PDA

View Full Version : kakvo 6te napravi6 ako .....>?



xxXxxXxx
07-18-2006, 09:03
kakvo 6te napravi6 ako razbere6 4e nai dobrata ti priatelka se e svaliala s mom4e koeto ti haresva6 ? :cry: ide mi da ia :smt021

LP_girl_14
07-18-2006, 09:07
Какво бих направила?Ще й тегля едни майни ( с извинение) и ще си направя преценка на хората,който ме заобикалят.Никога незнаеш кой ще ти забие нож в гърба и обикновено става именно този който най-малко очакваш.Неслучайно хората са казали"Ще се пазя от враговете си,но нека Бог ме пази от приятелите ми".Така че тази въобще не ти е приятелка!Колкото до гаджето ти...ако те обича предполагам не се е поддал,но за това момиче..отпиши я от групата на приятелките :!:

kralica na noshta
07-18-2006, 09:13
mila moga da ti kaja 4e savsem na skoro tova se slu4i,oba4e az im se rasurdih i na dvamata i na mom4eto i na momi4eto i zapo4nah da se pravq 4e ne gi zabelqzvam posle idvaha i mi se izvinqvaha dosta dalgo vreme prosto. :mrgreen: dr na4in e da pogovori6 s priqtelkata ti i da razbere6 tq koi haresva i da se svali6 s neinoto mom4e a 3 na4in e da q zarejesh s izre4enieto"HORA KATO TEB NE MOGAT DA SE NARICHAT PRIQTELI" uspex :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

veselka_15
07-18-2006, 10:08
6tom samo se svalqt ne e ni6to seriozno ne si zaslujava zaradi edno mom4e da se karate a i 100 procenta sam sigurna 4e tq 6te mu omrazne
tova e li4no moe mnenie ti sama si re6ava6

iiirish
07-18-2006, 10:13
ако е знаела са чувствата ти към съответното момче, значи е постъпила меко казано "двулично". но не бързай да я :smt021 ! първо обмисли добре дали наистина изпитваш нещо по-специално към това момче, ако е просто мимолетно увлечение не си струва да убиваш никого.

обясни на приятелката си, че си се почувствала гадно, предизвикай в нея чувство на вина. ако е направила грешка и я осъзнава, сама ще ти се извини

Th3WildAng3l
07-18-2006, 10:25
Оооо много гадна ситуация :|
Миналата година имах такъв случай - момчето, което харесвах и което до няколко дни ме сваляше, започна да ме дразни като сваля най-добрата ми приятелка .. много беше гадно .. и приятелката ми знаеше, че го харесвам .. обаче хлътна мн здраво по него... и накрая тръгнаха ... беше ужасно :( с ми продължаваме да сме най-добри приятелки ... никога не съм си мислела да и отмъщавам по някакъв начин или нещо подобно .. обаче наистина много боли.
От тогава ако момче, за което знам, че някоя приятелка го харесва, или е бивше гадже на приятелка, ме сваля .. го режа на момента.

lost_girl
07-18-2006, 11:54
ако ми е наистина най-добра приятелка няма да го направи никога,а щом го е направила просто да не ми е пред очите :smt013

Lorein
07-18-2006, 13:17
ако ми е наистина най-добра приятелка няма да го направи никога,а щом го е направила просто да не ми е пред очите :smt013

Хахах, напълно съгласна! Браво, мацка! =D>

zoben_pitbul
07-18-2006, 13:24
Тъй като съм момче ще кажа ако най-добрият ми приятел го е направил-чупя му главата,бия й един шамар и ги заебавам.

sensa
07-18-2006, 13:28
emi .....dosta kofti 6te da e, predpolagam. mi ako tq mi e dobra fr, zna4i 6t eznae , 4e az go haresvam . i ako vapreki tova napravi ne6to s tova mom4e , to bih prekratila vsqkakav kontakt s neq

koalka
07-18-2006, 13:31
Ами ще разбера,че не ми е приятелка най-вероятно.И няма да поддържам никакви отношения с нея.Не се занимавай с нея.

Eimi_{}
07-18-2006, 13:44
ако ми е наистина най-добра приятелка няма да го направи никога,а щом го е направила просто да не ми е пред очите :smt013

Хахах, напълно съгласна! Браво, мацка! =D> :D Съгласна!

KpuCeTo
07-18-2006, 14:48
ami pri mene e nevuzmojno zashtoto si4kite mi priqtelki ne mogat da ponasqt gadjeto mi i obratno...toi ne gi ponasq. :!:

07-18-2006, 15:03
Na men mi se e slu4valo obratnoto - az da q napravq tazi glupost... Sega kogato pogledna nazad mi se iska vaob6te da ne sum go pravila tova ne6to, darjala sum se kato ku4ka i absoliutna egoistka no togava ne go saznavah... Bqh 6 klas i ne misleh mnoo... S edna duma typa i egoisti4na postypka... Precakah nai dobrata si priqtelka kato gadjeto i q skasa za da tragne s mene... Sega osaznavam kolko gadno sum napraila no togava ne misleh vaob6te... Ako bqh na neino mqsto bih zarqzala i dvamata.No za 6tastie tq dori ne se razsardi kaza mi 4e me razbirala i nqma da pozvoli na edno mom4e da ni obarka otno6eniqta, kaza 4e sum sbarkala no 6tom sajalqvam i ne smqtam da povtorq postapkata si nqmalo zna4enie , vse pak sme hora i se u4im ot gre6kite si.Radvam se 4e ne sasipah vsi4ko zaradi ednoto uvle4enie a o6te pove4e se radvam 4e imam takava dobra priqtelka.. Naistina ako nqkoi mi go naprai toq nomer bih bila bqsna no eto...

Samsara`f`
07-18-2006, 15:09
Kofti situaciq....v momenta sam izpadnala v takava samo 4e me svalq priqtelq na edna priqtelka!Az estestveno go otrqzah no nqma da i kaja za6toto tq e mn revniva i bez tova!A za tvoqta "priqtelka"...kazvai i da si hva6ta patq!

santRi
07-18-2006, 15:43
довиждане и на двамата.. трия си номерата от тел. указател и не им пращам коледни картички. Нека страдат ;-)

kobrichka
07-18-2006, 17:00
Ами ще разбера,че не ми е приятелка най-вероятно.И няма да поддържам никакви отношения с нея.Не се занимавай с нея.


=D> =D> =D> =D>

xxXxxXxx
07-20-2006, 09:00
hora nemoga da se razdelia s neia!prekaleno mnogo ia obi4am i posle 6te stradam mnogooooo mnogoooo oh neznam kakvo da pravia #-o

luda`flirtajika
07-20-2006, 09:09
ooooooo poznavam edno momi4e,koeto sqkash 4ete mislite na men i moq fr-ka i eto edin primer:

"moita fr mi kazva,4e haresva edno mom4e i sled 1 min vijdame tazi "poznata",4e se zaka4a s nego,NO :!: sled 2 min az kazah na moita fr,4e si haresvam mom4e i i go pokazah...sled malko gledame,4e pak tazi "poznata" se svalq s nego(po skoro se zaka4a)i tova e vtori slu4ai-predi vreme pak stana su6toto s 3 mom4eta....... e ve4e ne izdurjam PISNA MI(i za tova sega se radvam,4e nqma da u4a s neq v edin klas-poneje sme ve4e v suvsem razli4ni u4ilishta) :smt013 no ako i v novoto daskalo ima takava........ prosto ,..staam lesbi :D:D:D(tva poslednoto e bazik)

CVETELLINA
07-20-2006, 09:57
ми да варви с него,като заради един тъпак,иска да си развали приятелството,да си чупи главата... :-s Ама спокойно се някога ще осъзнае,че е било грешно,това което е направила :roll: :wink:

xxXxxXxx
07-21-2006, 13:06
neznam dali 6te se osaznae niakoi no priatelkata mi prodaljava da govori kak ia e svalial napravo mi stava otvratitelno gadno no kakvo da pravia nemoga da i kaja ni6to :cry:

teenage_drama_queen
07-21-2006, 13:14
slu4valo mi se e- ujasno e, no az ne si mal4a za ni6to i vednaga q navikah i dosta vreme i bqh sardita no se radvah 4e toi vednaga q e otblasnal :mrgreen:

07-21-2006, 13:22
Еми ще и тегля и аз една пловдивчанска майна,ще види тя /ако знае,че аз си падам по това момче & ако ми е истинска приятелка,никога не би се сваляла с него/ :evil:

playful_baby
07-21-2006, 13:44
ni6to nqma da napravq!6te i gledam seira!!! :lol:

cskamoni4ka
07-21-2006, 14:13
Сама си прави изводи каква "приятелка" ти е тя!

sexy_dizzy
07-21-2006, 14:31
Зависи от това дали приятелката ми знае за въпросните ми чувства към това момче.Ако не знае-щом се харесват да се вземат.
А ако е знаела предварително, ще направя и невъзможното, за да отблъсне той.

addictedtou
07-21-2006, 14:49
Ami ako mi e istinska priqtelka nikoga nqma da go napravi...No ako go napravi znachi ne e ...poveche nqma da q pogledna...shte se otdalecha ot neq...ili shte se napraq che ne mi puka,...i shte i go vyrna...oko za oko....zyb za zyb...za da vidi kolko e gadno