PDA

View Full Version : Въпрос: Какво бихте направили в тази ситуация?



КуКуМи
07-17-2006, 16:48
Здравейте,

Искам да попитам до голяма степен мъжката половина на форума... Но също така и от части и женската...

Какво бихте направили, ако гаджето Ви изневерява с някой съвсем непознат?

*под изневяра имам впредвид не само секс ;)

:smt006

playful_baby
07-17-2006, 16:50
ще зарежа гаджето си

FEN_NA_MOTORI
07-17-2006, 16:51
Ще я зарежа!!! Явно се вижда колко държи на мен...

Nadelina
07-17-2006, 16:54
Zashto e s men kato qvno ne me obicha? Po-dobre da se razdelim..

КуКуМи
07-17-2006, 16:55
Ето и моят отговор:

Значи ако това някой ден стане и го видя ще си замълча и на момента няма нищо да направя ...

Но след ден два ще се срещна с момчето и ще си поговориме мъжки...

След разговора или ще го пребия така че да се оттегли или той ще се оттегли доброволно :smt004

07-17-2006, 16:57
mi az bih kazal 4e ti si golqm palq4o.tq tvoita e kurva toi kvo ti e vinoven?

Nadelina
07-17-2006, 16:58
Ne mi haresva kak mislish.. No vse pak ne moga da ti natrapq moite vijdaniq.. I vse pak shte go kaja.. Spored mene toi (drugia) nqma nikakva vina.. Tq sama e reshila da e s nego.. toi ne q e karal na sila.. A shtom tq e pojelala nego.. znachi prosto ne dyrji dostatachno na teb.. i ne te obicha kakto tvyrdi.. Ako mi se sluchi.. bih govorila s moq chovek.. a ne sys stranichniq koito dori ne poznavam...

КуКуМи
07-17-2006, 16:59
mi az bih kazal 4e ti si golqm palq4o.tq tvoita e k***a toi kvo ti e vinoven?

Аз бих казал че държа много на момичето и ако това се случи ще се боря за нея и любовта й... Като види, че оня не я обича предполагам, че ще се върне... Ако ли не ще пребивам всеки който и каже здрасти :smt012

FEN_NA_MOTORI
07-17-2006, 16:59
Ето и моят отговор:

Значи ако това някой ден стане и го видя ще си замълча и на момента няма нищо да направя ...

Но след ден два ще се срещна с момчето и ще си поговориме мъжки...

След разговора или ще го пребия така че да се оттегли или той ще се оттегли доброволно :smt004
Защо да решаваш нещата с бой като всичко е изляло на яве, явно приятелят/ката ти вече не те обича щом ти изневерява със някой друг/а. Има ли смисъл щом се обичат той няма да се отдръпне от нея, най-много момичето повече да не ти обърне внимание , а ако искаш да имаш някакви шансове трябва поне да останете приятели и отново да я спечелиш!

КуКуМи
07-17-2006, 17:03
Ето и моят отговор:

Значи ако това някой ден стане и го видя ще си замълча и на момента няма нищо да направя ...

Но след ден два ще се срещна с момчето и ще си поговориме мъжки...

След разговора или ще го пребия така че да се оттегли или той ще се оттегли доброволно :smt004
Защо да решаваш нещата с бой като всичко е изляло на яве, явно приятелят/ката ти вече не те обича щом ти изневерява със някой друг/а. Има ли смисъл щом се обичат той няма да се отдръпне от нея, най-много момичето повече да не ти обърне внимание , а ако искаш да имаш някакви шансове трябва поне да останете приятели и отново да я спечелиш!

Хм.. Донякде си прав.. но на мен живота ми е основан на боя...
Може би ще наблюдавам дали той я обича и ако я използва само за развлечение ще го пребия...

playful_baby
07-17-2006, 17:05
mi az bih kazal 4e ti si golqm palq4o.tq tvoita e k***a toi kvo ti e vinoven?

Аз бих казал че държа много на момичето и ако това се случи ще се боря за нея и любовта й... Като види, че оня не я обича предполагам, че ще се върне... Ако ли не ще пребивам всеки който и каже здрасти :smt012
за какво ти е да се връща щом не те обича!!!а тва че ще пребиваш всеки който и каже здрасти според мен е голяма глупост ](*,)

FEN_NA_MOTORI
07-17-2006, 17:06
ХаХаХа не бе човек , ако той не я обича ти трябва да си и подкрепата...Трябва да я успокояваш ,да си винаги до нея се едно най - добрият приятел който има.С бой нищо няма да постигнеш уверявам те!!!Бади до нея накарай я да се чуства добре когато сте двамата ,а някой ден пак ще сте заедно.

КуКуМи
07-17-2006, 17:12
Х.Х.Х... :-k

Време е да дообясня, че темата е за примери не за реални ситуации :smt006

Че нещо много тръгнахте да ме убеждавате че вече се е случило и как да действам :lol: :smt017

Иначе друг въпрос е ако сте излезли някъде с приятелката ви и някой почне да я сваля пред вас какво бихте направили... ?


-->Тогава вече със сигурност ще изяде някое коляно в главата :smt011

FEN_NA_MOTORI
07-17-2006, 17:15
Х.Х.Х... :-k

Време е да дообясня, че темата е за примери не за реални ситуации :smt006

Че нещо много тръгнахте да ме убеждавате че вече се е случило и как да действам :lol: :smt017

Иначе друг въпрос е ако сте излезли някъде с приятелката ви и някой почне да я сваля пред вас какво бихте направили... ?


-->Тогава вече със сигурност ще изяде някое коляно в главата :smt011
офффффффффффффф...
Ами ще го изгледам накриво и ще си тръгнем, а ако продължи да я сваля доста ще се замисля в свойте действия, но ако се обичаме няма да има проблем...и няма от какво да се притеснявам!

missito_
07-17-2006, 17:48
Ето и моят отговор:

Значи ако това някой ден стане и го видя ще си замълча и на момента няма нищо да направя ...

