PDA

View Full Version : da se 4ustvame dobre:)))



perfection
07-18-2006, 20:32
zna4i...poneje naposleduk po4ti si4ki moi fr mi obqsnqvat kolko gadno se 4ustfat i kfi bili grozni...sega 6te vi kaja kakvo da napravite za sebe si ili pone spored men de.... zna4i opredelete si nqkoi den i go nare4ete jd(jenski den) kupete si qko spisanie(cosmo,grazia...kakvoto iskate) vlezte v banqta izkupete se,napravte si maska za kosa,maska za lice,posle se namajete s nqkfo qko mlqko za tqlo(prepora4vam noviq na jonsons-mn qk ten pravi,ama prosto za info go kazvam tva),taa posle napravete si noktite ..napravete si pri4eksa,prez tfa vreme si hapvaite nqkaf qk plod i piite mn oda i izob6to ako mojete toq den jte smao plodove i zelen4uci....oble4ete ne6to,koeto si haresvate,grimiraite se qko i izlezte s fr il na sre6ta...povqrvaite mi samo4ustvieto se diga do nebeto,no nai-vanoto e da go pravi6 s qsnoto saznanie,4e go pravi za SAMIQ SEBE SI!!! ina4e e ne6to koeto az pravq ob6to vzeto po4ti vseki den i mn pomaga da se 4ustva6 dobre!!! pridrujeno i s lubimata muzika e perfektnata terapiq za sqka bolka(psihi4eska il sarde4na de) :)))

07-18-2006, 20:52
mn e pravilno :) takava e i moqta recepta;) naistina deistva;)
mojete da si zapalit i edna indiiska kle4ica dokato se obli4ate i opravqte;)

elize
07-18-2006, 21:19
Да, много си права. Това наистина е една много добра "рецепта" , която превръща "обикновения"ден в малък празник! =D>

TSecret
07-18-2006, 22:02
gotino e i emnpravilno!az sa6to go pravq 4esto!

guAMaHT
07-18-2006, 22:10
da tva e qko .az go praq po4ti vinagi ama samo ponqkoga slagam grim :)