PDA

View Full Version : Нямам мотивация за нищо...



sades
07-17-2006, 11:06
нямам мотивация за нищо седя си и си гледам само какво да направя имам чувството че с каквото ид да се захвана ще го направя което е и така незнам вече и аз :smt009

ViV
07-17-2006, 11:31
Захвани се с преследване на мечтите си. Използвай американския стандарт 1000/1000 - т.е. хвани една тетрадка и напиши 1000 щури неща, които винаги ти се е искало да направиш. Целта на занятието е да ги изпълниш всичките за 1000 дни - вярвай ми много голяма зарибявка е... :D

sk8er_girl
07-17-2006, 12:39
spoko ne ste sami vseki ima momenti v koito mu idva da se zavre v mi6a dupka i da ne se pokazva kamo li da se zahvane s ne6to smisleno naistina e trudno no trqa da ste silni da si kajete 4e vsi4ko e ok i da prodaljite napred :-D :) :-) :P :smt007 :smt006

07-17-2006, 15:17
Kogato se chuvstvash taka mechtite ne pomagat

Loshotia
07-17-2006, 16:52
Така е, в такива моменти мечтите не помагат. Тогава ти трябва един човек, на когото можеш да му се разревеш на рамото и той да те разбере. Аз в такива случаи или цивря на нечие рамо или си седя вкъщи и самичка си се сдухвам

In4iTu_
07-17-2006, 19:53
Всеки има такива депресиращи моменти - Спокс :wink: Излизай с приятели, ходи насам натам...забавлявай се, айде успех :smt006

07-17-2006, 20:18
Всеки има такива депресиращи моменти - Спокс :wink: Излизай с приятели, ходи насам натам...забавлявай се, айде успех :smt006


точно там е проблема неискам немога незнам да излизам да.......... седя си тук и си седя :|

07-18-2006, 10:07
Захвани се с преследване на мечтите си. Използвай американския стандарт 1000/1000 - т.е. хвани една тетрадка и напиши 1000 щури неща, които винаги ти се е искало да направиш. Целта на занятието е да ги изпълниш всичките за 1000 дни - вярвай ми много голяма зарибявка е... :D
Това е яко, ако имах 1000 свободни дни щях да го направя :)

Sarabi
07-19-2006, 07:32
Всеки има такива депресиращи моменти - Спокс :wink: Излизай с приятели, ходи насам натам...забавлявай се, айде успех :smt006


точно там е проблема неискам немога незнам да излизам да.......... седя си тук и си седя :|


Ами нищо.И аз понякога изобщо не искам да излизам,мисля си,че ще е тъпотия,че другите ще се хилят,а аз ще ги гледам заблеяно...и правя всичко възможно да откажа излизане с компанията...,но те си ме познават и като ме измъкнат на сила на вън-след 15 минутки си мисля "Слава тебе Господи,че излязох".
Излез с приятели,дори и да мислиш,че ще се влачиш като черво след тях,все пак всички на нашата възраст са кретенчета и няма как да не се намери някой,който да те разхили :P
Спасението е на улицата с френдовете :twisted:

MoNI_the_StrAnge
07-27-2006, 08:58
спасението е наистина в френдове както казахте, но ако човек няма и приятели? ако пък мисли че като е толкова тъжен, ще се озлобее .. и приятелите му ще избягат от него. .. например както на мен ми се случи.
съветвам те да се разходиш сам.. без приятели докато ти мине този период. разхождай се сам във парка, илинякъде където се чувстваш спокойно. Музиката винаги ще ти помогне. помисли си какъв беше. какво искаш да си. как можеш да постигнеш нещата които искаш от себе си и от другите.

