PDA

View Full Version : daite mi savet !!!!!



sladkata_ashli_
07-18-2006, 20:35
predi 2 sedmici i pove4e zarqzah gajeto mi nz za6to no prosto mu kazah da ne mi se obajda pove4e i zapo4nah da go otbqgvam toi mi se obajda mnogo puti iska6e da razbere za6to stana taka oba4e az neiskah da govora s nego ine mu otgovarqh a sega kato go vida i...... ujas stava mi mn gadno pak si go iskam oba4e nz kak da mu go kaja :cry: az znam 4e i toi o6te me iska no...... :( nz nz mnogo sum obarkana DAITE MI SAVET KAKVO DA NAPRAVA :P mnogo mi e gadno sega :( no......

lost_girl
07-18-2006, 20:41
ми много гадно си постъпила..............като го видиш му кажи че си направила грешка.......че имаш още чуства кън него...........дано той те разбере и тръгнете отново

sladkata_ashli_
07-18-2006, 20:52
ми много гадно си постъпила..............като го видиш му кажи че си направила грешка.......че имаш още чуства кън него...........дано той те разбере и тръгнете отново

emi da gadno postupih naistina oba4eee... :{ a sega nemoga da otida i da mu kaja sorry {tvarde gorda sam za da naprava takova ne6to} :( :| a i znam 4e i toi iska da se vurne oba4e.... off nz mnogo mi e tupo sa :{ nz kvo da napraaa ako toi ni6to ne napravi i az ni6to nqma da naprava i 6te go zaguba :(

Nadelina
07-18-2006, 20:58
Tvurde gorda si? A toi e tvyrde jalyk da ti se moli.. Syjalqvam che go kazvam.. obache ti ne zaslujavash da bydesh s nego.. zashtoto ti ne go obichash .. prosto si si izgradila chuvstvo za sobstvenost koeto trqbva da preodoleesh..

sladkata_ashli_
07-18-2006, 21:07
Tvurde gorda si? A toi e tvyrde jalyk da ti se moli.. Syjalqvam che go kazvam.. obache ti ne zaslujavash da bydesh s nego.. zashtoto ti ne go obichash .. prosto si si izgradila chuvstvo za sobstvenost koeto trqbva da preodoleesh..

emi da moje bi si prava no.... ne i za tova 4e sam si izgradila 4uvstvo za sobstvenost ne e to4no taka prosto SGRE6IH i to mnooogo :( :cry: i sega nz kak da se popravq :{ koetooo e gadno

IKisseDAGirL
07-18-2006, 21:49
абе ти кво искаш не мога да разбера? не стига, че си постъпила супер тъпо, че ти си направила грешката и момчето няма никва вина, ами и сега на всичкото отгоре си била твърде горда, за да си поправиш магарийте :shock: (извинявам се за грубия тонO:))

кво очакваш, сички да ти се молят и кланят ли? като си постъпила неправилно, поправи стореното, а не да чакаш другите да се жертват заради твоите грешки :roll:
значи той, дето за нищо не е виновен, е ходил да ти се моли, ама ти не можеш..? еми като не можеш, недей, ама самата ти ще страдаш заради тая твоя гордост :?

просто се самонаказваш излишно, защото от едно "извинявай, прости ми, сбърках" не боли толкова, колкото от самообвиненията след това, когато вече ще бъде късно, че когато си имала възможност, не си поправила грешката си :!: апък и в любовта думата "гордост" и "предразсъдъци" не съществува.. просто правиш това, което сърцето диктува :)

твой си е избора...

`Death`Whore`
07-18-2006, 21:50
След като си малоумна, ще си понасяш последдствията.

PanCake
07-18-2006, 22:04
Miii sujalqvam ama qvno shte ti se naloji da q preglutnesh malko taq tvoq gordost i da navedesh glava ,za da pomolish za proshka pone po tozi nachin shte pokajesh che si razbrala kakva greshka si napravila i sujalqvash za neq shtoto "Samo glupaviq uporstva v greshkata si" ,ne mojesh da ochakvash ot nego toi da te tursi i edva li ne toi da se izvinqva za neshto koeto ne e napravil...poradi prostata prichina che tuk otgovornost za deistviqta si nosish ti taka che potursi nachin da se izvinish, spored men...

07-18-2006, 22:07
-Zdrasti milo iska6 li dneska da se vidim ?

-Ne iskam da te vijdam pove4e,ne mi se obajdai,ne me tursi.

