PDA

View Full Version : Za men nqma nishto



portokalkaa
07-17-2006, 21:09
Zdraveite na sichki :) Imam sledniq problem:hubavo,momiche sym,krasivo(pone taka kazvat sichki),umno,dobro...,NO si nqmam priqtel!Vsichkite mi priqtelki si ima priqteli i si izlizat s tqh i sa si shtastlivi,a az ne!Imam chuvstvoto,che sichki momcheta me imat samo za mn dobra priqtelka i nishto poveche!ne moga da razbera zashto e taka!prosto se chuvstvam mn samotna v nqkoi momenti!Kat izlizame cqlata kompaniq i seki se e s gadjeto,a samo az sama nastrani!Mn mi e kofti...Seki mi vika,che me ima za mn dobyr fr i ne iska poveche,da ne se razvalime priqtelstvoto...karam go se na nqkvi svalki,a az iskam neshto po-seriozno!Mn sym se sduhala za tva,a nz kakvo da napraq,nikoi ne me razbira i se nadqvam nqkoi tuk da mi pomogne...plss :(

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!
Благодаря!

Angel_eyes
07-17-2006, 21:27
Много кофти ситуация мила....Опитвай се да общуваш повече с различни момчета които не са ти толкова близки...и гледай така да завържеш нещата,чеее да не те искат само за приятелка.Това не трябва да те тревожи...за всичко си има време и за гаджета и за всичко :wink:

iiirish
07-17-2006, 21:40
съгласна съм. общуването с повече момчета ще доведе до нещо ново може би. опитай се да бъдеш по-загадъчна, по-интересна в техните очи (а не просто момичето, което ги разбира). така надявам се ще откриеш така жадуваното щастие и момчето, с което ще забравиш какво значи самота

cherinka
07-17-2006, 21:41
Много кофти ситуация мила....Опитвай се да общуваш повече с различни момчета които не са ти толкова близки...и гледай така да завържеш нещата,чеее да не те искат само за приятелка.Това не трябва да те тревожи...за всичко си има време и за гаджета и за всичко :wink:


ми да, точно така. Като общуваш с различни момчета и току виш си намерила сериозен приятел.. помисли че евентуално ако той нещо ти направи, ще има кой да те защити твоите приятели ще стоят твърдо зад теб щом те "имат за много добра приятелка". И мисли позитивно, всичко си има своите както лошо, така и добри страни, Мисли повече за добрите.. :)
А и щом някой те възприема само като мн добра приятелка, не го насилваи да ти ства гадже. и такам :Р

portokalkaa
07-17-2006, 21:50
Ima i drug problem,che sym si i sramejliva na tema momcheta de...s priqteli moga si govorq na sqkvi temi,ama taka s nqkoe momche,s koeto sega sym se zapoznala...sqkash si gyltam ezika,mn se pritesnqvam...moje i v tva da e problema

07-17-2006, 22:01
ami dobre doshla v kluba :mrgreen:

portokalkaa
07-17-2006, 22:33
v kluba na samotnite i nerazbranite li :(

07-17-2006, 22:35
v kluba na samotnite i nerazbranite li :( awe pozna ot pyrviq pyt :mrgreen:

Th3WildAng3l
07-17-2006, 23:40
ami ... kakvo da ti kaja
moqt problem e podoben
s tazi razlika, 4e predi da stanem priqteli s vyprosnite mom4eta, polovinata ot tqh sa si misleli kak da me e*** i sled vreme sa mi kazvali, pri koeto az sedq pred tqh i gi gledam opuleno , sled koeto izbuhvam v smqh.

machoka
07-17-2006, 23:46
Абе какви сте ми такива самотни ангелчета бе, ако сте от София защо веднъж не дойдохте на срещичка на форума, па да се видим, да изкореним тая срамежливост ? :idea: :-k :D

Проблемът на масата хора, и момчета и момичета е, че се опитват да се правят на нещо, което не са когато свалят 'мишени' от противоположния пол. Не казвам, че при вас двечките е така.

Но.. бъдете себе си бе, да не ви пука от нищо и никой.. правете каквото си знаете, бъдете отворени, нахакани, имайте гордост и достойноство, но не се превръщайте в горделиви пуйки.

Със съветите до момента не съм съгласен - не отивайте да си 'търсите момче' просто така за спорта, за да се сближите с някой. Когато срещнете подходящото такова, сърцето ви ще подскаже, че това е Той. Иначе в Амор /или вашата градска дискотека/ на детска колкото искате гъзарчета - показвате малко бедро, вкарвате един влажен поглед и веднага е ваш. Но нима това търсите?

Просто бъдете себе си и си общувайте най-нормално. Бъдете естествени, нищо повече не мога да ви посъветвам. Излизайте, срещайте се с хора, бъдете непринудени - това е, което привлича момчетата :)

sk8girL
07-18-2006, 00:18
Гадно наистина;( Мога да ти кажа,че се чувствам по същия начин,ако това те успокоява.Омръзна ми само на свалки..понякога се чувствам много самотна.Но за всеки влак си има пътници.Когато най-малко очакваме тогава ще се появи МОМЧЕТО!;) Така че не се отчайвай.Той сам ще те намери;)p

lost_girl
07-18-2006, 09:02
Zdraveite na sichki :) Imam sledniq problem:hubavo,momiche sym,krasivo(pone taka kazvat sichki),umno,dobro...,NO si nqmam priqtel!Vsichkite mi priqtelki si ima priqteli i si izlizat s tqh i sa si shtastlivi,a az ne!Imam chuvstvoto,che sichki momcheta me imat samo za mn dobra priqtelka i nishto poveche!ne moga da razbera zashto e taka!prosto se chuvstvam mn samotna v nqkoi momenti!Kat izlizame cqlata kompaniq i seki se e s gadjeto,a samo az sama nastrani!Mn mi e kofti...Seki mi vika,che me ima za mn dobyr fr i ne iska poveche,da ne se razvalime priqtelstvoto...karam go se na nqkvi svalki,a az iskam neshto po-seriozno!Mn sym se sduhala za tva,a nz kakvo da napraq,nikoi ne me razbira i se nadqvam nqkoi tuk da mi pomogne...plss :(

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!
Благодаря!


мила аз те разбирам напълно,и аз съм така...........но горе главата............така е защото още не сме срещнали подходящия човек за нас.............приятелите са късметлии че са срещнали този човек.........споко след време и ние с теб ще го срещнем

jenny_e
07-18-2006, 10:23
imam absolutno su6tiq poblem i mi e mn kofti, no nqkaksi sam se primirila s fakta 4e skoro nqma da imam gaje. Nadqvam se kogato na esen otida v novo daskalo tam da se zapoznaq s gotini mom4eta i da si namerq priqtel.
Pojelavam ti uspeh v lubovta, za6toto znam kolko ti e gadno

minor
07-18-2006, 11:50
Zdraveite na sichki :) Imam sledniq problem:hubavo,momiche sym,krasivo(pone taka kazvat sichki),umno,dobro...,NO si nqmam priqtel!Vsichkite mi priqtelki si ima priqteli i si izlizat s tqh i sa si shtastlivi,a az ne!Imam chuvstvoto,che sichki momcheta me imat samo za mn dobra priqtelka i nishto poveche!ne moga da razbera zashto e taka!prosto se chuvstvam mn samotna v nqkoi momenti!Kat izlizame cqlata kompaniq i seki se e s gadjeto,a samo az sama nastrani!Mn mi e kofti...Seki mi vika,che me ima za mn dobyr fr i ne iska poveche,da ne se razvalime priqtelstvoto...karam go se na nqkvi svalki,a az iskam neshto po-seriozno!Mn sym se sduhala za tva,a nz kakvo da napraq,nikoi ne me razbira i se nadqvam nqkoi tuk da mi pomogne...plss :(

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!
Благодаря!


мила аз те разбирам напълно,и аз съм така...........но горе главата............така е защото още не сме срещнали подходящия човек за нас.............приятелите са късметлии че са срещнали този човек.........споко след време и ние с теб ще го срещнем

Странното е, че имало и момичета, които се чувстват така, защото преди да прочета тази тема мислех, че само момчетата (от личен опит и от няколко приятеля си направих извода) сме така...

portokalkaa
07-19-2006, 10:07
Странното е, че имало и момичета, които се чувстват така, защото преди да прочета тази тема мислех, че само момчетата (от личен опит и от няколко приятеля си направих извода) сме така...
ima gi takiva momicheta i taka at cheta qvno sa si dosta

santRi
07-19-2006, 10:09
посмени малко обстановката.. излизай с различни хора.. не толкова близки и познати, все с някой ще се харесате :) и няма да си самотна