зашото този период е винаги знак на промяна. променяш се... мислите ти, характера ти.. или.. просто нешо се променя в теб. това е добре да знаеш// а как ще се промениш = в добра посока или лоша- зависи само оттеб, от тези дълги разходки размишлявайки върху всичко.

teenkopele
07-27-2006, 09:57
нямам мотивация за нищо седя си и си гледам само какво да направя имам чувството че с каквото ид да се захвана ще го направя което е и така незнам вече и аз :smt009

Пусни си някоя песен, която те кефи.
Аз лично, в голяма част от случаите, се мотивирам по този начин. :wink:

ravel
07-28-2006, 11:37
samo ti mogesh da promenish nachina si na givot, kakto vigdam v momenta si bez motivazia, givota ti e skychen, no poviarvai mi az sashto sam izpadala v takiva momenti, kazvam momenti zashtoto ako prodalgish po tozi nachin vigdash givota si skychen i bez smisal.Poviarvai v sebe si, napravi neshto razlichno, izlez s dobar priatel spodeli snego i shte vidish che postepeno neshtata shte se opraviat.No ne se otchaivai i ne si sedi sam v kashti taka neshtata niama da se opraviat.Yspeh :D

PY_MACKA
07-28-2006, 22:24
oo
i takuv problem ima
ne 4e nqma6 motivaciq a nqma6 volq
zemi se stegni i po4ni s elementarni ne6ta kato za trenirane na volqta-->ne gledai tv nqkoi den,ograni4avai lubimoto qdene i 6e vidi6 4e se opravqt ne6tata

08-04-2006, 17:11
ei tova i na men mi se e slu4valo...abe dylgi godini si4ko praveh monotonno daje nqmah jelanie kato se sybudq da stana ot legloto ...ni6to ne me interesuva6e osven da izlqza navyn da igraq da se naklopam i da sedna pred tv-to da gledam ne6to kolkoto a se mine denq...tova be6e nekade do 16 mi godina i ot togava ne6tata se promeniha...sre6nah 4oveka...:)...sre6nah lubovta i se promenih...stana postepenno..toi e s nekade pet godini po golqm ot men...kogato se zapoznahme az napravo si beh s decki akyl....i kvo stana..vlubih se toi mi dade stimul za jivot...sega 2 godini po kysno moga da kaja 4e sam ispylnena s jelanie da pravq vsi4ko..blagodarenie na lubovta se stremq vseki izminal den da byda po dobra i po dobra v vsqko edno otno6enie...zabelqzah 4e po tozi na4in i toi zapo4na da proqvqva ineres kym men...vseki kazva 4e sam se razhubavila i se zabelqzva blqsk v o4ite mi ...zapo4nah da pomagam vky6ti na ba6ta mi na maika mi ...proqvih jelanie da sledvam...i s vseki izminal den da se usyvyr6enstvam...i znaete li kakvo po tozi na4in zapo4nah da se 4uvstvam pylnocenna i polezna..abe neznam to4no dali me razbra...6te ti kaja to4no kakvo trqbva da napravi6 da nameri6 svoq stimul za jivot da presleva6 me4tite si...i povqrvai mi ako go osyzna6 tova deto iskam da ti kaja 6te si super...moita me4ta e da byda vse po dobra i po dobra da moga da se spravqm v jivota 4ovekyt kogoto obi4am da si kaje edin den ...eto tova momi4e e super...mama mi kazva6e kato malka ....U4I SE OT RANO VSI4KO DA SI ZNAE6 4E JIVOTA E MNO MNO TRUDEN...a az togava ne mi puka6e i ne go osyznavah...sega ve4e znam 4e e taka i tozi savet na mama mno mi pomaga...taka 4e vinagi moje6 da nameri6 kakvo da pravi6 i kak da raznoobrazi6 ejednevieto si...dori da otide6 za riba s priqteli i da q donese6 v ky6ti 6te ispitva6 gordost ot sebe si kogato sednete cqloto semeistvo na masata i zapo4nete da qdete...ei nz dali osyzna kakvo iskam da ti kaja no tova e moeto mnenie..moje da me pomislite za glupava i nekoq pobyrkana...ama ako se zamislite v moite dumi ima mno istina..ae dano sam uspqla da pomogna :wink: