PDA

View Full Version : ei horaa



eeeh
07-17-2006, 15:07
abe hora ... trqbva li da se chaka cqla sedmica ?! v smisul znam che test-ovete se pravqt na 7miq den ... nqma li nqkakvo sredstvo da se proveri na drugiq den sled poloviq akt ??? :-k

sexy_tigar4e_MM
07-17-2006, 15:13
Dokolkoto znam vednaga slet kato se zabremenee v urinata se otdelq nqkakvo ve6testvo ,koeto se ot4ita ot testa-ne sum sigurna bi trqbvalo da moje :-k :-k . no ako ima veriqtnost da si bremenna vednaga se kupi PROSTINOR!!! pie se do 72 4asa sled poloviq akt :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

koalka
07-17-2006, 15:38
Най-добре си купи Постинор.

kiki riki
07-17-2006, 15:49
4uvala sam 4e ima i testove koito ot4itat rezultata po rano nai dobre otidi v aptekata i popitai tam 6te te posavetvat

eeeh
07-17-2006, 16:03
am purvo da kaja che sum momche :) .. i iskam i da vi popitam kakvi sa otricatelnite cherti na Postinor-a ....?
strah me e da q karam da vzima vednaga

shadow4e
07-17-2006, 16:10
тестовете се правят на втората седмица след половия акт.
кажи каков е станало,за да можем да те посъветваме,дали приятелката ти да се натъпче безсмилено с толкова хормони и да си обърка организма.

eeeh
07-17-2006, 16:16
mersi za otzivchivostta shadow4e !!
Situaciqta e slednata ... i dvamata ne sme mnogo opitni ... dokato go pravehme i tq svurshi i reshi da me nakara i az da svursha iii pogledna kum penisa mi i vidq che ima neshto bqlo i me nabedi che sum svurshil bez da usetq !! .. togava az otidoh do WC-to da masturbiram i svurshi ... kazah i i go dokazah .. no dnes kato vidq pantalona si imashe nqkakvi beli zasuhnali kapki.
Tova dali e ot neq .. vse si mislq che ne e moglo da suvrsha... a tova bqloto koeto tq e vidqla nz dali ne e ot lubrikanta na prezervativa

P.S. prezervativa beshe durex , izpolzvahme go samo v nachaloto , posle go mahnahme zashtoto mnogo lesno se izhluzvashe i produljihme taka

kakvo mislish ? #-o

shadow4e
07-17-2006, 16:25
щом тя е свършила значи са от нея.пък и да не беше свършила пак и жените бели сокове.
предишната й менструация кога е започнала? пиай я,точна дата.

eeeh
07-17-2006, 16:30
shadow4e , ami na 16 ili 17 ...
zashto ? :cry:

shadow4e
07-17-2006, 16:31
тоест сега ще й дойде пак?

eeeh
07-17-2006, 16:36
e ne moga da ti kaja sus sigurnost .. ne znam ne moga da q pitam puk i tq ne znae sus sigurnost , kato sum q pital i drug put
zashto de , kaji ? i kaji tva bqloto sokove ot neq li sa ???

shadow4e
07-17-2006, 16:39
ами,не съм ги видяла,ама сиг са от нея.най-вероятно 90%

а ако сега ще й дойде значи да не пие Постинор, ако наиситна сега ще й дойде.
гледай сега жената може да забременее само 1 ден от целия цикъл и това е горе-долу на 14-тия ден след започване на миналата менструация.Но при нас младите момичета не е точно.тъй каот не си свършил няма смисъл да пие Постинор, после може да съжалява,че ги е пила.

eeeh
07-17-2006, 16:49
blagodarq ti za razbiraneto i okurajavaneto shadow4e , dano da si prava

nqma da q tupcha s takiva hapove... :|

07-17-2006, 17:07
emi 6tom sega trqbva da i doide po princip poslednite 5 dni predi da ti doide pak ne moje da se zabremenee,no nikoga ne moje da si siguren

zevzechka
07-17-2006, 18:33
здравейте, значи само да кажа нещичко, за да разсея някои явно погрешни мнения. постинор дуо не е "хап", не е и "лекарство". това е препарат, който представлява всичките 21 противозачатъчни, които би следвало да се вземат редовно в продължение на 3 седмици, с цел предпазване от забременяване, събрани в 2 таблетки. днешните противозачатъчните са нискодозирани хормонални препарати, в които няма абсолютно нищо вредно и те са създадени именно с тази цел - да помагат на младите момичета да се предпазват от забременяване. и тъй като днес фармацията е много напреднала, те са усъвършенстани до такава степен, че да нямат странички ефекти (разбира се като не се броят различни анамнези от сорта на наличие на рак на гърдата в семейството, проблеми с черния дроб или нещо друго). не разчитайте на случайности: овулацията на тийнейджърките не е строго определена, този "календарен" или "температурен" метод за предпазване от забременяване е много несериозен и ако разчитате на него, моля ви се по-добре недейте! ;-)

shadow4e
07-17-2006, 21:16
здравейте, значи само да кажа нещичко, за да разсея някои явно погрешни мнения. постинор дуо не е "хап", не е и "лекарство". това е препарат, който представлява всичките 21 противозачатъчни, които би следвало да се вземат редовно в продължение на 3 седмици, с цел предпазване от забременяване, събрани в 2 таблетки. днешните противозачатъчните са нискодозирани хормонални препарати, в които няма абсолютно нищо вредно и те са създадени именно с тази цел - да помагат на младите момичета да се предпазват от забременяване. и тъй като днес фармацията е много напреднала, те са усъвършенстани до такава степен, че да нямат странички ефекти (разбира се като не се броят различни анамнези от сорта на наличие на рак на гърдата в семейството, проблеми с черния дроб или нещо друго). не разчитайте на случайности: овулацията на тийнейджърките не е строго определена, този "календарен" или "температурен" метод за предпазване от забременяване е много несериозен и ако разчитате на него, моля ви се по-добре недейте! ;-)
да, прав си никога не бих рзчитала,но щом ще й дойде до 1-2 няма смисъл да се тъпче с Постинора.Да,ти си прав,че другите хормонални таблетки като Логест, Ясмин и тн са нискодозирани,но Постинорът-не е.Той е толкова вреден,че напарво нямам думи.Ав техния случай няма смисъл да пие!

`Death`Whore`
07-17-2006, 21:48
Dokolkoto znam vednaga slet kato se zabremenee v urinata se otdelq nqkakvo ve6testvo ,koeto se ot4ita ot testa-ne sum sigurna bi trqbvalo da moje :-k :-k . no ako ima veriqtnost da si bremenna vednaga se kupi PROSTINOR!!! pie se do 72 4asa sled poloviq akt :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Абе, не е веднага след като се забременее!

_Jessy_
07-17-2006, 21:58
Добре, като се помисли логично КАК НЯКОЙ ЩЕ СВЪРШИ /ще изпита оргазъм/ И НЯМА ДА УСЕТИ... според мен тоя вариант е малко трудно постижим...
От друга страна - и на мен ми се е случвало да ми останат такива петънца ОТ МЕН по дрехи, чаршафи и т.н., случва се...
Според мен нищо не се е случило.

От друга страна човеците се възпроизвеждат доста трудно, хората с месеци се опитват да правят деца, смятат овулации и т.н.... абе не е проста работа!
Ако и е редовен цикъла може да забременее, В НАЙ-ДОБРИЯ случай през 5 дни - 2дни преди, по време и 2 дни след овулацията.

Това е, което мога да кажа, от там нататък сам преценявай какво ще правиш.

eeeh
07-18-2006, 14:50
ami hora tva e che na neq nikoga ne e redoven - ne se vurti okolo data , postoqnno q podarnqva i zakusnqva i to s strashno mnogo vreme ..i za tova sum oburkan - koi znae koga shte i doide ... = :(

07-18-2006, 15:01
да, прав си никога не бих рзчитала,но щом ще й дойде до 1-2 няма смисъл да се тъпче с Постинора.Да,ти си прав,че другите хормонални таблетки като Логест, Ясмин и тн са нискодозирани,но Постинорът-не е.Той е толкова вреден,че напарво нямам думи.Ав техния случай няма смисъл да пие!

аз съм "тя". разбира се че постинорът е вреден, но не е чак толкова вреден, че да си заслужава пред него да се предпочете бременност и/или аборт. ако обичате.

07-18-2006, 15:04
уупс че забравих да се лог-на. това мнение горе последното е мое ^

07-18-2006, 15:08
ами сори ама нз какво става тука ^ ... не мога да вляза