PDA

View Full Version : only for you



nxn`
07-17-2006, 10:58
И сякаш болката във моите гърди
отеква като вик през рой сълзи.
Очите други са, но и в дима
Проблясява в тях поредната сълза.

И думите се нижат сред поток,
погром на чувствата,
но не от враг жесток!

Самичък аз забих в сърцето ножа.
И край на всичко бях решен да сложа,
загубил вяра в любовта единствена,
живота си разбих на прах- не е ли истина?

Не можех дълго да повярвам аз,
но всичко свърши- убеди ме твоя глас.
Тъга обви сърцето цяло,
дали не ще е по-добре , ако е спряло.

В душата ми тя всичко преобърна!
Видях я в спомена,дали ще си я върна?
Завинаги единствена ще бъде тя,
защото само с нея чувствах любовта.

Безмълвно ще протягам аз ръце
и пак към нейното лице.
Но тя стои тъй ледена и чужда,
във нея друга обич се пробужда!

Дори когато с друг я виждам ,
аз пак не не мога да я ненавиждам,
и никога не ще намразя,
това,което не бях достоен да запазя!

Ще парят мъжките сълзи и в зачервените очи
едва ли пак надеждата ще се роди.
Не виждам смисъл вече да живея,
без ЛЮБОВТА и без любимата до нея.

В нощта ми дълга само цигарата ще свети,
загубих всичко ценно във живота
и ще съм проклет на веки

Тя никога не ще да бъде отново моя!
Tova e ne6to samo ot men samo za teb ! iskam da zne6 4e kakvoto I da ti govorq I kolkoto I da e kasno 4e ti vinagi 6te ima6 specialno mqsto v sarceto mi nikoga nqma da te zabravq dori I da iskam !
25.02.2004

Josefinne
07-17-2006, 11:09
Браво! Браво! Евала! Прекрасно е, толкова е тъжно and yet толкова е точно! Браво, човек! :cry:

PaSsioN_GiRL
07-17-2006, 11:25
Браво! [-o< Много е хубаво.Момичето за което пишеш не знае какво е загубило [-X

Safira
07-17-2006, 18:07
Вече просто нямам думи... С всяко следващо стихотворение се запленявам все повече и повече в творбите ти.
Явно притежават свойството да проникват в нечие друго съзнание и от там в душата.. :) Малко странно звучи, но при мен се получи.
Но болка...толкова ли е силна? Само това ли изпитваш сега?
Тъжно...
Браво.

machoka
07-17-2006, 19:46
Дам.. много е добре, също както хиляди други подобни :)

Интересно ми е кога ще видя нещо, което не е за раздяла, тъжна любов, изневери, самоубийства и т.н. ... жалко, че и мен ме избива натам и не мога да се отмъкна от тази тематика..

но... взе да става банално вече.. няма какво ново да се каже, майстор на словото ще си тогаз, когато ти се плаче и умира, а напишеш оптимистично и красиво словоизлияние.

Ще направя паралел с музиката. Минорните тоналности се считат за тъжни, мрачни.. но една смислено написана, красива, жегваща сърцето мажорна мелодия може да те разплаче много повече, от безидейна и мрачна минорна такава.

machoka
07-17-2006, 20:01
.. хъх, как го измисли това 'си диез' бре, 'енхармонико'.. 8) Да си го кажем в очите - 'до' е от където и да го погледнеш :lol:

Ама ти за тоналности ли думаш или аз пак не зацепих на време? :D

Luda_krava
07-17-2006, 23:18
Дам.. много е добре, също както хиляди други подобни :)

Интересно ми е кога ще видя нещо, което не е за раздяла, тъжна любов, изневери, самоубийства и т.н. ... жалко, че и мен ме избива натам и не мога да се отмъкна от тази тематика..
.

Хм..а на мен ми е интерено дали си чел всичко в раздела... аз лично съм пускала доста които нямат нищо общо с по-горе цитираните теми.... Пък и нали знаеш че в болката се крие най-голямата красота и вдъхновение...

07-17-2006, 23:20
Здравей, nxn`!

Много бих искала да си поговоря с теб. Не съм поредното момиче, което си впечатлил с творчеството sи...Мисля, че просто бихме могли да обсъдим много неща, които и аз съм изпитвала и всеки друг, естествено....Чудех се какво да напиша, за да те убедя да ми отговориш, но вече се отказах. Просто бих се радвала да ми драснеш някой мейл на amto14@abv.bg .

Благодаря ти!

Ели:)

`Death`Whore`
07-17-2006, 23:21
Добре, де..започваш с рима през ред, после някакъв триредов куплет и продължаваш в друга рима.

machoka
07-17-2006, 23:25
]
Дам.. много е добре, също както хиляди други подобни :)

Интересно ми е кога ще видя нещо, което не е за раздяла, тъжна любов, изневери, самоубийства и т.н. ... жалко, че и мен ме избива натам и не мога да се отмъкна от тази тематика..
.

Хм..а на мен ми е интерено дали си чел всичко в раздела... аз лично съм пускала доста които нямат нищо общо с по-горе цитираните теми.... Пък и нали знаеш че в болката се крие най-голямата красота и вдъхновение...

Не съм съгласен, любовта не е само болка.. а и на тоя свят има и други теми, които не са любов :)

Иначе не съм чел всичко в раздела, ще метна едно по-обстойно оченце като ми остане малко време от флудерите, които заливат форума с простотия!

Luda_krava
07-17-2006, 23:31
machoka виж сега извинявам се за ОФФТОПИКА... за годините в които съм в този форум винаги съм се ъгласявала с теб... но не можеш да твърдиш че всички пишат само за разбита любов и прочие..при положение че не си чел останалите неща нали..... А относно това че има и други теми - да има, ама ако си тийнче на 13-15 само любов ще ти е в главата , едва ли ще ти пука за друго!