PDA

View Full Version : Няма я и сьм МЬРТАВ



EnJoY^CRY FOREVER
07-18-2006, 16:07
ХодиХ с приятелката си 1г. 4 месеца вчера се разделихме непожелавам на никой това което ми се случи днес най ужасния ден в живота ми. Работя в един магазин и го затварях през час и ходих в склада да плача по 20мин. Какво е това искам да е до мен не виждам смисал в живота си> Немога да си кажа до тук беше квото било било.. немога. РАзбрахме се да не чуваме и виждаме всеки знае кой кога и кьде е .. Мн сериозно ХОДЕХМЕ..Любовта ми беше най голямата от както сме заедно тя истиваше!!! ТА молбата ми е следната има ли някьв шанс да осьзнае какво е загубила или не.. Има ли смисьл да живея и за кво ](*,) .. Боли ме м/у сьрцето и белия дроб от вчера боли ме всичко викам приятелите да ме успокоят.. заспивам кат се прибера за да не си мисля... Ревунча колко време ще е така... Кьде е тя защо е няма.. В момента сьм развалин@ влизат клиенти - и сигурно ме сьжеляват и виждат изкуствената ми усмивка .. ОБИЧАМ Я и зн че иксам да сьм с нея живот и половина !!! Гледам др които се обичат става ми радостно за тях и мьчно за ме самия... НЕМОГА ДА СПРА ДА Я ОБИЧАМ.... :-({|= .. Имахме труден период .. Тя искаше да пробваме една седмица без да се чуваме и тьрсиме аз и казах че е по добре един пат да страдам но нз че затакова страдане става дума.. Сеа се прибирам и няма стимул утре пак сьм на работа... Дано не намразя любовта но ако тя не се вьрне сигурно така ще стане... Разказвайте колко време ви е било така.. за кво се страдали УСПОКОЙТЕ МЕ ПО НЯКЬВ НАЧИ.. УМИРАМ и не ми се живее а немога и да е чуя и вид :( :( :(

Рокендрол шматка
07-18-2006, 16:22
Вариант 1:

http://www.nameri.bg/images/articles/axe1.gif

Вариант 2:

Обади се на "Океан от либоф"

Вариант 3:

Хвани първата, която срещнеш и я изеби яко, ама яко. От това няма да ти олекне, ама ще осъзнаеш поне, че тя не е единствената на тоя свят.

Game_Over_Boys
07-18-2006, 16:36
Според мен НЕ ТРЯБВА да оставаш сам!Бъди сред хора!Знам,че това няма да ти помогне особено,но поне няма да се самовглъбяваш и да вършиш глупости!Неискам да ти давам надежда,но щом някога те е обичала,нещата са били сериозни...може би просто има нужда от въздух или и аз незнам(може да сте имали проблеми)!100% и на нея й е кофти!Ако болката ти е ужасно нетърпима и след няколко дни-обади й се и покажи,че няма да я оставиш толкова лесно!Ако ти си причината кажи й,че си готов на всичко,ако пък тя е виновна...кажи й,че я обичаш такава каквато е!Така мисля!!!!Успех и горе главата! :smt006

LP_girl_14
07-18-2006, 16:40
Разбирам как се чувстваш!Няма как да не боли,след като това момиче е значило толкова много за теб.Но с отчаяни и сълзи нищо няма да постигнеш.Ще има известен период във който ще си в депресия,но ще трябва да се съвземеш в ръце!Щом тя е пожелала да се разделите значи явно няма чувства към теб.След време може пак да пожелае да сте заедно,но ти не може да прекараш целия си живот,чакайки я!Опитай се да я забравиш,отърви се от нещата които ти напомнят за нея,концентрирай се върху работата,а след това излизай някъде,където ще си сред много хора.Знам,че вероятно сега само тя ти е в мислите,но ще видиш че един ден ще се събудиш и сърцето ти вече няма да й принадлежи.Има много момичета и съм сигурна че някой ден пак ще обичаш.Тя не е единствената,така че не се отчайвай и избягвай да бъдеш сам.Успех и дано се справиш :roll:

ne6i4
07-18-2006, 18:25
Според мен НЕ ТРЯБВА да оставаш сам!Бъди сред хора!Знам,че това няма да ти помогне особено,но поне няма да се самовглъбяваш и да вършиш глупости!Неискам да ти давам надежда,но щом някога те е обичала,нещата са били сериозни...може би просто има нужда от въздух или и аз незнам(може да сте имали проблеми)!100% и на нея й е кофти!Ако болката ти е ужасно нетърпима и след няколко дни-обади й се и покажи,че няма да я оставиш толкова лесно!Ако ти си причината кажи й,че си готов на всичко,ако пък тя е виновна...кажи й,че я обичаш такава каквато е!Така мисля!!!!Успех и горе главата! :smt006

daaaaaaaaaaaaaa i az taka mislq

07-18-2006, 18:36
1-vo iskam da ti kaja,4e kakvoto i da stava ne posqgai na jivota si :)
2-ro razbiram bolkata ti... sigurno boli ujasno,no ne se predavai,tq ne e edinstvena....,ima i drugi,no kao mn durjish na neq-potursi q :),
i ne zabraviai ne ostaviai sam-pravila sum go i taka znam,4e boli pove4e :) budi sred hora ,opitai se da se veselish,makar i trudno :) no za sega moq suvet e:POTURSI Q ,pa kakvoto shte da stava sled tova ... vse pak tq trqbva da ima 4uvstva oshte... sled 1 g. i 4 mes. nishto 4udno da ima 4uvstva kum teb :) :smt006 uspeh :)

luda`flirtajika
07-18-2006, 18:38
za ottuk natatuk nqma da se burkam kato se pisha gost :P 1-vo iskam da ti kaja,4e kakvoto i da stava ne posqgai na jivota si :)
2-ro razbiram bolkata ti... sigurno boli ujasno,no ne se predavai,tq ne e edinstvena....,ima i drugi,no kao mn durjish na neq-potursi q :),
i ne zabraviai ne ostaviai sam-pravila sum go i taka znam,4e boli pove4e :) budi sred hora ,opitai se da se veselish,makar i trudno :) no za sega moq suvet e:POTURSI Q ,pa kakvoto shte da stava sled tova ... vse pak tq trqbva da ima 4uvstva oshte... sled 1 g. i 4 mes. nishto 4udno da ima 4uvstva kum teb :) :smt006 uspeh :)

Метълката
07-18-2006, 18:42
аре само не се лигави, всички сме се чувствали така.
за добро или лошо , живота продължава.
потръшкай се колкото ти е нужно, но не търси съчувствие - така няма да се оправиш. Всеки може да ти каже колко съжалява, но какво от това? Трябват ти позитивни хора около теб, а не съжаляващи. Стегни се и давай напрад. И аз съм го преживявала, ужасно е, но винаги нещата си идват на мястото, рано или късно. Живота е пред всички нас, не се тормози за глупости.

luda`flirtajika
07-18-2006, 18:51
ima neshto vqrno tuk :P ;)

Rookie
07-18-2006, 19:56
Вариант 1:

http://www.nameri.bg/images/articles/axe1.gif

Вариант 2:

Обади се на "Океан от либоф"

Вариант 3:

Хвани първата, която срещнеш и я изеби яко, ама яко. От това няма да ти олекне, ама ще осъзнаеш поне, че тя не е единствената на тоя свят.
ахахахахах, тая брадва ме уби!
кефиш ме , стила ти е луд :D :D :D :D :D

qgodkata__
07-18-2006, 20:09
az zn,4e 6te se spravi6 i poslu6ai syvetite ot tuk

lost_girl
07-18-2006, 20:39
Според мен НЕ ТРЯБВА да оставаш сам!Бъди сред хора!Знам,че това няма да ти помогне особено,но поне няма да се самовглъбяваш и да вършиш глупости!Неискам да ти давам надежда,но щом някога те е обичала,нещата са били сериозни...може би просто има нужда от въздух или и аз незнам(може да сте имали проблеми)!100% и на нея й е кофти!Ако болката ти е ужасно нетърпима и след няколко дни-обади й се и покажи,че няма да я оставиш толкова лесно!Ако ти си причината кажи й,че си готов на всичко,ако пък тя е виновна...кажи й,че я обичаш такава каквато е!Така мисля!!!!Успех и горе главата! :smt006

daaaaaaaaaaaaaa i az taka mislq


и аз така мисля

strange__
07-18-2006, 20:48
Оу до сега успокоявах един приятел в подобна ситуация...милия направо се съсипва :cry: Но аз,ако я намеря оная дрисла дето му го причини това на личния ми пишок ще и откъсна косицата казвам ви :evil:
По темата....любовта е коварна,няма смисъл да ти казвам да не се депресираш,депресията е вече на лице!Няма смисъл да ти казвам да не плачеш,напротив прави го,така ще ти е по-леко!И едва ли има смисъл да ти кажа да я забравиш!В такива моменти всичко звучи тривиално,изтъркано и глупаво,а и е много лесно да даваш съвети,но е трудничко да се изпълнят.Затова,ако искаш да я забравиш се примири,че без сълзи и болка няма да минеш,ако пък искаш да си с нея се приготви за борба и отново за болка...свикни с идеята,че вероятно всичко е свършило,защото е много по-лесно да се нагодиш към хубавото(тоест да се съберете,което ти го пожелавам),от колкото както си в момента да паднеш с гръм и трясък на Земята и да видиш света под друг ъсъл...помисли,но знай че няма да е лесно,приготви се психически :!:
Успех :idea:

07-19-2006, 06:18
Благодаря на всички ВИ ..НО кво ми става незная щом не сьм с приятелите и се прибера у нас всичко ми напомня за нея и немога да спра [-X .. Кажете ми да я потарся ли ДА пробвам ли за последно или да изчакам макар и на голяма сила.. Да е потьрся по телефона или да ида до у тях зн кога е сама горе/долу искам да е видя вчера обикаляме и аз се надниквам в кафетата за да я видя... Имаме един стадион тука дето вс ходят вечер е стоях но е нямаше зн кьде е но тя ме помоли да не я тьрся но немога.. Толкова депресиран не сьм бил от както сьм на този в момента отвратителн свят. Опитвам се за забивки с невки др еми не ми харесват не говорим за вьншно.. Сеа докато пиша се отпускам и след 5 мин депресията is back... Дано тя види тази тема но нз.. Знам само че и след 5 месеца да ми се обади пак ще ида при нея зн само че живота се преобарна преди 2 дена и от тогава нито мога да редя мисли нито да се усихвам естествено... Чакам още сьвети и @qgodkata__ зн кво ми е КАжи и че умирам ден след ден.. :smt010 :smt010

sladkata_hilary
07-19-2006, 09:07
Разбирам как се чувстваш!Няма как да не боли,след като това момиче е значило толкова много за теб.Но с отчаяни и сълзи нищо няма да постигнеш.Ще има известен период във който ще си в депресия,но ще трябва да се съвземеш в ръце!Щом тя е пожелала да се разделите значи явно няма чувства към теб.След време може пак да пожелае да сте заедно,но ти не може да прекараш целия си живот,чакайки я!Опитай се да я забравиш,отърви се от нещата които ти напомнят за нея,концентрирай се върху работата,а след това излизай някъде,където ще си сред много хора.Знам,че вероятно сега само тя ти е в мислите,но ще видиш че един ден ще се събудиш и сърцето ти вече няма да й принадлежи.Има много момичета и съм сигурна че някой ден пак ще обичаш.Тя не е единствената,така че не се отчайвай и избягвай да бъдеш сам.Успех и дано се справиш :roll:

luda`flirtajika
07-19-2006, 09:18
Разбирам как се чувстваш!Няма как да не боли,след като това момиче е значило толкова много за теб.Но с отчаяни и сълзи нищо няма да постигнеш.Ще има известен период във който ще си в депресия,но ще трябва да се съвземеш в ръце!Щом тя е пожелала да се разделите значи явно няма чувства към теб.След време може пак да пожелае да сте заедно,но ти не може да прекараш целия си живот,чакайки я!Опитай се да я забравиш,отърви се от нещата които ти напомнят за нея,концентрирай се върху работата,а след това излизай някъде,където ще си сред много хора.Знам,че вероятно сега само тя ти е в мислите,но ще видиш че един ден ще се събудиш и сърцето ти вече няма да й принадлежи.Има много момичета и съм сигурна че някой ден пак ще обичаш.Тя не е единствената,така че не се отчайвай и избягвай да бъдеш сам.Успех и дано се справиш :roll:

suglasna sum :)

07-19-2006, 10:59
Виж сега с това гледане по кафетата за нея нищо няма да постигнеш.Много по-лесно се забравя човек когато не го виждаш.А що се отнася до другото,щом ти е казала да не я трърищ не дей,тя ако сика 6те те потърси.И най-добре бъди постоянно с приятелите си.ходи на всички купони,на които те канят.Абе разнообразявай,минеш ли тоя тая 1 сед ,в които 6те ти е най-гадно и после месеца,в който ще чувстваш липсата й,натантък е лесно ще отстанат само хубавите спомени за времето,когато сте били заедно.Всичко ще мине,спокойно

luda`flirtajika
07-19-2006, 12:17
Виж сега с това гледане по кафетата за нея нищо няма да постигнеш.Много по-лесно се забравя човек когато не го виждаш.А що се отнася до другото,щом ти е казала да не я трърищ не дей,тя ако сика 6те те потърси.И най-добре бъди постоянно с приятелите си.ходи на всички купони,на които те канят.Абе разнообразявай,минеш ли тоя тая 1 сед ,в които 6те ти е най-гадно и после месеца,в който ще чувстваш липсата й,натантък е лесно ще отстанат само хубавите спомени за времето,когато сте били заедно.Всичко ще мине,спокойно

1 sedmica??? ti 4uvash li se ??? tva e malko :),ako obi4a nqkogo,a da ne govorim za meseca,v koito 6te 4uvstva lipsata i..... horata koito obi4at ne mogat da zabravqt 4oveka,koito sa obi4ali s meseci i godini,a ti go izkara-1 mes,i 1 sedmica...... SYPER e da ti mine tolkova burzo,no ne staa taka,ako toi iska moje i da q zabravi oshte na 1 den

MartiSSima
07-19-2006, 12:58
Най - лошото в твоя случей е че се затваряш вкъщи, и мислиш само за изминалите дни,когато си бил с твоето момиче и си бил щастлив.В това няма нищо лошо но самия ти се нуждаеш от разнообразие,разходка с приятелите ти, ако искаш и на компиютъра да седнеш.Колкото повече седиш и мислиш толкова повече въпроси ти искачат в главицата и се чудиш защо е станало така?!Относно въпроса които си задал дали тя ще осъзнае какво е загубила - може би това ще стане късно,когато види че ти си превъзмогнал раздялата ви и сега си щастлив.Не се отчайвай, живота продължава.Просто се посъвземи малко.Знам че е адски трудно, и знам какво ти е но от личен опит те съветвам просто гледай положително.Нали знаеш, след всяко зло идва нещо добро - а защо не това добро да е нова любов, искенна и пълноценна!Просто се разсей малко, поизлез навън.Вярвам, че приятелите ти няма да те оставят сам в този момент.Колкото и да ти е гадно излез малко и се разнообрази.Това е моето съветче.Успех ти пожелавам и ГОРЕ ГЛАВАТА!