Но след ден два ще се срещна с момчето и ще си поговориме мъжки...

След разговора или ще го пребия така че да се оттегли или той ще се оттегли доброволно :smt004
На мен също не ми харесва как мислиш.Съгласявам се с Наделина.Тя така е избрала и ти не можеш да хвърлиш вината върху него,а още по вече че с бой нищо не се оправя.Момичето щом не иска да е с теб ако щеш да го убиеш,даже още повече ще я отблъснеш.
а по темата:ами щом гаджето ми е изневерило не бих останала с него.Дори и да го обичам много,трябва да е мислил преди това.в това отношение съм мн рязка,но си е така.

PLAMENKO
07-17-2006, 17:50
ще го пребия ... а тя няма да съществува за мен повече...
аз ако го вида ония педераст дето старата ми изневеряваше с него ще го смачкам от бои нищо че е с 5год по голям.. деба и свинкята мръсна мани ама е мангал на сичкото отгоре :evil: :evil:

sensa
07-17-2006, 17:51
emi nqma smisal da se zalagvame .... 6te se razdelim razbirase. bih go zarqzala

missito_
07-17-2006, 17:54
Х.Х.Х... :-k

Време е да дообясня, че темата е за примери не за реални ситуации :smt006

Че нещо много тръгнахте да ме убеждавате че вече се е случило и как да действам :lol: :smt017

Иначе друг въпрос е ако сте излезли някъде с приятелката ви и някой почне да я сваля пред вас какво бихте направили... ?


-->Тогава вече със сигурност ще изяде някое коляно в главата :smt011
Тук пак не съм напълно съгласна с теб! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: надали приятелката ти ще е много очарована ако тръгнеш да се биеш някъде по улиците.Хубаво е да я защитиш и да не го оставиш да й се сваля,но по друг начин,но ако той не разбира от добро и тръгне примерно да се бие с теб тогава :smt021 :smt021

Spider_Web
07-17-2006, 18:00
emi bih i kazal 4e 6tom mi e izneverqva zna4i ne iska da e s men i bih skasal s neq no ako mnogo q obi4am bih i prostil..

ne6i4
07-17-2006, 18:34
ще зарежа гаджето си

ами да...няма да го/я търпя!ако не иска да е с мене да късаме!

Kill Zone
07-18-2006, 11:51
Зависи от моето отношение към нея и обратното.Алкохола не е извинение затова и няма да мине.Въпросът е там какво ще стане сега не бих направил нищо на момчето освен ако не ми е познат,защото все пак за едно нещо трябват двама не смао един трябвало е и нейното съгласие (ако е отсътвало нейносто съгласие е друг въпрос и тогава той е пътник) и просто няма смиъсл да слизам до тяхното ниво да се принизявам.Ако имам нещо към нея ще седна и ще си поговоря с нея дна дълго и на широко но ако е слабохарактерна личнопст просто нещата най-вероятно ще си останат до там,защото щом го е направила веднъж ако си затвориш учите и си замълчиш шанса д а го направи пак е огромен.

lost_girl
07-18-2006, 11:55
ще зарежа гаджето сищ

и аз това ще направя

zoben_pitbul
07-18-2006, 13:27
Ще го потроша от бой.

koalka
07-18-2006, 13:37
Щом ти изневерява значи не те обича.Не мога да приема,че те обича.Ами аз,ако бях щях да го пребия този,с който ми е изневерила,а нея щях да я заеба.

Th3WildAng3l
07-18-2006, 14:19
Po princip sym na mnenie 4e edna iznevqra ne zna4i nepremenno "ne te obi4am pove4e" .. ne izneverqvam, no ot4asti opravdavam iznevqrata. Vinagi sym kazvala "Nqma da me zaboli ako se ebe6 s 10 drugi momi4eta .. 6te me boli, ako si s drugo momi4e 10 pyti" .. estestveno vyv vtoriq slu4ai kysame

sk8girL
07-18-2006, 14:24
ще зарежа гаджето си
Дамм.. щом е тръгнал да ми изневерява толкоз е държал и на мен.

vlubena v dvama
07-18-2006, 17:12
Ето и моят отговор:

Значи ако това някой ден стане и го видя ще си замълча и на момента няма нищо да направя ...

Но след ден два ще се срещна с момчето и ще си поговориме мъжки...

След разговора или ще го пребия така че да се оттегли или той ще се оттегли доброволно :smt004

kaua
07-18-2006, 17:48
Ще я зарежа!!! Явно се вижда колко държи на мен...

strange__
07-18-2006, 20:56
mi az bih kazal 4e ti si golqm palq4o.tq tvoita e k***a toi kvo ti e vinoven?

Аз бих казал че държа много на момичето и ако това се случи ще се боря за нея и любовта й... Като види, че оня не я обича предполагам, че ще се върне... Ако ли не ще пребивам всеки който и каже здрасти :smt012
Къде си бе бияча?! :roll: Я без позьорщини...ако ще да пребиеш всяко момче,което дори само я погледне,тя пак няма да те обича :!:
В такава ситуация...не знам какво бих направила,на момента ще се види..обикновено,когато казвам как бих реагирала,ако изпадна в подобно положение правя съвсем друго..така че нз :wink:

07-18-2006, 22:47
Kill her! :evil:

mnogomili4kata-sf
07-19-2006, 11:03
Що не вземеш и двамата да ги пребиеш ааа...все пак и двамата ще са виновни не мислиш ли

ludamacka
07-19-2006, 17:41
bih go zarqzala kolkoto i da go obi4am