PDA

View Full Version : iznevqrata?



sladka_slivka
07-18-2006, 17:17
mi prosto mi e interesno izneverqvali li ste?I ako e taka kakva e bila pri4inata-lubopitstvo,otma6tenie,ne6to vi e pisnalo ili prosto ei taka bez da ima pri4ina?

Az li4no za jalost predi vreme napravih tazi "gre6ka"(neznam dali be6e naistina gre6ka za tva slojih kavi4ki)Ot taq moq postapka spe4elih i zagubih ednovremenno ma vapreki si4ko ne me e qd kvot stanalo,stanalo vra6tane nazad nqma!!! :| :roll: No mislq 4e ne bih izneverila vtori pat....! ](*,) ](*,) ](*,) :smt018

Lumidee
07-18-2006, 17:39
Ne sum izneverqvala do sega.. za sega mislq,che nqma da go napravq,zashtoto az ako xaresam nqkoi shte sum s nego na 100%, a ako xaresam dr ..razdelqm se s mladeja i minavam na next :)

ProstoAz
07-18-2006, 17:51
Да и то не веднъж! Просто ей така... :lol: :lol: :lol:

Th3WildAng3l
07-18-2006, 17:51
Izneverqvala sam samo 1 pyt . Za otmy6tenie - bqh mn raztroena, za6toto mi kazaha 4e gadjeto mi mi e izneverilo, a az mnogo mu vqrvah ( citiram "toi q pliu6te6e vsqka ve4er, dokato ti be6e bolna") ... i prosto re6ih da igraq po negovite pravila. Moje da se kaje 4e malko syjelqvah posle. Sled tova govorihme s gadjeto mi .. razbrahme se vse nqkak ii posle hodihme o6te 2 meseca.

Nofacenoname
07-18-2006, 18:08
Да и то не веднъж! Просто ей така... :lol: :lol: :lol:
Браво!Велика си!Няма втора!Я сега се сложи на приятелят ти на мястото как ще ти е?Просто ей така? :smt011
По темата: [-X

az_i_ko_we
07-18-2006, 18:11
изневярата когато си в друг град не се брои за изневяра... и разни такива... практикувам когато знам че сичко ще е за момента просто се случва и на следващия ден и двамата не се познават вече....
ко са веселба да става...

ProstoAz
07-18-2006, 18:16
Да и то не веднъж! Просто ей така... :lol: :lol: :lol:
Браво!Велика си!Няма втора!Я сега се сложи на приятелят ти на мястото как ще ти е?Просто ей така? :smt011
По темата: [-X

О, повярвай ми, той далеч не беше за съжаление... [-(

Ka6kaval4eto_f
07-18-2006, 20:46
изневерявала съм ,но последните 2 връзки Не и НИКОГА няма да го направя най-долното нещо е да изневериш на някой като искаш да си с друг/а просто му/й казваш и се разделяте...........

`Death`Whore`
07-18-2006, 20:54
Ходихме 2 седмици и осъзнах, че тръпката не е достатъчно голяма. Скъсах с него и след това бях с друг. Не го приемам като изневяра.

600 R
07-18-2006, 20:58
Никога не съм изневерявал, няма и да изневеря :!:

07-18-2006, 20:59
mi imam si priqtelka s koqto xodim mnogo odavna
i edna ve4er bqx piinal i edno momi4e me xaresva6e i nali taka me provokira6e seksualno.... i az q lizax za6toto nqmaxme prezervativi... i sled kato svar6i se pribra az ostanax i na drugiq den sajelqvax acki mnogo i i se sardex za6toto donqkade i tq ima vina(tq znae 4e si imam priqtelka dori se poznavat) i sega nesam nameril smelost da kaja na priqtelkata si za tova...
mnogo 6ibano se polu4i #-o

shadow4e
07-18-2006, 22:43
Не съм и не бих,поне не на този човек.

_Jessy_
07-18-2006, 23:10
Изневерявала съм... защо - ами поради факта, че пича беше адски зле в леглото. Не скъсах с него, все пак има и по-важни неща от секса :-k Та ходихме си ние година и половина, а той реши, че вече почва да става велик, почна много да ми се дърви и имайки предвид сексуалните му възможности, му изневерих...
Не се гордея със стореното, но и не съжалявам... всичко си има и добрите и лошите страни!
На сегашния си приятел, обаче, не бих изневерила, просто не мога да си го представя дори!

Luciferian
07-19-2006, 05:29
Често ми се случва. Защо... не знам... такава ми е природата...
Обаче по-миналата пролет имах гадже, с което бяхме няколко месеца и през това време не съм си и помислял дори да бъда с друга. Може би ако човек получава всичко, от което има нужда , няма да изневерява. Но това пак си е до характер , навици и поведение. Или ако трябва да перефразирам Щастливеца - Разни хора - разни идиоти. :-D

alkobalko
07-19-2006, 08:55
Nikoga ne sum izneverqvala. Ne bih i izneverila v tazi vruzka. Tova e chovekut, koito obicham poveche ot vsichko na sveta i ne bih si pomislila da izneverq.

