PDA

View Full Version : Останах на 4 испита



07-17-2006, 00:13
Останахй по математика история психология химия
земах испита само по психология с 4 на другите имам 2ки
утре ми е по химия и отивам патронската без да знам ништо
Има ли някои които да е повтарял тука да каже дали ша е много гадно да повтарям на ме не ми са вижда кои знае колко гадно ::: ::: :::

господин голяма пишка
07-17-2006, 00:55
Ти женско ли си или си мъжко?

07-17-2006, 07:27
Ей трябва да черпиш, че не са те оставили и по български. Като гледам правописа трябва да те върнат във втори клас

ProstoAz
07-17-2006, 09:05
Не съм повтаряла, но мисля, че не е никак приятно. [-(
Пък и по химия точно да не си учил е голяма грешка. До колкото знам и септември има поправителни изпити, така че ще трябва да учиш цяло лято. Математиката и химията никак не са лесни, трябва да ги разбереш, да решаваш задачи...абе, кофти работа си е. Айде историята лесно ще я научиш - един прочит за няколко дни и все ще запомниш нещо. Но на мтематиката и химията мисля, че трябва да наблегнеш и да се занимаваш сериозно. :roll:
Сега сигурно не ти се струва чак толкова зле да повтаряш, но само се замисли - как ли ще те гледат малчовците от класа ти? Дали няма да ти се подиграват? Ами бившият ти клас? Едва ли е приятно... :?

vesitu
07-17-2006, 09:15
Ами като гледам правописа ти и по български е трябвало да те оставят!

jenny_e
07-17-2006, 09:20
Ами като гледам правописа ти и по български е трябвало да те оставят!
tfa ve4e ne e originalno, kazaha go

vesitu
07-17-2006, 09:29
:) не погледнах предните постове.....въпроса е не дали е оригинално, а в това че младите хора прогресивно затъпяват (не искам да обидя никой)...наскоро една моя бивша учителка по биология ми разказа как протичат часовете и при 9-ти клас - с гланцови блокчета и цветни моливи им обяснява правилото за комплементарност...това е абсолютна простотия...в часовете по БЕЛ се гледа Бай Ганьо на DVD, защото никой не сяда да прочете една книга....накъде отива това поколение незнам.... ](*,)

Kill Zone
07-17-2006, 11:46
Ми предположи....оставаш една година назад.Съучениците ти ще ти се хилят,новите ти съученици ще ти се хилят,в квартала ще теподиграват.....това да останеш да повтаряш трябва да си или супер тъп или супер задръстен.Особено в днешно време когато образованието не е на някакво високо ниво.

07-17-2006, 12:15
:) в часовете по БЕЛ се гледа Бай Ганьо на DVD, защото никой не сяда да прочете една книга....накъде отива това поколение незнам.... ](*,)
ех то щото да седнеш да четеш тея отживели глупости е страшно интересно а?(не визирам конкретно Бай Ганьо, но и това не е лош пример)Литературата е пълна отживелица и няма никаква практическа стойност в днешно време

vesitu
07-17-2006, 12:16
точно за това говорех...ти изобщо прочел/а ли си някаква книга през живота си???

vesitu
07-17-2006, 12:17
](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

impress
07-17-2006, 12:30
О-о да, по химия поправителен това е фйешън... И пищови да правиш, ако от химията Hal Haber sie Nicht... по-добре да повтаряш ;) или цяло лято да забравиш плажа и да се пържиш у вас с 2 включени климатика, да научиш характеристиките на всички съединения, после да изрешиш всички задачи пък и да си вземеш ръководство по химия за обяснения ;) по мат. поне имаш сборници, хвани си и някое гадже да ти обясни всичко и готово.

Относно повтарянето... познавам такива, които повтарят. Тъкмо с нов клас, ама кофти е, че повтаряш 9-ти, ако повтаряше 8-ми щеше да е по-яко - със зайците. Пък ако си и мъжко, ще си хванеш по 5-6 зайчета и гото'о ;)

07-17-2006, 13:50
точно за това говорех...ти изобщо прочел/а ли си някаква книга през живота си???
Да.Чел съм всички произведения които са били заложени в програмата на обучение докато бях ученик.Чел съм ги по принуда,вниквал съм в съдържанието пак по принуда,учил съм на изуст пак по принуда, изкарвал съм много добри оценки на класни и т.н.Но никога не съм имал желание за това,правил съм го защото това е било задължението ми като ученик.Иначе като обем това което съм изчел сигурно е много за някой, малко за други,но всеки сам избира колко и какво да чете.Лично аз се вълнувам от техническа литература и ми се повръща от Елин Пелин, Алеко Константинов и всякакви други такива.Ако на теб това ти харесва-хубаво! Но съм твърдо против ако един човек иска да се развива в дадена област, на сила да го "занимават с глупости"

