PDA

View Full Version : KUm momcite!



07-18-2006, 13:38
Q kajete sa prechi li vi zvuka, koito ponqkoga izdavat "kotetata" na jenite dokato pravite sex ;)

Balcys
07-18-2006, 13:44
То за тоз звук не са виновни жените.

kin
07-18-2006, 13:53
кви котета кви 5 лева ????

07-18-2006, 13:56
Kvi sa tiq murafeti za kotki i koteta?Za zvuka si vinoven ti-6toto kato ti e malak i ne moje6 da q izpulni6-zatova taka se 4uva :-D

s1nlivkata
07-18-2006, 14:07
ОФ кво беще тва тъпо изказване че неможе да я изпълни.Я бягаи малко се образовай.
Колкото до звука и моя приятел ми каза че не му пречи,в началото доста се притеснявах но сега не ми пука.То си е нормално.Не се притеснявай . :wink: А давай смело,е вече ако теб те смущава трябва да направиш нещо по въпроса

kin
07-18-2006, 14:14
ОФ кво беще тва тъпо изказване че неможе да я изпълни.Я бягаи малко се образовай.
Колкото до звука и моя приятел ми каза че не му пречи,в началото доста се притеснявах но сега не ми пука.То си е нормално.Не се притеснявай . :wink: А давай смело,е вече ако теб те смущава трябва да направиш нещо по въпроса

къф звуууук ?!?!?!

07-18-2006, 14:16
Takuv zvuk-ako nqkoq e kato kofa-se 4uvat edni zvuci vse edno nqkoi se davi-edni plqska6ti zvuci-ama tova se 4uva ako mu e malak ili ako tq e mnogo hlabava

s1nlivkata
07-18-2006, 20:42
Takuv zvuk-ako nqkoq e kato kofa-se 4uvat edni zvuci vse edno nqkoi se davi-edni plqska6ti zvuci-ama tova se 4uva ako mu e malak ili ako tq e mnogo hlabava

Дрън,дрън.Това се получава,когато има повече мъзга,когато влезне и вездух,при изкарването и вкарването на члена се получава един неприятен шум(като пръцкане :lol: )Става сащото както когато си натаркате подмишницата със сапун и си сложите ръката там и започнете да я вдигате и пускате.Няма никви такива глупости,че не я изпълваш или тя е широка. :evil: Образовай те се малко де :shock:

MiRaCuLiXbb
07-18-2006, 20:44
Q kajete sa prechi li vi zvuka, koito ponqkoga izdavat "kotetata" na jenite dokato pravite sex ;)
Пхахахах...не вярвам на някой да му пречи...

_Jessy_
07-18-2006, 23:02
Аз дори познавам един пич, който адски се кефи на тоя звук... човека поне разбира, че звука се получава, защото мацката е прекалено влажна!

Klizmata
07-19-2006, 00:33
Purvo da kaja IM BAAAAAAAAACK.....Vtoro abe pi4 tova da ne ti e animal planet be kvi koteta be ti da ne jivee6 v erata na pe6ternqcite sigurno skoro nqma da otkrie6 i samobrusna4kata ako e taka......I otdelno jenskiq polov organ izdava takiva zvuci ili kogato e mnogo mokro ili kogato ima vuzduh tova li4no na men ne mi pre4i nesmqtam 4e i na vseki normalen 4ovek mu pre4i na teb ako ti pre4i si sloji 6umo izolacionni sredstva v u6ite s dve dumi tapi za u6i no predi tova si iz4isti u6ite razbirase ako si otkril tova prisposoblenie za 4istene na u6i de.Produljavai da se razviva6 moje i da dostigne6 do erata na izobreteniqta na 21 vek.

^KaSiDi^
07-19-2006, 10:20
vypreki,che temata e zadadena do momchetata....spored men nqma kvo da im stava nepriqtno,ako na tqh ne im hresva predstavete si kak tr da se chuvstvame nie momichetata...a zaboga kakvo sme vinovni...?! :roll:

07-19-2006, 12:08
Че аз правя секс не съм на концерт да слушам звуците.Пък иначе не ми пречи гледам да ми е гот.

Nasindo
07-19-2006, 12:12
hmm interesno ,az dosega kato sam prail sex s nqkoq ot momi4eta s koito sam hodil... ne sam 4uval nikakav zvuk(4uvalo se e ne6to kato prackane :mrgreen: dali e tva ?)... bihte li mi poqsnili ? :-k

bulgarche
07-19-2006, 13:53
Аз го приемам като нео ноемално, но се дразня от друго - момичето да се засмее

s1nlivkata
07-19-2006, 15:42
hmm interesno ,az dosega kato sam prail sex s nqkoq ot momi4eta s koito sam hodil... ne sam 4uval nikakav zvuk(4uvalo se e ne6to kato prackane :mrgreen: dali e tva ?)... bihte li mi poqsnili ? :-k

Да за същото говорим.Браво уцели джакпота. =D> :D

onzi__
07-19-2006, 15:53
ОФ кво беще тва тъпо изказване че неможе да я изпълни.Я бягаи малко се образовай.
Колкото до звука и моя приятел ми каза че не му пречи,в началото доста се притеснявах но сега не ми пука.То си е нормално.Не се притеснявай . :wink: А давай смело,е вече ако теб те смущава трябва да направиш нещо по въпроса

къф звуууук ?!?!?!




шляп шляп шляп...флоп флоп флоп... :D

s1nlivkata
07-19-2006, 15:59
ОФ кво беще тва тъпо изказване че неможе да я изпълни.Я бягаи малко се образовай.
Колкото до звука и моя приятел ми каза че не му пречи,в началото доста се притеснявах но сега не ми пука.То си е нормално.Не се притеснявай . :wink: А давай смело,е вече ако теб те смущава трябва да направиш нещо по въпроса

къф звуууук ?!?!?!




шляп шляп шляп...флоп флоп флоп... :D

хахахаха се такъв ша е звука. :lol: :D :twisted:

the-hero
07-19-2006, 18:38
Q kajete sa prechi li vi zvuka, koito ponqkoga izdavat "kotetata" na jenite dokato pravite sex ;)

az kato sam s momiche ako ne vika e biq da vika iskam kato sam s momiche da vika kato jivotno :-({|=

koalka
07-19-2006, 19:32
Това е нещо съвсем нормално според мен.