PDA

View Full Version : Za Liubovta !



edno f-4e
07-18-2006, 18:30
Liubovta ve4e q nqma. Nali ? Ne ? Ne , ne me lyji. Ne me obi4a6 ve4e ti.. Nqma te ve4e. Daje i v syni6tata ne te namiram. Liubovta be kato magi4eska pry4ka , koqto mina i otnese vsi4ko,za koeto az jivqh. Ponqkoga se 4udq kyde si ti sega..dali mislish za men ili otdavna si me zabravil ti.. Sylzite ve4e ne pomagat,dumite ne uspokoqvat,syrceto oshte bie..da , tebe 4aka..Poglejdam v nebeto-Boje,ako te ima-vyrni mi go otnovo..Syberi liubovta i ne i davai pokoi..ostavi q - neka zavinagi ostanem samo az i ti..da..zavinagi!
Mina i tozi den. Pak sum bez teb,ala bolkata mi ne umira. Vse e tam,nqkyde v syrceto,zabita kato kol..Kak iskam sega da doide6..i samo , samo za mig da te zyrna! Dali ima plam v o4ite ti za men kakto predi? Me4tae6 li za men? Obi4a6 li me ? Molq te .. kaji! Vsi4ko , koeto pravq , vsqka stypka koqto pravq-be za da se doblija do teb. Ala kolkoto pove4e vyrvqh,tolkova pove4e te gubeh. Nqkakva shega li be tova? nqkakva ironiq? Ne znaq ve4e..sili nqmam pove4e da molq..da vikam..Pi6a tova,a rykata mi treperi..mastilo se razti4a po nejnata hartiq..nejna tq-kato tvoqta ryka..Spira syrceto a s nego i edna liubov..

P.S. Re6ih da izmislq na momenta ne6to kato stih4e. Toku 6to go izmislih i re6ih da vi go spodelq :P E , kakvo mislite ?

Lumidee
07-18-2006, 18:37
xybavo e .. ama e malko oburkano,zashtoto na mesta se poluchava protivorechie!Az mislq, che chovek trqbva da gleda napred i da ne pozvolqva bolkata i tugata po nqkoi da se trupa v surceto mu!

cecko_boy
07-18-2006, 18:40
mn e gotino :D