PDA

View Full Version : Дали не направих грешка?



eleto_ludo_dete
07-17-2006, 15:34
Predi nqkolko dni navar6ih 17 godini(na 12 Juli).Bqh sabrala moite friend4eta v nas,no mom4eto ,koeto haresvam ot blizo 7 meseca go nqma6e,za6toto e v Sofiq do na4aloto na Avfust. :( Toi ne e na qsno kakvo izpitvam kam nego ,a i do sega nqmah smelost da mu kaja ,za6toto ne6tata okolo nas se obarkaha v posledno vreme i me be6e strah da mu kaja ...... :-#
Az se napih mn jestoko i kam 11 4asa dori govorih s nego po GSM,no se darjah na "nivo".Malko po kasno ve4erta kogato nqma6e i edin trezven okolo men az izpratih na mom4eto slednoto saob6tenie:"Adski sam piqna,no vse pak te obi4am..."SEga sam stra6no obarkana ,za6toto nqmam nikakvi novini ot nego.Za6to mal4i i ne kazva ni6to???izma4vam se i se pitam dali ne sgre6ih s tozi SMS?Ve4e ne izdarjah da si mal4a!Kajete dali ne sgre6ih i da prodaljavam li po tozi pat ili da izlaja za opravdanie??? ](*,) ](*,) ](*,) Ot4aqna sam!!!

FEN_NA_MOTORI
07-17-2006, 15:39
Ами честно да ти кажа, щом си му казала че си "пияна" може да не е го е приел на сериозно, а щом толкова го харесваш защо не му се обадиш и да му признаеш всичко , да видим тогава какво ще ти отговори, не прави моята грешка да си малчиш дълго време , защото ще загубиш най-ценното нещо на света (любовта).Е дано съм ти помогнал... :smt006

Angel_eyes
07-17-2006, 15:42
Аммм малко кофти си постъпила с този смс :? Все пак да кажеш на някого,че го обичаш чрез СмС и то когато си пияна..Ти как би се почувствала мила?Не е тряало така да го направиш.Сега ти остава да го намериш и да поговориш със него,за да му споделиш чувствата си...за да се убеди той,че не са били само приказки на едно пияно момиче.А пък не тряа те е страх,рискувай и дори нещата м/у вас да не се получат,ще знаеш,че поне си опитала..А от опит глава не боли :!: :wink:

ludamacka
07-17-2006, 15:42
ami obadi my se i razberi kvo misli.

eleto_ludo_dete
07-17-2006, 15:53
Ne e lesno da mu se obadq ,za6toto ne moje da si predstavite koko vreme mi otne dokato zapo4na da se darja adekvatno okolo nego.DA predpolojim ,4e e re6il,4e e bazik poneje sam bilia piqna -togava kogato se vidim dali da otri4am i da si izmislq nqkakva laja ili da mu kaja nai-nakraq!KOgato se sabudih na sutrinta si pomislih ,4e sam sanuvala......no,sled nqkolko sekundi mi zvanna tel i moqta nai-dobra priqtelka mi kaza:Abe znae6 li ti kvo napravi sno6ti!!!!????
Problem e sa6to,e sme priqteli i moje bi sam go stresnala malko s tova priznanie.O6te pove4e ,4e izob6to nqmam imidj na piqnica :roll: !!!Setih se sa6to ,4e toi si e mislil ,4e go mrazq i sam go mislila za glupak...ne znam za6to e re6il taka....ohhhhhhhh ](*,)

CutiE
07-17-2006, 16:12
Пияният 4овек винаги казва истината :idea: Ако аз бях на негово място бих се трогнала от такъв SmS :wink:

Jenifer
07-17-2006, 16:12
Spored men v nikakyv sluchei ne syjalqvai za tova koeto si napravila:)
Moqt syvet e da mu se obadish ili da se vidite i mu priznai chustvata si , priznai mu tova,koeto chustvash:) I znai che nikoga ne gubim ,kogato priznaem chustvata si :!: :!: :!:
Uspeh i pishi razvoq na sybitiqta:)

http://img278.imageshack.us/img278/3963/biosbushjh8.png (http://imageshack.us)

I`LoVe`My`BiTcH
07-17-2006, 16:15
Добре си си му го казала :mrgreen:

eleto_ludo_dete
07-17-2006, 16:19
Dano ima nqkakav rezultat ot tozi SMS.Nqma da se izmakne lesno ot men ,za6toto u4im v edno u4ili6te i opredeleno vlqzoh pod kojata na kompaniqta mu .Da ne govorim,4e kam 2 Avgust sme re6ili da hodim na planina zaedno s na6ite priqteli!
Az sega se 4udq za6to na mi se e obadil???Za6to ne reagira...tova dali e lo6 znak?

iiirish
07-17-2006, 16:34
според мен няма защо да се заблуждаваш. погледни истината в очите и сама ще разбереш, че той не ти отговаря защото най-вероятно няма чувства към теб.
всеки е имал несподелена любов, но няма човек, който да не го е преживял все пак. ти няма да направиш изключение. ще се появи друго момче, което ще грабне сърцето и ума ти и този ще излезе окончателно от мечтите ти O:)

eleto_ludo_dete
07-17-2006, 16:42
Moje i da si prava ama ne moga da se otkaja to4no sega kogato napravih malka stap4ica kam nego.Pak i toi e golqma mom4e kato nqma 4uvstva da mi se obadi i da mi kaje ili pone da me popita kakvo e ozna4avalo tova,koeto sam napravila?Nqkak si sega ne mi se struva da se 0otkazvam ili po skoro ne iskam.Do sega toi ne e znael za moite feelings ..sega moje bi 6te me pogledne s dr o4i!Abe hora edni mi kazvat ad se otkaja dr da prodaljavam....mai 6te poslu6am vtorite ama ako ni6to ne stana pone 6te znam ,4e sam opitala......to ako 6te ima razvite teparva predstoi 6toto do sega ne e imalo ni6to.

Kakvo stana sega???? ](*,)

Gugito
07-17-2006, 16:59
Pravilno! Davai,ti sama go kaza - pone nqma da sajalqva6 4e ne si opitala! Kaji mu 4e si bila piqna, no vse pak naistina ima6 4uvstva kam nego! Uspeh! :wink:

koalka
07-17-2006, 17:15
Ами потърси го и му признай чувствата си като не си пияна.Той сигурно не ги е взел под внимание.