PDA

View Full Version : Първа среща



vGz
07-18-2006, 19:37
Значи, досега не съм имал среща с момиче.
Харесвам едно момиче и мисля да я поканя да излезем, само че имам един проблем - не знам как да се държа и за какво да говоря.
Помогнете ми!

Бих искал да разкажете за една ваша първа среща, за какво сте си говорили, какво сте правили и т.н. и най-важното - как подхожда момчето.

Благодаря предварително!

priti_kiti
07-18-2006, 19:47
Начи първо.. има хиляда такива теми.
Второ.. и да ти разкажа какво? Ще следваш стриктно това,което ти кажа ли? :D Бъди себе си и не се превземай.. говорете си общи приказки / например какво обича да правии бла бла , братя сестри.. / поинтересувай се от нея :) Е,разказвай и за себе си разбира се.
Сега,аз лично не обичам да ме целуват на първата среща,но тва си е индивидуално.. аз те съветвам щом ти е за първи път да не избързваш.. то ще си дойде от себе си ;)
И още кво.. не се сдухвай :D Флиртувай с нея,прави и намеци,накарай я да разбере,че не ти е безразлична. :)
Успех

koalka
07-18-2006, 20:10
Най-важното е да бъдеш естествен и да не се правиш на идиот.Говорете си за общи теми,прави и комплименти и т.н.Всичко ще ти дойде отвътре.

lost_girl
07-18-2006, 20:30
Най-важното е да бъдеш естествен и да не се правиш на идиот.Говорете си за общи теми,прави и комплименти и т.н.Всичко ще ти дойде отвътре.

и аз това мисля

SARI
07-18-2006, 20:35
ми какво дръж се така както все едно не си на среща и си бъди ти колкото и "обикновен" да си мислиш че си

уепех

vGz
07-18-2006, 20:36
Само да вметна, че съм изчел повечето такива теми и навсякъде се повтаря едно и също нещо - "бъди себе си", "бъди естествен". Това го разбрах, но все още се чувствам някак несигурен.
Затова помолих за нещо различно - да разкажете за ваша първа среща...

Krem4eto
07-20-2006, 15:38
Само да вметна, че съм изчел повечето такива теми и навсякъде се повтаря едно и също нещо - "бъди себе си", "бъди естествен". Това го разбрах, но все още се чувствам някак несигурен.
Затова помолих за нещо различно - да разкажете за ваша първа среща...

Аммм то не беше първа среща ,защото в school станахме гаджета и той ме беше изпратил до автобусната спирка.Така,че ще опиша една втора-трета среща.
Говорихме си,хапнахме,целувахме се,правихме си кефа :)

maybelline
07-20-2006, 16:52
А при мен не беше точно среща,ами по-скоро приятелско излизане:) Момчето се държа нормално,както съм му свикнала от училище.Бяхме на кино,той купи пуканките и заедно ядохме от тях.От време на време правеше по някой коментар на филма,с който ме разсмиваше.Откакто станахме гаджета,сме ходили на кино 2-3 пъти,защото по време на филма често се целувахме и накрая разбрахме,че почти не гледаме филма;)