Ice_Queen
07-17-2006, 14:03
И мен не са ме оставяли на поправка или да повтарям (слава богу ) и не го пожелавам на никой!Истина е че може да ти се подиграват и т.н...(много злоба има по света!!!) . Гаджето на 1 моя съученичка ,миличкия,не стига че беше повтарял 9ти клас(заради 1 оФцЪ по френски),ами накрая (ако не се лъжа)тая същата го остави и на поправка (пак по френски) .И на изпита другия му квестор бил супер доволен от момчето ,но се появила онази гад(която очевид но го мрази!!),шушнала 2 думи на квесторката и резултата беше ,че момчето трябваше пак да повтаря! Накрая просто се премести и сега има отличен успех....Др мой съученик остана тази година на поправка по Етика и МАтематика: По етика тъй като НЯМА ТЕТРАДКА в края на срока!А по МАтематика-ВСЕКИ 1 ЧАС даскалката влизаше и 1вата и работа бе да му зададе 1 въпрос,изчаквайки няколко сек(в който той ест. не отговаря) и да му пише 2ка!Накрая на год. имаше(самоза 2ри срок)-8 -2ки!
Мисълта ми беше че на моменти Учителите проявяват и лично отношение,може да не е само по вина на ученика! КОето е супер тъпо... .... И нашата образователна система била добра- -ХАХАХАХА!

vesitu
07-17-2006, 14:17
Tова е обща култура, не са глупости....Като казваш че четенето на книги (при това ти ми изреждаш само родни автори) е губене на време и глупост, то това е равносилно да слюеш върху историята си, върху миналото си, върху страната си!

07-17-2006, 15:21
Tова е обща култура, не са глупости....Като казваш че четенето на книги (при това ти ми изреждаш само родни автори) е губене на време и глупост, то това е равносилно да слюеш върху историята си, върху миналото си, върху страната си!
Хм... добре съгласен съм че е ЧАСТ от общата култура но можеше да е в далеч по опростен вариант(за изучаваното в училище говоря).По отношение на това че
слюеш върху историята си, върху миналото си, върху страната си
За каква история да говорим след като примерно сме били "под турско робство" еди колко си години.Ами дай сега да мразим турците ?Имам няколко приятели турци и мисля че е глупаво да си имам едно на ум за тях заради това че са с такава националност,след като те са си напълно нормални хора които нямат никаква вина за станалото преди време.За това че плюя върху страната си-приемай го както искаш,може и така да се тълкува след като тази страна ме задължава да си плащам данъци и осигуровки и пр. а не полага никакви грижи за развитието ми и нормалното ми съществуване.

vesitu
07-17-2006, 15:28
За каква история да говорим след като примерно сме били "под турско робство" еди колко си години.Ами дай сега да мразим турците ?Имам няколко приятели турци и мисля че е глупаво да си имам едно на ум за тях заради това че са с такава националност,след като те са си напълно нормални хора които нямат никаква вина за станалото преди време.За това че плюя върху страната си-приемай го както искаш,може и така да се тълкува след като тази страна ме задължава да си плащам данъци и осигуровки и пр. а не полага никакви грижи за развитието ми и нормалното ми съществуване.
Ммм проблема ти идва от там, че ти не си познаваш историята...ако попрочетеш малко (дори в Нета), ще разбереш колко ни е богата историята и че не всичко започва и свършва с турското робство...да разбирам ли, че незнаеш за какъв период от време става въпрос?Виж по отношение на "държавата" в момента и аз плюя отгоре и даже бих се изхрачила:) Ама говорим за история, а не за сегашното положение, което си е направо плачевно!

07-17-2006, 15:40
Само дето аз живея днес, не мисля какво е било вчера и се чудя дали утре ще съм тук или ще тръгна по чужбината поради нехайството на дадени хора от тая "държава".В този ред на мисли какво ме топли историята на "моята държава".Може би при други обстоятелства съм щял да гледам по друг начин.Какво съм виновен, че днес трябва да мислиш за много по важни неща от това да хвалиш българи живяли във време различно от сегашното.

