PDA

View Full Version : ПРИЯТЕЛ ИЛИ НЕЩО ПОВЕЧЕ?



charovna89
07-18-2006, 12:55
С МОМЧЕТО КОЕто харесвам се познаваме от 1 год. и сме мноо добри приятели,обаче аз изпитвам нещо много по-силно от приятелство :roll: преди 1 седмица той ми каза че за него аз съм мн специална и никога нямя да ми забрави.искам да му кажа че мн си го оби4кам но ме спира тва 4е мога да загубя приятелството си с него.дали е по-добре да запаза приятелството си и да не му казвам за 4увствата си или да ми кажа и ако тръгнем след време ще се разделим но дали ще си останем вест френове както сме сега.......... :roll:

lost_girl
07-18-2006, 12:59
аз бех в абсолютно същата ситуация,но след време осъзнах че го харесвам вече само като френд,нали знаеш времето ще покаже истинските ти чуства!Но през това време прави леки закачки,нищо лошо няма,и му кажи че.. много го обичаш това не е лъжа а вече ако той те пита как ти решаваш какво да му отговориш!

Lorein
07-18-2006, 13:02
Ами честно да ти кажа и аз бях в подобна ситуация, само че се познаваме от 2 години. Накрая събрах кураж и му признах всичко, но се оказа, че чувствата ми не са споделени... :cry: УЖ си останахме приятели, но вече нищо не е същото - имам предвид, че говорим си и т.н., но нещо не е както трябва. Но това беше при мен, а щом той ти е казал, че за него ти си специална :arrow: какво чакаш, кажи му всичко, което изпитваш. Ако тръгнете, щом се обичате. не виждам причина, която да ви раздели... Така че ДАВАЙ и УСПЕХ, мила! :smt023

zoben_pitbul
07-18-2006, 13:26
Признай му въпреки риска.Разбирам,че много държиш на приятелството ви,но все пак ако ти е истински приятел едва ли заради това може да ти каже "Извинявай,но вече не сме и приятели".

sensa
07-18-2006, 13:39
emi za da mu priznae6 tova , trqbvad asi sigurna , 4e moje bi i toi izpitva ne6to pove4e kam teb. v protiven slu4ai riskuva6 da go zagubih kato priatel. ti go poznava6 i trqbva da si priceni6.... no az li4no mislq , 4e trqbva da si iskrena , dori i s risk da go zagubi6.... po dobre da ne se zablujdavate i dvamata :!: :!: :!: :!: :!:

koalka
07-18-2006, 13:43
Ако и той има някакви чувства към теб(така аз смятам,защото ти е казал доста специални неща,които не се казват на всеки),наай-добре му кажи,защото може и нещо да стане,а пък така само ще се измъчваш.А пък и нали много го обичаш?

07-18-2006, 13:44
Нищо не губиш мила...кажи му,ако пък той наистина ти е бест фр няма да спре да бъде твой приятел само защото го обичаш,не мислиш ли?Казват,че от приятелството до любовта имало само една крачка която винаги е само назад...Не съм съгласна,ако нещата не се получат между вас,просто останете приятели...това няма да е проблем ако дръжите един на друг :!: :wink:

Samsara`f`
07-18-2006, 14:45
Kaji mu kakvo 4ustva6 kam nego!Mislq 4e i toi 6te otgovori na 4ustvata ti!Egna vrazka koqto e vazniknala parvo kato priqtelstvo moje da bade mn traina!

lina15
07-18-2006, 14:52
Ахахахах ми кажи му за чувствата ти но ми изглеждаш бая къ*ветина щом смяташ че ще скъсъш с него

charovna89
07-18-2006, 16:04
lina15 mi mnoo qsno 4e se nqkoga 6te skasame da ne sme ve4no zaedno

Die FuCkin' JerK
07-18-2006, 22:33
аз съм от хората които се привърват към най-добрите си приятели...мн число защото в последно време са само момчета и с единия ходих др зарибявах ама той е бааахти простия и ся нз няма зн..кви глупости заговорих пак...виж ако искаш му кажи и постъпи храбро или може като всички слабаци да се напиеш или и 2мата да се напиете да му скочиш и после да се извиняваш с алкохола..или аре не да му скачаш ами примерно да му кажеш че е готин и те кефи и ако нш не стане пак с алкохол ще се извиняваш... :-)

machoka
07-18-2006, 23:25
НИКОГА не бива да остават скрити чувства, независимо по какъв повод и случай.