Real^LOVE
07-19-2006, 13:03
Най - лошото в твоя случей е че се затваряш вкъщи, и мислиш само за изминалите дни,когато си бил с твоето момиче и си бил щастлив.В това няма нищо лошо но самия ти се нуждаеш от разнообразие,разходка с приятелите ти, ако искаш и на компиютъра да седнеш.Колкото повече седиш и мислиш толкова повече въпроси ти искачат в главицата и се чудиш защо е станало така?!Относно въпроса които си задал дали тя ще осъзнае какво е загубила - може би това ще стане късно,когато види че ти си превъзмогнал раздялата ви и сега си щастлив.Не се отчайвай, живота продължава.Просто се посъвземи малко.Знам че е адски трудно, и знам какво ти е но от личен опит те съветвам просто гледай положително.Нали знаеш, след всяко зло идва нещо добро - а защо не това добро да е нова любов, искенна и пълноценна!Просто се разсей малко, поизлез навън.Вярвам, че приятелите ти няма да те оставят сам в този момент.Колкото и да ти е гадно излез малко и се разнообрази.Това е моето съветче.Успех ти пожелавам и ГОРЕ ГЛАВАТА!

Супер прав си,ще го превъзмогнеш,когато излизаш по купони с приятели... Живота продължава и трябва да се вслушаш много добре в песента на Ивана-Живота продължава!
Тая песен е мноо добра,на мен лично ми е помагала в много ситуации,дано и на теб ти даде сили да превъзмогнеш раздялата!

MartiSSima
07-19-2006, 14:27
REAL^LOVE predpolagam 4e i ti znaesh kakvo mu e na momcheto.Az popadnah v podobna situaciq s biv6iq mi priqtel no prosto trqbva da prodaljavash napred!

qgodkata__
07-19-2006, 21:25
Най - лошото в твоя случей е че се затваряш вкъщи, и мислиш само за изминалите дни,когато си бил с твоето момиче и си бил щастлив.В това няма нищо лошо но самия ти се нуждаеш от разнообразие,разходка с приятелите ти, ако искаш и на компиютъра да седнеш.Колкото повече седиш и мислиш толкова повече въпроси ти искачат в главицата и се чудиш защо е станало така?!Относно въпроса които си задал дали тя ще осъзнае какво е загубила - може би това ще стане късно,когато види че ти си превъзмогнал раздялата ви и сега си щастлив.Не се отчайвай, живота продължава.Просто се посъвземи малко.Знам че е адски трудно, и знам какво ти е но от личен опит те съветвам просто гледай положително.Нали знаеш, след всяко зло идва нещо добро - а защо не това добро да е нова любов, искенна и пълноценна!Просто се разсей малко, поизлез навън.Вярвам, че приятелите ти няма да те оставят сам в този момент.Колкото и да ти е гадно излез малко и се разнообрази.Това е моето съветче.Успех ти пожелавам и ГОРЕ ГЛАВАТА!

Супер прав си,ще го превъзмогнеш,когато излизаш по купони с приятели... Живота продължава и трябва да се вслушаш много добре в песента на Ивана-Живота продължава!
Тая песен е мноо добра,на мен лично ми е помагала в много ситуации,дано и на теб ти даде сили да превъзмогнеш раздялата!
напълно съм съгласна с вас =D> Това е начина

CECO_NOVAK
07-19-2006, 22:42
golqma rabota skusali ste i tq ne poslednoto momi4e na sveta i az sum bil na tvoe mqsto nose preodolqva za izvestno vreme

07-19-2006, 22:42
Миналата година ми се случи същото - скъсах с моя приятел с който ходихме 2 години.Предполагам колко ти е тежко но повярвай ми ... няма смисъл да се надяваш отново да се съберете!Щом тя е решила да скъсате,така е най-добре и за двамата!Аз останах сама в труден период за мен....бях много болна и точно тогава ме остави.Освен всичко почнах да повръщам,съвсем нищо да не ям....!Общо взето една развалина ..направих няколко опита да оправя нещата,да разбера защо ме остави...така 5 дена след като скъсахме го търсих ...и изведнъж реших да не се унижавам ...за да е постъпил така значи е истинал...и няма смисъл.И така много ми беше трудно първия месец... но после позабравих всичко и да ти кажа от тогава нито съм се интересувала нито нищо и така е по добре.Послушай я.... и избягвай контакти с нея... !Междодругото аз много си го обичах все още е голямата ми любов не съм го забравила но не искам и да се връщам при него....защото наистина много страдах ....!Успех и гледай напред...ще видиш,че ще дойде ден и ще съжаляваш за това,че си плакал за нея....!

EnJoY^CRY FOREVER
07-20-2006, 15:02
Вчера не се стьршях и и пратих 20-смс-а с това да ми даде още един шанс да се сьберем.. За малко колкото да се оправя сега и после да се настроя за кьсане и пак да дойде края.. В последния смс и писах ОБАДИ МИ СЕ.. И след 30мин телефона звани нямате си на идея колко се зарадвах. Вдиганах и като чух не искам да те виждам пак как плачеш, Питах я да ли и липсвам тя каза с усмивка наеш ли колко ми е добре така сама. аз пак се насьлзих още 10мин и накрая видях че вече няма никьв смисал... ПРосто се радвам че убих надеждата която имах щото и тя ме мореше допьлнително. Днес пак ми беше мн гадно сеа пак ми е гадно не спира да е така.. У нас не се задьржам грам само ям и спя.. Но ме разберете намразих работата която ще работя още 1-2 години.. Щото сьм сам нов е магазина и сеа няма мн хора и се сещата за кьв здух става на вьпрос... Просто ме хвана яд че точно в последно време когато е най обичах/м тя се е чудела кога да скаса с мен.. Трудно ще ми е още поне 1-2 месеца но вече поне забравих за надеждата.. Но става мн лошо отново/.. След около 20 дена единия ми приятел отива на море др на село си и познайте кво ще правя САМ.. Наистина се страхувам да живея.. Това е най трудния миг в живота ми но дано да е за добро... Иска ми се да заспя постоянно щото само тогава не ми тегне мисьлта за нея.. Никоя неможе да ми направи впечетление което е още по гадно.. Кьдето и да ида само нейната усмивка виждам.. ПРиказват ми оптвам се да се средоточа но уви.. Сигурно сега тя се смее аз плача .. Жал ми е че всичко което давах а то беше като че ли живота си на нея е било по дяволите... Чудя се как сьм бил преди.. Как пьк преди ми е било хубаво тук и там еми бил сьм с нея... Просто стана без да се настроя.. Тя ме зальгваше с обичкам те много.. Липсваш ми и.т.н. ако не го беше направила нямаше да страдам ли де да зн.. Преди пак скаса тя с мен.. Тогава го направи защото тя страдаше аз не и давах любовта която тя.. Трьгнахме с мисьлта че ще настапи момент и двамата да се обичаме и нямаше да имаме равни но уви.. Тя се е насилвала да е с мен.. 1000 пати ми казваШЕ нз кво искам.. на др Ден който помня и сега ми каза САМО ЗН ЧЕ ИСКАМ ДА СЬМ С ТЕБ ПОНЕ ПОЛОВИН ГОДИНА ОЩЕ е те това и бяха най отровните думи защото тези думи си повтарях вьв всеки момент на слаби и разочароващи мен нейни чувства.. РАЗВАЛИНА СЬМ, САм сьм искам ей сеа да влезе и да каже усмислих искам да сьм с теб но щом вчера ми каза че е мн добре и е по щастлива няма да се надявам вече удрям маси стени .. смисал не намирам напред.. Давайте др идейй освен да гледам напред гледам но невиждам смисал... Сеа и др ми приятел сигурно ще влезе студент този с който сьм бил по цял ден идва си един др. пак ще сьм самотен.. Да тьрся ли нова врьзка или нз вече немога да стана с мисьлта за живот. . Благодаря ви за милите думи .. Дигам главата като ги чета но после пак е долу.. Обстоятелствата са ужасни и против мен.. Ежедневието ми минаваше с нея и това ептен ме обива.. Проблема е не само тя но и живота ми напред ДЕПРЕСИЯТА е на MAX.. Нищо не ми се прави.. Отекчен сьм до болка.. ОБичам я още и мн време ще е така .. Ако сеа почна с други знам че ще ги наранявам.. Ще ги сравнявам с нея както сеа на приятелите ми кат стане пример ама тя така ама тя иначе и те веднага измакват темата спирам хората да ги заговарям за да не мисля поне за 5 мин за нея. Мн сьм зле.. Ако имах пьт напред кандидастване или нещо такова щях да сьм мн по добре но всичко се струпа.. думайте кво да мисля кво да правя РАЗОРЕН СЬМ от всякьде.. :smt009 :smt009

07-20-2006, 15:25
Виждам,че много я обичаш,но за сте били толкова време заедно явно и тя те е обичала. Не може да виниш никой,за това,че няма вече чувства към теб.А от къде знаеш,че е била на сила с теб? аз не мисля,че някой ще бъде с друг на сила. Това което,ти е казала за още половин година е гадно,но тя не може да знае за в бъдеще дали ще иска всичко е божа работа,нищо не се знае. Така че не мисля че трябва да я виниш...
Изхода е да се веселиш,да си намериш приятелка,макар и не сериозно,само за купона,за да бъде с теб и да си прекарвате добре,да не мислиш за нея и постоянно да се сещаш за миналото,а да гледаш на пред в бъдещето. Тя да остане един хубав спомен,хубави мигове...
Всеки страда,всеки почти обича,всичко се преодолява. Има много по-страшни неща в живота,мисли позитвино и положително!

07-20-2006, 15:49
Не не я виня напротив.. Не сьм казал нито една лоша дума за нея и няма да го направя ще е защитя ако стане на вьпрос даже .. Даже сеа мн се зарадвах че поне тя е щастлива това ме радва не ме радва че не е щастлива с мен вьпреки че сьм сигурен че скоро няма никой да се дьржи с нея така вьпреки че го заслужава.. Пожелавам и най доброто тя го заслжава.. Но аз и на нея сьм и го казвал гадно ми е че ще я използват без чуства че ще я подхвьрлят неизбежно е.. Мн е красива.. Даже помна че и каза ще се боядисам да не ме харесваш няма смисал обичта е кюрава.. Добре че днес бях с приятелите следобед та сказвахме и имаше клиентела така се живее горе долу но преди живеех за да се видим.. беше ми мн тапо ако нямаше да излизаме но си ми беше спокойно че сьм си с нея и пак ще я видя.. Са ще си се гледам в огледалото... Ще ме извините за постовете но така ми олеква приказвам го и на приятелите си от които се бях по учождил и ми е малко кофти че като се сетя толкова ме е била грабнала любовта че не сьм и обраштал мн внимание за нищо не сьжелявам.. Не сьжелявам че сьм бил с нея и за нито една секунда,... СЬЖЕЛЯВАМ ЧЕ Я ЗАГУБИХ... имаше да ми дава некви пари и ги беше оставила на магазина м/у едни тухли.. наете ли кво гадно ми стана оценяв жеста.. Но ми стана гадно от това че вече не иска да има нищо общо с мен.. НИКОГА НЯМА ДА Я ЗАБРАВЯ ДОРИ ДА ИСКА ДА Е С МЕН И ЗН ЧЕ ЩЕ СТРАДАМ ПАК ЩЕ Я ДОПУСНА ДО СЬРЦЕТО СИ.. Няма втора няма равна всичко е с едно стапало под нея. което и сьм и казвал.. ВАжното е че тя не иска да ми е гадно сьчуства ми но и е гадно щото на мен ми е гадно не че ме обича. Вчера нз как умря всичко след думите : НЕ ТЕ ОБИЧАМ ВЕЧЕ :smt009 .. НЕ слушам музика щот се сещам за нея.. Не си гледам телефона щот се сещам за нея но всичко др сьм го правил и с нея и мисьлта ми се врьща .. НЯМА ДА Я ЗАБРАВЯ Скоро но не ми се и иска.. [-X Самотата е това от което най сьм се страхувал и точно тя е до мен сега.. Пак ще си излея душата утре давайте сьвети примери... Мн ми помагате често :)

EnJoY
07-20-2006, 16:07
Най после се сетих за паролата щото си бах изтрил е-майла от регистрацията кажете ми кой е най добрия подход за немислене за нея когато сьм на работа и няма хора имам комп.. кажете игри филми нз.. думайте !!!

Real^LOVE
07-20-2006, 16:34
Виж,приятел,според мен тя още си те обича и ти винаги ще си много важен за нея и ще си номер 1,но вече не те обича като момче,за това тя те обича като човек и приятел. И такава голяма любов като вашата ще остане завинаги в сърцата ви,вие винаги ще си се обичате и уважавате!
А това че не иска да има нищо общо с теб,не мисля,че е така,не знам за каква сума става,но явно ти ги е върнала за да не е да имаш нужда от тези пари,за да ти е добре на теб,да не се нуждаеш от нищо.

