PDA

View Full Version : ginekologi4en problem...



lady_bird
07-17-2006, 08:23
eto go i problema mi- menstruaciqta mi zakusnqva s 12 dni. tam e rabotata,4e ne sum pravila sex ot blizo godina i sum pritesnena za6to se bavi tolkova,za6toto spored men nqma pri4ina za tozi problem! do sega ne mi se e slu4valo da mi zakusnqva s pove4e ot 4-5 dni,a sega...
okolo men vsi4ki se pritesnqvam ,baba mi ,maika mi i daje ba6ta mi,vupreki,4e toi pazi samoobladanie i po4ti ne pokazva raztrevojenost,no znam,4e i toi e napregnat i se bezpokoi su6to kato ostanalite.na vsi4koto otgore az oslujnih ne6tata kato predi nqkolko dni gi izlugah,4e mi e do6lo kato podcenih problema. vsu6nost si nqmam i na ideq na kakvo moge da se dulji tova?! molq vi,daite mi nqkakuv suvet ili nqkoi da mi razkaje ako mu se e slu4ilo ne6to posobno,za6toto 6te otka4a ve4e! :roll:

cecko_boy
07-17-2006, 08:33
Ami vij sega ne vinagi pri4inata za zakusnqvaneto e sexa tova moje da e ot stres , bolest ot vremeto uspokoi se i shte vidi6 4e ste ti doide ....

bulgarche
07-17-2006, 09:21
Мисля че не би трябвало чак толкова много да се притесяваш. Щом не си имала сексуални контакти...Бях с едно момиче и когато я попитах кога ти идва, защото ми се стори странно, че май скоро не е. Тя ми каза че й закъснявало с 16 дена! Бях бая притеснен, но се оправи всичко след някой друг час, за което бях много щастлив. Не е малка, че просто да не й е редовен. На теб...и ти си така, няма да е от възрастта, защото мисля че вече си го минала това време на нередовния цикъл. Ако нямах или си нямала други проблеми мисля, че това е просто някаква забавяне на отганизма.

Айде всичко да ти мине (и цикъла) и да се поуспокоиш малко

LuCkY_YoU
07-17-2006, 10:21
6tom ne si pravila sex ot blizo godina, zna4i nqma ot kakvo da se pritesnqva6. v tazi vuzrast e normalno ponqkoga da ti zakusnqva ili da ti idva po-rano. moje da e pri4ineno ot mn ne6ta(stres,pritesneniq, promqna v na4ina na jivot,antibiotici i o6te hilqdi drugi)na men vednuj mi zakusnq s po4ti 1 mesec, no posle vs se normalizira..iz4akai o6te 1-2 sedmici, i ako togava ve4e nqma6 menstruaciq, e hubavo da poseti6 ginekolog..no na 1vo mqsto se uspokoi za6toto sum sigurna 4e skoro 6te ti doide i vs 6te e ok :wink: aide stiskam palci

Master_88
07-17-2006, 10:29
Изчакай още малко и най-добре посети гинеколог,за да си сигурна,че няма нищо

Pimki
07-17-2006, 11:20
ami ne moga ni6to da ti kaja samo ako si nasitnala moje taka da se sly4va no i na men mi se e sly4valo i ne sam pravila sex taka4e nqma za kakvo da se pritesnqva6 :-)