PDA

View Full Version : Какво да правя...хора помогнете!!!



babyboo
07-18-2006, 20:02
значи историята е дълга и се надявам на никой да не досаждам с темата си...искам вашия съвет...;(
аз и една моя фр доста често хоим в една дискоотека в центъра...един път си харесах едно момче...ама само външно,т.к още не го познавах...след тази вечер,в която нищо не се случи,въпреки че бях забелязала че и той ме гледа,проятелката ми ми сподели че си е харесала едно момче...и ми го описа...още преди аз да й кажа,че и аз си харесах едно...оказа се обаче че момчето за което говори тя е същото ](*,) ...тогава а зне посмях да й кажа,че и аз съм го забелязала,щеше да е супер тъпо от моя старан...се едно нарочно го казвам,щом и тя си го е харесала...както и да е,замълчах си.след няколко дена се видяхме с него на ндк-а...той поиска скъпе и на двете ни..а приятелката ми(още не подозираща че му се кефя)ми забрани да си пиша с него...и аз се съгласих...все пак той вече беше нейното момче...и аз като фр съм длъжна да не го поглеждам...но той ме намери в скъпе и започна да ми пише без аз да съм казла нещо...нямаше как да го блокна...и тя разбра че си пишем...както и да е...с тва и си останах,защото приятелката ми започна всеки път като сме на диско да му се натиска...и той започна малко или много да си я харесва...(а тя е мноу хубава)...тогава си спомням:точно в тоалетната на дискотеката отидохме и тя беше супер щастлива(както и аз за нея),защото по всичко личеше че ще стане нещо между тях.и тогава реших да и кажа това:"виж...искам да ти кажа нещо,но не искам да се сърдиш...още в самото начало когато ти ми каза че си харесваш момчето X...аз също го харесах,но не ти казах,защото видях че ти мноу се вълнуваш...сега обаче знам,че той харесва теб и се радвам...истински..."и така...те тръгнаха в същия ден...ходиха една седмица и през тази една седмица аз излзиах доста често с тях...обаче на следвашия път в дискотеката притяелката ми вече беше решила да го скъса,защото вече не го харесвала(а аз продължавах да го харесвам)скъса го супер гадно...като непрекъснато си говореше с едно друго момче...накрая му каза че вее не може да са заедно...
на следващия ден аз си писах с него...и той ми призна че ме харесва...както и аз на него...нз дали постъпих пражялно...но сега моята фр знае това и казва че и е доста гадно че това е станало ден след като са скъсали...казва също че ще й е мноу гадно ако тръгна с него...или ако изобщо имам нещо общо с него...какво да правя...не сикам да загубя притяелката си....;(;(;(
моля ви хора кажете си честното мнение...

pinki
07-18-2006, 20:35
Vij mila i az sum popadala na tvoeto mqsto :smt009 Naistina nikak ne e priqtno ,no vqrvai mi zabravi go,za6toto nali znae6,4e mom4eta bol a priqtelki ne! :smt009

07-18-2006, 20:36
Az mislq 4e priqtelkata ti nqma pravo da ti kazva da nqma6 ni6to ob6to s tova mom4e nai-malkoto za6toto tq sa6to ne e postapila dobre s nego.Qvno tq ne go e haresvala istinski i ne e darjala na nego 6tom na parvata sedmica e skasala s nego.Taka 4e 6tom se haresvate nqma ni6to lo6o v tova da izlizate i ako naistina ima trapka i da stanete gadjeta.

ViV
07-18-2006, 20:42
Честно да ти кажа, според мен, приятелката ти е меко казано "егоистична кучка" (това е най-малкото, което мога да кажа за нея). Якото е, че ти си осъзнала, че гаджета се намират по-лесно отколкото приятели. И след като ти си направила компромис, нормално е и тя да постъпи така. Тръгни с него, дори това да е края за вашето приятелство. Не забравяй, че приятелите се подкрепят един - друг и не се разделят заради глупости. След като тя го е скъсала (и до колкото разбрах - доста го е наранила), ти имаш пълното право да го успокоиш и да му покажеш чувствата си.

babyboo
07-18-2006, 21:42
лелеее...хора,благодаря ви много;(
знам че има различни мнения...но ви благодаря че ми съчувствате и че наисрина искате да ми помогнете...още веднъж благоадря:)

Sarabi
07-18-2006, 22:45
Ако ти е приятелка,истинска приятелка,едва ли ще ти забрани да излизаш с момчето,което ТЯ е скъсала.А и явно ти го харесваш повече от нея и го заслужаваш повече от нея.Уреди се с него,а тя ще се примири-все пак явно ги сменя като носни кърпички

IKisseDAGirL
07-19-2006, 01:42
тя е скъсала с него, не той с нея, апък и е казала, че не го харесва вече, така че няма кво да ти държи сметка и да ти казва какво да правиш.... супер егоистично е от нейна страна :!: обясни й, че мн го харесваш и че след като не са заедно вече, ти си в пълното си право да бъдеш с него :wink: апък и ти си си го харесала още от самото начало
тя ако ти е истинска приятелка ще те разбере 8) ако ли не, значи не държи толкова на теб :| аз винаги съм искала най-доброто за приятелките си, ако тя ти е такава ще иска същото за теб
няма кво да се тормозиш от угризения, не си виновна за нищо :) събери се с тва момче и хич да не ти пука
успех O:)

babyboo
07-19-2006, 09:58
да...обяснявам й...казах й че ако наистина е моя фр ще ме оставя да бъда щастлива с него...а тя винаги отговаря:"сега аз съм тази кято не съм истинската приятелка нали?винаги аз съм кривата и лошата..хубаво"
единствената ми надежда е тя да тръгне с момчето което в момента харесва...може би тогава няма да я грее толкова...нз... :cry:
наистина незнам.....

