PDA

View Full Version : Ще правя секс,искам да е максимално сигурен!



Страхливия
07-17-2006, 15:28
Здравейте, проблема е следния:

На 14 /момче/ съм, ще правя секс скоро. Не ми е за чак за първи път, но не съм познавач.
Много ме е страх от нежелана бременност. Използвам презерватив винаги, и не свършвам върху нея. Въпреки това много ме е страх да не стане нещо. Знам,че като правя секс винаги има риск, но искам да го минимирам.
Знам,че когато ми стане се отделят едни капки, които съдържат и сперма. Аз бързо го вдигам още в гащите и ме е страх тези капки да не се размажат някъде по плата,пениса и т.н..
Преди да си сложа презерватив ги попивам със салфетка. Възможно ли е обаче от гащите/ако са попили разните сокове/ да се прехвърлят сперматозоиди по презерватива и тя да забременее? За мен изглежда доста невъзможно, но все пак искам да съм много предпазлив.

Бих искал да ми отговорят сериозни хора, без да ми се смеете.
Благодаря ви

vesitu
07-17-2006, 15:31
успокой се, бе човек!Няма страшно!Сперматозоидите живеят някви мили секунди като излезнат "на бял свят"....

koalka
07-17-2006, 15:35
Вероятността е нищожна,а пък и като изсъхне спермата и другите секрети сперматозоидите умират.

kiki riki
07-17-2006, 15:46
Abe 4ovek q se otpusni i si napravi kefa maximalno prekaleno mnogo se filmira6 takava veroqtnost nqma sled kato si vzel vsi4ki predpazni merki i si vmimatelen nqma mqsto za bezpokoistvo

07-17-2006, 16:26
а ти не си ли малък,чак не му е първи път...Абе момче ти мат'рял имаш ли,че и презерватив слагаш...

Malkiq
07-17-2006, 16:34
:lol: e kvo be i az kat bqh na 14 ebah za 1vi put...mn qsno 4e ima material.pi4 uspokoi topkata nqma takiva opasnosti,mn se vrqga6,di6ai dalboko i ebi.... ;-)

07-17-2006, 16:50
ЗА 14 годишен си бая сериозен и сам си отговаряш на въпросите.Проблеми няма.

07-17-2006, 16:57
ЗА 14 годишен си бая сериозен и сам си отговаряш на въпросите.Проблеми няма.

Taka si e :) Bravo na mom4eto.mnogo se radvam 4e vse o6te ima takiva teenove koito mislqt za vsi4ki riskove i iskat da sa maximalno zashtiteni.tova ozna4ava 4e mislqt za sebe si,za 4oveka s koito sa,za zdraveto i bade6teto si. =D>

Страхливия
07-18-2006, 13:29
Благодаря ви за мненията, сега се чувствам малко по окуражен, но все пак ще внимавам много!

Ще ми кажете ли обаче, кои марки презервативи да най сигурни? Знам, че има такива със спермициден крем.. но кой произвежда такива?

Mike-Jones
07-18-2006, 13:43
:)ATAKA davai mom4e

Balcys
07-18-2006, 13:53
Абе ти презерватива само заради нежеланата бременност ли смяташ да го ползваш?!? Споко щом си с гумичка нямаш грижи...стига да не се скъса де. Но си има и начин да избегнеш нежеланите последствия и след такъв гаф. Добри марки са Durex, VITALIS, Sportex.