PDA

View Full Version : Jenite



07-17-2006, 00:12
Вие жените с вашия дребнав разум!С вашето брутално разбиране към всекиго и всичко!И никога не ви е скучно,некадърници такива.Шляете се вдъхновено насам-натам и си пилеете времето.Знаете ли защо от вас никога не може да излезе нищо?Защото никога не се напивате сами!Като суетни фотографий на самите себе си се излежавате в добре разтребените си къщи.Правите се на загадъчни а сте истински нищожества,патентовани партньорки,задушаващи околните с тъпашката си човечност,машини за попечителство над всичко живо.Все проучвате почвата,все плетете интриги наляво и надясно!

P.S Има и малък процент за които горе написаното не се отнася!?

NicknameANdPasswORd
07-17-2006, 00:15
:oops: уууу браво :) колко години ти трябваха да го измислиш .....

kin
07-17-2006, 00:21
що бе куул е човека нещо го е яд, случва се :smt005

(нищо лично)

ledenata
07-17-2006, 00:26
nie jenite ama bez ako ni nqma6e ti nqma6e da sy6testvuva6 i ... malko se samnqvam da si pedal taka 4e po dobre ne govori taka za nas !

kasjdshfushdfh
07-17-2006, 00:27
kakvo na tebe nqkoq macka ne ti e pusnala i sega vs jeni sa ti krivi...mi stani pedal togava....kakav e problema? :smt005

skate_warrior
07-17-2006, 00:28
Mi ima ne6to vqrno.. a tova s intrigite - az dosega ne sym vijdal myjete da pletat intrigi. Dokato myjete mislqt kak da izgledat nqkoi ma4 zaedno i da piqt , jenite se 4udqt kakva kliuka da izmislqt za "priqtelkata" si :)

NicknameANdPasswORd
07-17-2006, 00:31
nie jenite ama bez ako ni nqma6e ti nqma6e da sy6testvuva6 i ... malko se samnqvam da si pedal taka 4e po dobre ne govori taka za nas !

aLoooo alooo Pile .... Nali znaesh kOi e doshyl pruv na toq svqt ... taka che ne mi govori koi e nqmalo da syshtestvuva .... Kato ste PRosto iZdunka ot nechie rebro !!!! ne me draznete da ne vi uhapq po dupeto ! [-X [-X [-X [-X [-X

07-17-2006, 00:37
Mi ima ne6to vqrno.. a tova s intrigite - az dosega ne sym vijdal myjete da pletat intrigi. Dokato myjete mislqt kak da izgledat nqkoi ma4 zaedno i da piqt , jenite se 4udqt kakva kliuka da izmislqt za "priqtelkata" si :)
ДАЖЕ Е МНОГО ВЯРНО КАЗАНОТОСАМО С ИНТРИГИ,КЛюКИ И КОМЕНТАРИ СЕ ЗАНИМАВАТ ЖЕНИТЕ-А НЕ СА ПОГЛЕДНАТ СЕБЕ СИ :!:

07-17-2006, 00:39
nie jenite ama bez ako ni nqma6e ti nqma6e da sy6testvuva6 i ... malko se samnqvam da si pedal taka 4e po dobre ne govori taka za nas !

aLoooo alooo Pile .... Nali znaesh kOi e doshyl pruv na toq svqt ... taka che ne mi govori koi e nqmalo da syshtestvuva .... Kato ste PRosto iZdunka ot nechie rebro !!!! ne me draznete da ne vi uhapq po dupeto ! [-X [-X [-X [-X [-X
ЕВАЛА ЗА КАЗАНОТО-МНОГО ПРАВИЛНО И НА МЯСТО КАЗАНО \:D/

StefanqK
07-17-2006, 00:46
pravilno mislish :)

emily_
07-17-2006, 07:35
nie jenite ama bez ako ni nqma6e ti nqma6e da sy6testvuva6 i ... malko se samnqvam da si pedal taka 4e po dobre ne govori taka za nas !

aLoooo alooo Pile .... Nali znaesh kOi e doshyl pruv na toq svqt ... taka che ne mi govori koi e nqmalo da syshtestvuva .... Kato ste PRosto iZdunka ot nechie rebro !!!! ne me draznete da ne vi uhapq po dupeto ! [-X [-X [-X [-X [-X

Emi vij sq..moje jenata da e suzdadena ot mujkoto rebro,no ako gi nqma6e jenite kak 6tqhte da se razmnojavate sami a??? i sega mi kaje 4e e vuzmojno i prosto ](*,)

theraven_nz
07-17-2006, 07:50
Абе вие друга работа нямате ли си? :-D

^KaSiDi^
07-17-2006, 08:09
nie jenite ama bez ako ni nqma6e ti nqma6e da sy6testvuva6 i ... malko se samnqvam da si pedal taka 4e po dobre ne govori taka za nas !

aLoooo alooo Pile .... Nali znaesh kOi e doshyl pruv na toq svqt ... taka che ne mi govori koi e nqmalo da syshtestvuva .... Kato ste PRosto iZdunka ot nechie rebro !!!! ne me draznete da ne vi uhapq po dupeto ! [-X [-X [-X [-X [-X
ЕВАЛА ЗА КАЗАНОТО-МНОГО ПРАВИЛНО И НА МЯСТО КАЗАНО \:D/

aide de kato sme samo izdynka :evil: otkajete se ot jenite,ama ot vsichki,nali vsichki sme edin dol drenki :-D i se probvaite taka da vidite kolko shte izdyrjite bez tezi истински нищожества,патентовани партньорки,задушаващи околните с тъпашката си човечност,машини за попечителство над всичко живо....!!!

spored men posta,koito zadava temata e syshtinka glupost,i tva che nqkoq madama se e izgavrila s avtora na temata,ta nie kvo sme vinovni,kakto myje ima vsqkakvi,taka i jeni se namirat nai razlichni,i tva che edna e takava,ne oznachava,che vsichki sa...prekaleno typo i priravneno e da davate edna obshta ocenka za vsichki,to po tva se sydi i zatva kak tochno tr da bydete ocenqvani vie....!!! [-X

alkobalko
07-17-2006, 08:23
aide de kato sme samo izdynka :evil: otkajete se ot jenite,ama ot vsichki,nali vsichki sme edin dol drenki :-D i se probvaite taka da vidite kolko shte izdyrjite bez tezi истински нищожества,патентовани партньорки,задушаващи околните с тъпашката си човечност,машини за попечителство над всичко живо....!!!

spored men posta,koito zadava temata e syshtinka glupost,i tva che nqkoq madama se e izgavrila s avtora na temata,ta nie kvo sme vinovni,kakto myje ima vsqkakvi,taka i jeni se namirat nai razlichni,i tva che edna e takava,ne oznachava,che vsichki sa...prekaleno typo i priravneno e da davate edna obshta ocenka za vsichki,to po tva se sydi i zatva kak tochno tr da bydete ocenqvani vie....!!! [-X
Evalata, mnogo dobre kazano. =D> Tova, che nqkoe momiche ne mu e pusnalo ne oznachava, che trqbva da obijda vsichki jeni. I za poreden put se ubejdavam kolko mili sa mujete. Samo edno neshto shte kaja na avtora na temata, kato obijdash ne pokazvash nishto drugo, osven slabostta i prostotiqta si.

Mike-Jones
07-17-2006, 10:27
aide de kato sme samo izdynka :evil: otkajete se ot jenite,ama ot vsichki,nali vsichki sme edin dol drenki :-D i se probvaite taka da vidite kolko shte izdyrjite bez tezi истински нищожества,патентовани партньорки,задушаващи околните с тъпашката си човечност,машини за попечителство над всичко живо....!!!

spored men posta,koito zadava temata e syshtinka glupost,i tva che nqkoq madama se e izgavrila s avtora na temata,ta nie kvo sme vinovni,kakto myje ima vsqkakvi,taka i jeni se namirat nai razlichni,i tva che edna e takava,ne oznachava,che vsichki sa...prekaleno typo i priravneno e da davate edna obshta ocenka za vsichki,to po tva se sydi i zatva kak tochno tr da bydete ocenqvani vie....!!! [-X
Evalata, mnogo dobre kazano. =D> Tova, che nqkoe momiche ne mu e pusnalo ne oznachava, che trqbva da obijda vsichki jeni. I za poreden put se ubejdavam kolko mili sa mujete. Samo edno neshto shte kaja na avtora na temata, kato obijdash ne pokazvash nishto drugo, osven slabostta i prostotiqta si. Ti momi4e moje da idesh si pusnesh kolumbiiskia serial pak do avtora EVALA ;) PRAV SI BATE 80% sa takiva

ProstoAz
07-17-2006, 10:34
Точки 2 и 11 от правилника!
Благодаря!