PDA

View Full Version : Как да ми спре по-бързо?спешно е!



лори91
07-18-2006, 10:26
Здравейте,хора.знам че ще ми помогнете,затова реших да се обърна към вас.значи искам цикъла да ми спре по-бързо.Дойде ми днес,а искам вече до четвъртък включително да ми е спрял(демек за три дни).по принцип ми е 5 дни,но ми се налага този месец да ми е по-кратък.само не ми казвайте да полазвам тампони.мн ще ви бъда благодарна ако ми кажете някакъв начин за да ми спре по-рано и в петък вече да е спрял съвсем.надявам се някой да знае някакъв начин(хапченца или каквото знаете).мерси предварително

jenny_e
07-18-2006, 10:39
Pii primolut-nor5, v listovkata vsi4ko si e opisano

лори
07-18-2006, 10:44
не можеше ли с витамин Ц да стане така че да ми спре по-бързо и ако може как да се пие??????????И след като го пия примерно и ми псре и като спра да го пия нали няма пак д ми дойде.сори за невежеството но до сега не ми се е налагало и за това питам.

sun4e
07-18-2006, 11:58
ima temi za tova porazrovi se malko!

07-18-2006, 12:28
am vikam da ne puskam dr tema za tova tuka shte napisha....zna4i trqbvashe v4era ad mi doide ama ne mi e doshlo oshte...nqma opastnost da sam bremenna..a vsyshtnost vaprosa mi e kak moje da mi doide po byrzo 4e da izpolzvam 4e sam bolna i 4e zam nerazpolojena 4e po dve pri4ini da ne hodq na plja ... mersi ;)