PDA

View Full Version : Moderated:Коя с коя зодия си отива най-много?



07-17-2006, 22:46
koq s koq zodiq si otiva nai mnogo spored vas?



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

LP_girl_14
07-18-2006, 00:57
Ооо не вярвам в тези неща.Има толкова много хора на тази земя и никой не може да ме убеди че например всички Лъвове,или Раци,или Близнаци са с еднакъв характер.Това са различни хора,всеки строго индивидуален,с различен характер,различна външност и разбирания.Всеки си подхожда най-добре с този,който обича.Ако имаш чувства към някого,едва ли ще гледаш зодията ;-)

iiirish
07-18-2006, 06:49
не зависи от зодиите, повярвай ми! има много по-пълноценни неща в един човек, които са различни от зодията му. няма двама еднакви, характеризиращи се със една и съща зодия. индивидуалността е основно човешко качество, което не може да бъде загубено или окачествено спрямо зодията му

priti_kiti
07-18-2006, 06:54
ако се влияеш от това... много зле.

Nasindo
07-18-2006, 06:58
ne malko ,a dosta tap vapros ! az ne vqrvam v tezi ne6ta... a i ne mislq ,4e trqbva da se opredelqt horata spored zodiite ! =;

lost_girl
07-18-2006, 08:59
ми надявам се козирог с козирог защото аз самкозирог и този дето си харесвам(май) и той е козирог и дано да си отиваме като задии

Spider_Web
07-18-2006, 09:28
awe vsi4ki vikat ole mn tap vapros...mm ako vqrva6 v tova..awe 4oveka vi popita ne6to ne e iskal da go kritikuvat emi lav i strelec si otivat za dr neznam

vlubena v dvama
07-18-2006, 16:22
ami spored men ednakvite zodii-oven s oven,telec s telec,bliznaci s bliznaci i t.n.,no ima i drugi zodii koito si podhojdat i se razbirat...

Nadelina
07-18-2006, 16:34
Kaji mi koi zodii te interesuvat i shte ti kaja za vrazkata koqto moje da imat.. spored zodiite.. :)

babyboo
07-18-2006, 18:40
ами нз...ама при мен става супер интересно...попринцип не се кефя мноу на близнаците и то дотста...(никой да не се обижда...зависиси и от човека;))а на мен винаги ми се падат такива момчета...ама винаги...ужас...тая зодия ме преследва...
най-смешното е че ми казаха че най-добре се разбирам с близнаци(а аз съм везни...знам,знам-също гадна зодия...хах) ](*,) ](*,) ](*,)

luda`flirtajika
07-18-2006, 19:15
aaa.... slojna mu rabota-poprincip... tva ne trqq da vliae,no kfo puk.... az li4no ninam,no moje bi kozirog i rak ili scorp de da znam :P

FaTaLn0t0_LaDy
07-18-2006, 19:21
luv s vezni....i vezni s vezni su6t0.....(az sum veznata)....xax......;].....

luda`flirtajika
07-18-2006, 19:24
to i az taka namesih koziroga :D:D kakto ti veznite :P

Ice_Queen
07-18-2006, 19:43
Най-много ми върви в отношенията с Водолейте(аз съм Лъвче) :roll:

I_love_dead_people
07-18-2006, 19:48
Еми то попринцип са въздушни,водни,земни и огнени знаци.Във всяка група по три зодии и се смята,че зодиите в групите се разбират добре помежду си.Това е за отношенията им попринцип,обаче не знам дали е за любовните отношения.Но както се изказа някой по-нагоре,ако вярваш в това,значи си много глупав/а.

slan4evo_momi4e
07-19-2006, 09:45
Попринцип и аз не вярвам в тези неща...НО наблюдавам нещо много странно...което ме прави склонна да приема, че зодиите по някакъв начин влияят на връзките....
В живота ми има двама мъже, които обичам повече от всичко - бившият ми приятел и сегашното ми гадже...Та кое ме очуди..Аз съм дева..бившия ми беше риби...Разбирахме се перфектно...След като се разделихме срещнах друг човек и в един момент се оказа, че и той е риби...А най-голямото съвпадение беше, че и неговата бивша приятелка е била дева...
Така че си мисля, че комбинацията дева-риби е доста добра :)

