ти кАже браво ако не го закачаш и не флиртуваш и не бъдеш с него заради приятелката си !!! най-мн да ти се изсмеят