PDA

View Full Version : Живота е гаден...



07-17-2006, 13:53
Е просто исках да споделя с някой това което много ме нарани, по- точно как едно момиче което много харесвам ми разби сърцето.
Всичко започна преди 2-3 години когато тя ми обърна гръб, но ето че преди 3-4 месеца тя ме потърси но за съжаление аз вече имах гадже. Така на другият ден тя също тръгна с едно момче...Ние с приятелката ми скъсахме преди известно време и аз отново потърсих това момиче... Всичко вървеше идеално, но тя все още имаше приятел, който по нейните думи тя много го обича, но също така и мен. Работата е там че половината от приятелите й са на страната на другото момче, защото вече близо 3 месеца са заедно, а тя се е привързала много към него.Снощи с нея се видяхме поговорихме си малко и тръгнахме към (да кажем махлата й)...По пътя я хванах за ръката и се опитах да я целуна но тя се отдръпна и каза , че трябва да реши. Аз и отговорих че си тръгвам (защото помислете как съм се чуствал).Когато се прибрах след време дойде най-добрият ми приятел и излязохме колкото да не мие толкова гадно.И когато се прибрах видях че тя ми е писала че вече е решила, но вече беше късно защото нея я нямаше... Към 3 часа вечерта й пратих СмС, че който и да избере ще уважа нейното решение. И така днес си писахме и ми каза че избира да остане с другото момче колкото и да е малко времето което ще са заедно защото той заминавал на 1. А след това всичко щяло да свърши между тях. В момента ми е много гадно, първо че наистина имам чувства към нея, второ че след като замине приятеля й сигурно ще ме потърси и за какво дали ще е за "утеха" незнам... Вие ако сте на мое място как ще постъпите...?
Благодаря Ви че прочетохте моят проблем, просто исках да го споделя с някой.

lost_girl
07-17-2006, 13:56
naistina tva 6te e gadno,ako te potursi za uteha i su6to taka e gadno 4e e izbralo te,no ako te potursi za uteha i kaji 4e ne si zaslujava,4e ne si 4ovek koito ....................

KpuCeTo
07-17-2006, 14:04
spored moeto skromno mnenie pomisli dobre predi da trugnesh s neq samo za da q uteshish.spored men tq iska da e sega s nego za da ne go naranqva tochno predi da zamine a posle da e s tebe,zashtoto taka ili inache te shte se razdelqt.pogovorete ako te potursi za da ne poslujish samo za "neshto"s koeto tq da go zabravi.ako imash dostoinstvo po-dobre ne trugvai s neq.shte namerish momiche koeto da iska samo teb...a ne da se zamislq.ako te iskashe i ako te obichashe tolkova nqmashe da izbere nego.uspeh!:)

Angel_eyes
07-17-2006, 14:26
Ако приемеш да си нейната утеха,ще заблуждаваш себе си и същевременно нея...Ти ще се надяваш,че нещата ще са както преди,че ще се обичате и т.н.За да не сгрешиш,когато приятеля и си замине,поговори с нея попитай я дали иска да е с теб,но не за да я утешиш от раздялата и,а за да имате пълноценна връзка заедно :wink:

Dez
07-17-2006, 14:31
виж пич... дори и да те потърси не и обръщай внимание, щом е избрала другото момче, значи е не и е пукало за теб... затова че си намери някое друго момиче и давай смело напред :) живота продължава... това не го забравяй

™bLaCk`RoSe™
07-17-2006, 15:08
виж пич... дори и да те потърси не и обръщай внимание, щом е избрала другото момче, значи е не и е пукало за теб... затова че си намери някое друго момиче и давай смело напред :) живота продължава... това не го забравяй

=D>

07-17-2006, 15:10
виж пич... дори и да те потърси не и обръщай внимание, щом е избрала другото момче, значи е не и е пукало за теб... затова че си намери някое друго момиче и давай смело напред :) живота продължава... това не го забравяй
Виж не съм много съгласен с теб, защото тя е остана с него защото от 3 месеца са заедно а той скоро си тръгва... и незнам дали избра него само за да не го нарани. Иначе може би само времето ще покаже , естествено ще трябва да поговоря с нея. Благодаря на всички за мненията =D> .Но ще съм благодарен ако някой драсне още някой друг ред мерси все пак безценни сте... =D> Чао за сега :smt006

MqY_MqY_f
07-17-2006, 15:18
Гадно е да... просто 10% от това което наричаме "тийнейджъри" са с истински добри души... иначе другите са за боклука... ще си намеирш друга, не се притеснявай... УСПЕХ! :wink:

Dez
07-17-2006, 15:20
няма проблеми, надявам се да е останала със него само за да не го нарани и искрено ти пожелавам да се съберете и да сте си заедно цял живот :) и умната :P

07-17-2006, 15:22
Гадно е да... просто 10% от това което наричаме "тийнейджъри" са с истински добри души... иначе другите са за боклука... ще си намеирш друга, не се притеснявай... УСПЕХ! :wink:
Благодаря за отговора , но аз колкото съм се борил за нея и сега да се откажа :( незнам...Но все пак много ти благодаря, може и наистина да си потърся друга но едва ли това момиче скоро или въобще някога ще я забравя.

Dez
07-17-2006, 15:26
времето лекува :)

07-17-2006, 15:30
времето лекува :)
Лекува но не винаги , понякога наранява и то доста дълбоко...

Dez
07-17-2006, 15:56
но все пак лекува :)

FEN_NA_MOTORI
07-17-2006, 16:45
но все пак лекува :)
Добре нека да не флоод-ваме темата... :smt010

FEN_NA_MOTORI
07-17-2006, 18:41
Гадно е да... просто 10% от това което наричаме "тийнейджъри" са с истински добри души... иначе другите са за боклука... ще си намеирш друга, не се притеснявай... УСПЕХ! :wink:
Да,но виж до сега съм имал доста сериозно приятелки но не бих казал че са ме привличали така както това момиче. Незнам но според мен с нея някак си ще е по-различно... Незнам вече :smt009 Да я оставя ли какво направо полудявам, но как да я оставя като толкова я харесвам!

lina15
07-17-2006, 18:46
ще се оправиш

ne6i4
07-17-2006, 18:47
виж пич... дори и да те потърси не и обръщай внимание, щом е избрала другото момче, значи е не и е пукало за теб... затова че си намери някое друго момиче и давай смело напред :) живота продължава... това не го забравяй


напълно съм съгласна с това мнение!!!!

FEN_NA_MOTORI
07-17-2006, 19:28
виж пич... дори и да те потърси не и обръщай внимание, щом е избрала другото момче, значи е не и е пукало за теб... затова че си намери някое друго момиче и давай смело напред :) живота продължава... това не го забравяй


напълно съм съгласна с това мнение!!!!
Виж не че не й пука за мен просто с гаджето си са от 3 месеца на 1 то заминава и нейска да го наранява...Дори сега сетих че тя ми каза,че е с него само за това лято , а и неиска да го нарани точно в последният момент...

iiirish
07-17-2006, 21:26
не се обиждай, но според мен ти си найната "златна резерва", момчето за всичко и по всяко време. нуждае ли се от подкрепа- търси теб, иска ли разнообразие в живота си- пък търси теб... е, ми че то един път, два пъти, три пъти... ми то писва в един момент.

колкото и силни чувства да изпитваш към нея не мисля, че заради тях трябва да не унижаваш по този начин и да падаш на толкова ниско ниво. ако продължиш така, тя ще те търси всеки път когато се почувства сама, а намери ли си някой ти отново ще бъдеш изоставения

FEN_NA_MOTORI
07-17-2006, 22:12
Благодаря на всички за отговорите, от тук нататък много ще умувам...20х =D>

koalka
07-18-2006, 07:31
Тя едва ли не те използва да я утешиш.Играе си и с двамата.Не се занимавай с нея.И мога да ти кажа едно със сигурност-НЕ ОБИЧА нито теб,нито гаджето си.Намери момиче,което ще те обича истински.

FEN_NA_MOTORI
07-18-2006, 12:03
Ето каква е истината: Бил сам си играл с нея, а тя сега също (искала да ми го върне)...Ето какво гласи последният СмС "Нищо не е имало, за да е до тук! Ти си игра с мен, аз си играх с теб -това е! Забрави ме, както аз" Е гадно е но ще се преодолее макар и трудно...Благодаря на всички ЧАО!!!