qgodkata__
07-19-2006, 11:30
И аз съм в същата ситуация :-k Много е тъпо така

luda`flirtajika
07-19-2006, 12:05
Zdraveite na sichki :) Imam sledniq problem:hubavo,momiche sym,krasivo(pone taka kazvat sichki),umno,dobro...,NO si nqmam priqtel!Vsichkite mi priqtelki si ima priqteli i si izlizat s tqh i sa si shtastlivi,a az ne!Imam chuvstvoto,che sichki momcheta me imat samo za mn dobra priqtelka i nishto poveche!ne moga da razbera zashto e taka!prosto se chuvstvam mn samotna v nqkoi momenti!Kat izlizame cqlata kompaniq i seki se e s gadjeto,a samo az sama nastrani!Mn mi e kofti...Seki mi vika,che me ima za mn dobyr fr i ne iska poveche,da ne se razvalime priqtelstvoto...karam go se na nqkvi svalki,a az iskam neshto po-seriozno!Mn sym se sduhala za tva,a nz kakvo da napraq,nikoi ne me razbira i se nadqvam nqkoi tuk da mi pomogne...plss :(

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

minor mi ne samo te dvete-az sushto sum s tqh :) vsi4ki mi kazvat,4e sum mn dobra fr i e takiq,nqkoi i me haresvat malko,no... si nqqm gadje,koeto da me obi4a :(
Благодаря!


мила аз те разбирам напълно,и аз съм така...........но горе главата............така е защото още не сме срещнали подходящия човек за нас.............приятелите са късметлии че са срещнали този човек.........споко след време и ние с теб ще го срещнем

Странното е, че имало и момичета, които се чувстват така, защото преди да прочета тази тема мислех, че само момчетата (от личен опит и от няколко приятеля си направих извода) сме така...

luda`flirtajika
07-19-2006, 12:07
za po qnso da otrkroq tova,koeto napisah :

minor mi ne samo te dvete-az sushto sum s tqh vsi4ki mi kazvat,4e sum mn dobra fr i e takiq,nqkoi i me haresvat malko,no... si nqqm gadje,koeto da me obi4a
Благодаря!

eDnO_MaLkO_f
07-19-2006, 12:17
Аз също имам такав проблем но излизам с пове4е приятели и не ми пука 4е сам сама дори понякога ми е яко за6тото знам 4е мога да правя каквото си поискам а не да се съобразявам дали това което вър6а 6те се хареса на приятеля ми :)

Samsara`f`
07-19-2006, 12:38
Zdraveite na sichki :) Imam sledniq problem:hubavo,momiche sym,krasivo(pone taka kazvat sichki),umno,dobro...,NO si nqmam priqtel!Vsichkite mi priqtelki si ima priqteli i si izlizat s tqh i sa si shtastlivi,a az ne!Imam chuvstvoto,che sichki momcheta me imat samo za mn dobra priqtelka i nishto poveche!ne moga da razbera zashto e taka!prosto se chuvstvam mn samotna v nqkoi momenti!Kat izlizame cqlata kompaniq i seki se e s gadjeto,a samo az sama nastrani!Mn mi e kofti...Seki mi vika,che me ima za mn dobyr fr i ne iska poveche,da ne se razvalime priqtelstvoto...karam go se na nqkvi svalki,a az iskam neshto po-seriozno!Mn sym se sduhala za tva,a nz kakvo da napraq,nikoi ne me razbira i se nadqvam nqkoi tuk da mi pomogne...plss :(

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!
Благодаря!
Vse edno az sam go pisala tova!Razbiram te napalno no ne moga da ti dam savet!Kak da ti pomogna to az na sebesi nemoga da pomogna!

portokalkaa
07-19-2006, 15:03
A az si misleh,che sym si samo az tolkova samotna...

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-19-2006, 21:55
A az si misleh,che sym si samo az tolkova samotna...

glluposti ne misli taka ;)

I_love_dead_people
07-19-2006, 21:58
Спокойно,ще го намериш.Има време за всичко.Пък и от свалките може да намериш нещо...то само ще си дойде.Просто не преставай да търсиш.

teenage_drama_queen
07-20-2006, 12:10
Spokoino ima dosta momi4eta v tvoeto polojenie, daje i az moga da kaja 4e sam taka... ne se pritesnqvai skoro 6te nameri6 nqkoi koito 6te te nakara da zabrabravi6 vsi4ko lo6o.... :smt051

dream_for_you
07-20-2006, 12:24
и аз се присъединявам към клуба "само приятелка" :smt012
много е гадно това положение и напълно ви разбирам,но ако се отчаяш няма да си решиш проблема,дори ще си по-самотна.От опит знам,че колкото повече се отчайваш и ти пука,че си сам...става по-зле :smt009 .Просто се радвай на живота,радвай се,че имаш толкова приятели,защото това значи,че си готин човек \:D/ ...бъди себе си и един ден ще срешнеш някой,който няма да иска да сте само приятели