07-19-2006, 10:26
vodolei - strelec :roll:

ludamacka
07-19-2006, 17:44
i az mislq 4e zodiite ne vliqqt tolkova.nqma zna4enie kva zodiq si ti ili priqtelqt ti-ot vas samite zavisi

NaDeTy`bE
07-19-2006, 18:39
spored men Luv i Oven .. zashtoto .. luva e gord i obicha da mu se podmazvat da go uhajvat da mu se vyzhishtavat .. a Ovena e mnogo grub no sled sqka izvyrshena ot nego glupost posle mnogo syjelqva i se izvinqva :P a to4no tfa mu trqbva da lyva :P~

light_purple
07-19-2006, 18:49
Ribi sus strelec,vezni,kozirog.Vodolei sus deva super mnoo.Luv sus strelec mislia 4e.Oven sus telec.

teenage_drama_queen
07-19-2006, 19:35
tva go namerih v edna programka Z-Info nz do kolko e vqrno....

Разбирателство между зодиите

Овен с Лъв и Стрелец
Телец с Дева и Козирог
Близнаци с Везни и Водолей
Рак с Риби и Скорпион
Лъв със Стрелец и Овен
Дева с Козирог и Риби
Везни с Овен и Близнаци
Скорпион с Риби и Везни
Стрелец с Дева и Риби
Козирог с Телец и Везни
Водолей с Близнаци и Лъв
Риби с Везни и Козирог

Ku4eNcE
07-19-2006, 23:35
Nadelina
Men me interesyvat vezni i :smt008 vezni.Moje li da mi kaje6 ne6to za tqx.
:P

ton1
07-20-2006, 00:00
Nadelina
Men me interesyvat vezni i :smt008 vezni.Moje li da mi kaje6 ne6to za tqx.
:P


Аз мога да ти кажа защоти съм везни и съм бил гадже с друго везни :)
Всичко е 6,няма никакви проблеми и ту единият се опитва да угоди на другият,ту обратното... При везни и везни,непрекъснато се случва угаждане помежду си,но всичко е времено,в началото е силно после всичко утихва постепено защото еднаквостта на характерите обикновено води до еднообразие :)
Ама това много зависи разбира се
:)

Ku4eNcE
07-20-2006, 01:09
Mersi za otgovora ! :)

playful_baby
07-20-2006, 07:53
АЗ ЛИЧНО НЕ ИМ ВЯРВАМ НА ТЕЗИ РАБОТИ С РАЗБИРАТЕЛСТВО М/У ЗОДИИТЕ И Т.Н.!КАЗВАТ ЧЕ РАК И КОЗИРОГ НЕ МОГАТ ДА СЕ РАЗБИРАТ ЗАЩОТО СА ПРОТИВОПОЛОЖНИ ЗОДИИ НО Е ФАКТ РАЗБИРАТ СЕ!!!

sladkata_hilary
07-20-2006, 07:56
awe vsi4ki vikat ole mn tap vapros...mm ako vqrva6 v tova..awe 4oveka vi popita ne6to ne e iskal da go kritikuvat emi lav i strelec si otivat za dr neznam

аз съм стрелец,миси че ми каза....извода=>ще си търся момче -зодия лъв :lol:

CVETELLINA
07-20-2006, 09:47
Зодиите,не винаги определят човека,а и всеки си е различен,независимо каква зодия е...можеш да си допаднеш и с риби и с близнаци и с водолей,тва според мен няма никакво значение :wink:

outlawa
01-05-2010, 22:56
Във всяка зодия дори и малко има нешто вярно ако си прочетеш хороскопа и го сравниш с случилото се щте го разбереш аз съм зодия лъв и намерия някои вярни и полезни нещта които ми помогнаха повярваите и вие не се правете на голямата работа и да мислите че нищто не е вярно

PuFfyy
01-06-2010, 14:15
Според мен Телец и Дева :)

