PDA

View Full Version : 6te mi otkradnat gajeto



07-16-2006, 22:06
uff .na4i gajeto mi e adski qko..prosto gaje me4ta.i seki mi go iska.pritesnqvam se prosto kat ne e s men nekoi da ne mi go otkradne.to ne e 4ak taka za vas. naistina me obi4a ne znam 6to se pritesnqvam tolkova ma e straxotno kavzam vi gaje me4ta!!100% se opitvat da mi go otmuknat...kvo da pravq..ne izdurjam pri taq misul... #-o

`Death`Whore`
07-16-2006, 22:08
Явно не виждаш в него човек, а просто гадже. Ако те обича, която и да му се нахвърли, ще И откаже.

machoka
07-16-2006, 22:10
Сложи си го в задния джоб и го закопчай. Така никой няма да ти го открадне :idea:

07-16-2006, 22:16
ako te obi4a, toi niama da se dade [-(
Eleonora

LiLeNcEtOoO
07-16-2006, 22:18
Явно не виждаш в него човек, а просто гадже. Ако те обича, която и да му се нахвърли, ще И откаже.

v tezi dumi ima mnogo istina za pruv put sum suglasna s `Death`Whore` =D> =D> =D>

skate_warrior
07-16-2006, 22:20
Явно не виждаш в него човек, а просто гадже. Ако те обича, която и да му се нахвърли, ще И откаже.

v tezi dumi ima mnogo istina za pruv put sum suglasna s `Death`Whore` =D> =D> =D>

Да бе да... колкото и да я обича като му се предложи някоя яка мадама се съмнявам, че ще й откаже :)

`Death`Whore`
07-16-2006, 22:21
След като не си обичал, защо пишеш?

LiLeNcEtOoO
07-16-2006, 22:23
verno purvo se nau4i da OBI4A6 i togava puskai takiva postove

07-16-2006, 22:26
Явно не виждаш в него човек, а просто гадже. Ако те обича, която и да му се нахвърли, ще И откаже.

v tezi dumi ima mnogo istina za pruv put sum suglasna s `Death`Whore` =D> =D> =D>

Да бе да... колкото и да я обича като му се предложи някоя яка мадама се съмнявам, че ще й откаже :)

i az za tve se pritesnqvam... :smt009 :smt010 :smt022 :smt086 :smt087 :smt089 :smt090

i'm so excited!
07-16-2006, 22:28
чакай бе ? той да не е някъв предмет, който ти притежаваш или кво?
най-мразя някое гадже да се държи така с мене все едно съм му собственост. ако наистина те обича, както твърдиш, ще откаже на всяка друга, а ако не - прав му път (освен ако не искаш да ходиш с някой, който ти изневерява хехе).
и му имай малко повече доверие като за начало.

bulgarche
07-16-2006, 22:30
Е добре де...обич а-у, к'ва кражба тогава. Пак сте си заедно...поне душевно, то физически закво ти е ;) Пък и..а...кой ще ти я вземе бе. Ти мъж ли си или к'во? Бой яко и т'ва е

skate_warrior
07-16-2006, 22:31
След като не си обичал, защо пишеш?

Ти владееш тъмните сили и разбра с хиперинтелектуалния си, свръхчувствителен мозък, че не съм обичал? А и ще пиша каквото си искам ако ще и Господ да си пак няма да ми забраниш! :smt019
Явно просто не знаеш мъжката природа... :roll:

`Death`Whore`
07-16-2006, 22:33
Според мен любовта е такава и такава. Ако мъжката част от човечеството не оправдава някоя част от моето определение за любовта, значи не може да обича.

machoka
07-16-2006, 22:34
Явно не виждаш в него човек, а просто гадже. Ако те обича, която и да му се нахвърли, ще И откаже.

v tezi dumi ima mnogo istina za pruv put sum suglasna s `Death`Whore` =D> =D> =D>

Да бе да... колкото и да я обича като му се предложи някоя яка мадама се съмнявам, че ще й откаже :)

i az za tve se pritesnqvam... :smt009 :smt010 :smt022 :smt086 :smt087 :smt089 :smt090

Значи имаш проблем във връзката си и трябва да се замислиш сериозно над това :idea:

Любюв е понятие, което седи над секса и което не е възможно да съществува без взаимно доверие. Щом нямаш такова на партньора си за нещо толкова елементарно като в твоя случаяй, имаш проблем.

teenkopele
07-16-2006, 22:36
Ако имаш доверие на приятелката ти, няма от какво да се притесняваш. Да, може да е атрактивна и много хора да се опитват да я свалят, но фактът, че от толкова кандидати е избрала точно теб, трябва да ти говори нещо.
Замисли се.
Успех. :wink:

ckeuT4eTo_f
07-16-2006, 23:05
Ако имаш доверие на приятелката ти, няма от какво да се притесняваш. Да, може да е атрактивна и много хора да се опитват да я свалят, но фактът, че от толкова кандидати е избрала точно теб, трябва да ти говори нещо.
Замисли се.
Успех. :wink:
To4no ;)

skate_warrior
07-16-2006, 23:12
Ако имаш доверие на приятелката ти, няма от какво да се притесняваш. Да, може да е атрактивна и много хора да се опитват да я свалят, но фактът, че от толкова кандидати е избрала точно теб, трябва да ти говори нещо.
Замисли се.
Успех. :wink:
To4no ;)

Чакай сега.. стана пълна обърквация... за момче или за момиче става въпрос? :-k

`Death`Whore`
07-16-2006, 23:13
И аз се замислих.

Lumidee
07-16-2006, 23:28
hahah.. ti sega kakvo?Pishesh za da se poxvalish,che imash gotino gadje ili.. ako iska da e s teb shte bude.. ako ne minavash na "next" :)

LP_girl_14
07-16-2006, 23:38
Ще ти откраднат гаджето?Тя да не е стока или предмет!Освен това тя не ти е собственост!Тя е момиче,изтъкано от плът и кръв.Има чувства,предполагам и мозък,и може сама да избира с кой иска да бъде!Ако не иска да е с теб-ще те зареже,ако те обича-ще е с теб и ще й е все едно кой я сваля и кой иска да е "краде" :!:

MidnightScream
07-16-2006, 23:38
abe ti samochuvstvie nqmash li si? da ne bi drugite momicheta da sa po hubavi ot teb :evil: budi optimist ;p 0000000000000 ti momiche ili momche si?

priti_kiti
07-17-2006, 06:19
Сложи си го в задния джоб и го закопчай. Така никой няма да ти го открадне :idea: Хахахахах :lol:
Иначе по темата.. еми драга ти май този го имаш само за украшение,а? Нима гледаш на гаджето си като "Мъжа мечта" или няква играчка,с която може да се фукаш? Тъпо. А и му нямаш доверие,което е най-лошото..Ревнуваш без да ти е дал повод. Кво да ти кажа... горкото момче.

vra4ka
07-17-2006, 07:10
Правилно ревнува момичето.
Каквото и да си говорим, даже да я обича много, все пак еректиралия пенис няма съвест!

XXX_f
07-17-2006, 07:17
Q dai edna snimka , na tvoq krasavec , da ti kajem dali ima nujda da se pritesnqvash :twisted:

Josefinne
07-17-2006, 11:10
Виж, любовта кара хората да ослепяват и да не виждат добре. Като си влюбен в някой, той ти се вижда идеален, красив, мил, перфектен ангел, паднал от небето. Но не е така. Случвало ми се е да се срещна с някое старо гадже, в което съм била влюбена и съм се дръпнала, за да го разлюбя. И като го видя вече не ми се струва толквоа божествено хубав както преди.
Но наистина не трябва толквоа да ревнуваш. Разбира се това е чувство, което не може на 100% да се спре, но първо - имай малко самочувствие, че и ти си красива, щом той се е хванал с теб и е толкова е идеален . Знай, че няма да ти кръшне с по-лоша от теб, ако въобще ти кръшне, защото щом те обича...
А и втрото - защо не зарежеш тия глупости и не се радваш на щастието си, пък като дойде нещастието - тогава мисли за него. Има един лаф:
Един мъж седи в бара, пие на мъка и вече е готов да се разциври като бебе. Идва барманът при него и го пита да си излее мъката, а оня почва:
- Аве има супер яка жена, пич, супер яка - перфектен външен вид, добра домакиня, фотомодел е и е страшно влюбена в мене, направо не може без мене и аз много я обичам.
- Е, какъв е проблема тука?
- Ми никъв, няма проблем, всичко е идеално. Освен това съм много богат. Имам коли, вили, апартаменти у нас и в чужбина. Всичко е законно, нямам врагове, хората се трепят да работят с мене.
- Е и какъв е проблема тука?
- Ми няма проблем, всичко е идеално.
- Ми тогава що си дошъл тука?
- Ами го нямах всичко това?

machoka
07-17-2006, 13:09
Правилно ревнува момичето.
Каквото и да си говорим, даже да я обича много, все пак еректиралия пенис няма съвест!

За това при повечето /надявам се/ мъже, пенисът върви в комплект с мозък :!: :wink:

sweet_DENI_f
07-17-2006, 13:58
uff .na4i gajeto mi e adski qko..prosto gaje me4ta.i seki mi go iska.pritesnqvam se prosto kat ne e s men nekoi da ne mi go otkradne.to ne e 4ak taka za vas. naistina me obi4a ne znam 6to se pritesnqvam tolkova ma e straxotno kavzam vi gaje me4ta!!100% se opitvat da mi go otmuknat...kvo da pravq..ne izdurjam pri taq misul... #-o
щом се притисняваш явно му нямаш доверие и не си сигурна в чувствата му ... доакто това е така просто не си мисли ,че ще я карате добре заедно ... аз примерно след седмица заминавам за 1 месец и няма да съм в града , ама не се притиснявам , че някоя ще ми открадне гаджето , защото успее ли значи той не ме е обичал достатъчно за да откаже ... така че по-добре му вярвай , имай му доверие пък каквото стане

BeBcHeTo
07-17-2006, 14:47
Ako ta lovka nema tragne s druga

Josefinne
07-17-2006, 15:09
Ako ta lovka nema tragne s druga

Аве тя май му има доверие на него, ама на момичетата няма доверие... А има случаи , в които силата на отблъскване на мъжкия разум е по-слаба от силата на привличане на женското тяло ;)

machoka
07-17-2006, 18:08
Ako ta lovka nema tragne s druga

Аве тя май му има доверие на него, ама на момичетата няма доверие... А има случаи , в които силата на отблъскване на мъжкия разум е по-слаба от силата на привличане на женското тяло ;)

Е ти ни взе за е*ати неспособните на въздържание прасета. [-X Сексът не е въздух или вода за мъжа, че да не може да живее без него. Една ч***** оправя 'кризата'. 'Любовта е по-силна от всичко' -> стар и преувеличен лаф, но много точен за спецификацията на този случай.

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-17-2006, 18:14
be kak shte ti otkradnat gajeto? toi da ne ti e sobstvenost?! ii suglasna sum s `Death`Whore` v nego qvno vijdash samo gaje.....

midnight...
07-17-2006, 18:15
в крайна сметка ако гаджето ти те обича няма да хуква след първата срещната, нали така?!
ако пък цялата работа се основава на голяма доза ревност и недоверие трябва да поговорите :roll: все пак нямаш документ за притежание

the dark angel
07-22-2006, 06:22
ako toi ne ti e dal povod za samnenie ne mu pokazvai 4e revnuva6 6tom toi e s teb zna4i iska da e s teb i tova e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!trqbva da mu ima6 doverie ina4e vinagi 6te se tormozi6!!!!!!!6tom ti kazva 4e te obi4a tova e dostata4no da ne se samnqva6!!!!!!!!!!!!!1111