^KaSiDi^
07-19-2006, 10:09
изневярата когато си в друг град не се брои за изневяра... и разни такива... практикувам когато знам че сичко ще е за момента просто се случва и на следващия ден и двамата не се познават вече....
ко са веселба да става...

kak pak da ne se broi....?! spored men ne e tolkova vajno dali gadjeto ti shte razbere,vyprosa e,che ti shte znaesh...a nedai boje ti haresa da go pravish,obrichash vryzkata si na proval....izneverqvala sam,ne sjelqvam za postypkata si,no posle nqkak trqbvashe da si priznaq,vypreki che priqtelq mi beshe mn revniv mi prosti i zabravi,no az proso ne mojeh da si predstavq da go pazq v taina... ](*,)

Malkiq
07-19-2006, 10:13
mi da na men predi mi se slu4va6e dosta 4esto....i to ne za6toto sum iskal da otma6tavam za ne6to...ami prosto taka,i az nz za6to :lol: ama sega sum veren [-X :lol:

07-19-2006, 12:06
Аххаха ми ,че аз снощи изневерих ма незнам точно на колко изневерих и си го правя почти всяка вечер мухахахах.

07-19-2006, 12:50
за мен това е най-долното нещо на света

Real^LOVE
07-19-2006, 12:51
Nikoga ne sym izneverqvala na 4oveka s koito sam!

HanoMnaH
07-19-2006, 13:16
Аз не съм ама я хванах нея 1 път.......и дано е само 1 път....темата не е за тука а за Любов ;) :-k

koalka
07-19-2006, 19:38
mi prosto mi e interesno izneverqvali li ste?I ako e taka kakva e bila pri4inata-lubopitstvo,otma6tenie,ne6to vi e pisnalo ili prosto ei taka bez da ima pri4ina?

Az li4no za jalost predi vreme napravih tazi "gre6ka"(neznam dali be6e naistina gre6ka za tva slojih kavi4ki)Ot taq moq postapka spe4elih i zagubih ednovremenno ma vapreki si4ko ne me e qd kvot stanalo,stanalo vra6tane nazad nqma!!! :| :roll: No mislq 4e ne bih izneverila vtori pat....! ](*,) ](*,) ](*,) :smt018Обичам безумно много приятеля си и не мога да направя такова нещо,а и не искам.Нямам нужда да го направя.Не,не искам да опитвам нещо ново.Знам,че по-добър от него няма да намеря.И не съм любопитна.Ти не си обичала приятеля си щом дори това не го смяташ за грешка.А помисли ли колко ще го нараниш(е,не знам какви са ви били отношенията и дали те е обичал),ако постъпиш по този подъл начин.

onzi__
07-19-2006, 19:43
Мда тва че не си помислила какво същност ще му сториш по тоя начин е много тъпо.. Ами ако ти беше на негово място?

07-19-2006, 19:47
Попринцип до сега не съм изневерявала, на мен са ми изневерявали 1 и се чувствах ужасно...след което разбира се скъсах с момчето,но ако сегашното ми гадже (което определено мн обичам) ме нарани много или ми изневери за отмъщение ще ми изневеря и аз!
Но до колкото знам по-голяма изневяра е психическата от колкото физическата! :mrgreen:

Mike-Jones
07-19-2006, 20:09
nem nesam i tam kaza edno momi4e ne bilo iznevqra ako tam ot drug grad bilo :0 tupa rabota iznevqrata si e iznevqra ako shtesh ina lunata

miloto_girl_4e
07-19-2006, 20:12
До сега съм имала достатъчно гаджето, но на нито едно не съм изневерила..
Просто не мога ...
Имах едно гадже, което по едно време вече не харесвах и едно друго момче ме зарибяваше(беше ми адски симпатичен)и яко ми налиташе, но дори тогава пак не изневерих..
Как да ви кажа не мога.. сърце не ми дава да причиня такова нещо на човек, когото ме харесва(обича)...

koalka
07-19-2006, 20:31
До сега съм имала достатъчно гаджето, но на нито едно не съм изневерила..
Просто не мога ...
Имах едно гадже, което по едно време вече не харесвах и едно друго момче ме зарибяваше(беше ми адски симпатичен)и яко ми налиташе, но дори тогава пак не изневерих..
Как да ви кажа не мога.. сърце не ми дава да причиня такова нещо на човек, когото ме харесва(обича)...[b]Евалата ти правя! =D> =D> =D>Радвам се,че не си като някои други.

