PDA

View Full Version : Рак



07-16-2006, 23:52
Искам да ви питам има ли нещо като рак на устата,челюстта или нещо такова,по скоро за челюстта говоря,и как може да се разбере,мога ли да го напипам или симптоми или само на снимка може да се види???

NicknameANdPasswORd
07-17-2006, 00:02
Консултирай се с лекар ... Може зависи каде е рак-а ако е на зъбите венците е вероятно да не се вижда ако е гушката или бузите може да се усеща .... Най-добре ако има и най-малките съмнения да се посети лекар ..>> ! ](*,)

Kill Zone
07-17-2006, 11:50
Искам да ви питам има ли нещо като рак на устата,челюстта или нещо такова,по скоро за челюстта говоря,и как може да се разбере,мога ли да го напипам или симптоми или само на снимка може да се види???

Зависи какво те притеснява,ако е пукане,хрускане или болка при движение са съвсем различни неща.Принципно рак на челостта не съществува.Има на венците,който се хваща трудно и това вече е област на стоматологичната хирургия.Ако се притесняваш отиди да ти направят една снимка.

07-17-2006, 12:46
Zdravei,
kakto nqkoi kaza, zavisi kakvi sa ti oplakvaniqta, i az znam che nqma rak na cheliustta ne syshtestvuva.Ako ni kajesh po-podrobno kakvi sa ti simptomite, moje i da se utochni za kakvo stava duma. No spoko, kakvoto i da e ne e strashno!
Uspeh!

07-17-2006, 19:43
ами имам едно като топче от ляво на или до челюстта/незнам къде точно,щото се мести малко/и като го набарам и се измества нагоре нз какво ми е..

jenny_e
07-17-2006, 20:21
tfa mai sa ti limfnite vuzli, taka kakto gi opisva6, spoko ne e stra6no vseki 4ovek gi ima