Alli
01-06-2010, 15:06
знам само,че аз съм Скорпион,а бившя е Стрелец,ужасна комбинация :D аз съм много вкопчваща се,а той свободолюбив,навсякъде по хороскопите пише,че е ужасна комбинация :D :D :D :D :D

galu6a
01-06-2010, 15:10
разбира се със зодията на мойта любов аз съм Телец той овен :) :-D

LoveRetroMusic
01-06-2010, 15:18
Риби с Везни и Козирог

Вярно е, ама не вярвам в такива неща. 8-)

Mitrele
01-06-2010, 15:32
Не всичко се свежда до зодия, а и до самите хора иначе аз съм Риби :)

sunshine955
01-06-2010, 15:45
Kaji mi koi zodii te interesuvat i shte ti kaja za vrazkata koqto moje da imat.. spored zodiite.. :)
кажи за скорпион и риби :) :D

Mitrele
01-06-2010, 16:07
...

Mitrele
01-06-2010, 16:07
Пасват, аз съм Риби а бившата ми приятелка беше Скорпион, не прекалявай само с добротата на рибите (ако ти си скорпиона :p) ;)

Lucho
01-06-2010, 16:08
Ще ви дам типичен пример, за два напълно различни човека - аз и един приятел. И двамата сме козирог. Разликата обаче ни е от тук до Сатурн - нашата планета. Той например е пичага и общува с момичетата много по-лесно от мен, докато аз в повечето случаи като типичен козирог изчаквам в stand by за много работи. Човекът активно спортува и май е сменил всички спортове и е с атлетична външност, докато аз не съм се занимавал с никакви спортове и по природа мразя физкултурата. Характера му е като на пичага, не е лош, за разлика от мен - за отрицателно време мога да си сменя настроението безброй пъти, мога да се ядосвам за глупости и да си създавам допълнителни ядове, той се държи ок със всички, за мен е важно как ще погледна/ще ме погледнат за да изгледам някой накриво и до там ще е... Е ? Къде отиваме и какво излезе ? Уж сме козирози, а пък характерите ни са коренно различни и като хора сме коренно различни. Е ? Май стигаме до извода, че всичко е една глупост...май всичко си е до човек :)

ПС - Като разбирате толкова, кажете с кои си пасва и с кои НЕ козирогът ?

LovelyGirl
01-06-2010, 16:19
Пасват, аз съм Риби а бившата ми приятелка беше Скорпион, не прекалявай само с добротата на рибите (ако ти си скорпиона :p) ;)

То май всички го правят, ама ние сме си виновни ;) И аз съм риби. Навсякъде пише, че най-добре се разбирам със скорпион.Не е чак толкова добре, колкото го изкарват, с едни съм се разбирала, с други не толкова, абе и до човек си е също. :)

Alli
01-06-2010, 16:44
рибите и скорпионите се погаждат,защото и двете зодии за водни и двете зодии са от привързващите се,както и ракът
не съм опитала още с рак или с риби,ама мойтта скорпионска отрова опари стрелчето :(

gia_sena_mono
01-06-2010, 18:17
Nadelina
Men me interesyvat vezni i :smt008 vezni.Moje li da mi kaje6 ne6to za tqx.
:P
Аз пък мога да ти кажа,че положението е просто катастрофално!Аз съм везни и приятелят ми е везни.Това е доказателство,че зодиите не са определящи.

gia_sena_mono
01-06-2010, 18:19
tva go namerih v edna programka Z-Info nz do kolko e vqrno....

Разбирателство между зодиите

Овен с Лъв и Стрелец
Телец с Дева и Козирог
Близнаци с Везни и Водолей
Рак с Риби и Скорпион
Лъв със Стрелец и Овен
Дева с Козирог и Риби
Везни с Овен и Близнаци
Скорпион с Риби и Везни
Стрелец с Дева и Риби
Козирог с Телец и Везни
Водолей с Близнаци и Лъв
Риби с Везни и Козирог
Може Козирог с Везни,а не може Везни с Козирог.

H8_mE
01-06-2010, 18:27
Аз съм Скорпион ,а приятелят ми е Телец и се разбираме повече от Перфектно! ;-) :smt057

Alli
01-06-2010, 18:29
Аз съм Скорпион ,а приятелят ми е Телец и се разбираме повече от Перфектно! ;-) :smt057
значи викаш телец да си търся? :grin:

LoveRetroMusic
01-06-2010, 18:31
Аз съм Скорпион ,а приятелят ми е Телец и се разбираме повече от Перфектно! ;-) :smt057
значи викаш телец да си търся? :grin:

Срещаш някой на улицата и го питаш каква зодия е, ако каже примерно нещо различно от телец(рак) - аааааа не ставаш, довиждане. 8-)

DevilWish
01-06-2010, 18:50
знам само,че аз съм Скорпион,а бившя е Стрелец,ужасна комбинация :D аз съм много вкопчваща се,а той свободолюбив,навсякъде по хороскопите пише,че е ужасна комбинация :D :D :D :D :D
Аз също съм скорпион и сега съм със стрелец и според мен ще сме още много дълго заедно.Така че е от човек до човек, а не от зодия до зодия ;)

Hilary_
01-06-2010, 19:21
Вто Юли 18, 2006 1:46 am ..

gevitooo
01-06-2010, 19:40
Във всяка зодия дори и малко има нешто вярно ако си прочетеш хороскопа и го сравниш с случилото се щте го разбереш аз съм зодия лъв и намерия някои вярни и полезни нещта които ми помогнаха повярваите и вие не се правете на голямата работа и да мислите че нищто не е вярно
о да това е напълно вярно прочетете какви са хората зодия риби и ще разберете тояно каква съм аз :shock: :shock: :shock: ... а и между другото почти на всякъде пише че рибите не си подхождат с везните, а сега виждам че има и други мнения (някой по-горе беше постнал нещо) много се зарадвах :D :D :D :D е не вярвам напълно щом не съм се отказала когато съм прочела, че двете зодии не съвпадат :D :D :D :D

Alli
01-06-2010, 19:48
по-скоро е на смаовнушение според мен

H8_mE
01-06-2010, 20:07
Аз съм Скорпион ,а приятелят ми е Телец и се разбираме повече от Перфектно! ;-) :smt057
значи викаш телец да си търся? :grin:

Срещаш някой на улицата и го питаш каква зодия е, ако каже примерно нещо различно от телец(рак) - аааааа не ставаш, довиждане. 8-)

То си е до човек.Все пак като се запознаваш с някой,към който имаш по-други от приятелски намерения,не го питаш каква е зодията ти.Това се разбира от по-важния в случая въпрос,кога си роден.Сякаш ако се разбирахме и беше друга зодия,нямаше да съм с него.Отделни,индивидуални случаи просто ...

hotBloodsucker
08-06-2010, 10:52
пфф.. ми ддз. Всичко си зависи и от самия човек, все пак неможе да се каже какъв е даден човек само по зодията. Но според мен най-много се разбират и си подхождат рак и скорпион... аз съм рак ии попринцип се разбирам с всички скорпиони (макарче то всичките са момчета де хд) понеже ацки мн си приличам с всичките по характер !! :D

ve4nosamotna
08-06-2010, 11:43
Ами май има нещо вярно това със зодиите, защото аз например не мога да се разбирам въобще със близнаци, а пък със скорпионите съм добре - познавам много, а също и с раците - аз съм рак. Но като цяло за по - близки отношения независимо от зодиите им всички бягат от мен и се отдръпват :-)

FunkyBoy
08-06-2010, 13:44
не зависи от зодията, а от човека :)

soul1199
08-06-2010, 20:23
тема от 2006,кой тъпак я изрови? :lol:

pamii
08-06-2010, 22:54
Бахти старата тема .. КЛЮЧ! :?

didenceeto
08-06-2010, 23:31
Аз съм Скорпион ,а приятелят ми е Телец и се разбираме повече от Перфектно! ;-) :smt057

при мен е същото приятеля ми Телец, а аз скорпион :P

mynichka
08-07-2010, 10:16
лъв със скорпион
лъв и лъв