PDA

View Full Version : Spri ne si otivai ...



luving`u`4ever
07-18-2006, 10:29
Eto q i moqta istoriika...nakratko...ot 2 meseca toi se opitvashe da me spechili a az v tyrsene na tova koeto nqmah ne zabelqzvah kakvo imam...nakraq predi mesec osyznah kakvo sykrovishte pritejavam kakto sa kazali horata po-dobre kysno otkolkoto nikoga i taka...s nego izlizahme toi s negov fr az s moqta i prosto prekarvahme svobodnoto si vreme zaedno...i mn se obichame...v petyk bqh u tqh i za 1-vi pyt bqhme nasame zaedno pyrvi a moje bi i posleden ... ](*,) v nedelq toi mi kaza "sorry no ne mislq che sega mu e vremeto da se obvyrzvame shtoto shte mi e mn typo ako sega stane neshto s nas i postoqnno shte si mislq za teb a ti shte si dale4e"(toi skoro (sedmica - 2)zaminava da jivee v chujbina) i taka...Sega kogato si govorim v Irc i kogato mu kaja neshto ot sorta che mn go obicham toi postoqnno mi smenq temata i se opitva da me izbqgva ili po-skoro da ubie chuvstvata mi kym nego,no nqma da uspee [-( prosto toi si misli,che shte e po-dobre da zabravim edin za drug oshte ot sega,a az sym na mnenie,che trqbva da se nasladim na malkoto vreme,koeto ni ostava i da bydem zaedno...kato za posledno...moje bi...ta neznam kak da go ubedq...kak da mu kaja che nqma smisyl da otricha che me obicha i da se pravi na lud a prosto trqbva da se poradvame na "dneshniq den",zashtoto "utre" nqma da byde syshtoto...

iiirish
07-18-2006, 10:39
не мисля, че трябва да премълчаваш всички това, което изпитваш. кажи на него същото, което пишеш сега тук. понякога "утре" се оказва прекалено късно, понякога "утре" може би няма да съществува. накарай го забрави за всичко! нека за него съществува единствено "днес и сега"! разчувствай го, целуни го и го попитай дали нищо не е усетил след тази целувка?!

някъде бях чула нещо много интересно: от изгубената любов остава само болка и самота - ограбена душа, разбито сърце и въпросът "защо?", но по-добре да я изгубиш отколкото никога да не си я срещал...

Kill Zone
07-18-2006, 11:08
Eto q i moqta istoriika...nakratko...ot 2 meseca toi se opitvashe da me spechili a az v tyrsene na tova koeto nqmah ne zabelqzvah kakvo imam...nakraq predi mesec osyznah kakvo sykrovishte pritejavam kakto sa kazali horata po-dobre kysno otkolkoto nikoga i taka...s nego izlizahme toi s negov fr az s moqta i prosto prekarvahme svobodnoto si vreme zaedno...i mn se obichame...v petyk bqh u tqh i za 1-vi pyt bqhme nasame zaedno pyrvi a moje bi i posleden ... ](*,) v nedelq toi mi kaza "sorry no ne mislq che sega mu e vremeto da se obvyrzvame shtoto shte mi e mn typo ako sega stane neshto s nas i postoqnno shte si mislq za teb a ti shte si dale4e"(toi skoro (sedmica - 2)zaminava da jivee v chujbina) i taka...Sega kogato si govorim v Irc i kogato mu kaja neshto ot sorta che mn go obicham toi postoqnno mi smenq temata i se opitva da me izbqgva ili po-skoro da ubie chuvstvata mi kym nego,no nqma da uspee [-( prosto toi si misli,che shte e po-dobre da zabravim edin za drug oshte ot sega,a az sym na mnenie,che trqbva da se nasladim na malkoto vreme,koeto ni ostava i da bydem zaedno...kato za posledno...moje bi...ta neznam kak da go ubedq...kak da mu kaja che nqma smisyl da otricha che me obicha i da se pravi na lud a prosto trqbva da se poradvame na "dneshniq den",zashtoto "utre" nqma da byde syshtoto...