EnJoY
07-21-2006, 07:32
Мале вчера бях с приятелите ми цяла вечер ходихме на диско забих едно момиче тя трьгна да ме целува аз излязох на вьн далече и си поревах пак. Сьрце ми недаваше да целуна др :( После се вьрнах една дойде да ми се натиска играхме пак трагна да ме лиже по врата аз пак излязох.. НА САМОТА ОХАЯ кат се пее в една песен след това взех още пиене и се накьртихпомислих че поне тогава ще спра да мисля за нея но уви още повече прибрах се и и писах 5-торен смс какво стана вечерта викам викам няма и почнах да го пиша.. Нз хора не сьм видял др тема с толкова тьга вьпреки че има такива хора ставам сеа и пак с нея .. КВО СТАВА 4-ти ден и болката вместо да изветрява става все по голяма.. Идват заиграват ме аз се дьрпам.. Веднага надушиха че сьм сам и гледаш тея дето заради нея не ме поздравявах наздраве кво става.. НО Това не ми харесва... Няква искаше да ме скьса от SEX така казала на приятелката си зн ли преи колко би ме зарадвало това сеа - :smt009 .. Не немога без нея квото и да правя малко ми е гадно че пак и писах но нз вече не го правя аз.. Тате и мама щом ме усетиха вика кво става бе човек стягай се не е края на света видяли ме че ям по една филийка но кво да правя като почва да ми се повдига.. Писах и вьрни се при мен каквато и да си.. Вчера случайно се засякохме минах с усмивка но вьтрепно ме кьсаше мисьлта че при виждане немо да я гупна.. ОФ Нз всеки ден став все по зле.. КОГА Ще спре даже и рима има но файда няма.. И с малко не се оправям затанал сьм до гуша изкуствени усмивки настроение колкото да не развалям на приятелите ми предварително сьм и казал ако ме видят че не ги слушам да ме удрят.. Званах на един др приятел мн честен и 5 мин му обеснявам той си мисли че се базикам смятайте колко готина врьзка отстрани за мен и вьтре сме имали.. Нямате си на идея как на тате му се насьлзяват очите как на брат ми ме преграща и вика щи мине... Как като играя и ми се насьлзяват очите и се правя че нешо ми е влзело и че пушека ми дразни.. :( Др пат е мн готино кат сьм на диско кат зн че на стола или сеперето е мойто гьлабче.. ТЕОДОРА - АКО СРЕЩЕМ това е песента.. Чудя се сам на себе си как така изведньж всичко загуби смисал как ? ОБИЧАМ Я до небето и обратно.. ДЕПРЕСИЯТА продьлжава :-&

P.S.

Знам дори любов да прося пак ще те обичам лудо
С теб душата ми е боса НО НЕ ИСКАМ НИЩО ДРУГО !!!!!!

Точно тази фраза отговяря на чуствата ми на 100%

qgodkata__
07-21-2006, 09:59
Виж сега щом всички казваме,че ще ти мине с времето,трябва да има нещо вярно нали?!Тука хората са го преживявали това-знаят какаво е!Щом на тях им е минало и на тебе ще ти мине-имай малко вяра с в себе си!Нормално е сега да искаш само нея,но постепенно ще я забравиш,само продъжавай да излизаш,резултатите сами ще дойдат!Но разбреи човек,с който си бил 1 и 4 мес всеки ден не се забравя за 4дена,няма как просто.Това никой,който е обичал не го може!Така,че Цецо стягай се на 20год си,няма да е4 последната ти сериозна връзка [-X.

Real^LOVE
07-21-2006, 10:00
Възхищавам се на любовта ти към нея,за мен си човек с главно Ч!!! Ще успееш,ти си силен човек,не се предавай! Щом като си танцувал с други,значи имаш напредък,следващия път ще се целуваш с тях,после ще стигнеш и до други фази...
така че ще се оправиш по-бързо от колкото си мислиш!!!

Do_YoU`lOvE_mE
07-21-2006, 10:05
Game_Over_Boys написа:
Според мен НЕ ТРЯБВА да оставаш сам!Бъди сред хора!Знам,че това няма да ти помогне особено,но поне няма да се самовглъбяваш и да вършиш глупости!Неискам да ти давам надежда,но щом някога те е обичала,нещата са били сериозни...може би просто има нужда от въздух или и аз незнам(може да сте имали проблеми)!100% и на нея й е кофти!Ако болката ти е ужасно нетърпима и след няколко дни-обади й се и покажи,че няма да я оставиш толкова лесно!Ако ти си причината кажи й,че си готов на всичко,ако пък тя е виновна...кажи й,че я обичаш такава каквато е!Така мисля!!!!Успех и горе главата!
ДА!!!

EnJoY
07-22-2006, 08:37
И днес песента е тьжна и днес не се сьбудих без мисьлта за нея.. :( Вчера 4атих с нея малко ми олекна малко ми стана гадно. Излизах 3 часа на вьн после се прибрах преди да заспя пак бях тьжен и усещам как живота ми се променя напьлно... ГЛедах филм и в него видях една много вярна фраза - ''Да загубиж любовта е най-гадното нещо на света'' макар че на практика има и по гадни неща !!!! Неможе да ми олекне и за секунда неможе за секунда да ми се вдигне душицата неможе... Окончателно разбрах след вчера че тя няма да направи нищо за да ми помогне което е и логичното и нея обвинявам ше се справям САМ ](*,) мн ще е трудно но ще се опитам.. Просто като стана сутрин и искам пак да заспя а др пат ставам базикам се абе др човек.. Осьзнах че изгубих най голмата радост, най уважавания човек за мен и в сьщото време най добьр приятел - ТЯ.. Загьрбих всичко заради нея, помислих това е докато сьм в този град (аз нямам тьрпение да се махна) ще сьм с нея, това е все още и мечтата ми .. Разбрах че иска вьздух иска да смени начина си на живот и сеа след смяната е щастлива и радостна.... Питах я е поне не ти ли липсвам макар и малко тя ми каза - не ! Само и е гадно че на мен ми е гадно но наистина ако бях на нейно място бих се вьрнал за да оправя човека с който сьм споделял вс с който сьм живал повече от 400 дни... Кажете не е ли било красиво че сме ходили на кафе или били у нас за по 3-4 часа и вечерта сме си приказвали в skype още около 2 часа. Не е ли било красиво че сме били почти по цял ден и пак вечерта сме приказвали нон-стоп.. Явно там е бил проблема прекалето тьрсене прекалената сериознос на нашата врьзка.. Че ако не я чуя вечер неможех да заспя и ме рачкаше от вьтре.. :-({|= Непожелавам и на нея непожелавам и най големия си враг и на никой да се случи това което се случи на мен.. Просто всеки ме вижда как не ям как нямам желяние как сьм се отчаял.. Всеки вика да не е само тя бе.. и аз е ''не е'' но вьтрешно е така.. гледам др по хубави от нея но кат се сетя кво ми е давала кво сме правили и колко усмихнат сьм бил си нямате на идея за кво става на вьпрос.. Гледам да убивам времето постояно но вьрвя безцелно... Имам чуството че ще правя щастливи вс с които ще сьм за напред дори и да не го заслужават а това не е мн добре... Усмихвам се но за малко.. ревя но за много.. Проблема е че вс ми напомня за нея всяка крачка всеки метьр та дори и сантиметьр правя нещо и си мисля.. Гадно е че живея в минлото но не че го искам ми така... Та сеа да Ви питам няма ли да е по добре да излизаме с нея и с нейните приятелки от време на време само като приятели на кафенце или не е и даже е по зле.. Ние с нея пак ще се зсичаме неизбежно е но това че сьм загубил и най добрия си приятел не лидвойна болката и поне него да си вьрна тя ми каза че ще ме приеме единствено като приятел но нз.. Страшно ме боли.. КАжете и давайте идей че така кат сьм сеа не е на добре мн сериозно говоря !!! :smt009 :smt009

Tekitha
07-22-2006, 09:15
Така... Значи всичко което си описал отгоаря на това което преживях преди няколко месеца. Само че аз бях на мястото на гаджето ти. От това което разказваш мога веднага да ти кажа какви са ти грешките но сега целта да е ти помогнем не да те критикуваме. Та по темата... Аз говорех на моето момче същите неща които ти е говорила тя с тази разлика че аз си имах друг. Не исках да го виждам не исках да го чувам. Но все пак когато знаеше че ще съм някъде до късно ми се обаждаше да види дали съм добре и аз се дразнех.... А той ми казваше всичките тези неща които си писал тук до едно нямаше разлика. след около 2 месеца той започна да се оправя аз заминах в чужбина. И знаеш ли какво? Вместо да ми липсва тогавашния ми приятел ми липсваше той обаждах се на него и т.н. И просто осъзнах какво съм загубила. Той ми беше приятел любовник родител всичко.... И се събрахме беше ми толкова мъчно за него а пък и онзи се оказа пълен боклук.... Не искам да ти давам празна надежда но при мен така се случи. Ще види че другите няма да и дадат това което си и дал ти. В момента съм по- влюбена от всякога и вече почти 2 и 6 мес сме заедно. Ти си страхотно момче според мен и не се давай на някви тъпи свалячки в дискотеката. А и мога да ти кажа че тази случка ще те направи по твърд и по- неемоционален по-силен все пак всяко зло за добро.

П.П ако бяхме от един град щях да те запозная с моя да те успокои да ти даде някъф съвет че той има опит миличкия как го нараних...

EnJoY
07-22-2006, 09:25
Така... Значи всичко което си описал отгоаря на това което преживях преди няколко месеца. Само че аз бях на мястото на гаджето ти. От това което разказваш мога веднага да ти кажа какви са ти грешките но сега целта да е ти помогнем не да те критикуваме. Та по темата... Аз говорех на моето момче същите неща които ти е говорила тя с тази разлика че аз си имах друг. Не исках да го виждам не исках да го чувам. Но все пак когато знаеше че ще съм някъде до късно ми се обаждаше да види дали съм добре и аз се дразнех.... А той ми казваше всичките тези неща които си писал тук до едно нямаше разлика. след около 2 месеца той започна да се оправя аз заминах в чужбина. И знаеш ли какво? Вместо да ми липсва тогавашния ми приятел ми липсваше той обаждах се на него и т.н. И просто осъзнах какво съм загубила. Той ми беше приятел любовник родител всичко.... И се събрахме беше ми толкова мъчно за него а пък и онзи се оказа пълен боклук.... Не искам да ти давам празна надежда но при мен така се случи. Ще види че другите няма да и дадат това което си и дал ти. В момента съм по- влюбена от всякога и вече почти 2 и 6 мес сме заедно. Ти си страхотно момче според мен и не се давай на някви тъпи свалячки в дискотеката. А и мога да ти кажа че тази случка ще те направи по твърд и по- неемоционален по-силен все пак всяко зло за добро.

П.П ако бяхме от един град щях да те запозная с моя да те успокои да ти даде някъф съвет че той има опит миличкия как го нараних...

Дай боже такива хора като теб повече моля те дай ми skype nick на Лично сьобщение та да полафим .. :) Просто искам да те питам за мн неща на които не си давам отговори.. Мерси за топлите думи и за личния опит точно от това имам нужда моля те дай да полафим сигурен сьм че имаме мн общи неща.. Искам да разбера и какви са ми грешките и др неща !!!

EnJoY
07-22-2006, 19:02
Боже мой защо никой не ми каза че боли толкова от любов ! Защо нищо нз за нея а е имах. Защо не осених всичко по рано. защо всичко изгуби смисьл . Защо отчайвам всеки с когото сьм сега. Защо всички ме сьжеляват. Защо Не виждам ппьт напред. Защо никоя неможе да ми хареса. Защо никой неможе да ме залиса за 10мин. Защо поне един час не мисля за нея. Защо Живота е така не справедлив - даваш мн получаваш малко понякога и нищо. Защо не сьжелявам за нищо а ме боли толкова. Защо ходя и нз за кво отивам тук за кво отивам там. Как преди сьм бил щастлив като обстоятелствата са били сьщите + любимия човек. Защо немога да ям и да се смея освен изкуствено. Защо се депресирам за секунди и само за 5 мин се измаквам. Защо гледам филм и нищо неразбирам. Защо не ми е интересно на компа за който сьм мечтал винаги! Защо всичката радост която имах преди си наваксва с болката сега. ЗАЩО ЖИВЕЯ... Развалина сьм знам, ще умра. Има ли хапчета за успокояване и за депресия - сериозно говоря.

ЛЮБОВТА Е ОТРОВА
НО ЗАЩО СМЕ ГОТОВИ
ДА Е ПИЕМ ОТНОВО
И ОТНОВО И ОТНОВО

НЕМОГА ДА СПРА ДА Я ОБИЧАМ.. :-({|=

niki7o
07-22-2006, 19:07
Вариант 1:

http://www.nameri.bg/images/articles/axe1.gif

Вариант 2:

Обади се на "Океан от либоф"

Вариант 3:

Хвани първата, която срещнеш и я изеби яко, ама яко. От това няма да ти олекне, ама ще осъзнаеш поне, че тя не е единствената на тоя свят.
ахахахахах, тая брадва ме уби!
кефиш ме , стила ти е луд :D :D :D :D :D
:smt005 абе мацко ти си направо супер ахахах
абе права си

TheSadlyHappyGirl
07-22-2006, 19:23
Значи едно успокоение.
Преди 6 години и аз се разделих с едно момче което обичах страшно много. Просто имаше някаква химоия помвжду ни. Да ти кажа и до днес като сме някъде в близост усещтам старите чувства да се завръщтат и най-силните спомени просто ме удрят по челото :lol: . Добрто нещо от тази раздяла е, че срещнах човека с когото съм от 5 години и обичам много. Не знаеш какжо ти предстои в бъдеще, така че смело напред !!!!!! Не се отчайвай и не мисли че това е единственото момиче за теб! И ГЛАВНО: НЕ СПИРАЙ ДА ЖИВЕЕШ!!!! Така и нея ще я е яд че е изпуснала човек като теб, а на теб ще ти стане по-леко и кой знае, може някоя още по-красива, по-очарователна и по-интересна да те чака да се появиш :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 !!!!!!
Най важното: КУРАЖ

Barbieeeee
07-22-2006, 20:51
Според мен това с което трябва да се бориш е нещо много по-силно от любовта, вика му се НАВИК! Ти просто си свикнал до такава степен с нея, че сега вече животът ти е немислим без нея. Свикнал си да ходите там и там, да правите това и това, та ти си прекарвал ежедневието си с нея, а сега нея я няма. Просто запчони да вършиш нещо, което не ти напомня за нея, излизай с приятели, намери друго момиче, което по някакъв начин да я замести! НЕ ГИ СРАВНЯВАЙ СНЕЯ! Това би убило всяка твоя следваща връзка!