Malkiq
07-19-2006, 22:10
Изневерявала съм... защо - ами поради факта, че пича беше адски зле в леглото. Не скъсах с него, все пак има и по-важни неща от секса :-k Та ходихме си ние година и половина, а той реши, че вече почва да става велик, почна много да ми се дърви и имайки предвид сексуалните му възможности, му изневерих...
Не се гордея със стореното, но и не съжалявам... всичко си има и добрите и лошите страни!
На сегашния си приятел, обаче, не бих изневерила, просто не мога да си го представя дори!

pfff.ti me radva6...evala :lol:

jerry_rsg
07-20-2006, 05:10
Не съм изневерявал

Frank_Lampard
07-20-2006, 05:26
Мда... общо взето съм изневерявал на всичките си приятелки, защото или ми е било скучно, или за да им го върна. Не мисля, че е грешка ... Общо взето сега съм с момичето, което съм търсил винаги и не смятам да й изневерявам, защото прекалено много я обичам и знам, че е неприятно да ти изневеряват... пък и съм напълно задоволен ;)

anichkaaa
07-20-2006, 14:23
mi imam si priqtelka s koqto xodim mnogo odavna
i edna ve4er bqx piinal i edno momi4e me xaresva6e i nali taka me provokira6e seksualno.... i az q lizax za6toto nqmaxme prezervativi... i sled kato svar6i se pribra az ostanax i na drugiq den sajelqvax acki mnogo i i se sardex za6toto donqkade i tq ima vina(tq znae 4e si imam priqtelka dori se poznavat) i sega nesam nameril smelost da kaja na priqtelkata si za tova...
mnogo 6ibano se polu4i #-o

Eto za tova nqma osobeno doverie na moito mom4e osobeno kogato izliza bez men :!: Zaradi takiva momi4eta :!:
Ina4e az sa6to ne sam izneverqvala nikoga do sega,a nqmam i namerenie da go pravq-imam si neveroqtno mom4e,koeto mnogo obi4am i ne mislq da pravq gluposti,za koito bih sajalqvala cql jivot.

Chiana
07-20-2006, 14:35
Не, не и на сегашния ми приятел! А и не бих му изневерила! Просто си го обичам и получавам всичко, от което имам нужда. Любов, нежност, внимание, уважение, дори и със секса нямаме проблеми. Така че не виждам причина да изневерям... Просто го обичам. Това е! Други мъже не съществуват за мен.
А и не виждам смисъл от изневерите. Щом имаш желанието да си с друг, значи връзката ви куца, изчерпала се е, не върви, ти не обичаш достатъчно човека, той не ти обръща достатъчно внимание, секса е ужасен. Една от тези причини е. Смятам, че по-добрия вариант е да седнете и да обсъдите какво не върви във връзката ви и ако наистина няма изход от ситуацията, по-добре да се разделите, и всеки да прави каквото си поиска. Това е много по-разумен вариант, отколкото да търсите ласки в чужди легла.

bubble_gummy
07-24-2006, 00:42
mi ne sbm i nqmam namerenie da izneverqvam,za6toto obi4am prekaleno mnogo priqtelq si i ne bih my pri4inila podobno ne6to.

pitbullbg
07-24-2006, 10:16
do sega ne sam izneverqval i nqma i da go napravq..imal sam mn vamojnosti no mislq kakvo 6te mi bade na men ako mi se slu4i... a i sarce ne mi dava imam si 4ovek do men koito mn obi4am..........

NicknameANdPasswORd
07-24-2006, 10:30
Добре бе ... Айде тия дето казаха че МНОГО си обичали приятеля-приятелката ... разбрали че му й изневерява и го-я зарязват ... Кажете ми Значи нищо не сте обичали .... Щом Обичаш Истински трябва да простиш ..... Любовта е прошка ...това е прощаваш и забравяш иначе просто нищо не обичаш ... !!! край

Относно изневярата ... Не съм и не мисля да го правя ! обичам го Прекалено много моето Слънчице .... Постоянно виждам лицето й .... Подлудява ме не бих и причинил нещо такова !!!
Относно изневерите ..... Бяха ми казали че 1-пат ми е изневерила .... след това говорих с нея .... и незнам Дори да е така значи че ме е излъгала в очите ... но и също че явно държи повече на мен щом е останала с мен ... Ако не е така ето ви още един пример !! някой казва нещо .... и ти какво като първия глупак става ти гадно отиваш и изчукваш най-близкият човек за да си отмъстиш ...... Я стига Замислете се преди да правите такива неща ... Не че е лошо .... Просто Помислете за ВаС .... За хората който обичате и как бихте се почуствали ако те разберат и какво бихте им причинили !!! ей това е номера :-k

DuraceLL
07-24-2006, 11:39
ne sym izneverqval, no iskam da go napravq :twisted:

08-02-2006, 21:11
da az sam izneverqvala.bqhme se razbrali s mom4eto 4e sme svobodni da pravim kvoto iskame i na men mi be6e vse taq i izneverqvah.e zavisi vie kvo razbirate pod iznevqra.

krem4et0
08-03-2006, 09:18
не съм изневерявала.Не знам дали бих го направила-на сегашното ми гадже на този етап едва ли,но нищо не се знае.но предпочитам да скъсаме преди това.Не чувствам нужда да го правя,а и няма с кого.В крайна сметка бих изневерила на себе си по-скоро,а не на него!

08-03-2006, 20:46
Не се представям да съм с друго момче освен с приятеля си, защото много го обичам... може би само за отмъщение - ако със много голяма психическа криза ако ми е изневерил... а колкото до него изневерявал ми е но само виртуално