SeXy_BaDeM_f
07-19-2006, 10:13
Az mislq 4e priqtelkata ti nqma pravo da ti kazva da nqma6 ni6to ob6to s tova mom4e nai-malkoto za6toto tq sa6to ne e postapila dobre s nego.Qvno tq ne go e haresvala istinski i ne e darjala na nego 6tom na parvata sedmica e skasala s nego.Taka 4e 6tom se haresvate nqma ni6to lo6o v tova da izlizate i ako naistina ima trapka i da stanete gadjeta.

napulno podkrepqm 8)

betka92
07-19-2006, 12:50
Vsi4ki sa absolutno pravi.Ta nali tq sama go e zarqzala.Togava kakvo iska ot teb?Spored men ako tq naistina ti e fr i ako durji dostatu4no na teb 6te te ostavi da bude6 6tastliva-bilo to s nego ili bez. :wink:

thirteen
07-19-2006, 13:46
Първо ти си направила компромис , сега е нейн ред.

sladkata_hilary
07-19-2006, 14:03
Първо ти си направила компромис , сега е нейн ред.

дам :wink: .Бъди с него щом се харесвате и хич да не ти пука :-D

IKisseDAGirL
07-19-2006, 15:23
опитва се да изкара тебе виновна и умишлено прави от мухата слон :!: според мен тя знае, че за нея ти би направила почти всичко и че държиш на приятелството ви повече и за това нарочно те манипулира :? просто се възползва от добрината ти :evil:
явно тая е свикнала света да се върти само около нея и смята, че никой друг няма право да е щастлив

не й се връзвай! дори и да я изгубиш като отстояваш позицията си, няма да е кой знае колко лошо.. един егоист по-малко ще има около теб :wink:

lost_girl
07-19-2006, 15:32
мила трябвало е още от началото ти да тругнеш с него а не твоята приятелка,и сега какво.........тя иска да е щастлива,а ти не.........каква приятелка е тази........ако питаш мен по добре тръгни с това момче все пак и двамата се харесвате!да не ти дреме за нея

07-19-2006, 20:39
Nqma znachenie tq kak e postupila s nego...bivshite na priqtelkite sa zabranena zona...ili pone dokato ne mine dostatuchno vreme i na priqtelkata nqma da i e gadno...pone tva si e moeto mnenie...mnislq che trqbva da izchakash malko vreme i da si pogovirsh s priqtelkata ti ili dr variant da se vijdate taino bez razbirase tq da razbira...do izvestno vreme :-k

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-19-2006, 21:49
ako ti e istinska priqtelka nadali shte ima neshto protiv i sega sig. i e gadno normalno e no s vremeto vsi4ko shte mine :)

babyboo
07-20-2006, 13:50
знаех си че ще има и такива мнения,които да противоречат на моите разбирания...радвам се че е така...
аз исках да чуя вашите искрени мнения...
сега ще ви кажа какво забелязах откакто това стана:
с моята фр излизахме доста често(да не кажа всеки ден)заедно.винаги сме деляли една компания и въпреки различията в характерите ни успяхме да съградим едно две готишно проятелство,което честно казано се едно е откакто се помня...с нея съм си изкарвала най-хубаво...винаги е било весело...тя знае всичко за мен,а аз за нея...
не искам да ви лъжа...откакто стана този "голям" проблем,вече не е същото,поне от нейна страна...започна да излза с други хора и не й дремеше много,когато й казвах че искам малко да разнообразим като излезем заедно другаде...харесва и да е с други хора(в което не я упреквам),но ми е мъчно че дори не се сеща да попита дали имам желание да излезем заедно...
аз съм виновна за всичко...просто направих най-тъпото:скарах се с най-добрата ми приятелка за момче,което съм сигурна че не го заслужава,защото ако го заслужаваше,щеше да си струва да се карам с нея...
благодаря ви че поне вие ме разбирате,а на тези които казаха че е по-важно да запазя приятелката си:ЕВАЛАТА!!!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

07-23-2006, 21:16
абе аз разбрах че момчето първо си е харесало теб...и не мисля че тя не е забелязала...така че тя е постъпила подло с теб...не ти трябват такива приятелки [-X успех

daliq
07-25-2006, 11:12
mnogo tapo e stanalo|!tova,4e tvoqta priqtelka e postapila adsi gadno i de4kovsko s mom4eto e edno na raka,no e vajno da si pomisli6 mom4eto,koeto poznava6 ot skoro ili priqtelkata ti e po-vajen 4ovek za teb. ne mislq,4e tq 6te ti napravi problem,ako se vijda6 s tova mom4e kato priqteli,po natatak moje toi da ti se dokaje i da se polu4i ne6to mejdu vas.topkata e izcqlo v teb!pogovori is dvamata(po-dobre pootdelno,no gledai da ne se polu4ava intriga,za6toto 6te gi zagubi6) ,kaji im kakvo misli6 i mn vnimavai!e da,mom4eta ima mnogo,a priqtelite,istinskite priqteli sa malko.v kraina smetka ti si preceni!!!!!!!!!! yspex i umnata! :!:
v kraen slu4ai gi razkarai,tova 6te zna4i,4e prosto ne sa bili za teb.