PDA

View Full Version : kak da i predloja



ot4aqniqt
07-18-2006, 16:14
ima edno momi4ence, mn simpati4ni4ku, mn me kefi mn si q haresvam i tq go znae,4atili sme si i iskam da hodq s neq ama ne znam kak da i predloja v smisal ne iskam da e kakto v detskata gradina-iska6 li da hodim 6tot tva e super typo, a iskam da stane super,imate li nekvi idei :( Mn vi blagodarq predvaritelno

sladuran4ence`
07-18-2006, 16:22
Nqma ot kakvo da se pritisnqvash pich :) Obajdash i se da se vidite .. otivate nqkade q na kafe q nqkade na razhodka i zapo4vate da si govorite za neshty .. s te4enie na vremeto taka leko i takti4no shte q popitash bi li moglo da stane neshto m/u vas zashtoto mn q haresvash i t.n :) kaji i 4e bi bil mn shtastliv ako neshtata stanat i taka .. no ne napravo d akajesh .. ''haresvam te i iskam da hodim '' ;) aide USPEX ! :pPp

Рокендрол шматка
07-18-2006, 16:24
Кажи й, че имаш много пари, а баща ти е завещал още повече. Така и до брак ще стигнете. А, да, наеми и бодигард на баща ти след като се ожените, оная да не вземе да го отрови.

07-18-2006, 16:25
Kaji i 4e si mnogo zagorql i iska6 da ti poluska malko bastuna.

santRi
07-18-2006, 16:30
Кажи й, че имаш много пари, а баща ти е завещал още повече. Така и до брак ще стигнете. А, да, наеми и бодигард на баща ти след като се ожените, оная да не вземе да го отрови.

ти така ли ги лъжеш мацките :) :wink: як подход


по темата: ами покани я на разходка дръж се миличко и й говори сладки приказки от рода много яко се чувствам когато си наблизо.. а/у ний момиченцата бързо се връзваме :)

LP_girl_14
07-18-2006, 16:55
Ами може да я поканиш да излезете и към края на вечерта,когато усетиш че момента е подходящ да йпринзеш чувствата си и ако тя изпитва същото към теб, да я целунеш.Другия вариянт е да оставиш на поведението да говори за чувствата ти..да флиртуваш с нея,да излизате,да я опознаеш възможно най-добре,да провокираш и изненадваш постоянно.Ако тя нее безразлична към теб ще ти отвърне със същото и нещата ще се получат O:)

maybelline
07-18-2006, 17:49
Не е необходимо официално да и предлагаш.Станете по-близки първо (след доста срещи на кино или у вас/у тях например) и после просто я целуни(може да й споменеш,че имаш желание да я целунеш,за да не остане прекалено изненадана после).Ако само при споменаването за целувка реагира зле,не продължавай засега.Ако реагира приемливо,целуни я.А от там нататък е лесно

Eimi_{}
07-18-2006, 17:59
Може да и намекнеш,че я харесваш,защото момичетата усещат тези намеци! :D

Nasindo
07-18-2006, 18:14
otivash pri neq direktno i kazvash s men li si ? Ako da - ka4avai se na kilima i otlitame... ako li ne mar6 :mrgreen: (tva e maitapa)

a sq po temata : emi obadi i se i izlezte...si govorete za kakvo li ne ... i taka ot sre6ta na sre6ta nakraq ... 6te i kaje6 4e e haresvash i che te privli4a ...prosto i pokaji 4e iskate da ste pove4e ot prqteli :wink:

koalka
07-18-2006, 20:09
Ами кажи и,че я харесваш и я питай дали искате да станете гаджета.Няма друг начин.

lost_girl
07-18-2006, 20:42
Ами може да я поканиш да излезете и към края на вечерта,когато усетиш че момента е подходящ да йпринзеш чувствата си и ако тя изпитва същото към теб, да я целунеш.Другия вариянт е да оставиш на поведението да говори за чувствата ти..да флиртуваш с нея,да излизате,да я опознаеш възможно най-добре,да провокираш и изненадваш постоянно.Ако тя нее безразлична към теб ще ти отвърне със същото и нещата ще се получат O:)


това ще свърши работа

babi_girl
07-18-2006, 20:45
Mi i az sym na mnenie 4e trqbva da izlezete. i kato otidete na nqkoe po-romanti4no mqsto i kaji 4e emnogo hubavo momi4e, 4e mnogo q haresva6 i 4e iska6 da ste pove4e ot priqteli. Uspeh

DuraceLL
07-18-2006, 22:14
"Misli6 li 4e moje da se polu4i ne6to mejdu nas"

teenkopele
07-18-2006, 23:42
ima edno momi4ence, mn simpati4ni4ku, mn me kefi mn si q haresvam i tq go znae,4atili sme si i iskam da hodq s neq ama ne znam kak da i predloja v smisal ne iskam da e kakto v detskata gradina-iska6 li da hodim 6tot tva e super typo, a iskam da stane super,imate li nekvi idei :( Mn vi blagodarq predvaritelno

Каниш я да излезете, лафите си, после й предлагаш да се разходите в парка. Предполага се, че няма да ти откаже.
Тук вече трябва да избереш идеалният момент и да я целунеш! (Не по бузата)..
Успех. :wink:

sk8girL
07-19-2006, 00:50
Амии първо се отпусни и бъди естествен!;-) Покани я да излезете на разходка или на кафенце,седнете на някоя пейка и я целуни.Не се впускай много в обяснения колко много я харесваш.Просто й го покажи!Ако ти отвърне на целувката ще я бъде,ако пък се дръпне..хе ми здраве да е;-)

sasho_metallico
07-19-2006, 01:03
Афееее дееба тоя свят деебааааа... що винаги ние момчетата тряаа ви сваляме бе? : :smt010 ; (