Да но когато се порадваш на днешния ден,утрешния е много по-болезнен и труден.Не е толквоа леснод а се откажеш от нещо ценно за тебе но е по-безболезнено когато го правиш от далече а не изведнъж.Все пак си е и казано уценяваш нещо едв акогато го загубиш.Щом той ще живее там това предполага,че няма да се връща или ако се връщаще бъде много рядко.Това че рпекратява нещата от далече си има и свойте + сове.Ако наистина имаш нещо по-сериозно към него се опитай да го разбереш и не го съди по бързата процедура.

lost_girl
07-18-2006, 12:00
ми това е много хубаво че си осъзнала макар и малко късно...........кажи му всичко това което каза на нас и дано той да разбере и да стане нещо :)

sladkata_hilary
07-18-2006, 12:02
не мисля, че трябва да премълчаваш всички това, което изпитваш. кажи на него същото, което пишеш сега тук. понякога "утре" се оказва прекалено късно, понякога "утре" може би няма да съществува. накарай го забрави за всичко! нека за него съществува единствено "днес и сега"! разчувствай го, целуни го и го попитай дали нищо не е усетил след тази целувка?!

някъде бях чула нещо много интересно: от изгубената любов остава само болка и самота - ограбена душа, разбито сърце и въпросът "защо?", но по-добре да я изгубиш отколкото никога да не си я срещал...

съгласна съм :smt006

Nadelina
07-18-2006, 12:11
Vinagi sym kazvala che nai silnoto orajie na edin chovek sa dumite.. S dumi mojesh da ubiesh.. mojesh i da vyzkresish.. Govori s nego.. i go nakarai da razbere che da bydesh s nqkoi edin-edinstven den moje da byde nai-golqmoto shtastie na sveta.. A otchaqnieto che si propusnal tozi mig.. moje da te naranqva postoqnno kato se seshtash..

Sunny_stz
07-18-2006, 12:27
Eto q i moqta istoriika...nakratko...ot 2 meseca toi se opitvashe da me spechili a az v tyrsene na tova koeto nqmah ne zabelqzvah kakvo imam...nakraq predi mesec osyznah kakvo sykrovishte pritejavam kakto sa kazali horata po-dobre kysno otkolkoto nikoga i taka...s nego izlizahme toi s negov fr az s moqta i prosto prekarvahme svobodnoto si vreme zaedno...i mn se obichame...v petyk bqh u tqh i za 1-vi pyt bqhme nasame zaedno pyrvi a moje bi i posleden ... ](*,) v nedelq toi mi kaza "sorry no ne mislq che sega mu e vremeto da se obvyrzvame shtoto shte mi e mn typo ako sega stane neshto s nas i postoqnno shte si mislq za teb a ti shte si dale4e"(toi skoro (sedmica - 2)zaminava da jivee v chujbina) i taka...Sega kogato si govorim v Irc i kogato mu kaja neshto ot sorta che mn go obicham toi postoqnno mi smenq temata i se opitva da me izbqgva ili po-skoro da ubie chuvstvata mi kym nego,no nqma da uspee [-( prosto toi si misli,che shte e po-dobre da zabravim edin za drug oshte ot sega,a az sym na mnenie,che trqbva da se nasladim na malkoto vreme,koeto ni ostava i da bydem zaedno...kato za posledno...moje bi...ta neznam kak da go ubedq...kak da mu kaja che nqma smisyl da otricha che me obicha i da se pravi na lud a prosto trqbva da se poradvame na "dneshniq den",zashtoto "utre" nqma da byde syshtoto...

Да но когато се порадваш на днешния ден,утрешния е много по-болезнен и труден.Не е толквоа леснод а се откажеш от нещо ценно за тебе но е по-безболезнено когато го правиш от далече а не изведнъж.Все пак си е и казано уценяваш нещо едв акогато го загубиш.Щом той ще живее там това предполага,че няма да се връща или ако се връщаще бъде много рядко.Това че рпекратява нещата от далече си има и свойте + сове.Ако наистина имаш нещо по-сериозно към него се опитай да го разбереш и не го съди по бързата процедура.

Prav e.....qvno mom4eto e imal dosta seriozni 4uvstva kum teb i e iskal da prekratite vsi4ko,za6toto posle kato stane po seriozno moje mnogo da stradate i dvamata....Su4uvstvam ti zatova 4e toi e dale4e ot teb...znam koko e gadno lubimiq 4ovek da nemoje6 da go vijda6 :||| No trqbva da budem silni.Ogledai se i moje da ima drug ,koito da obikne6 USPEH!!!

Lorein
07-18-2006, 12:42
не мисля, че трябва да премълчаваш всички това, което изпитваш. кажи на него същото, което пишеш сега тук. понякога "утре" се оказва прекалено късно, понякога "утре" може би няма да съществува. накарай го забрави за всичко! нека за него съществува единствено "днес и сега"! разчувствай го, целуни го и го попитай дали нищо не е усетил след тази целувка?!

някъде бях чула нещо много интересно: от изгубената любов остава само болка и самота - ограбена душа, разбито сърце и въпросът "защо?", но по-добре да я изгубиш отколкото никога да не си я срещал...

съгласна съм :smt006

И аз, според мен това е точния отговор на въпроса ти.

zoben_pitbul
07-18-2006, 13:23
От една страна е както всички тук казват-ако не сте заедно дори за малкото време,което имате,може да съжалявате много време след това.От друга страна така неминуемо ще разпалите любовта,а щом няма начин да сте заедно не е много добра идея.Болката ви ще е много по-горяма ако сте имали щастливи мигове заедно,така че и той има право да реши дали въобще е нужно да си причинявате това.В крайна сметка ако си убедена,че искаш да си с него дори за това малко време просто трябва да го прегърнеш,да го целунеш и вече едва ли ще има силата да се съпротивлява,но внимавай с избора си!

luving`u`weee
07-19-2006, 08:23
0h...kak da mu kaja vsichko tova kato ne sym go vijdala ot 5 dena?Ne izliza ili po-tochno izliza dosta kysno vecher s kompaniq da piqt...taq sutrin v IRC mu se vkl i :
Az:d0bro utro :P
Toi:xax...az sq se pribiram
Az:xhaxh...de beshe?
Toi po jeni ;]
Az:Aa...aha (ne che go odobrqvam,no prosto nqma smisyl da mrynkam tyi kato tova edva li e istina)
Toi:are az se maham
Toi:Byez
i taka...lele toq chovek shte me pobyrka neznam kfo mu stava :roll: :( :( :(

lost_girl
07-19-2006, 08:29
позната история и мен един ме побърква,но сеопитай и ти да го подъркаш,нищо лошо няма в това

fuck`this`l0ve
07-20-2006, 11:33
Em kazah mu vsichko koeto mislq i otgovoryt mu beshe : Nedei da pravish filmi kazah ti kvo e polojenieto ... emi 0k...kato e taka...fuck u =; :cry:

ElinoR
07-20-2006, 12:05
Ам'че той много гадно постъпва нещо...
И влюбен да е не е честно от негова страна [-(
Съветвам те наистина да размислиш за това,което чувстваш към него.
...и ако събереш достатъчно сили просто забрави за момент и излес с приятели-живей,нали той прави точно това.

FiRe_LaDy
07-20-2006, 12:25
Ami mila moje bi taka e po dobre.Da ne se obvyrzvate dori i za tova kratko vreme,zashtoto posle shte te boli mnogo poveche.Izpitala sam go i znam kakvo e.Povqrvai mi posle shte se chuvstvash po dobre ako ne si bila s nego i ste nqmali prekrasni migove zaedno.I na men sa mi pravili toq nomer da otida v tqh i da se prekarame qko i posle ne iska nishto da ima.Otdrypni se ot nego.Zabravi go.Pravi se che ne ti puka,kolkoto i da te boli.I moje bi toi sam shte te potyrsi.Ne mu pishi sms,ne go tyrsi v skype i irc ... NO spored men nedei da se mychih da si s engo.A i kakto ti samata kaza kakvo ti e otgovoril.Nqma smisal da se unijavash i da mu se molish.Ne mislq che iskash da slizash pod dostoinstvoto si.Uspeh!!! :wink:

teenage_drama_queen
07-20-2006, 12:33
emi mai e po dobre vsi4ko da mu kaje6 vsi4ko koeto misli6 i da se razberete ot edna strana toi e prav 4e 6te vi e po trudno da se razdelite no vse pak malko vreme vi ostava i nqma smisul da ste razdeleni...