PDA

View Full Version : info otnosno breketite



Milen_
07-16-2006, 22:18
zna4i trqbva mi nqkakvo info za breketite: do kakva vuzrast mogat da se slagat,kolko struvat,kude v Sofiq slagat breketi i t.n. Vsqka informaciq 6te mi bude ot polza 10x predvaritelno

07-16-2006, 22:42
Брекетите може да се сложат на всякаква възраст (попринцип колкото по-рано отлкова по-добре).Аз също носих брекети като бях на 14 и сега са ми прави зъбите.Стуваха към 1200лв. (за горе и долу) има и по-евтини.Аз лично носих само отгоре ->за 600 лв. ,защото долните зъби ми бяха прави и тогава.

Kill Zone
07-17-2006, 11:44
Отиваш при стоматолога си.Прави ти се отливка и от там план за лечение.Избираш си какви брекети искаш да носиш.Принципно времето за носене е различно и според зависи какво трябва да се лекува.Това вече ще ти го каже стоматолога.Единствено поддръжката е кофти при тези жици

BeBcHeTo
07-17-2006, 13:26
Az v momenta nosq brekiti.V na4aloto mi be6e malko gadni4ko no s te4enie na vremeto se svikva.Dokato se slagat brekitite na zabite ti neose6ta6 nikakfa bolka no sled tova moje da ti se polu4avat afti4ki po ustnata.Trqbva da se podarjat mnogo 4isti i sled vsqko xranene da se izmivat zabite za da ne se zadarja xrana mejdi brekitite ,za6toto 6te se razvalqt zabite apak i use6taneto na xrana po zabite (li4no za mene) ne e mn priqtno.Da no sam ti pomognala s ne6to :wink: