PDA

View Full Version : Искам помощ!!!



BladeDancera
07-18-2006, 22:55
Хора да ви питам... ся харесвам едно момиче от даскало и даже съм и го казвал а тя "Не е вярно","Бъзикаш се",Много съм дебела и грозна"(само да кажа че тя е супер) и т.н. Кво мислите . Според мен така се опитва да ме разкара... :smt010 Как мислите вие

LP_girl_14
07-18-2006, 23:00
Тва пък е много тъпо.Някое момче да ти каже че те харесва и ти да изтърсиш"Абе как ще ме харесваш,не виждаш ли ква съм грозна и дебела" :shock: Според мен или няма самочувствие,или е няма голям опит преди теб( по отношение на момчетата) или просто не е наясно с това дали наистина те харесва.Покани я да излезете,вече не й казвай че я харесваш,а направо го показвай с поведението си.Ако ти отвърне със същото-всичко ще е ОК,ако продължи с нейните номе,значи търси начин да те отреже :!:

BladeDancera
07-18-2006, 23:05
Еми...да пробвал съм го тва ама тя даже не ми отговаря като и се обаждам :cry:

machoka
07-18-2006, 23:14
Общо взето и сам си достигнал до правилния извод ;)

Ако искаш да я 'затапиш', следващия път и кажи 'Е да, ама аз те харесвам такава, каквото си -> с всичките ти достойнства и недостатъци, които си мислиш че имаш. Харесва всяка видима и невидима с просто око частица от теб' ... Но го направи само ако го вярваш, бъди искрен.. иначе не се получава магията!

Успех.

BladeDancera
07-18-2006, 23:24
Само искам да кажа че съм на 12...

machoka
07-18-2006, 23:29
Само искам да кажа че съм на 12...

Тогава гаси компютъра и си лягай - я гледай кое време стана, 1:30 посред нощ :!:

07-18-2006, 23:33
Само искам да кажа че съм на 12...

Тогава гаси компютъра и си лягай - я гледай кое време стана, 1:30 посред нощ :!: еми да ама аз не съм от тея дето си лягат в 9...обикновенно си лягям към 3-4

machoka
07-18-2006, 23:36
За нещо повече ли се имаш от останалите? На каква основа? Може би натрупан огромен житейски опит? Поясни.

BladeDancera
07-18-2006, 23:39
Ne we prosto kazvam 4e hem si praa kefa kato se rova iz internet bez da mi se spi hem znam 4e kato legna kym 3 6te moga da se naspa i da izlizam i t.n.

lost_girl
07-19-2006, 07:27
ми и на мен да ми каже некоя готино,сладко момче че не харесва и аз нямада мога да повярвам.но кажи и пак че я харесваш!

amy_evanescence
07-19-2006, 08:32
виж са ако тя исак да те разкара тя по някъв начин ще ти го е подсакзала, а мойе би наистина да се чувства дебела и грозна просто ти не мойеш да разбереш точно, но поне на мен много пъти ми се е случвало да глдам на някое момче като на някъв там, който не ме интересува, но след време, аххх следвреме нешо ми става и започвам да го харсвам така че спох ;-) :) :wink:

sladkata_hilary
07-19-2006, 08:42
еми по тва което тя казва...ми според мен не те харесва :smt012 ...извода е:намери си друга :lol: :-D :D :smt006

Slave4You
07-19-2006, 15:58
Зна4и...според мене това моми4е няма мн опит в тези не6та и не знае как да реагира в такава ситуация и за това...според мен не иска да те разкара ами просто се притеснява и не знае какво да направи като каже6 4е я харесва6 така 4е давай направо - целуни я пък квото стане стане 6тот 6том е срам да ти отговори на 4увствата едва ли 6те се съгласи да излезете на кафе

SeXyTo_f
07-19-2006, 16:04
Тва пък е много тъпо.Някое момче да ти каже че те харесва и ти да изтърсиш"Абе как ще ме харесваш,не виждаш ли ква съм грозна и дебела" :shock: Според мен или няма самочувствие,или е няма голям опит преди теб( по отношение на момчетата) или просто не е наясно с това дали наистина те харесва.Покани я да излезете,вече не й казвай че я харесваш,а направо го показвай с поведението си.Ако ти отвърне със същото-всичко ще е ОК,ако продължи с нейните номе,значи търси начин да те отреже :!:
да бе...много е тъпо...тая значи е МЕГА зле :|

Krem4eto
07-20-2006, 16:16
Ей ми вие сте малки! :) Кажи и "искам да поговорим сериозно" после казваш "аз те харесвам , може би не ти се вярва,но искам да разбера ти харесваш ли ме" ХАЙДЕ УСПЕХ!

koalka
07-21-2006, 08:27
Може да е по-много причини.Защо не питаш нея?Ако ти каже де.Ние само можем да гадаем.

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 12:19
Тва пък е много тъпо.Някое момче да ти каже че те харесва и ти да изтърсиш"Абе как ще ме харесваш,не виждаш ли ква съм грозна и дебела" :shock: Според мен или няма самочувствие,или е няма голям опит преди теб( по отношение на момчетата) или просто не е наясно с това дали наистина те харесва.Покани я да излезете,вече не й казвай че я харесваш,а направо го показвай с поведението си.Ако ти отвърне със същото-всичко ще е ОК,ако продължи с нейните номе,значи търси начин да те отреже :!:
да така е

07-22-2006, 12:20
Според мен просто има доста комлекси и има нужда някой постоянно да и повтаря, че не е така и, че е хубава