PDA

View Full Version : Мислех ги са приятели



lost_girl
07-17-2006, 19:35
Значи:всички от компанията ми ги имаХ за приятели,но аз заминах за море и всеки божи ден им се обаждах,даже плаках един цял ден за тях,пратих им картичка........но са като се прибирам разбирам че изобщо не им е пукало за мен дори този приятел(момче),което го обичам най-много от всички(но нз как го обичам) и разбирам че са се сабирали в тях,а можеха да ме изчакат докато се върна(оставаха 2-3 дни),и да се саберат кагота и аз сам там,но не го направиха,а родителите му ги нямаше върнаха се 2 дена след мен,така че да кажеш че маика му и баща му са се връщали след 1 ден да,ма не!
та кажете според вас това приятел ли е,а другите?

07-17-2006, 19:53
явно твоите приятели не са приятели на колко си години 14-15 вече все по-рядко има хора които наистина са истински приятели....

lost_girl
07-17-2006, 19:55
ми на 14......ма още не съм ги навършила на 31.12 ще ги навърша

SARI
07-17-2006, 19:57
вече всеки гледа само себе си и роднините даже и тях не истински приятели се намират трудно даже нма такива( са някои може да ме опрекне) ...............

kiki riki
07-17-2006, 20:50
Da ne misli6 4e svetat se varti samo okolo teb izvinqvai no az ne namiram ni6to neredno 4e sa si napravili kupon ti kato si na more te kakvo trqbva da si sedqt u tqh i ni6to da ne pravqt poneje tebe te nqma ne mislq 4e tazi postapka dokazva 4e ne sa ti istinski priqteli i 4e ne darjat na teb

portokalkaa
07-17-2006, 22:01
Da ne misli6 4e svetat se varti samo okolo teb izvinqvai no az ne namiram ni6to neredno 4e sa si napravili kupon ti kato si na more te kakvo trqbva da si sedqt u tqh i ni6to da ne pravqt poneje tebe te nqma ne mislq 4e tazi postapka dokazva 4e ne sa ti istinski priqteli i 4e ne darjat na teb
az sym syglasna s teb...ot edin kupon ne mojesh da precenish dali sa ti fr ili ne...male na po 14 god i kuponi si praqt...leleeee

Рокендрол шматка
07-21-2006, 19:24
Не си мисли, че изпаднат в депресия заради теб. И успокой егоистичното в себе си.

Die FuCkin' JerK
07-21-2006, 21:48
еми при мен е обратното - те са на море а аз съм си вкъщи и супер много се надявах някой да се сети за мен и днес видях че там са ми кликнали и тн,а ти си им се и обаждала...ами виж и ако в моята компания някой заминеше ние пак щяхме да си се събираме щот бахти да не е дошъл края на света...а колкото до тва с онова момче..еми защо не го накара да гледате филм у тях и пак щеше да отидеш...не се впрягай за глупости..животът си е достатъчно гаден и без да си измисляш проблеми,а щастието е просто да мислиш мащабно ;)