PDA

View Full Version : ТЕЛЕФОН



07-17-2006, 00:40
ТЪРСЯ ДА СИ КУПЯ ТЕЛЕФОН ДО 200 ЛЕВА С ЦВЕТЕН ДИСПЛЕЙ И КАМЕРКА

kin
07-17-2006, 00:42
кво да ти кажа има сименси на подобна цена но Nokia едва ли ще намериш... търси в www.get.bg защото телефон на старо не си струва да взимаш

07-17-2006, 00:45
кво да ти кажа има сименси на подобна цена но Nokia едва ли ще намериш... търси в www.get.bg защото телефон на старо не си струва да взимаш
МОЖЕ И НА СТАРО ДА Е-АМА ДА Е ХУБАВ-НАЛИ ЕДНА БАТЕРИЯ ТРЯБВА ДА МУ СМЕНЯ :D

StefanqK
07-17-2006, 00:45
lockvaite temata :)

07-17-2006, 00:50
lockvaite temata :)
щОООО ДА ЛОКВАТ ТЕМАТА?ТЪРСЯ СИ ТЕЛЕФОН-СЕРИОЗНО НЕ СЕ БАЗИКАМ-АКО НЯКОЙ ПРОДАВА щЕ СЕ РАЗБЕРЕМ МОЖЕ ДА МИ ГО ПРАТИ С СПИДИ С НАЛОЖЕН ПЛАТЕЖ/НЕщО ТАКОВА БЕшЕ МАЙ/-АКО НЕ Е ОТ СОФИЯ чОВЕКА.
ТЕБ КО ТЕ БЪРКА?ТЪРСЯ СИ ТЕЛЕФОН-ПРЕчИ ЛИ ТИ НЕшО?АААААААААААААААААААА А?

kin
07-17-2006, 00:50
никой няма да си продаде ГСМ-а ако му се е прецакала батерията... или е повреден нещо или е прекалено гъзар и си сменя телефона всеки месец

07-17-2006, 00:53
никой няма да си продаде ГСМ-а ако му се е прецакала батерията... или е повреден нещо или е прекалено гъзар и си сменя телефона всеки месец
МОЖЕ ДА ПРОДАВА НЯКОЙ-НА МЕН МИ ТРЯБВА КАТО ВТОРИ ТЕЛЕФОН-АЗ СИ ИМАМ И ДРУГ-АМА ИСКАМ ДА СИ ВКЛючА И ДРУГАТА КАРТА


П.С.-ОТ СОФИЯ СЪМ-ДА ПИшЕ НЯКОЙ АКО ПРОДАВА :D

bulgarche
07-17-2006, 07:40
Е ходи по заложни къщи, магазини където има втора употреба такива. Не те знам какво точно искаш да има, защото за доста под 200 лв може да намерит телефон с цветен дисплей и камера, ама....

theraven_nz
07-17-2006, 07:47
Пишете си вие, пишете си.... докато модераторите не са се събудили... :-$

alkobalko
07-17-2006, 08:29
Hora, tursete kakvoto vi trqbva, govorete si, razbiraite se. ama zashto tochno tuk ne mi e qsno? Vse pak tova e chastta sex, a tova nqma nishto obshto. Ne e neshto lichno, no prosto ne mu e mqstoto tuk.

^KaSiDi^
07-17-2006, 08:32
Hora, tursete kakvoto vi trqbva, govorete si, razbiraite se. ama zashto tochno tuk ne mi e qsno? Vse pak tova e chastta sex, a tova nqma nishto obshto. Ne e neshto lichno, no prosto ne mu e mqstoto tuk.

ama molq ti se tva e tretata takava tema v razdela SEX,minalite bqha za nqkav si motor i za oshte neshto beshe.... :evil:

alkobalko
07-17-2006, 08:35
Hora, tursete kakvoto vi trqbva, govorete si, razbiraite se. ama zashto tochno tuk ne mi e qsno? Vse pak tova e chastta sex, a tova nqma nishto obshto. Ne e neshto lichno, no prosto ne mu e mqstoto tuk.

ama molq ti se tva e tretata takava tema v razdela SEX,minalite bqha za nqkav si motor i za oshte neshto beshe.... :evil:
Hubavo e, che forumut moje da pomogne na nqkoi i v tova otnoshenie, no prosto ne e tuk mqstoto. Po-dobre da q slojat vuv "Всичко тийн накуп". I vse pak, te moderatorite si znaqt rabotata.

ProstoAz
07-17-2006, 10:17
http://www.teenproblem.net/borsa/ ! :wink: