PDA

View Full Version : Аз ИнТеРеСуВаМ лИ гО??



tujnoto momi4e
07-17-2006, 16:08
Имало едно време....не не така не става... преди 2-3 години на един рожден ден на мой приятел се запознах с едно момче което много харесах но тогава бях мъничка и незнаех какво да предприема...но преди два дни отново на рожден ден на същтия приятел аз видях същото момче което ми беше харесало преди време и очевидно той ме беше познал...но както винаги се намеси друг човек моятя приятелка която винаги харесва мойте момчета ако мога така да се изразя и явно той не беше безразличен кам нея...той я покани на танц от което на мен ми стана гадно и направих нещо глупаво докато танцуваха аз ги изтрясках в вратата и след това през цялата вечер го гледах злобно той ме попита дали заради нея го гледам така и аз му казах "може би" през цялото останало време той се лепна за мен (да оточня че той е на 18 а аз на 15) танцуваше с мен прегръщаше ме лежа до мен каза че никое от присъстващите момичета не го интересува освен аз каза че сме били вече сгодени и след като си трагнахме той ме изпрати и каза че сам му грабнала вниманието на другия ден аз му пратих смс дали иска да се видим и тои ми върна че през седмицата щял да дойде....може би ще кажете ми супер какво се оплакваш ...обаче той е в друг квартал и на колко ли други момичета обещава същото а и моятя приятелка също го хареса...според вас заслужава ли си щом първо обърна внимание на нея а и мислите ле че аз сам му била само за купона но ако е така защо ми върна смс ...моля ви споделете мнението си защото в момента имам нужда от приятели... :( :smt009 :smt009

Nadelina
07-17-2006, 16:16
Bori se be momiche.. Pyrvata krachka - nai trudnata i nai vajna e napravena.. Sega samo ostava da go zadurjish.. Ne bydi mnitelna i ostavi neshatata da stanat taka kakto trqbva.. Imai tyrpenie no ne sabirai mnogo nervi.. i ne vlagai mnogo nadejdi (kazvam go po princip) :) Uspeh!

Angel_eyes
07-17-2006, 16:20
Искаш приятели,знаеш,че можеш да разчиташ :wink: Та така,ако питаш мен,не си му безразлична,но става кофти щом се намеси 3-ти човек т.е. приятелката ти...Проучи дали нейните чувства са по-сериозни и и сподели твоите,ако наистина те цени като приятелка няма да има нищо против да действаш с това момче :wink: А относно пък него попитай го дали има намерения към теб...нещо по-сериозно или просто си поредната бройка за него :wink: Успех миличка :wink: :smt008

iiirish
07-17-2006, 16:28
ако искаш изчакай да ти се обади и ако го направи тогава излез със него и виж какво ще излезе. но не го търси ти първа, защото това ще бъде грешен ход за теб

Gugito
07-17-2006, 16:31
Spored men - DEISTVAI !!! Toi qvno proqvqvava nqkakav interes kam teb,taka 4e trqbva da probva6,pak kakvoto stane! Nedei da ima6 prekaleno golemi o4akvaniq,za da ne te zaboli ako ne se polu4i, no opredeleno se bori za tova koeto iska6! :wink: Uspeh! :wink: :) :smt006

lost_girl
07-17-2006, 19:18
това че приятелка ти харесва твойте момчета ми е малко познато....но според мен не си му била само за купона....виж че после е стоял само при теб....пукало му е за теб(какво ли не бих дала нан някои да му пука за мен)......а това дали е женкар само ти може да си отговориш все пак ти го познаваш по добре от нас

cherinka
07-17-2006, 19:28
за сега всичките те насочват в правилната поскока. И аз ще кажа нещичко - казваш че си им тряснала вратата или нещо от сорта каза.. както и да е.. и после през цялото останало време той е бил при теб. Може би си му направила впечатление че не би му се дала лесно както твоята приятелка, която казваш че той поканил на танц и тя веднага се съгласила.. а бе не се исказах много подобаващо ама се надявам горе долу да си ме разбрала. А и няма лошо да излезеш с него, све пак ще го разбереш поне малко какъв е , що е и такам :)

missito_
07-17-2006, 19:33
Spored men - DEISTVAI !!! Toi qvno proqvqvava nqkakav interes kam teb,taka 4e trqbva da probva6,pak kakvoto stane! Nedei da ima6 prekaleno golemi o4akvaniq,za da ne te zaboli ako ne se polu4i, no opredeleno se bori za tova koeto iska6! :wink: Uspeh! :wink: :) :smt006
И аз мисля така :!: успех и то мен

desinkata
07-17-2006, 20:53
mi nz 4estno kazano no tva deto go prai priqtelkata ti e super tupo a i toi moje da e bil s neq za da se dokopa do teb i naistina da te haresava a tva ne pre4e 4e ste ot rali4ni kvartala ne si misli 4e go kazva i na drygi abe saMA trqbva da razbere6 dali e seriozen i kvo to4no iska no da 100 % go interesyva6 ne moje da e drygo :P :roll: