PDA

View Full Version : Kak da go zabravq?



LoneLy_BaBy`
07-18-2006, 01:16
Zdr na vsichki..
Ami problema e sledniq..
Ot dosta vreme haresvam edno momche,daje bih kazala OBICHAM..
Predi nqkolko sedmici bqhme trygnali,no neshtata ne se razviha dobre i...skysahme.Rabotata e tam,che vse oshte go obicham,no toi qvno ne izpitva syshtoto kym mene...i vaprosa mi e ...kak da go zabravq.. pls pomognete mi..daite mi nqkakav savet,zashtoto imam chuvstvo che skoro shte prevyrtq..po cql den e v mislite mi... ne izdyrjam veche :smt010

LP_girl_14
07-18-2006, 01:21
Повтаряла съм го милион пъти и пак ще го повторя-Не може да очаваш че ще забравиш за броени дни,някой който е намерил веднъж място в сърцето ти.За това трябва много време и не напразна хората са казали че времето лекува.Разбира се трябва и малко усилие от твоя страна-да не се затваряш в себе си,да излизаш с приятелки,да общуваш с нови хора,да се отървеш от нещата,които ти напомнят за него и да си намериш някое занимание,което да ангажира малко мислите ти.Знам,че в началото няма да ти е лесно,но един ден ще се събудиш и ще осъзнаеш че вече нямаш нищо към него,че той е спомен и че друг е завъртял главата ти.Момчета много,той не е единствения,и дори сега да ти трудно да повярваш-ще го забравиш :!:

priti_kiti
07-18-2006, 06:32
Трудно е.. боли те.. знам.
Колкото и банално да звучи,ще ти мине с времето.Можеш да бъдеш напълно сигурна. Сега си излей чувствата,излей всичката си болка и ще ти олекне. Така ще бъде няколко дена/седмици/месеци .. зависи колко силни са били чувствата ти.. Но както каза LP_girl_14 момчета много! Този няма да ти е нито първия,нито последния :)

iiirish
07-18-2006, 06:44
и сама достатъчно добре осъзнаваш, че не можеш да избягаш от страданието. логично е да мислиш сега за него, всеки предмет да ти напомня него, а когато видиш влюбена двойка в сърчицето ти да се прокрадва мъничко завист...

но времето лекува всики рани, били те дълбоки или по-повърхностни. не забравяй, че раздялата ти с даден човек не води до края на света, нито до твоя. така че, страдаща или не, все някой ден трябва да продължиш напред, за да се бориш за живота и щастието си

Nasindo
07-18-2006, 06:55
kolkoto i paradoksalno da zvu4i ...nevyzmojnostta da se zabravi se dalji imenno na silnoto ti jelanie da zabravish :mrgreen: po tozi na4in ti aktualizirash tova ,koeto iskash da zabravish(tova se aktualizira v pameta i vmesto da se zabravi to se zatvardqva)

Saveta mi e da izlizash pove4e... da se sre6ta6 s pove4e hora (prepora4itelno e da sa mom4eta) i 6te vidish ,4e 6te si namerish drug... siguren sam ! :)

lost_girl
07-18-2006, 08:49
Повтаряла съм го милион пъти и пак ще го повторя-Не може да очаваш че ще забравиш за броени дни,някой който е намерил веднъж място в сърцето ти.За това трябва много време и не напразна хората са казали че времето лекува.Разбира се трябва и малко усилие от твоя страна-да не се затваряш в себе си,да излизаш с приятелки,да общуваш с нови хора,да се отървеш от нещата,които ти напомнят за него и да си намериш някое занимание,което да ангажира малко мислите ти.Знам,че в началото няма да ти е лесно,но един ден ще се събудиш и ще осъзнаеш че вече нямаш нищо към него,че той е спомен и че друг е завъртял главата ти.Момчета много,той не е единствения,и дори сега да ти трудно да повярваш-ще го забравиш :!:

съгласна съм с теб

Bisollini
07-18-2006, 10:43
Повтаряла съм го милион пъти и пак ще го повторя-Не може да очаваш че ще забравиш за броени дни,някой който е намерил веднъж място в сърцето ти.За това трябва много време и не напразна хората са казали че времето лекува.Разбира се трябва и малко усилие от твоя страна-да не се затваряш в себе си,да излизаш с приятелки,да общуваш с нови хора,да се отървеш от нещата,които ти напомнят за него и да си намериш някое занимание,което да ангажира малко мислите ти.Знам,че в началото няма да ти е лесно,но един ден ще се събудиш и ще осъзнаеш че вече нямаш нищо към него,че той е спомен и че друг е завъртял главата ти.Момчета много,той не е единствения,и дори сега да ти трудно да повярваш-ще го забравиш :!:

съгласна съм с теб

Th3WildAng3l
07-18-2006, 10:44
Ами ... първите дни слшай балади и се нареви добре ... накрая ще ти писне да се самосъжеляваш :-D
Излизай сред момчета .. говори с тях .. в момента, в който някой започне да те зарибява (особено ако е някакъв готин) ... ще започнеш да мислиш за него ... като мислиш за него постепенно предишното момче някак си минава на заден план ... до момента в който почти не мислиш за него по същия начин.
При мен действа винаги :D

LoneLy_BaBy`
07-18-2006, 13:26
излизам ,срещам се с други хора..приятели,но лошото е че сме от един квартал.. :( и когато мина покрай място където сме били двамата няма как да не се сетя...когато се прибера в нас и вляза в IRC и Nicka му е вътре и знам,че няма смисал да му пиша ,защото той няма да ми отговори..Оптивам се да мисля за други момчета,но не се получава...поне приятели можехме да си останем ,но....явно тои не иска :cry:

sensa
07-18-2006, 13:36
ami bi bilo trudno , kogato izpitva6 4uvstva..... :!: :!: :!: no az mislq , 4e trqbva pove4e da se zabavlqva6, da izliza6 s priateli, da ne sedi6 sama, namirai si razvle4eniq.... :!: otpusni se i pogledni na jivota ot hubavata strana :wink:

koalka
07-18-2006, 13:40
Естествено не можеш да го забравиш веднага,но с времето все по-малко ще мислиш за него и тогава ще си го забравила.А пък и кой знае0-можеш през това време да срещнеш момче,което ще те обича и цени.Прииеми,че той е минало.Така ще ти е по-лесно.

spooky56
07-19-2006, 17:58
Ami men v raztoqnie ot 1 godina 3-ma me zarqazaxa.....i ve4e si znam.........minava s vremeto vqrno e....zvu4i banalno.....no ti predlagam ne6to.....ako mn obi4a6 ne6to za qdene nz kakvo.....kupi si go v golqaamo koli4estvo......i sama si go izqj ako iska6 revi 1 sedmica...........razre6eno i razbiraemo e........ne spi ako iska6......ako iska6 budi sama.ako iska6 nedei pravi kakvoto iska6 dori ni6to da ne ti se pravi...................no tova ne trqabva da produlji pove4e ot 1 mesec .....moje posle o6te da ti e kofti....no pomisli 6tom do 1 mesec ne ste se subrali vsi4ko e naprazno............sulzite i t.n........i ot opit znam 4e .....ne trqabva da pada6 duxom i da si kato parcal pove4e ot mesec za6toto prez tova vreme moje6 da propusne6 4ovek koito durji na teb i kolkoto i da ne ti se vqrva e po-doburr..ot predi6niq...............dano da ti pomogna.......... 8-[

teenage_drama_queen
07-19-2006, 19:50
spokoino na vseki se slu4va da iska da zabravi nqkoe mom4e/momi4e koeto super mnogo e haresval... znam 4e e trudno i az v momenta go prejivqvam no se opitai da si nameri6 nqkoi drug. seti se za vsi4ki mom4eta koito poznava6... seti se za obojatelite si i 6te nameri6 nqkoi podhodq6t O:)

In{}Love
07-19-2006, 20:39
Знам какво е..Единственото , което ще ти кажа и , което знам , че няма да ти хареса е : С времето ще го забравиш.Сега дните ти изглеждат дълги и скучни , но ще видиш как след време няма въобще да помисляш за него;)

LoneLy_BaBy`
07-19-2006, 23:17
Това "С Времето ще го забравиш" на мен май не ми помага особено,защото преди повече от година той ми беше казал че ме харесва,но аз тогава бях безразлична към него и може би след малко повече от месец и аз започнах да го харесвам и реших да му кажа...но когато го направих се разочаровах много защото той ми каза че вече харесва друго момиче и ще ходят ... помня тогава колко трудно ми беше да го забравя а и може би не съм го забравила напълно,щом когато той ми каза че пак ме харесва аз започнах да изпитвам същите чувства ... :cry:

Axxxel
07-20-2006, 00:42
Времето не лекува...както обичам да казвам "времето ще покаже...и времето дойде и показа...показа среден пръст".Ако се надяваш на времето нищо няма да постигнеш.Важното е докато минава времето, ти да промениш нещо...ТИ...не времето...Сама трябва да се справиш.Разбира се и приятели могат да ударят по едно рамо, но главно сама трябва да го преодолееш.Поставяй си цели и се старай да ги постигнеш.Аз в момента съм в същото положение...и се опитвам да забравя...ще ми е много трудно след чувствата, които изложих на показ, но важното е никога, ама никога да не се предаваш...може да е трудно, може да отнеме време, но ако упорстваш и искрено искаш нещо...то става...

07-20-2006, 21:07
Ми имах същия "проблем" и неможах да забравя момчето,което обичах близо 2год.а бяхме заедно само 2 седмици...Мисля,че ако си хванеш друг ще ти бъде по-лесно...нз :cry:

sweety_hope
11-17-2006, 21:10
poslednata mi vrazka be6e podobna i povqrvai mi-6te go zabravi6 bez da oseti6 samo ako zapalva6 vremeto si s priqteli,muzika,smqx-veseli se.

panterata
11-17-2006, 22:56
амии просто ще дойде някой друг ии ще се влюбиш в него :) но не можем да знаем кога ще е това.. може да е след месец , може и след година :) съдбаа :) но мисля че малко зависи и от теб самата напр аз не съм от хората които с години пъшкат по едно момче , но всеки е различен.. а пък това да си хванеш друг не е лоша идея ноо знам ли можеш и 10 момчета да си хванеш и пак да не го забравиш.. от теб самата си зависи да си ги набиеш в главата.. и като мине и време.. като се появи и някой др всичко ще е наред :) и ще си казваш "как пък може да съм го харесвала тоя.." хах аа може и да тръгнете нищо не се знае.. всичко става в този живот :) сега като за начало не стой у вас да се спичаш ами се забавлявай с приятели и си прай кефа.. гледай да не мислиш за него :)

teenkopele
11-17-2006, 23:02
Абре и при мен е имало една подобна ситуация. ПОДОБНА, не същата, но заради много гадна...абре няма сега да разкавам.
Прави нещата, които ти е кеф да правиш.
С времето ще стане така, че няма да ти пука за него. Това ти го казвам от личен опит. :wink:

He3HauKa
11-18-2006, 08:50
Време време време само това ти трябва.А междо другото,щом няма чувства към теб,би трябвало да е достатъчно да се откажеш и да се насочиш към някой друг индивид от противоположния пол :lol: Излизай с приятели,забавлявай се и с времето всичко ще отмине :mrgreen:

nifa
11-18-2006, 10:08
Повтаряла съм го милион пъти и пак ще го повторя-Не може да очаваш че ще забравиш за броени дни,някой който е намерил веднъж място в сърцето ти.За това трябва много време и не напразна хората са казали че времето лекува.Разбира се трябва и малко усилие от твоя страна-да не се затваряш в себе си,да излизаш с приятелки,да общуваш с нови хора,да се отървеш от нещата,които ти напомнят за него и да си намериш някое занимание,което да ангажира малко мислите ти.Знам,че в началото няма да ти е лесно,но един ден ще се събудиш и ще осъзнаеш че вече нямаш нищо към него,че той е спомен и че друг е завъртял главата ти.Момчета много,той не е единствения,и дори сега да ти трудно да повярваш-ще го забравиш Exclamation