PDA

View Full Version : Проблем с IrDA



pickpocket
07-18-2006, 19:47
сори ако местото на тая тема не е тук ама нз каде требва да е.
Така сега да минем към тъпият ми въпрос."Kупих си инфра червен порт.Инсталирам сички глупости и компа го разпознава(до тук добре и са идва спичането).И са пускам си една програма(MyPhoneExplorer)обаче нестава!!!неможе да свърже телефона с компа.там праат се 1 настройки на програмата (щото тя е за кабели(ком)а аз по рано земах от 1 френд кабел и слагам му драйвърите и излизаще в настройките на програмата 1 (COM3/USB) a сега славам тея драйвъри и неставаи яко се нерва" #-o #-o #-o а са давайте идей как може да се опрай тва нещо.

Moderated by Tiffany
по т.1 от правилника.

/wan`a`doo/
07-19-2006, 10:19
Е и при мен беше същата история, та 2 ирди си взех и двете нещо не работеха-просто не ставаше, някви хора ми обясняваха да сменям некви там комове,ма не се получаваше нищо... аз си го обяснявам с цената им, защото бяха някви евтини, а има една Ирда, която преди месеци беше 60лева и нямаш никъв проблем, нищо не инсталираш-само я слагаш и си включваш инфрареда и готово

07-19-2006, 12:11
Телефона трябва да ти е плътно до инфрареда иначе немогат да се кънектнат а иначе препоръчвам да си взимате блутуутове

pickpocket
07-19-2006, 13:46
работата е там че треат настройки на програмата която използвам за префвърляте.Вие с какви програми прехвърляте от телофона на компа????даите линкове към програмите

pickpocket
07-20-2006, 01:51
може да изтриете темата неми я нужна направих си го.И все пак благодаря на всички който се опитаха да помогнат!!!!!!