Кажи му просто така - да знае - ако е споделено, ще изживееш много красиви моменти. Ако не - ще го поставиш на голямо изпитание - ще видиш как ще реагира - ако си останете приятели и не те гледа на криво, значи наистина си заслужава да бъдеш приятелка с този човек - НЕ ГО ИЗПУСКАЙ, ако почне да те гледа на криво, да ти се цупи, да те избягва - значи си пропиляла една година от живота си за човек, който не го е заслужавал.

Успех.

Вик
07-18-2006, 23:43
Не му казвай нищо! ОСтави нещата да текат както досега! И по принцип оставяй мъжете да правят първата крачка (щото сме по-печени :P ), а ако не я направи явно няма да я бъде. А ако пък не го бива в тея неща .. споделянето .. просто вярвай ми, няма да ви бъде като двойка. Ама това си е мое мнение, ти го познаваш и знаеш дали ти намеква за нещо повече.

teenage_drama_queen
07-19-2006, 20:08
Ti samata trqbva da preceni6 dali 6te mu kaje6 za6toto go poznava6 i bi trqbvalo da ima6 nqkakva predstava toi kak 6te reagira. parvo prou4i vaprosa po nqkakav na4in dali toi te smqta za ne6to pove4e ot dobra priqtelka ili ne ina4e kakto ti samata kaza ima veroqtnost vsi4ko da svar6i.

lina15
07-23-2006, 15:19
lina15 mi mnoo qsno 4e se nqkoga 6te skasame da ne sme ve4no zaedno
:( :( :( Само аз ли като се хвана със някой нов винаги си мисля че вечно ще сме заедно :(

Do_YoU`lOvE_mE
07-23-2006, 15:23
Признай му въпреки риска.Разбирам,че много държиш на приятелството ви,но все пак ако ти е истински приятел едва ли заради това може да ти каже "Извинявай,но вече не сме и приятели".
дам

Shadow_Walker
07-23-2006, 16:15
Те другите казаха ама и аз да кажа :P
Най-добре му признай, защото иначе ще се чувстваш гадно, оставяйки тези чувства вътре в теб.А и щом за него си специална-може и да стане нещо :wink:
Ако едно приятелство е силно то никога няма да се изгуби, освен ако ти не го нараниш или той тебе...но нали за това има прошка :P
Абе давай :smt023

dream_for_you
07-23-2006, 16:55
И аз съм в тази ситуация ](*,) ](*,) ](*,)
Влюбих се без да искам в най-добрия си приятел...бях решила да не му казвам нищо,защото не исках да го изгубя,понасях всичко...историите за различните момичета и подобни неща.Той също ми казваше,че съм специална,че като мен друга няма,че от всички момичета само мен обича 8-[ Един ден не издържах,събрах смелост и му казах ](*,) и за какво ми беше [-( За него съм само приятелка,а и дори да не бях пак нямаше да съм с него :smt009 Но му казах,сега пак сме приятели,пак сме си близки,пак си ме гушка...,но е различно вече не сподя всичко,вече се държи някакси хладно и странно.
:!: Помисли си хубаво какви биха били последствията от твоето признание,помисли какво наистина искаш,защото най-лесно е да му кажеш,че го обичаш,но после идва трудното :smt012

07-24-2006, 00:10
Абе .. вие лесно казвате да му каже... обаче малко хора си имат на представа какво е.. аз лично в момента съм в същатата ситуация... и почти съм решил нищо да не кажа на момичето.. защото приятелсвото ми е мн скъпо и не бих го рискувал за нищо! Така че прави каквото сметнеш за добре.. УСПЕХ! :wink: