PDA

View Full Version : Iskam da spodelq



Jenifer
07-18-2006, 13:43
Mnogo imam nujda da spodelq s nqkogo i zatova ste vi razkaja
V obkryjenieto si sym zaobikolena ot pove4e mom4eta otkolkoto momi4eta. Vsi4ki mom4eta,s koito se zapoznavam i s koito izlizam me namirat za super gotina macka i seksi pyr4e.Do tuk ste kajete 4e moje bi nqma problem , no men mi pisva vsi4ki mom4eta da vijdat v men kukla za seks i nishto pove4e , absloiutno vsi4ki vijdat v men seksi bomba,koqto mn iskat da prasnat. Az ne sym nqkq kurva , koqto puska na vsi4ki , za da iskat ot men samo ednoto e.... :( Az naistina sym mn krasiva , imam si smo4ustvie i dostoinstvo , no mn mi e tyjno 4e pove4eto gledat samo vyn6nosta mi i ne iskat da me opoznaqt i ot vytre :( ujas

http://img278.imageshack.us/img278/3963/biosbushjh8.png (http://imageshack.us)

lost_girl
07-18-2006, 13:59
това е наистина гадно да не искат да те опознаят,иначе че си красива и другото това е много готино.........постарай се всички да те опознаят да разберат какав човек си..........кажи на онези това което сподели с нас дано тогава разберат каква си всъщност

Th3WildAng3l
07-18-2006, 14:04
imam sy6tiq problem ... v edin moment iskam da se razvikam i da naritam zadnicite na vsi4ki .. mn typo se 4uvstvam na momenti :(
taka 4e razbiram kak se 4uvstva6, no ne moga da ti kaja kakvo da pravi6, za6toto i az samata ne znam kakvo da pravq
Po princip mislq 4e ako se dyrja kato priqtelka i uspeq da gi spe4elq kato priqteli .. da mogat da raz4itat na men i t.n .. 6te me 4uvstvat samo kato priqtelka i nqma da iskat pove4e ot men ... oba4e ne6to ne se polu4ava :( :cry:

sensa
07-18-2006, 14:07
emi i az sam taka..... mn e tapo pove4eto da te priemat kato seksualen obekt... no az namerih mom4eto koeto me obi4a , zaradi samata men :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

Th3WildAng3l
07-18-2006, 14:08
kysmetliika

koalka
07-18-2006, 15:11
Ами гадно е,че те възприемат така.Но това е нормално,защото ако си привлекателна те гледат само външноостта ти и не искат да те опознаят като човек.Явно с такива момчета си се запознала,които гледат само това.Но има и такива,които искат и да те опознаят и като човекщ.Просто не си попаднала на правилните хора може би.

luda`flirtajika
07-18-2006, 15:16
:-k lele adcki gadno e tova...,mi kaji im napravo kakvo mislish,pa nqkoi mogat da razmislqt,

Nadelina
07-18-2006, 15:17
Bydi tyrpeliva i izchakai.. Utre moje da doide momcheto koeto naistina da te pojelae.. da iska da ima i tqloto i dushata ti.. i syrceto ti! A pyk za tova che povecheto gledat v teb samo sexy parche za ebane .. e ta to tova si e zalojeno v prirodata na momchetata :) Spoks..

santRi
07-18-2006, 15:19
хах.. повечето момичета биха ти завидяли.. но проблемът ти наистина е много гаден.. може би ако си хванеш сериозен приятел.. другите ще се замислят.. и ще си кажат или в нея има нещо специално.. или просто секса е невероятен и за това приятеля и не я оставя :)

JiMiTo
07-18-2006, 15:25
смени си малко стила на обличане , не се прави на секс бомба, не се дръж като секс бомба, ако трябва бъди к*кчка (не винаги), трябва да си заслужиш уважението от другите за да те приемат такава каквато си! Бъди малко по-твърда, но не прекаляваи де :)

t3h X
07-18-2006, 15:57
<ирония>
Брех, как така всички се самоопределиха като 'много хубава', 'секси' и etc... Една не каза 'грозна съм' ...

'Много съм хубава, много съм сексапилна, аз съм секс бомбата на квартала ... на 16' грозни деца принципно няма... :smt012
</ирония>

Аи сиктир.