Знам, че ще е много трудно, но бъди силен! Можеш да скъсаш с нея и минарото си! Просто си дай шанс, разбираш ли? И знай, много трудно ще ти бъде да започнеш нова връзка, но не трябва да имаш страх! Използвай това, което ти се е случило като опит...Бори се с навика!

Успех! :wink:

Barbieee
07-22-2006, 20:56
Не мога да повярвам, че те е обичеала истински и не й липсавш поне малко, при положение, че сте прекарвали толкова време заедно и няма начин да не се е привързала към теб...

А тя като скъсахте каза ли ти защо се разделяте?! НЕ може тука така да го е решила?

07-23-2006, 00:35
Пич ти си ми направо двойник!!!На същия ден, по същия начин, от също толкова време...Мда и аз като теб на 17 юли се разделих с приятелката си, с която ходих 1 година и 6 месеца.И също като при теб тя ми каза, че вече не ме обича и че няма смисъл да сме заедно.Хората ти казват да забравиш, но точно сега ти не искаш да забравяш нали?Не искаш да захвърлиш всичко, не искаш да изтриеш спомена за миналите дни...И точно в такъв момент някой ти казва: "Абе тя не е единствена...".Да но сега е точно ЕДИНСТВЕНА, ще мислиш за нея, ще лягаш мислено с нея и ще се събуждаш с нея...Знам точно какво изпитваш, и аз се боря със самотата и аз живея със спомените.Казват ми да не живея в миналото, но какво да правя, когато не виждам смисъл в настоящето...Не знам дали е по - хубаво да се надяваш, че нещо може да стане или пък да се надяваш, че ще я забравиш.И двете неща са еднакво невъзможни.Мен лично ме влудява и мисълта как някой друг докосва моето момиче, как го целува и как правят секс...Ужасно е, мисълта е ужасна, болка е ужасна, вече нямаш сълзи да плачеш.Да си намериш друга?Хм, точно сега да целунеш друга ти се струва като да предадеш любовта.Може би наистина това е начина, но аз поне не съм намерил още сили да го направя.Съвет не мога да ти дам тъй като аз самия съм в същото отвратително положение.Живота е гаден...

yo-ma-nigga
07-23-2006, 06:44
i na men mi se beshe sluchilo mislih si che shte umra,che nqma da moga da oceleq ne vijdah smisal v nishto no sled kato mina vreme i to mi pomogna...vremeto te kara ne da zabravish a prosto da sviknesh s bolkata. No ti garantiram che shte se spravish stiga da imash dostatuchno volq....

EnJoY
07-23-2006, 18:13
Пич ти си ми направо двойник!!!На същия ден, по същия начин, от също толкова време...Мда и аз като теб на 17 юли се разделих с приятелката си, с която ходих 1 година и 6 месеца.И също като при теб тя ми каза, че вече не ме обича и че няма смисъл да сме заедно.Хората ти казват да забравиш, но точно сега ти не искаш да забравяш нали?Не искаш да захвърлиш всичко, не искаш да изтриеш спомена за миналите дни...И точно в такъв момент някой ти казва: "Абе тя не е единствена...".Да но сега е точно ЕДИНСТВЕНА, ще мислиш за нея, ще лягаш мислено с нея и ще се събуждаш с нея...Знам точно какво изпитваш, и аз се боря със самотата и аз живея със спомените.Казват ми да не живея в миналото, но какво да правя, когато не виждам смисъл в настоящето...Не знам дали е по - хубаво да се надяваш, че нещо може да стане или пък да се надяваш, че ще я забравиш.И двете неща са еднакво невъзможни.Мен лично ме влудява и мисълта как някой друг докосва моето момиче, как го целува и как правят секс...Ужасно е, мисълта е ужасна, болка е ужасна, вече нямаш сълзи да плачеш.Да си намериш друга?Хм, точно сега да целунеш друга ти се струва като да предадеш любовта.Може би наистина това е начина, но аз поне не съм намерил още сили да го направя.Съвет не мога да ти дам тъй като аз самия съм в същото отвратително положение.Живота е гаден...

Еми това е то сьщото ето за това млако хора ме разбират, защото не са го изпитали вчера бях на дискотека и тя беше там подминавах я трьгнах да свалям друга работата беше 100% готова но не това беше изневяра за мен. После преди да си трьгна отидох при нея :smt009 . Хванах я за рька и трьгнах нататаьк тя дойде. Дигнах я на рьце както преди за да минем през една ограда почнахме разговора отново я помолих за любов и да се вьрне при мен - :smt009 . не я пусках бях я прегарнал бях най - щастливия на земята хептен усещах фразата І ТОЧНО ТОВА ИСКАМ НЕ СПИРАМ ДА ГО ИСКАМ. Обесних и че ако пак трьгнем няма да има по щастлива че няма да я задушавам. Че ще има свободата която преди и двамата нямахне и това беше грешка. Но не тя твьрдо го е решила. Трагнах да е целувам (ей хора тея действия не ги правя аз всичко е от вьтре) но тя се драпна и ме целуна само по бузата - КАЗа ми "мога да ти помогна но само като приятел" а аз знам че ще боли така повече. Играеше без да и пука за мен момичето е щастливо и почвам да се питам що преди и било тьпо с мен. Добре че не се забиваше с някой друг че глупост можеше да направя После е цунках и си трагнах и малко щастлив че загубих надежда и повече тажен че отново немога да е имам а точно това искам. Еми хора да ежедневието ми беше с нея сменям го но искам пак това . Разбирам че ми е било хубаво с нея а пак малко сьм го оценявал и боже мой колко сьм и давал а то е било малко всмисал че колко още сьм могьл да и дам. Искам я пак. Ставам сутринта и бях сьнувал че сме заедно че тя се дьрпа постояно че е с мен на сила точно това беше сьня. Ставам и изпитах най голямата болка която сьм изпитвал пррез живота си треперя и станах да гледам ТВ и да запя защото неможеше да заспя така с мисли. Сьнувам е цяла нощ постоянно в добро и лошо. Вчера след като видях усмивката и и всичко боже мой бях утишьл с мисьлта да забия някоя и по бьрзо да забравя а кво стана зарадвах се че е виждам че макар и на 10метра е близо до мен.. Офф нз вече пича който по горе писа знае кво е. Лекарство няма е има но явно Тя няма да ми го даде.. Вместо да ми е по добре след седмица ми е 10 пьти по зле и по зле.... Болката продьлжава това е оригинала на Живота продьлжава на Ивана !!!!

EnJoY
07-24-2006, 15:47
Не мога да повярвам, че те е обичеала истински и не й липсавш поне малко, при положение, че сте прекарвали толкова време заедно и няма начин да не се е привързала към теб...

А тя като скъсахте каза ли ти защо се разделяте?! НЕ може тука така да го е решила?

Ми стана на 17 датата на която се видяхме за пьрви пьт датата на която сьм роден и датата на която се разделихем а 17 винаги е било любимото ми число!!! Значи тя беше отишла с приятелки на стадиона ни и ми званна да ида там а за този ден се бяхме разбрали да правим знаете кво вечерта!! Отидох там седнах малко ядосан но с надежди. И изведнаж ми изцепи ти ще ни изпратиш нали и аз замьлчах. И си трьгнахме нагоре и аз без да продумам стана ми ама мн гадно си трагнах на горе и тя си трагна. ОБаче неможех сьрцето ме болеше че може да и стане гадно и не исках да е наранявам и трагнах да тичам за да ги настигна. Настигнах ги и нищо. Прятелките и отидоха до някьв магазин и ние почнахме да си приказваме тоест караме да кажем. Тя видя че ми е супер гадно през цялото време аз ги изпратих ме болеше и сдьржаш хиляди сьлзи. тя ми каза искам една седмица да сьм сама без теб защото наистина нз кво искам. И така преди да си трьгна и казах ти решаваш бьдещето ни и тя се разрева както и аз по нагоре сам по пьтя прибрах се у нас. Качих се на тавана и плаках 20-30 минути усещах нещо. След 1 час телефона ми званна и това беше най коварния разговор който сьм приказвал. Бях и казал да влезе в skype да се разберем а тя каза мисля че сьм с теб от навик а не от обич!! И до там беше хубавото настроение, майтапите яденето ми абе всичко което най сьм желал! казах и ОК но искам да се видим тя ми каза ела до горе до пред тяхи аз отидох нямате си на идея в кьв ТРАНС Бях и се още сьм). Стигнах и като е видях направо се разтопих. Отидохме на напшето местенце и само като седнахме аз я зграбчих и заревах с вик немога без теб. Караш ме да направя това което най не искам. Караш ме да умра - ми равносилно е. Говорихме около 2 часа и това беше всичко. С усмивка се сьбрахме с море от сьлзи се разделихме. Това беше края и за това скьса с мен НО немога да е намразя и спра да я обичам. :smt009

Barbieee
07-24-2006, 16:24
Значи съм била права за навика, само че от нейна страна. Ами това, което е направила тяе голяма крачка, защото да се бориш с навика е наистина трудно. Може би така е по-добре,че сте се разделили сега, а не след 1-2 години, когато ти съвсем ще я обичаш - ако има накъде повече- и раздялата щеше да бъде хиляди пъти по-тежка.

А по принцип вие имали ли сте някакви по-серизони проблеми, спречквания...? А спроде мен, от това, което чета, вие е липсвала комуникацията - при положение, че ти е било гадно цяла вечер и нищо не си казал...

А това с датата е много, много, много брутално от нейна страна.
:smt018 При положение, че тази дата символизира толковамного хубави неща да бъде почернена от това потресаващо за теб събитие. Съжалявам да го кажа, но мисля, че бившето ти гадже НЕ мисли изобщо за теб, как ти се чувстваш в такъв момент...

Надявам се да ти помагам по някакъв начин... :wink:

iiirish
07-24-2006, 16:34
ти сам каза, че това още не е окончателно края. вярвай в нея и в това, че тя ще се върне при теб! ако тя си замине не изхвярляй на пътя вярата в любовта. може би понякога тя ти отнема всичко, но после ти подарява щастие, което дори не си мислил, че съществува

EnJoY
07-24-2006, 18:06
Сеа се замислих че тя ако е като другите че ако е обикновенна няма да е обичам така. Просто ккато и да погледна тя не е като другите [-X . Не само като вьншен вид говоря, говоря за всичко. Оглеждам се за други и кво само нея виждам. Просто тя е Номер едно в ранклистата за хората всичко е след нея и винаги ще е така!!! Просто за мен е убийство ако заобичам друга, ще предам мене си и всичко!!!

07-24-2006, 18:18
Разбирам как се чувстваш!Няма как да не боли,след като това момиче е значило толкова много за теб.Но с отчаяни и сълзи нищо няма да постигнеш.Ще има известен период във който ще си в депресия,но ще трябва да се съвземеш в ръце!Щом тя е пожелала да се разделите значи явно няма чувства към теб.След време може пак да пожелае да сте заедно,но ти не може да прекараш целия си живот,чакайки я!Опитай се да я забравиш,отърви се от нещата които ти напомнят за нея,концентрирай се върху работата,а след това излизай някъде,където ще си сред много хора.Знам,че вероятно сега само тя ти е в мислите,но ще видиш че един ден ще се събудиш и сърцето ти вече няма да й принадлежи.Има много момичета и съм сигурна че някой ден пак ще обичаш.Тя не е единствената,така че не се отчайвай и избягвай да бъдеш сам.Успех и дано се справиш :roll:


абе LP_girl_14 евала ти права отново.Кефат ме мненията и съветите ти .Винаги помагат и са адекватни...продължаваи така

Real^LOVE
07-24-2006, 19:12
Значи съм била права за навика, само че от нейна страна. Ами това, което е направила тяе голяма крачка, защото да се бориш с навика е наистина трудно. Може би така е по-добре,че сте се разделили сега, а не след 1-2 години, когато ти съвсем ще я обичаш - ако има накъде повече- и раздялата щеше да бъде хиляди пъти по-тежка.

А по принцип вие имали ли сте някакви по-серизони проблеми, спречквания...? А спроде мен, от това, което чета, вие е липсвала комуникацията - при положение, че ти е било гадно цяла вечер и нищо не си казал...

А това с датата е много, много, много брутално от нейна страна.
:smt018 При положение, че тази дата символизира толковамного хубави неща да бъде почернена от това потресаващо за теб събитие. Съжалявам да го кажа, но мисля, че бившето ти гадже НЕ мисли изобщо за теб, как ти се чувстваш в такъв момент...

Надявам се да ти помагам по някакъв начин... :wink:
Много е лесно на другите да съдят хората,ако на мен не ми пука за неяго няма да влизам всеки ден по 20-30 пъти във тоя форум,няма да ми е гадно и да плача,защото толкова много съм го наранила. 17-да хубава дата,но аз помня че на тая дата сме излязли за пръв път,а не той,аз му напомнях през извесно време...Ние никога не празнуваме на тая дата а на 14,така че не е въобще брутално,просто съвпадение! Защото той ми каза или продължаваме или късаме-ти избираш! Е щом не можа да ми даде време без да късаме,сам предизвика събдата!
Лесно да гледаш от стани колко му е гадно на него,но никоя не е правела и давала това което аз давах за него,а то беше всичко!!!
Станаха обрати и на мен ми писна от гадното му даржание...,което и предизвика обрата в моите чувства...
Не мисля да давам повече обеснения и оправдания...
П.С. Това не се отнася само за теб,пояснявам на мноо други,защото е лесно да се съди някой без негово присъствие,неспособен да се защити!!!

Real^LOVE
07-24-2006, 21:08
Не му се впрягайте всички,не е чак толкова зле колкото описва,манипулации от всякъде...
Играе доста мръсно обедих се за пореден път!!! Гадно му е,но въобще не чак толкова колкото описва,не мое да е с друга... бля бля,пълни измисшльотини от него страна. Всичко е подкрепено с факти,както винаги!
И аз повече не няма да погледна тая тема пълна с маниполации и лъжи!!!!!!!!!!!!!!!!
Колкото гадно ми е било нямаш си и на идея и ако съм обмисляла варианта да се върна при теб,то вече не го мисля...
Остави ме и повече не ме търси за нищо,не влизай в папката на Валя няма смисъл,не печелиш повече точки така...

Tekitha
07-24-2006, 21:30
Real^Love Не искам да се получи така че вземам страна незнам как се е държал с теб или по-точно имам бегла представа.... Съгласна съм че е правил грешки в отношението си към теб обаче така да говориш че не бил толкова зле и нз си какво и то във форума е направо недопустимо! Много тъпо от твоя страна .... най- малкото че ти не си той и неможеш по никакъв начин да знаеш какво му е на него и не изкарвай така нещата все едно че си щяла да се върнеш при него защото само влошаваш положението. За да реши да пуска тема и да говори с тези силни думи значи не му е леко. предполагам че и на теб не ти е било приятно когато той се е държал зле но все пак имаш уста отиваш и казваш така и така това и това не ми е приятно да го правиш хайде намерим някакво решение което устройва и двама ни. Така се градят отношения и сериозна връзка. А щом така с лека ръка казваш край или дай да видя дали ще ми липсваш за какви чувства говориме като ти не си и опитала да съхраниш тая връзка..... Все едно това е моето мнение по въпроса.

Real^LOVE
07-24-2006, 21:41
Real^Love Не искам да се получи така че вземам страна незнам как се е държал с теб или по-точно имам бегла представа.... Съгласна съм че е правил грешки в отношението си към теб обаче така да говориш че не бил толкова зле и нз си какво и то във форума е направо недопустимо! Много тъпо от твоя страна .... най- малкото че ти не си той и неможеш по никакъв начин да знаеш какво му е на него и не изкарвай така нещата все едно че си щяла да се върнеш при него защото само влошаваш положението. За да реши да пуска тема и да говори с тези силни думи значи не му е леко. предполагам че и на теб не ти е било приятно когато той се е държал зле но все пак имаш уста отиваш и казваш така и така това и това не ми е приятно да го правиш хайде намерим някакво решение което устройва и двама ни. Така се градят отношения и сериозна връзка. А щом така с лека ръка казваш край или дай да видя дали ще ми липсваш за какви чувства говориме като ти не си и опитала да съхраниш тая връзка..... Все едно това е моето мнение по въпроса.
Боже мой,а на теб кой ти е казвал че не съм се опитала да оправя нещата??? Знаеш ли колко пъти съм му казвала,а? не,моля те като не знаеш ситуацията недей да даваш такива мнения,защото колкото на него му е гадно,толкова на мен ми е било преди,но с тази разлика,че той не го изживяваше с мен,а аз с него да. И като не си в нашия град,който е малък и всичко се знае,ае моля те не определяй кой колко страда и кво прави,виждам всичко и знам всичко за разлика от теб,нали? Не може да знаеш какво става м/у нас,нито какво е ставало,така че моля те не се мешай в отношенията ни! Знам още и за каква маниполациа говоря,мился че мога да видя нещата от мноо места дали маниполира или не така че по добре не участвай в проблемите ми с него,това засяга само мен и него! Той знае какви ги върши както и аз..

Мислиш,че не съм мислела всики ден да се върна при него ли? Молета замалчи,защото това,че той пише тук мъката си,а аз не съм я правела не значи че преди и сега не страдам,но си имам приятели,които са ми достатаъчни и ми дават достатъчно съвети...
Ще те помоля от уважение към мен и нашата връзка да замълчиш,защото не знаеш въобще как стоят нещата!

Tekitha
07-24-2006, 21:48
абе я малко успокой топката и не ми говори така! Има тема и аз ще пиша каквото мисля ок?! Като те гледам каква си злоба не ми е ясно защо толко страда по тебе.... И само да ти кажа вземи един речник и виж разликата межди симулира и манипулира и виж как се пише манипУлира айде със здраве и гледай да не набиеш монитора като ми четеш постовете (а и май не сам моите)

Real^LOVE
07-24-2006, 21:52
абе я малко успокой топката и не ми говори така! Има тема и аз ще пиша каквото мисля ок?! Като те гледам каква си злоба не ми е ясно защо толко страда по тебе.... И само да ти кажа вземи един речник и виж разликата межди симулира и манипулира и виж как се пише манипУлира айде със здраве и гледай да не набиеш монитора като ми четеш постовете (а и май не сам моите)
ок,не виждам нещо злобно в поста ми но щом казваш...така е!
Оставям те да си мислиш каквото искаш,всеки има своето мнение и виждания... няма да правим темата чат ако има нещо има лс

EnJoY
07-24-2006, 21:57
Не му се впрягайте всички,не е чак толкова зле колкото описва,манипулации от всякъде...
Играе доста мръсно обедих се за пореден път!!! Гадно му е,но въобще не чак толкова колкото описва,не мое да е с друга... бля бля,пълни измисшльотини от него страна. Всичко е подкрепено с факти,както винаги!
И аз повече не няма да погледна тая тема пълна с маниполации и лъжи!!!!!!!!!!!!!!!!
Колкото гадно ми е било нямаш си и на идея и ако съм обмисляла варианта да се върна при теб,то вече не го мисля...
Остави ме и повече не ме търси за нищо,не влизай в папката на Валя няма смисъл,не печелиш повече точки така...

Ако не бях толкова зле щях ли да ревя и една седмица след като те загубих. Щеше ли да ми е добре само когато пиша в папаката на Вали и гледам как седим само ти и аз отдолу. Щях ли да ми олеква само след поста си тук.. Щях ли да мисля само за теб. Боже мой да УМРА АКО СЬМ ПРЕКАЛИЛ САМО И С ЕДНА МОЯ ДУМА ДА УМРА АКО НЕ СЬМ ИЗПИТАЛ БОЛКАТА, ДА УМРА АКО НЕ СЬМ ЯЛ ТОЛКОВА ДНИ А САМО ХАПВАМ ДВА ЗАЛАКА И ПОЧВА ДА МИ СЕ ПОВДИГА АКО МОЖЕХ ДА СЬМ С ДРУГА ВЕЧЕ ДА СЬМ.. AKO ТЕ МАНИПУЛИРАХ МОЖЕШЕ ДА СЬМ С ДРУГА И ДА ТИ ПРАВЯ МРЬСНО А АЗ УМИРАМ ЗА ТЕБ УМИРАМ И НЕМОГА СПРА> ЧЕТЯ ВСИЧКИ ТЕСТОВЕ НА ВАЛИ САМО И САМО ЗА ДА СИ ПО БЛИЗО ДО МЕН ВСЕКИ ДЕН ПОРАВЯ САЙТА И ЗАЩОТО ЗНАМ ЧЕ ЩЕ СЕ ЗАРАДВАШ. ОБИЧАМ ТЕ И ЗНАЙ ЧЕ НИКОГА НЯМА ДА ТЕ ЛЬЖА КАКТО НЕ СЬМ ПРАВИЛ ОТ МНОГО ВРЕМЕ НА САМ..

Real^LOVE
07-24-2006, 22:03
Не му се впрягайте всички,не е чак толкова зле колкото описва,манипулации от всякъде...
Играе доста мръсно обедих се за пореден път!!! Гадно му е,но въобще не чак толкова колкото описва,не мое да е с друга... бля бля,пълни измисшльотини от него страна. Всичко е подкрепено с факти,както винаги!
И аз повече не няма да погледна тая тема пълна с маниполации и лъжи!!!!!!!!!!!!!!!!
Колкото гадно ми е било нямаш си и на идея и ако съм обмисляла варианта да се върна при теб,то вече не го мисля...
Остави ме и повече не ме търси за нищо,не влизай в папката на Валя няма смисъл,не печелиш повече точки така...

Ако не бях толкова зле щях ли да ревя и една седмица след като те загубих. Щеше ли да ми е добре само когато пиша в папаката на Вали и гледам как седим само ти и аз отдолу. Щях ли да ми олеква само след поста си тук.. Щях ли да мисля само за теб. Боже мой да УМРА АКО СЬМ ПРЕКАЛИЛ САМО И С ЕДНА МОЯ ДУМА ДА УМРА АКО НЕ СЬМ ИЗПИТАЛ БОЛКАТА, ДА УМРА АКО НЕ СЬМ ЯЛ ТОЛКОВА ДНИ А САМО ХАПВАМ ДВА ЗАЛАКА И ПОЧВА ДА МИ СЕ ПОВДИГА АКО МОЖЕХ ДА СЬМ С ДРУГА ВЕЧЕ ДА СЬМ.. AKO ТЕ МАНИПУЛИРАХ МОЖЕШЕ ДА СЬМ С ДРУГА И ДА ТИ ПРАВЯ МРЬСНО А АЗ УМИРАМ ЗА ТЕБ УМИРАМ И НЕМОГА СПРА> ЧЕТЯ ВСИЧКИ ТЕСТОВЕ НА ВАЛИ САМО И САМО ЗА ДА СИ ПО БЛИЗО ДО МЕН ВСЕКИ ДЕН ПОРАВЯ САЙТА И ЗАЩОТО ЗНАМ ЧЕ ЩЕ СЕ ЗАРАДВАШ. ОБИЧАМ ТЕ И ЗНАЙ ЧЕ НИКОГА НЯМА ДА ТЕ ЛЬЖА КАКТО НЕ СЬМ ПРАВИЛ ОТ МНОГО ВРЕМЕ НА САМ..
За какво ме излага за момичетата в дискотеката,за какво ме излага че не мое погледнеш друго момиче,а ти се иска,за какво казваш че някоя е тъпа и безлична а после искаш да си с нея?

EnJoY
07-24-2006, 22:13
Не му се впрягайте всички,не е чак толкова зле колкото описва,манипулации от всякъде...
Играе доста мръсно обедих се за пореден път!!! Гадно му е,но въобще не чак толкова колкото описва,не мое да е с друга... бля бля,пълни измисшльотини от него страна. Всичко е подкрепено с факти,както винаги!
И аз повече не няма да погледна тая тема пълна с маниполации и лъжи!!!!!!!!!!!!!!!!
Колкото гадно ми е било нямаш си и на идея и ако съм обмисляла варианта да се върна при теб,то вече не го мисля...
Остави ме и повече не ме търси за нищо,не влизай в папката на Валя няма смисъл,не печелиш повече точки така...

Ако не бях толкова зле щях ли да ревя и една седмица след като те загубих. Щеше ли да ми е добре само когато пиша в папаката на Вали и гледам как седим само ти и аз отдолу. Щях ли да ми олеква само след поста си тук.. Щях ли да мисля само за теб. Боже мой да УМРА АКО СЬМ ПРЕКАЛИЛ САМО И С ЕДНА МОЯ ДУМА ДА УМРА АКО НЕ СЬМ ИЗПИТАЛ БОЛКАТА, ДА УМРА АКО НЕ СЬМ ЯЛ ТОЛКОВА ДНИ А САМО ХАПВАМ ДВА ЗАЛАКА И ПОЧВА ДА МИ СЕ ПОВДИГА АКО МОЖЕХ ДА СЬМ С ДРУГА ВЕЧЕ ДА СЬМ.. AKO ТЕ МАНИПУЛИРАХ МОЖЕШЕ ДА СЬМ С ДРУГА И ДА ТИ ПРАВЯ МРЬСНО А АЗ УМИРАМ ЗА ТЕБ УМИРАМ И НЕМОГА СПРА> ЧЕТЯ ВСИЧКИ ТЕСТОВЕ НА ВАЛИ САМО И САМО ЗА ДА СИ ПО БЛИЗО ДО МЕН ВСЕКИ ДЕН ПОРАВЯ САЙТА И ЗАЩОТО ЗНАМ ЧЕ ЩЕ СЕ ЗАРАДВАШ. ОБИЧАМ ТЕ И ЗНАЙ ЧЕ НИКОГА НЯМА ДА ТЕ ЛЬЖА КАКТО НЕ СЬМ ПРАВИЛ ОТ МНОГО ВРЕМЕ НА САМ..
За какво ме излага за момичетата в дискотеката,за какво ме излага че не мое погледнеш друго момиче,а ти се иска,за какво казваш че някоя е тъпа и безлична а после искаш да си с нея?

Значи пьрво те излагах за да не страдаш и ти, но неможех да те льжа и ти признах какво стана. Второ Ако става на вьпрос за Анна ХИкста отидох при нея за да видя може ли друга да ме плени но както почнах да играя с нея и казах че нещо не ми е едобре и излязох на вьн и дефакто е зарязах на дансинга!!! Просто това за мен беше изневяра беше нещо което осетих че правя на сила ...после Веско ме потикна да ида при нея пак отидох поприказвахме и зн ли какво еми осетих че тя ми врьзва после като минех ме щипваше по корема и усмихваше - е не ми хареса, но аз се дьрпах и накрая дойдох при теб. Това не е манипулация значи това беше за да те успокоя да не страдаш поне ти ...понеже не го заслужаваш ! Разбери ме !!!

07-24-2006, 22:20
абе я малко успокой топката и не ми говори така! Има тема и аз ще пиша каквото мисля ок?! Като те гледам каква си злоба не ми е ясно защо толко страда по тебе.... И само да ти кажа вземи един речник и виж разликата межди симулира и манипулира и виж как се пише манипУлира айде със здраве и гледай да не набиеш монитора като ми четеш постовете (а и май не сам моите)

Я ти се успокой =; .И не я познаваш,че да я преценяваш.Аз съм и приятелка от както се помня,приятелка съм и на Енджой,откакто го познавам.Не познаваш нея,дори него,не знаеш какво е било преди,само какво е сега,нали?!Не знаеш нея колко я е боляло,само него.той съжелява за това,наистина.Но вече е късно,защтото тя го ОБЧАШЕ много...Ако искаш го попитай,много му прощаваше,но всяко нещо си има край.При тях края продължи дълго 2 мес,за да видят дали ще потръгне,но уви...И ти какво сега ще я обиждаш ли?! [-X Та тя направи всичко възможно и сега не му дава напразни надежди,за да не страда и да се надява напразно!!! Ти не знам твойта връзка за каква я имаш,вярно вие сте продължили,защтото си осъзнала,че го обичаш,но не при всички е така. Тя кво да е с него без да го обича ли?!Да го лъже,за да е щастлив в лъжа.Няма смислъл и той да хаби направни сили за опити за събиране и такива неща.Аз го съветвам да си запази силите за нова връзка и ново момиче,за това да направи себе си щастлив!!!И пак ти казвам нея познаваш,за да я обиждаш :x :x

Real^LOVE
07-24-2006, 22:23
Не му се впрягайте всички,не е чак толкова зле колкото описва,манипулации от всякъде...
Играе доста мръсно обедих се за пореден път!!! Гадно му е,но въобще не чак толкова колкото описва,не мое да е с друга... бля бля,пълни измисшльотини от него страна. Всичко е подкрепено с факти,както винаги!
И аз повече не няма да погледна тая тема пълна с маниполации и лъжи!!!!!!!!!!!!!!!!
Колкото гадно ми е било нямаш си и на идея и ако съм обмисляла варианта да се върна при теб,то вече не го мисля...
Остави ме и повече не ме търси за нищо,не влизай в папката на Валя няма смисъл,не печелиш повече точки така...

