PDA

View Full Version : Спите ли в гаджето си???(и ми трябва съветче)



притеснителна
07-16-2006, 21:53
Значи спите ли в гаджето си?Защото приятелят ми ме попита веднъж"Айде тая вечер да дойдеш у нас".Но нз как да кажа на майка ми,че ще ходя да спя там,защото тя знае,че сме правили секс и си представям какво ще си помисли....та предложения как да и кажа??
Искам да знаете,че съм много близка с майка ми и и казвам всичко,пък и как да й кажа,че гаджето ще дойде у нас вечерта....помагайте моля ви!

`Death`Whore`
07-16-2006, 21:55
Или я излъжи, че има купон, или кажи истината направо - че ще спиш в леглото на приятеля си. И И напомни, че секс можете да правите и през деня, а щом И казваш, значи не отиваш там заради секса.

притеснителна
07-16-2006, 21:59
Ааа забравих :roll: а какво да обяснявам на баща ми???

thirteen
07-16-2006, 22:00
Аз не съм спала в тях , но един вид пак същото бях няколко дни на селото му и спах с него на 1 легло,.. обаче аз излъгах,че съм на село с приятелката ми.Щом сте толкова близки не лъжи.

`Death`Whore`
07-16-2006, 22:00
След като майка ти ти е толкова близка, остави на нея да обясни. Ако баща ти е ревностен и луд, тя ще го излъже.

NaI_MiLi4KaTa
07-17-2006, 02:42
След като майка ти ти е толкова близка, остави на нея да обясни. Ако баща ти е ревностен и луд, тя ще го излъже.
Напълно съм съгласна. И един скромен съвет от мен: Никога, ама никога не ги лъжи, защото веднъж изгубят ли ти доверие... лошо става. Просто съм минала по този път.

Dez
07-17-2006, 05:04
само истината и нищо друго :) пък квото стане :)

belluci
07-17-2006, 05:55
emi spala sum i si im kazvam ...otivam da spq v tqh,ama zavisi na kolko godini si ...sq ako si na 15 primerno ne e mnogo hubavo da go iztursi6 e taka...

bulgarche
07-17-2006, 08:02
По-добре казвай истината, че после повече проблеми. Аз...ами винаги спя у тях или те унас, понеже в моя град гледам да няма такива създанийца, все са от другаде :)

luda`flirtajika
07-17-2006, 08:07
estestveno e da poslujesh leko v nqkoi momenti,no v tozi po dobre kaji ;)

iiirish
07-17-2006, 10:30
по принцип не съм спала в тях, нито той у нас. но винаги гледаме да се измъкнем извън града, примерно на море или нещо такова с преспиване

iiirish
07-17-2006, 10:31
майки ти със сигурност ще те разбере, затова на нея й кажи истината, а пък тя ще се оправи по-нататък с баща ти. поне при мен нещата са така. успех :wink:

alkobalko
07-17-2006, 12:37
Az spq v gadjeto mi ili toi v nas. I moite i negovite roditeli znaqt. Po-dobre e da i kajesh istinata. Ako q izlujeshy i sled tova razbere, poveche nqma da ti ima doverie. Shtom ste tolkova blizki ne bi trqbvaloda ti suzdade problem. Pomoli q tq da se razbere s bashta ti. Tq shte preceni kakvo da mu kaje-istinata ili da go izluje.

lost_girl
07-17-2006, 14:10
След като майка ти ти е толкова близка, остави на нея да обясни. Ако баща ти е ревностен и луд, тя ще го излъже.
Напълно съм съгласна. И един скромен съвет от мен: Никога, ама никога не ги лъжи, защото веднъж изгубят ли ти доверие... лошо става. Просто съм минала по този път.

ии аз сам минала по тоя път само дето не съм и казвала за гадже защото си нямам,но и да имам ще и каажа!по добре от мен да научи отколкото от някой друг който може да и наговори пълни лъжи

Kotetoto
07-17-2006, 15:11
Emi i az imam sashtiq problem,zashtoto moeto gadje mnogo chesto mi kazva haide da spish tazi vecher u nas...,no az nz kak da kaja na roditelite mi.vapreki tova edin pat imah edna izcepka,bqh zaspala u tqh i se pribrah v 9 i 30 sutrinta.nqmashe kakvo da izlaja i si priznah,4e sam zaspala u tqh...pak i kato znam che am im tolkova qsna,te mn dobre znaqt che pravim sex,taka che nqma smisal da gi laja;)

™bLaCk`RoSe™
07-17-2006, 15:12
Кажи на майка ти,пък относно баща ти тя ще го "омае" някак си и няма да има проблем

MqY_MqY_f
07-17-2006, 15:17
Значи спите ли в гаджето си?Защото приятелят ми ме попита веднъж"Айде тая вечер да дойдеш у нас".Но нз как да кажа на майка ми,че ще ходя да спя там,защото тя знае,че сме правили секс и си представям какво ще си помисли....та предложения как да и кажа??
Искам да знаете,че съм много близка с майка ми и и казвам всичко,пък и как да й кажа,че гаджето ще дойде у нас вечерта....помагайте моля ви!
Спала съм в приятел, и кво ? Аз нищо не съм правила с него :) А за това че си правила секс с него, просто й обясни всичко, и й обещай че нищо няма да правиш? Или ако не ти повярва, има един по-тъп вариянт. Остави й номера на родителите му да им се обади, за да изпълнят "проверка" през нощта, за да бъде тя сигурна че нищо не сте правили... Не знам :)

ani88
07-17-2006, 15:23
Nameri podxodqsht nachin i i kaji istinata v tva nqma nishto losho da spish v gadjeto si i da pravite sex tva e neshto normalno shte te razbere a za bashta ti po dobre da ne my kazva zashtoto bashtite sa malko revnivi kum dashterite si i moje da ne te razbere.Az govora poveche s tati otkolkoto s mama na takiva temi no vse oshte ne sam my kazala che sam spala s gadjeto mi.Uspex :)

beb4o_bu
07-17-2006, 19:18
Офф...имам един случай. Аз не съм спала при гаджето си, но една вечер след купон мислех да остана у тях. Пратих sms, но малко след това получих един такъв... да не ви разправям...не ми се караха, но бяха страшно притеснени. Нямаше как да не се прибера. То при мен нещата са малко объркани, но това няма значение. Иначе приятелят ми е спал у нас, без никой да разбере... :roll: