PDA

View Full Version : Привидения в специфично състояние



teenkopele
07-17-2006, 01:57
Хора, разкажете в какви ситуации, какви привидения сте имали.

(От DarthRevan и p4elata_brumze). :wink:

07-17-2006, 02:23
като се запозная с някое готино момче или пък се забия с някое такова, 2-3 след това като изляза някъде и си вървя по улицата често ми се случва да се припознавам в други момчета или пък да търся прилики и разлики между момче от улицата и този, с когото съм се запознала. но по-често става припознаването. съвсем скоро(по-точно преди 2 дни) установих, че това го има и при моя много добра приятелка- същата ситуация: запозна се с един пич, а на следващия ден като излязохме в 2 момчета се припозна, а после обясняваше колко много приличали на него...

priti_kiti
07-17-2006, 07:23
Хора, разкажете в какви ситуации, какви привидения сте имали.

(От DarthRevan и p4elata_brumze). :wink: що вие не си признаете кви привидения имате,а? :lol: Особено ти след като караш втора безсънна нощ :lol:

Еми на мен.. много често ми се струва,че повечето ситуации или просто моменти са ми се случвали вече и съм ги преживявала.. даже понякога знам предварително какво ще ми каже този срещу мен :shock:
Често и сънищата ми се сбъдват,което не ми е много оферта..
Иначе привидения по-странни не съм имала мисля че.. :)

bulgarche
07-17-2006, 08:20
Нищо не се сещам.

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-17-2006, 10:02
Хора, разкажете в какви ситуации, какви привидения сте имали.

(От DarthRevan и p4elata_brumze). :wink: що вие не си признаете кви привидения имате,а? :lol: Особено ти след като караш втора безсънна нощ :lol:

Еми на мен.. много често ми се струва,че повечето ситуации или просто моменти са ми се случвали вече и съм ги преживявала.. даже понякога знам предварително какво ще ми каже този срещу мен :shock:
Често и сънищата ми се сбъдват,което не ми е много оферта..
Иначе привидения по-странни не съм имала мисля че.. :)

i na men 4esto sunishtata mi se sbudvat....

teenkopele
07-17-2006, 10:32
емииии не съм спал за повече от 3-4 часа от около две седмици вече...
привижда ми се какво ли не...

предимно букви, които се опитвам да се насиля да станат на думи, които да подредя в изрази, които да образуват смислени изречения, които да науча...

Интересно.

На мен вчера ми се струваше, че има някой в нас, нищо че бях сам.
Все ми се струваше, че някой бързо минава през коридора и ме гледа от някое скрито място.
Странно, но по едно време ми се привидя, че има глава на пода в мойта стая.
Друго интересно беше, че ми се стори, как силует на някакво малко момче мина през врата на хола, която беше затворена!
Когато не спиш, можеш да видиш доста интересни неща. :wink:

Th3WildAng3l
07-17-2006, 12:49
I moite syni6ta dosta 4esto se sbydvat :D i kato synuvam nqkoi ko6mar ve4e se pla6a da ne vzeme da stane naistina
Za po-golemi izcepki svyrzani s privijdane ... ne se se6tam .. osven za edna. Zna4i sedim si s edna priqtelka v parka.. pri koeto na men mn mi se spe6e. V dale4inata ima6e edna lampa... i ne6to mi se smesiha ne6tata i tazi lampa v edin moment mn mi zaprili4a na gluhar4e... mnogo mi se smq priqtelkata.
Sega se se6tam za izcepkite na edin priqtel kato se napu6i. Vyrvim si po centyra ... i na nego mu se prividqha nqkvi dinozavri .. po4na da bqga .. posle tvyrde6e 4e trotoaryt se nadignal i go gonel ... be6e golqmo 6ou.

moonbeam
07-17-2006, 13:36
dosta 4esto imam 4uvstvoto,4e opredeleni momenti sam gi prejivqvala i predi,slu4valo se e da otidem nqkade za parvi pat i az imam 4uvstvoto 4e i predi sam bila tam, :-k ponqkoga imam 4uvstvoto,4e nqkoy me nabludava :smt017