Ако не бях толкова зле щях ли да ревя и една седмица след като те загубих. Щеше ли да ми е добре само когато пиша в папаката на Вали и гледам как седим само ти и аз отдолу. Щях ли да ми олеква само след поста си тук.. Щях ли да мисля само за теб. Боже мой да УМРА АКО СЬМ ПРЕКАЛИЛ САМО И С ЕДНА МОЯ ДУМА ДА УМРА АКО НЕ СЬМ ИЗПИТАЛ БОЛКАТА, ДА УМРА АКО НЕ СЬМ ЯЛ ТОЛКОВА ДНИ А САМО ХАПВАМ ДВА ЗАЛАКА И ПОЧВА ДА МИ СЕ ПОВДИГА АКО МОЖЕХ ДА СЬМ С ДРУГА ВЕЧЕ ДА СЬМ.. AKO ТЕ МАНИПУЛИРАХ МОЖЕШЕ ДА СЬМ С ДРУГА И ДА ТИ ПРАВЯ МРЬСНО А АЗ УМИРАМ ЗА ТЕБ УМИРАМ И НЕМОГА СПРА> ЧЕТЯ ВСИЧКИ ТЕСТОВЕ НА ВАЛИ САМО И САМО ЗА ДА СИ ПО БЛИЗО ДО МЕН ВСЕКИ ДЕН ПОРАВЯ САЙТА И ЗАЩОТО ЗНАМ ЧЕ ЩЕ СЕ ЗАРАДВАШ. ОБИЧАМ ТЕ И ЗНАЙ ЧЕ НИКОГА НЯМА ДА ТЕ ЛЬЖА КАКТО НЕ СЬМ ПРАВИЛ ОТ МНОГО ВРЕМЕ НА САМ..
За какво ме излага за момичетата в дискотеката,за какво ме излага че не мое погледнеш друго момиче,а ти се иска,за какво казваш че някоя е тъпа и безлична а после искаш да си с нея?

Значи пьрво те излагах за да не страдаш и ти, но неможех да те льжа и ти признах какво стана. Второ Ако става на вьпрос за Анна ХИкста отидох при нея за да видя може ли друга да ме плени но както почнах да играя с нея и казах че нещо не ми е едобре и излязох на вьн и дефакто е зарязах на дансинга!!! Просто това за мен беше изневяра беше нещо което осетих че правя на сила ...после Веско ме потикна да ида при нея пак отидох поприказвахме и зн ли какво еми осетих че тя ми врьзва после като минех ме щипваше по корема и усмихваше - е не ми хареса, но аз се дьрпах и накрая дойдох при теб. Това не е манипулация значи това беше за да те успокоя да не страдаш поне ти ...понеже не го заслужаваш ! Разбери ме !!!
това не го знаех същност,но е гадно,това е моми4ето с което щеше да тръгнеш преди да тръгнеш с мен,и ти ли я покани да играете,а миналия ден ми каза 4е на ижана на песента ти е станало гадно и си излязал нажан и си плакал а аз те виждам на тая песен,че се забавляваше,а те търсих преди тва навън,претеснявах се за теб,то кво било...
Не ставаше дума за ана хикса...ти сам се издаваш

qgodkata__
07-24-2006, 22:25
абе я малко успокой топката и не ми говори така! Има тема и аз ще пиша каквото мисля ок?! Като те гледам каква си злоба не ми е ясно защо толко страда по тебе.... И само да ти кажа вземи един речник и виж разликата межди симулира и манипулира и виж как се пише манипУлира айде със здраве и гледай да не набиеш монитора като ми четеш постовете (а и май не сам моите)

Я ти се успокой =; .И не я познаваш,че да я преценяваш.Аз съм и приятелка от както се помня,приятелка съм и на Енджой,откакто го познавам.Не познаваш нея,дори него,не знаеш какво е било преди,само какво е сега,нали?!Не знаеш нея колко я е боляло,само него.той съжелява за това,наистина.Но вече е късно,защтото тя го ОБЧАШЕ много...Ако искаш го попитай,много му прощаваше,но всяко нещо си има край.При тях края продължи дълго 2 мес,за да видят дали ще потръгне,но уви...И ти какво сега ще я обиждаш ли?! [-X Та тя направи всичко възможно и сега не му дава напразни надежди,за да не страда и да се надява напразно!!! Ти не знам твойта връзка за каква я имаш,вярно вие сте продължили,защтото си осъзнала,че го обичаш,но не при всички е така. Тя кво да е с него без да го обича ли?!Да го лъже,за да е щастлив в лъжа.Няма смислъл и той да хаби направни сили за опити за събиране и такива неща.Аз го съветвам да си запази силите за нова връзка и ново момиче,за това да направи себе си щастлив!!!И пак ти казвам нея познаваш,за да я обиждаш :x :x
това съм аз да знаете

Tekitha
07-24-2006, 22:29
абе я малко успокой топката и не ми говори така! Има тема и аз ще пиша каквото мисля ок?! Като те гледам каква си злоба не ми е ясно защо толко страда по тебе.... И само да ти кажа вземи един речник и виж разликата межди симулира и манипулира и виж как се пише манипУлира айде със здраве и гледай да не набиеш монитора като ми четеш постовете (а и май не сам моите)

Я ти се успокой =; .И не я познаваш,че да я преценяваш.Аз съм и приятелка от както се помня,приятелка съм и на Енджой,откакто го познавам.Не познаваш нея,дори него,не знаеш какво е било преди,само какво е сега,нали?!Не знаеш нея колко я е боляло,само него.той съжелява за това,наистина.Но вече е късно,защтото тя го ОБЧАШЕ много...Ако искаш го попитай,много му прощаваше,но всяко нещо си има край.При тях края продължи дълго 2 мес,за да видят дали ще потръгне,но уви...И ти какво сега ще я обиждаш ли?! [-X Та тя направи всичко възможно и сега не му дава напразни надежди,за да не страда и да се надява напразно!!! Ти не знам твойта връзка за каква я имаш,вярно вие сте продължили,защтото си осъзнала,че го обичаш,но не при всички е така. Тя кво да е с него без да го обича ли?!Да го лъже,за да е щастлив в лъжа.Няма смислъл и той да хаби направни сили за опити за събиране и такива неща.Аз го съветвам да си запази силите за нова връзка и ново момиче,за това да направи себе си щастлив!!!И пак ти казвам нея познаваш,за да я обиждаш :x :x

Виж сега тя ми се нахвърли аз си изказах мнението а то беше че каквото и да е тя не е той че да казва че СИМУЛИРА (манипулацията няма нищо общо със случая). Не се бъркам а изказвам мнение май не сте чели и двете правилата или по-точно т.2 от задълженията на потребителите. А това че поста й беше неграмотен си е факт какво да направя аз?! А и това също че ми се струва злобна и безскрупулна пак си е мое мнение надявам се да греша щото жалко че е талкова хубава ако е така.

EnJoY
07-24-2006, 22:34
това не го знаех същност,но е гадно,това е моми4ето с което щеше да тръгнеш преди да тръгнеш с мен,и ти ли я покани да играете,а миналия ден ми каза 4е на ижана на песента ти е станало гадно и си излязал нажан и си плакал а аз те виждам на тая песен,че се забавляваше,а те търсих преди тва навън,претеснявах се за теб,то кво било...
Не ставаше дума за ана хикса...ти сам се издаваш

Забвалявам ли сьм се . Жестоко се льжеш просто нз как аз от 6 дена не слушам музика че знам че ще се пусне някоя тьжна песен. Защо не дойде и да погледнеш в очите ми сьлзите които крия от всички, не ме ли видя отвьн като ти говорех? Не ме ли видя как треперя и как те стискам ти знаеш ли че бях най щастливия на земята като те дигнах. Ти знаеш ли че баща ми ходи на село и ми се обажа да види да ли сьм ял, а аз сьм момче почти мьж на 19 години? И накрая ти видя ли кьде играехме гледах да е сьм до теб да те усещам по накакьв начин? ВИдя ли че като мина и всяка с руса коса ми прилича на теб (даже се препознах че пушиш).. Че като ме целуна ти полетях и отново видях сладката страна на нещата че като играеше отвьн те гледах 5 минути с умсивка С който и да сьм бил кьдето и да сьм бил знай че всичко е на сила.. Обичам те!

P.S. И си мислиш че за това че на Ивана на песента сьм плакал е льжа, щестоко се льжеш !! САмо това с момичетата е льжа и тя беше за да не те боли и теб но неиздаржах обесних ти. Само не си мисли че правя сайта на валя и влизам в паката ти за да трупам точки не правя го защото така те осещам по близо само когатао правя сайта слагам сними по него и знам че ти ще си щастлива (ти го хареса) ме прави и мен щастлив!!!

Real^LOVE
07-24-2006, 22:38
това не го знаех същност,но е гадно,това е моми4ето с което щеше да тръгнеш преди да тръгнеш с мен,и ти ли я покани да играете,а миналия ден ми каза 4е на ижана на песента ти е станало гадно и си излязал нажан и си плакал а аз те виждам на тая песен,че се забавляваше,а те търсих преди тва навън,претеснявах се за теб,то кво било...
Не ставаше дума за ана хикса...ти сам се издаваш

Забвалявам ли сьм се . Жестоко се льжеш просто нз как аз от 6 дена не слушам музика че знам че ще се пусне някоя тьжна песен. Защо не дойде и да погледнеш в очите ми сьлзите които крия от всички, не ме ли видя отвьн като ти говорех? Не ме ли видя как треперя и как те стискам ти знаеш ли че бях най щастливия на земята като те дигнах. Ти знаеш ли че баща ми ходи на село и ми се обажа да види да ли сьм ял, а аз сьм момче почти мьж на 19 години? И накрая ти видя ли кьде играехме гледах да е сьм до теб да те усещам по накакьв начин? ВИдя ли че като мина и всяка с руса коса ми прилича на теб (даже се препознах че пушиш).. Че като ме целуна ти полетях и отново видях сладката страна на нещата че като играеше отвьн те гледах 5 минути с умсивка С който и да сьм бил кьдето и да сьм бил знай че всичко е на сила.. Обичам те!
Да,но фактите сочат обратното,няма значение,няма отношениета ни да четат всички,ако имаш още нещо да добавиш ми пиши по скъпа аз нямам какво повече да ти казвам!

qgodkata__
07-24-2006, 22:51
абе я малко успокой топката и не ми говори така! Има тема и аз ще пиша каквото мисля ок?! Като те гледам каква си злоба не ми е ясно защо толко страда по тебе.... И само да ти кажа вземи един речник и виж разликата межди симулира и манипулира и виж как се пише манипУлира айде със здраве и гледай да не набиеш монитора като ми четеш постовете (а и май не сам моите)

Я ти се успокой =; .И не я познаваш,че да я преценяваш.Аз съм и приятелка от както се помня,приятелка съм и на Енджой,откакто го познавам.Не познаваш нея,дори него,не знаеш какво е било преди,само какво е сега,нали?!Не знаеш нея колко я е боляло,само него.той съжелява за това,наистина.Но вече е късно,защтото тя го ОБЧАШЕ много...Ако искаш го попитай,много му прощаваше,но всяко нещо си има край.При тях края продължи дълго 2 мес,за да видят дали ще потръгне,но уви...И ти какво сега ще я обиждаш ли?! [-X Та тя направи всичко възможно и сега не му дава напразни надежди,за да не страда и да се надява напразно!!! Ти не знам твойта връзка за каква я имаш,вярно вие сте продължили,защтото си осъзнала,че го обичаш,но не при всички е така. Тя кво да е с него без да го обича ли?!Да го лъже,за да е щастлив в лъжа.Няма смислъл и той да хаби направни сили за опити за събиране и такива неща.Аз го съветвам да си запази силите за нова връзка и ново момиче,за това да направи себе си щастлив!!!И пак ти казвам нея познаваш,за да я обиждаш :x :x

Виж сега тя ми се нахвърли аз си изказах мнението а то беше че каквото и да е тя не е той че да казва че СИМУЛИРА (манипулацията няма нищо общо със случая). Не се бъркам а изказвам мнение май не сте чели и двете правилата или по-точно т.2 от задълженията на потребителите. А това че поста й беше неграмотен си е факт какво да направя аз?! А и това също че ми се струва злобна и безскрупулна пак си е мое мнение надявам се да греша щото жалко че е талкова хубава ако е така.

Искаш да кажеш,че не уважавам мнението ти ли?! Извинявай ама ти уважаваш ли Real^love,не я ли обиждаш?Злобарка била,не вярвам на теб да ти е приятно,хора,който не те познават да говорят така,нали? И не знам защо пък така бързо реши,че е злобна?!За това,че четеше и плачеше,че го наранява толкова,че всяка вечер ми казаваше ако можех да го обичам щях да се събера с него,че самата тя се чудеше,къде изчезна момичето,което понасяше лошото му държание и го обичаше това, въпреки всичко това ли наричаш злобен човек,ако е така добре.И ако има нещо ЛС,че темата стана на чат

|Dream_On|
07-24-2006, 23:14
О какво да ти кажа човече. Същото ми се случи... не знам според мен трябва доста време да мине... даже нз дали изобщо ще ми мине. И аз се чувствах ужасно, на човек не приличах 1-2 месеца, но сега съм по-добре. Смисъл поне общувам с другите нормално, иначе няма минута в която да не си мисля къде е тя, защо е с друг и какво толкова направих, че почти 2 годишна връзка замина в миналото. Обвинявах се но.. няма защо. Тя обича друг, изобщо не я ебе за мен. Приятелството оставало... какво приятелство бе батка, не мога да я гледам ако не мога да я целуна ... шитава история :( Смисъл, не писах за да се оплаквам... доста се оплаквах няма смисъл. Ей така за морална подкрепа. Удрям ти едно рамо, няма да се плашиш. Всяко зло за добро... надявам се :roll: Поне при мен не е така, но сигурно ще стане, няма как да е по-зле :)

EnJoY
07-25-2006, 09:14
О какво да ти кажа човече. Същото ми се случи... не знам според мен трябва доста време да мине... даже нз дали изобщо ще ми мине. И аз се чувствах ужасно, на човек не приличах 1-2 месеца, но сега съм по-добре. Смисъл поне общувам с другите нормално, иначе няма минута в която да не си мисля къде е тя, защо е с друг и какво толкова направих, че почти 2 годишна връзка замина в миналото. Обвинявах се но.. няма защо. Тя обича друг, изобщо не я ебе за мен. Приятелството оставало... какво приятелство бе батка, не мога да я гледам ако не мога да я целуна ... шитава история :( Смисъл, не писах за да се оплаквам... доста се оплаквах няма смисъл. Ей така за морална подкрепа. Удрям ти едно рамо, няма да се плашиш. Всяко зло за добро... надявам се :roll: Поне при мен не е така, но сигурно ще стане, няма как да е по-зле :)

Ми да ти кажа не виждам как ще се оправя но знаеш ли даже не ми се иска защото знам че като отмине болката ше отмине и любовта ми кьм нея - а не искам.

Без дьх оставам когато я няма
че тя е мойта обич голяма
нейнотото име вписа сьдбата
сьс златните букви в моетото сьрце
Нежно изрича в мене душата
---ОБИЧАМ ТЕ----

Така се чуствам всеки ден!!!

|Dream_On|
07-25-2006, 09:38
Еми човече не знам какво друго да кажа освен:

" ДОбре дошъл в партията на алкохилиците с разбири сърца"

:smt102

Samotnik
07-25-2006, 17:15
И аз членувам в нея.Щом се напих сам вкъщи... :cry:

EnJoY
07-26-2006, 21:15
Хора работата не е на добре, кьдето и да ида постоянно мисля за нея. Идват хора в магазина хора почвам да ги обслужвам и вместо така да се заплесвам мисля само занея. Кьдето и да ида постоянно се питам как ли щеше да сме сега, кво щяхме да правим, как .. Почнах да чуствам и сексуалната и липса днес на обяд, започна да ме дразни всеки свук и си запуших ушите за около 10 минути, ходя по пьтя пьтя пак за нея си мисля, това нормално лие? Що за любов е ? Чак се чудя хората които са женени такавали любов имат кьм своята половинка, просто нз че има такова нещо, не вярвах на песни на сериали а дори сега там ;юбовта не ми се вижда прекалена просто взех да мисля че дори там описват истинската любов. Колкото и да се опитвам да я забравя немога, смея си се сам като се сетя за изминалите моменти дори като се сетя за караници и пак ми лиспва.. заспивам сьнувам я всяка нощ някоя че сме се сьбрали друга че сме разделени, сутрин както се сьбудя и веднага е вече в ума ми...правя тези неща които преди сьм мислел че ще са ми интересни но забога те не са ми интересни без нея. Надеждата умира последна .. когато любовта ми умре (което не вярвам да е скоро) тогава сигурно ще умре и надеждата, Ако някой е изпитвал такава любов ако някой е имал това чуство нека да пише... Знам само че искам да сьм с нея и тя ако реши кво мислите - НЯМА ЛИ ДА Е НАЙ ЩАСТЛИВАТА>. Ей момичета не си ли мечтаете така да ви обичат, нали искате романтика защо когато дойде тя бягате, акато на някой леко му пука за вас вие тичате и се побьрквате и аз незнам... Преди 4-5 дена нз кьде сьм и нз кво искам - сега осьзнах НЕМОГА ДА ЖИВЕЯ БЕЗ НЕЯ или по точно ЖИВЕЯ НА СИЛА БЕЗ НЕЯ.. та отговорете що за любов е това ?

freaky_FK
07-26-2006, 21:48
ne si martav kakto vijdam oshte izpitvash harakterni za jivite chustva.stqgai se i si predstavi che tozi kraj e edna hubava vazmojnost za neshto novo.vqrno che sega si vikash taq puk kva e gruba no trqbva da sme ponqkoga strogi za da ne boli poveche ;) uspeh sigurna sam che za teb budeshteto e zapazilo e edna nova i hubava luboFFFFFFFF :)

EnJoY
07-27-2006, 06:21
ne si martav kakto vijdam oshte izpitvash harakterni za jivite chustva.stqgai se i si predstavi che tozi kraj e edna hubava vazmojnost za neshto novo.vqrno che sega si vikash taq puk kva e gruba no trqbva da sme ponqkoga strogi za da ne boli poveche ;) uspeh sigurna sam che za teb budeshteto e zapazilo e edna nova i hubava luboFFFFFFFF :)

Ми те не са баш като на живите... Добре дишам, добре ходя...и до тук! Не ям, пия повече вода..не спя като хората, ето сеа цяла нощ сьнувам че всичкое като преди и сме на някав купон и танцуваме цяла нощ...ау трапки ме побиваха а така не ми се ставаше с този як сьн.. нО кво да се прави ... а за това че си викам ква е груба... не не е груба и не сьм го и казвал и мислил.. тя не е виновна за нищо [-X . .. Но не ми отговорихте на горните вьпроси ?

EnJoY
07-28-2006, 08:51
Ми аз пак да си излея мьката. Вчера бях на диско..почти не оставах сам от компания на момичета и.т.н. до тук добре .. Но като се прибрах и почна голямата болка от самотата в легло ми тоез НАШЕТО ЛЕГЛО което беше направено за нас специално (дьлга история)... И и писах отново петорен смс с показване на чуства и това че страдам и че немога да задьржам мьката си и че за това и пиша.. Верно беше 5 часа и е нормално да се ядоса НО.. след толкова мили думи след толкава показване на любов никой не чука на вратата.. Днес имам среща с едно момиче кьм което от одавна имам симпатии. Но кажете ми това момиче (бившата ми) имала ли е някви чувства изобщо след като и показах всичко след като видацзя как ме боли как сттрадах вече нз та сеа получам смс ..

цитирам го.. Мисля че се разбрахме да не ме тьрсиш, кво е това безобразие ми пишеш в 4 сутринта..Пробвай с някоя и мое се получи при мен стана.. не искам повече да ме тьрсиш!!!

Това е след което и написах че ще се опитам да не я тьрся вече и че не мисля че след всичко заслужавам такова дьржене но явно го заслужавам а и и писах че тя ме научи да изказвам чуствата си а не да ги задьржам.. И аз нз искам да сьм с нея. Ще видя довечера имам среща вчера работата се опече сеа остава само да е стопля..мисля че ще се получи но не ми се вярва след 2 седмици страдане (което продьлжава) чувствата ми да изчезнат така и да се изпарят.. Та кажете ми да тьрся ли дьлга врька или е време за живот ? Още ми липсва тя вьв всяко начинание пьрво ми пише излизах с един но не ми хареса утре го отцепвам сеа пише че при нея е станало и тя ме обьрква допьлнително...офф критична е ситуацията но дано се оправим... Правя това което винаги сьм искал но без нея не е толкова сладко..почнах вече да посвиквам но пак ми липсва сеа е на море с тяхните пожелав и приятно и готино изкарване..заслужава го но защо се дьржи толкова безобразно с мен след всичко което сме преживели и аз нз.. офф живота продьлжава ама НЕ :smt009

ANGEL4E
07-28-2006, 09:01
haide de spoko 6te se opravi6 znam 4e 6te nameri6 4ovek do teb koito 6te obi4a6 mn pove4e

Samotnik
07-28-2006, 21:46
Виж сега човече, понеже с тебе имаме сходни ситуации ще те посъветвам да спреш да я търсиш.Да знам, че така се чувстваш по - близо до нея, но трябва да спреш.Работата е там, че когато постоянно повтаряш едно нещо и да го натякваш тя (а и всички жени ) спира да го цени, т.е. когато види любовен SMS вече дори не се трогва.Сега е само до тази фаза, но след време ще се превърне в досада, ще се превърне в нещо неприятно за нея.И аз се обаждах, звънях, ходих до тях, но без резултат...Всичко трябва да се прави с мярка, защото иначе става лошо.Искаш ли тя да те помни като "оня досадния тип който постоянно я преследва"?Разбирам, че искаш да и покажеш, че страдаш и че ти липсва, но не го прави.

EnJoY
08-05-2006, 13:07
Боже мой, какво става с живота ми кьде сьм, за кво живея, за кво всеки звук и човек ме дразни, защо немога да ям и кйато преям малко и поврьщамн защо ставам и невиждам смисьл , защо след като разбрах че няма надежда ми стана по гадно, защо като чета нейните весели думи се радвам за нея и после като се сетя че някой е бара и целува откачам, защо тази болка не спира, защо само за по 10мин не мисля за нея, защо като ида някаде и винаги си викам ми ако беше тука тя кво ли щеше да е и винаги си викам че ще е по яко с колко ли непробвах винаги се одрьпвам се едно че изневерявам, как може да има такова нещо, как живота се променя, как сьм бил толкова сляп за толкова неща, как като се сетя за нея ми трьгват сьлзи в дискотеката бе , сигурно са ми се смели , никой не ме интересува всеки ме дразни, по ми се иска да сьм си у нас и да слушам тьжнички песни, от колкото да излизам с други. Как тя си мисли че е манипулирам а аз умирам от болка, иска ми се да взема голям нож и да се мушна точно в сьрцето но тя е там и немога да е порежа, за кво никой ми не каза че има такова нещо ЛЮБОВ за кво бях сляп за ГАДНИЯ живот, живеех в приказка а сега живея в УЖАСТ кьдето няма хубава принцеса и всичко е мрачно и против мен. Кьсмета сьм го отписьл нямам такьв всичко е на обратно, Защо всичко ми напомня за нея кьде е тази за която ми говорите че ще обичам повече от нея защото е не виждам, Кьде са и мислите за мен, наявно ми се смее и казва на приятеля си колко сьм отчаян и как сьм и се молел сьс сьрце и душа, Всичко е на сила, всяка песен свьрзвам с нея, гледам как се целуват и завиждам на хората. Нямаше ли да е по вярно да ми казва МРАЗЯ ТЕ от колкото обичам те.... Никога няма да е сьщото, ще кажете е за кво ти е , еми като осьзнах че сьм имал толкова щастие в мен , че сьм правил толкова грешки, че за мен няма поне в този град момиче за което да усетя трьпка, не ги иксма.. Вьпроса е не че незнам кво искам , еми че знам но то неможе да стане което е БОЛКА и то голяма.. Знам че това на много малко хора им се е случвало, но и не го пожелавам на други 3-4 седмици след всичко а болката е 1000 пати по голяма , ами казвахте ще ти мине.. Е кажете как... Ей хора никой нз как сьм само едно момче с което си пишем, в клуба на разбитите сьрца.. Незнаех че света е толкова гаден че да ме е страх да живея , сдьржах се да не пиша тука щото и вие ми казахте че като пиша ми олеква но после ми става гадно така е но пьк като го задьржа още повече ме БОЛИ.. Нямам насторение за нищо и нищо не правя с желание, винаги не ми се ходи на дискотека и отивам само заради приятелите ми които ако не бяха сигурно да не сьм сред живите, колко пьти мислех да ида да се нагьлтам и всичко да свьрши колко пьти ревах колко пьти, влизат хора а аз ощем че сьм с насьлзени очи и почвам да се правя на луд че сьм се одарил.. но срама не ме бьрка , бьрка ме че всичко ме боли че само спя и като стана вместо да сьм по добре се изнервам и ми идва да убия всичко живо но никой не е виновен.. Нито тя нито никой.. само аз, аз глупакьт който нз за кво живее а когато разбра не му си живее. Защо немога да си кажа бе да и е*а майката има и други.. защо кат видя някоя дето преди ме е кефила и вече не ме кефи. Обедих се че квото и да правя не ме кефи и не е това което искам да правя. че самотата ме мори допьлнилно да но не искам и немога да сьм с друга защото моята обич е исктинска и докато е такава няма да мога да изневеря което на практика не се брои за такова но душевно така го смятам, Нека си мисли че е манипулирам и не ме боли толкова аз ще се влача и ще падам на пода както по принцип кат сьм сам .. тя да си го мисли.. Знам че няма смисьл вече да се боря за нея тя е щастлива с друг заслуено тя го заслужава но лошото е че дори това е малко.. И колкото и да ме карате да не мисля за миналите дни еми как няма да си мисля след като само тогава се усмихвам.. НЕ ИСКАМ ДА ЖИВЕЯ но НЕИСКАМ ДА ЖИВЕЯ Без нея. Знаете ли че вчера по случайност видях е-майлите от преди 7-8 месеца и така не бях ревал, не бях ревал от радост на думите и на това което е било пресилено (за това не сьм сигурен но на там води логиката) Каквото беше в тези писма и направо пуснах на Емилия - Писмата ти и рев 2 часа.. Прочитах ги много пьти и си викам как може такива чуства да се убият как може да е такьв глупак този който го е направил... Колкото и да се опитавам да сьм щастлив пред другите колкото и весел да сьм отстрани , никой нз кво е вьтре и как боли, как живоата тежи и как един човек може да срине ЦЯЛ живот на друг .. Толкова вьпроси без отговори имам но знам квкво иксам колкото и смешно да е това. КРАЙ да края е но на болката ми НЕ когато тази болка отмине ще спра да и да я обичам а не мис е иска. Немога да предам любовта на живота си.... Живех за някой който се е чудил как да се отьрве от мен и не го мразя .. как стават тези неща.. КАк може да е толкова гаден живота и всичко около мен.. Извинявам се на всички че вьпреки че сьм се опитвал да правя това което е логично и сте ми казали накрая спирам и отивам само на кьм нея... Нега да ми прави да ми е гадно като пише в един друг форум колко е щастлива но да знае че от това ме боли и можеше да го спести да и можеше да спестя това но невиждам смисьл да го задьржам.. НЕКА ДА Е Щастлива нека да живее по няй добрия начин но да не забравя че е наранила до ссьмрт някой и е по добре да не му прави гадно защото всяка дума против отминала и любов е нож който само те наранява а не те убива което е много по гадно..

Офф нз дали няко й се е навил да го прочете но да го направи .. Не ви карамда ме сьжелявате а да ви доразкажа АДА който продьлжава и пьтя кьм рая е счупен а пьрчето дьржи само ЕДНА а познайтекой е това..

Може да има правописни грешки но няма нито една льжа в това което писах.. от Човека с тяло но БЕЗ ДУША :smt009

protoss
08-05-2006, 13:13
Съчувствам ти приятел, хубаво че аз лично не съм изпитал какво е да си влюбен :-D

Real^LOVE
08-05-2006, 13:49
Исках само любов и нежност в продължение на 1 година,но не го получих и когато чувствата му се стопиха го получих,но за какво ми е след година страдание и унижение???
Обичах го,но вече не,той уби всичко в мен! Търпяла съм отвратителното му държание към мен,и за кво??? аз се разрева,а той ми се разбучи,че го излагам...отивам у тях а той не ми обръща внимание,аз му се скарам и той се разбучи,тръгна си,той не ме спира,плача,той не ме разбира,аз го обичах,той мене не.аз го благотворях,той мене не...След като оцени какво губи даде ми всичко,но беше вече късно,много късно... да щастлива съм с друг,нима трябва да се виня,нима не го заслужавам,искам и той да е щастлив,всеки да поеме по своя път... нима не мога да кажа един път и аз,че съм щастлива,че ме ценят и харесват...Гадно е човек да ти дава всичко,а ти да не го оценяваш,да не можеш да му се радваш както трябва... Вината че нараняваш човек,който си обичал е мноо гадно!
Но не мога да се виня че не го обичам и съм щастлива с друг! Не съм отмастителен човек и е гадно,че той си мисли,че правя някои неща да му е гадно...
Не ми е приятно да ме следи под микроскоп,аз вече не съм неговото момиче,не ме следеше докато ходехме,сега ще следи какво пиша тук и там,после аз съм виновна че съм го наранила,че съм казала че съм щастлива с друг...
Съжелявам Цецо,нищо не правя за да те нараня,но ти си си виновен да спра да те обичам,наранявал си ме,унижавал си ме... Аз никога не съм те унижавала както ти мен.
Искаш примери ето ти един за унижение:как може до 9-10 месеца откакто водим полов живот да не ми сваляш близата защото са ми били циците малки и грозни... това е огромно унижение...и аз съм могла да го направя по мноо други начини,но никога не съм се държала така с теб като с парцал...
Обичах те,но вече не,за което се радвам.престани винаги да се искарваш,наранения,а помисли ти колко си ме наранявал... сега страдаш,е и аз страдах,обаче аз ти съчувствам,докато ти не си ми съчувствал...
Живота продължава,въпреки всичко,въпреки страданията,униженията,бол ката,изгубената лубов...

EnJoY
08-05-2006, 14:35
Мислиш ли че не сьм помислил кво сьм направил с нашата врьзка мислиш ли че не сьм помислил как сьм рушал щастие.. Както казах точно и за това не мога да те намразя. немога да намразя нещо което не е правило НИКОГА нещо против мен. Защото сьм се мислил за нещо, нещо което притежавам, нещо ценно и скьпо а сьм се дьржал с него като ниськ клас стока от всичко по левче.. НЕ мислиш че сьм те молил да се вьрнеш и че те молих и преди не само от болка а за да ти дам това което не ти дадох.. Вярно е малко си виновна защото се беше предала изцяло на чуствата и те водиха - разума беше изгубен а ЗАЩО.. НЕ искам да ме сьжеляваш.. Няма да ме видиш някой ден щото няма да сьм жив... Само аз сьм си виновен знам а от това не мислиш ли че боли.. Че Сьм се загубил и опропьстил всичко .. Знаеш ли как искам да сьм с този Акьл и да е преди 1 година времето ти знаеш ли че хептен щяха да ни завиждат.. Но сега аз ще завиждам. Само не си мисли че те манипулирам това е най голямата глупост.. Изгубих света си сам си направих всичко и за това си казвам глупак пред всички.. Но защо сьм го правил... защо не е било нарочно и кой дявол го е правил... КАкаво сьм мислил и защо сме оставили нещата така ](*,) ...
Извинявай че те обичам може би това трябва да кажа, Извинявай че ти провалих толкова време, изнивинявай че ме срещна, Извинявай че правих всичко от вьтре и че дявола ме победи, извинявай че пьрвото ти момче сьм аз, извинявай че с глупак си била, извинявай за ИЗГУБЕНОТО време, извинявай че само за теб мисля, извинявай че кьдето и да ида само как ще е с теб си мисля вместо как ще е с друга и както ти казвах че ако скьсаме ще ги дера на ред и затова извинявай че немога да го направя,... извинявай че те желая най много от всичко дори пари ..милиони да ми даваш фолк певици най елитните проститутки за без пари да ми пускаш пак ще избера теб... Няма как да ти липсвам след като си ме намразила.. Мрази ме плюй на мен.. пикай ако искаш аз го заслужаам.. Но само знай че всеки прави грешки а когато тези грешки не са били нарочно те се прощават.. Не те карам да го правиш... Само не искам да се намразваме затова че сьдбата прецени че трябва да страдаме всеки по период да не сме заедно - нито ти нито аз не сме правили против другия нещо. Че всеки ни завиждаше и сеа като чуят че сме скьсали го приемат с усмивка Да го духат.. Само знай че винаги ще имам кьтче в сьрцето си за теб .. Още дьлго ще те обичам но няма да се насилвам за да спра. Само не сьм чупил но и това ще правя.. и още много глупости защото умирам за човек който сьм осьзнал че е това което исках и сьм мечтал. Нека всичко да е против мен... Нека да се изцедя до капка.. нека да стана луд за да не осмислям кво е болка.. нека умра за да спра да мисля за грешките си и провалянето на живота си..... Бьди щастлива и не мисли за мен аз не дишам аз не сьм човек аз сьм болка която няма за кво да живее и кой да я зарадва.. когато има само болка едва ли се води този човек за жив!!!. Още мноого ще ме боли но разбери не се вини за нещо което не диша!!!!!


Още помня всеки миг с теб как вървиш до мен.
Как ме целуваш. Всяка сянка, всеки образ -дим.
Всеки поглед мил ми прилича на тебе.
И не зная как живея, как живея без твойте ръце.
И не мога да обичам никой друг на тази земя.
Никой друг.и...

Obitax
08-05-2006, 14:40
4ov4e stiskai zabi i prodaljavai napred!!! nqma vbra6tane na zad

francheska_baby
08-05-2006, 15:02
Приятел в нужда се познава. Приятелите ти ще ти помогнат да се съвземеш.

08-05-2006, 16:20
Male 4ovek do sea 4eta kvo si pisal i mi se nasalziha o4ite a sam mom4e smqtai ! Napravo ne iskam da se vlubvam sled dumite ti. Basi 4ak pak tolkova napravo kat po4nah si pomislih 4e prekalqva6 ama pak posle naistina usetih mnogo silnite ti 4uvstva. Ni6to nemoga da ti kaja osven da ti pojelaq kasmet i da ti kaja 4e 1000000000000000000 momi4eta me4taqt za teb ako go pro4etat tova. Da ti kaja da probva6 s druga vijdam 4e si probval i ne stava. Ako te e obi4alo tova momi4e nqkoga mislq 4e da ste zaedno. No spokoino sea e hlatnala po krasotata na drug sigurno 6te po4ne6 da se 4udi6 s kvo e pove4e toi ne go pravi. Tq sam siguren 4e e iskala ot mnogo odavna da e s drug navqrno i ti si go ose6tal. Vijdam 4e te e zalagvala s 4ustva a tova ne trqbva da se pravi Tq defakto si e igrala s tvoite 4ustva. Mnogo si e naranqval i ti no ti go e varnala kakto vijdam mnogo gadno. Dobre e 4e pone i e gadno za teb kolkoto i malko da e tova no ti kazvam ne sajelqvai tova momi4e ne e dostoino za teb. Digni glva 6tot naistina si se ot4aql do kraen predel. Dano da se saberete s neq obeden sam 4e sled kato ste razbrali gre6tkite si nqma da ima po 6tastlivi ot vas. Ne vijdam koe bi bilo po dobre ot tova za teb i za tova ti go pojelavam. Aide opravqi se i iskam sled 1 mesec da pi6ete i dvamata v taq tema kolko se obi4ate :)

Real^LOVE
08-05-2006, 20:25
Не те мразя и никога няма да стане това!!! Аз винаги ще те обичам и ти винаги ще имаш място в моето сърце,ти си номер 1 за мен във всичко! И ще те помня до края на живта си,защото си специален за мен!
Спирам да пиша в тая тема вече,не искам да мислиш,че ти го връщам,или нещо такова,знаеш че не съм способна на това,знаеш че когато някой страда аз страдам с него...
И аз искам да намериш щастието,пожелавам ти го от сърце-ти го заслужаваш вече!

Samotnik
08-06-2006, 15:31
Не те мразя и никога няма да стане това!!! Аз винаги ще те обичам и ти винаги ще имаш място в моето сърце,ти си номер 1 за мен във всичко! И ще те помня до края на живта си,защото си специален за мен!
Човеко виж какво ти пише момичето.Радвай се на това, което имаш, радвай се, че тя поне ще си спомня за теб с добри чувства и когато се сети за теб няма да се сеща за нещо лошо.Пиша ти всички тези неща, защото живота може да бъде и по гаден.Пак ти давам пример с мен: след като скъсахме с моята тя беше безразлична известно време, а сега дори ми каза че съм отвратителен, каза, че ме мрази и каза, че иска да бъде с друго момче, аз да я видя и да ми стане гадно.Тя цели да ми направи лошо и да ме довърши докрай.А твоята вече бивша мацка виж с какви добри чувства е останала след раздялата.Така че карай напред, животът продължава.След време болката ще отмине и ще се сещаш само за хубавите моменти

EnJoY
08-09-2006, 20:34
хаха Кво стана чудо ли нз. Днес ставам цял ден в настроение и защо, защо не ме боли вече защо не ми пука за онова момиче вече :lol: .. Защо цял ден ми е супер може ли дасе каже че вече мьката спря нз но за сега е така. Вьтре в мен е чудесно виждам смисьл и той е моя живот за кво да си провалям живота и да се отчайвам за няква си там която си е играела с чувствата ми [-X . Край няма да скьрбя за някой който ме е ограничавал, затварял, карал ме да не поздравявам хората нз грубо казано лицемер :-k .. Човек за който вече не ми пука.. Който не се осети да прати една картичка от морето поне на приятелите ми абе . От клон на клон и да си седи кьдето и е добре.. м/у другото поздравявам е с песента на Доан - Мьлчи.. Много отговаря на настроението ми. Днес седях и мислех а това трябваше да направя одавна. Да унизих се с това че умирам за момиче Да.. да не ми пукаше за нея и е чаках да си трьгне и броях минутите, да иневерих и един пьт макар и само с целувка и с опипвания (мензиса спаси положението) с най омразното и момиче и то само след като си трьгна.. да мразех когато точно когато ми е интересно да ми звани.. да ме излага като ми реве по маста кат сам на кафе .. Преди гледах само да е наеб@ и след като го направихме ми беше мноо скучно с нея.. Секса ми беше адски скучен даска срещу мен... Да оправих е и като мислене и много хора ми го казаха е не сьм само аз причинита не сьм но те го казваха а аз като и го споменавах тя не ми вярваше.. И за кво кьв е смисал ада страдам за няква там какьв е ? Момичета море сеа ще си пожевия малко.. Нз днес е хубав ден. Днес ставам и гледам напред ей хора аз сьм имал живот добре ивана си го е изпяла и с тебе и без тебе.. Да идем на дискотеката и да немога да ида да поздравя някой щото тя веднага ще ми кресне.. Да ми приказват хората по пьтя и тя да ме дьрпа да не се спирам при тях.. Да не поздравявам тази и онази и за кво кьде беше Акьла ми кьде беше смисьла на всичко да се подиграва с чуствата ми и да ми опява колко ме обича а. За кво ме е залагвала за кво ми е казвала обичам те ? Като е гледала да не е с мен.. Това да си играеш на някой човек с чуствата е едно от най големите престапление.. Да мисли че е манипулирам а аз да се сцепвам от бола ? Е много вьпроси да така е но най добре е че болката е няма вече че не ме боли че даже се чуствам кат нов човек.. Леле за кво гледах на доброто в миналото днес погледнах лошата страна на това че аз сьм се мьчил за няква си там. която се кефи че ме боли (след кат си мисли че я манипулирам) ДА Всичко сьм го правил квтото е от вьтре изневярата, тайни сьбирания с други момичета идва ми и веднага го правя, боли - боли, умирам за нея умирам, влюбен - влюбен...хахха та това е.. Не е ли най добре човек да се води по чувствата си... Да май е така... Много ми е леко усмихнат сьм, усещам налив от момичета кьм мен с вдигнато самучиствие сьм, та аз мога да правя квото си искам не да ида някьде и да ми званят по двайсе пьти и да ме питат кво сьм ял и с кого :)... И тя ми вика абе що ми се лигави тая е как няма да ти се лигави като си трьгваш една вечер и после момчето ти се целува с нея и само едно нещо спира акта.. После той заради теб се спира и не прави глупост.. Всичко е било отвьтре ама всичко.. никога не сьм и правил мрьсно та не сьм ли чист пред мен.. И кво губя - губя ограничение, да давам на някой сметка, абе кат се замисля много са.. Болката спря вече не умирам за никoй готов сьм за нови предложения, за нов живот... Това е края на болката и историята.. усмислих погледнах реално на нещата и разбрах че ЖИВОТА ПРОДЬЛЖАВА.. остават добрите спомени и лишите но с времето сьм сигурен че ще се срещнем с тва момиче и ще си приказваме само за добрите.. #-o

EDIT : Благодаря на всички за това че изчетохте мойта лична драма. Никой не мие помагал колкото Вас. Винаги ще помня и посещавам този форум ОБИЧАМ ВИ -- Само Вас за сега :smt007