Loshotia
07-17-2006, 16:40
Не съм видяла някой тук да казва "дайте да мразим турците". По - голяма глупост от расизма в тази форма не знам. Кофти е, че оставаш на поправителен, но за това ти си си виновен. Какво си правил през учебната година. Кой клас си? Не мислиш ли, че е много по- лесно да седнеш през годината да прочетеш нещо, дори и за 3, но сега, лятото да си като повечето ти съученици и приятели, ако искаш и като тези тука, форум юзърите?

vesitu
07-17-2006, 16:50
Само дето аз живея днес, не мисля какво е било вчера и се чудя дали утре ще съм тук или ще тръгна по чужбината поради нехайството на дадени хора от тая "държава".В този ред на мисли какво ме топли историята на "моята държава".Може би при други обстоятелства съм щял да гледам по друг начин.Какво съм виновен, че днес трябва да мислиш за много по важни неща от това да хвалиш българи живяли във време различно от сегашното.

Виж сега, тук не съм съгласна с тебе...Това, че банда тъпанари или група турци управляват онова....как му беше името..."държавата", съвсем не значи, че трябва да си мразим нацията и историята и културата...те са просто глупаци!Не е чесно да теглим майната на всичко заради тях!

vesitu
07-17-2006, 16:57
:?

literbebe
07-17-2006, 16:57
Браво ,4е сате оставили по български,не знае6 изпит как се пи6е ](*,) ](*,) ](*,)

Loshotia
07-17-2006, 17:00
Браво ,4е сате оставили по български,не знае6 изпит как се пи6е ](*,) ](*,) ](*,)
Бе точно това говорим - не са го оставили по БЕЛ

vesitu
07-17-2006, 17:09
Абе хора в интерес на истинстината не са виновни учениците - виновна е системата....Ние българите сме изключително умен народ....много ни сече пипето, както се казва...Обаче замислете се....в последните години станаха много реформи в образованието....и сега продължават да ни "реформират".Защо?Защото не им трябваме на света и на Евро съюза такива умни....гледат максимално да ни смачкат - да ни накарат да не мислим и да могат да правят с нас каквото си искат!

Communist
07-17-2006, 17:30
Браво ,4е сате оставили по български,не знае6 изпит как се пи6е ](*,) ](*,) ](*,)
Ти пък много знаеш българския малееее..... [-(

In4iTu_
07-17-2006, 19:25
Абе "пич" вместо да седиш във форума, защо не седнеш да учиш малко??? И защо се правиш, че не ти пука?Ако не ти пукаше изобщо нямаше да пускаш такава тема(почти сигурна съм, че вече ти се подиграват)...Ice_Queen да, вярно е, че много учители оставят на поправка ученици, които са умни и имат потенциал, но в случая тоя Гост не ми изглежда умен ученик, който са оставили на поправка без да го заслужава..Автора на темата - ти ако ми кажеш за какво се разказва "Под игото" и кой е написал тази книга ще те призная за човек...мисля, че не трябва да има човек, който не е чел тази книга...А и трябва ли да четеш книги, които са в задължителната литература и то по принуда? Никога ли не си хващал книга на някой чужд автор например???Боже, какви хора имало на този свят....

Ice_Queen
07-17-2006, 19:40
Абе "пич" вместо да седиш във форума, защо не седнеш да учиш малко??? И защо се правиш, че не ти пука?Ако не ти пукаше изобщо нямаше да пускаш такава тема(почти сигурна съм, че вече ти се подиграват)...Ice_Queen да, вярно е, че много учители оставят на поправка ученици, които са умни и имат потенциал, но в случая тоя Гост не ми изглежда умен ученик, който са оставили на поправка без да го заслужава..Автора на темата - ти ако ми кажеш за какво се разказва "Под игото" и кой е написал тази книга ще те призная за човек...мисля, че не трябва да има човек, който не е чел тази книга...А и трябва ли да четеш книги, които са в задължителната литература и то по принуда? Никога ли не си хващал книга на някой чужд автор например???Боже, какви хора имало на този свят....
Относно този гост..мисля си че достатъчно го оплюха :lol: ,а аз просто дадох пример!Защото някой ако не се лъжа беше подкрепил БЪЛГАРСКОТО ОБРАЗОВАНИЕ!Аз лично не мога да го похваля! [-(

lost_girl
07-17-2006, 19:49
е пък Вие веднага с тоя правопис,голямо чудо не се заяждайте за глупости