*closing the phone*

:-({|= :-({|= :-({|=

07-18-2006, 22:18
awe mn umno si postypila...to ne che az imam koi znae kolko mozyk v glavata si...ama kato si napravila takava prostotiq mojesh samo da se nadqvash che e dostatychno dobyr,za da ti prosti. :? ](*,) ](*,)

Th3WildAng3l
07-18-2006, 22:23
Много гадно си постъпила с човека ... така без причина .. аз нз как изобщо после той е искал да говори с тебе.
Ако си сигурна че той все още иска да е с тебе ... и ако си сигурна че ти искаш да си с него, ама не така щото си се събудила с мисълта "ае .. ко ли ще стане ако пробвам пак .. дали ще ми върже??" , трябва ти самата да направиш първата крачка - не очаквай човек, който си наранила да тръгне да ти се моли или той да направи нещо за теб.
Пробвай да говориш с него, но лично и ако може го засечи някъде, а не да се уговаряте по телефона и т.н, защото както ти не си му отговаряла, така и той може да постъпи по същия начин.
Ако не иска да те слуша или както ти сама каза си прекалено горда да кажеш "извинявай сгреших" го целуни - една целувка сама по себе си може да значи много ... ако нищо не стане той е прекалено наранен (не можеш да го виниш нали??) и просто губиш...

LP_girl_14
07-18-2006, 22:30
Извинявай момиче,ама ти и преди не си обичала това момче и сега не го обичаш.За тебе той е еедин каприз,нещо което си загубила и си мислиш че ще може да си върнеш когато пожелаеш.Да,ама не!Вероятно човек ае наранен и дори още да те обича,мъжката му гордост и самолюбие ще го спрят пак да търчи по теб.Не си играй така с чувствата на хората1Как може да скъсаш с него и да не знаеш причината и да искаш да си с нго и пак да не знаеш причината."Искам го" не е достатъчно.Той не е предмет,който да служи за украса.Наранила си го много...Опитай да говориш с него все пак,да му обясниш всичко(ако си наясно със себе си и със чувствата си де) и да му се извиниш,д апризнаеш грешката си.С гордост доникъде няма да стигнеш.Човек трябва да е горд със това,което е постигнал и да прекланя глава пред това,което е сгрешил.Говори с него,макар че едва ли някой ще го съди ако те одреже или постъпи по същия начин,по който ти си постъпила с него :!:

koalka
07-19-2006, 05:46
[/b]На колко години си?10,11.....?Много детско си постъпила.И за какво си го зарязала?От някакъв каприз ?Поговори с него,но ако бях аз и нака за нищо си ме наранила нямаше да ти простя.

teen_girl4e
07-19-2006, 10:32
[-( mi da mn gadno si postapila 1-vo trqbva da bade6 na qsno kakvo iska6 moje li prosto ei taka da go zareje6 ne ti li e hrumvalo 4e i mom4etata imat 4uvstva zamisli se dobre naistina kakvo 4uvstva6 ti !!! za da ne go narani6 otnovo posle otidi pri nego i mu obqsni vsi4ko no nai ve4e izvini mu se

Samsara`f`
07-19-2006, 12:29
Za6to si misli6 4e moje6 da si igrae6 s 4ustvata mu?Mai i ti ne si naqsno kakvo to4no iska6?

radost4eto
07-19-2006, 12:41
ami naistina e bilo malko gadno ot tvoq strana no moje bi si iskala da ostane6 izvestno vreme dama za da izqsni6 4uvstvata si!ne e trqbvalo da postapva6 taka s nego no nqma kakvo da te vinq i bez tova ti e dostata4no gadno!prosto mu se obadi i go pomoli da izleznete za da mu obqsni6 za6to to4no si postapila taka!predpolagam 4e ako e izpitval ne6to kam teb 6te te ra zbere i 6te se sdobrite!pojelavam ti uspeh :)

sladkata_ashli_
07-19-2006, 15:07
ami naistina e bilo malko gadno ot tvoq strana no moje bi si iskala da ostane6 izvestno vreme dama za da izqsni6 4uvstvata si!ne e trqbvalo da postapva6 taka s nego no nqma kakvo da te vinq i bez tova ti e dostata4no gadno!prosto mu se obadi i go pomoli da izleznete za da mu obqsni6 za6to to4no si postapila taka!predpolagam 4e ako e izpitval ne6to kam teb 6te te ra zbere i 6te se sdobrite!pojelavam ti uspeh :)

radvam se 4e ima pone 1 koito me razbira :|

light_purple
07-19-2006, 17:39
Abe momi4e sedin i poisli kakvo to4no iska6 i prestani da razigrava6 mome4to!!! :smt013 :smt011 :smt019