PDA

View Full Version : Vsi4kite li sa takiva ???



07-18-2006, 23:12
Vsi4kite muje li sa ednakvi i vsi4kite li obi4at da naranqvat nqkoe momi4e? ne4ie surce nezaslujilo da bude naraneno?v jivota vseki edin muj s koito sum bila po edin ili po drug na4in vinagi me naranqva i vinagi sled sebe si ostavq nqkakva sleda i to ot gor4ivi spomeni :( kogato si pomislq 4e tozi moje da e seriozen ili neshto podobno toi se okazva... bokluk kato vsi4ki ostanali :( ve4e ne vqrvam v nikoi muj,koito mi kaje 4e 6te bude seriozen ili neshto takova na nikoi ve4e ne vqrvam tipe4en primer e slu4kata sno6ti: vijdame se az i edna moq priatelka s edni nashi poznati hodihme pihme po edno na gore na dolu i na kraq edinia koito me kefi( ne otri4am sladur e ) ostava na same s men obqsnqva mi 4e iska seriozno neshto mejdo men i nego i 4e toi 6te bude seriozen zvu4e6e mn obeditelen i kaza 4e dnes 6te se obadi da se vidim i taka no propusnah da kaja 4e be6e malko podpiinal,no kaza 4e misli napulno trezvo t.e znae kakvo misli kakvo govori i pravi.....ta dnes se vijdame ve4erta za 15min ot koito 15min sme razmenili sushto tolkova dumi i kazva 4e mi se spi i stava i si trugva bez ni6to drugo da kaje!!! e KAKVO E TOVA? kakva e tazi gadna postupka sprqmo mene?? i toi e kato ostanalite podigrava se s moito 4ustva!!! na skoro predi sedmica se vijdah s edin mn se privurzah kum nego mn sulzi izplakah zaradi nego.... no toi sprq da zvuni i da izqvqva jelanie da se vijdame koeto sushto taka adski mnogo me narani i edvam go prejivqvam zashtoto postoianno mi e v glavata !!!! ako trqbva da izbroqvam i ostanalite koito sa me naranili sigorno 6te si pisha do utre sutrinta ..... prosto tolkova sa mnogo 4e ve4e neznam kak zapo4na vsi4ko i nqmam predstava kak 6te svurshi edno e sigorno: otnovo sum sama, i sama 6te si ostana :( :( :( :( :( a vsi4ki okolo men sa shtaslivi i vlubeni a az SAMA.... Kakuv savet 6te mi dadete??? kakvo da pravq s tazi moq prokleta sudba sprqmo mujete i sprqmo lubovta!! Az totalno sum se ot4aqla daite suvet pomognete mi molq vi!!!!! :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt090 :smt090 :smt090 :smt100 :smt100 :smt100

machoka
07-18-2006, 23:20
Не може само да си седиш в къщи и да чакаш да ти се обадят.. трябва и ти да свършиш нещо - връзката е двустранно понятие. Звънни ти на бъдещия сладур, с който искаш да сте заедно. Кани го ти на някъде, бъди 'активна'.. не просто да чакаш с GSM в ръка пред телевизора в хола. Така не стават нещата - и аз да съм, и аз няма да ти звънна, защото бих го почуствал като 'измъчена и изнудена' среща и връзка като цяло.. все аз да звъня, все аз да каня, ми не ми е приятно. Искам да видя някаква желание у момичето.

Сигурен съм, че по идентичен начин разсъждават и твоите сладури.. вземи мерки за в бъдеще, ако не искаш да изпуснеш още някой ;)

LP_girl_14
07-18-2006, 23:22
Не!Не всички са еднакви.Както при мочметата така и при момичетата,има боклуци,които обичат да се подиграват с чувствата на другите,които обичат да разбиват сърца,да нараняват хората които ги обичат...Колкото до мъжете,които са ти причинили толкова болка-бъди сигурна че някой ден всичко ще им се върне тройно и ще си намерят майстора.Има използвачи,но това не значи че трябва да поставяме няколко милиарда мъже и жени под общ знаменател.Всеки човек си е строго индивидуален!Това че си имала лош късмет и си попадала все на такива боклуци,за коит споменах,не значи че няма свесни мъже.Напротив-те са навсякъде,просто тярбва да ги опознаеш,да стигнеш до сърцето им и тогава те биха направили всичко за теб.Много съжалявам че така си се разочаровала от любовта.Дано скоро в живота ти се появи човек,който да ти покаже любовта не само от тъмната страна,а от розовата O:)

Вик
07-18-2006, 23:28
Виж, говориш глупости! Незнам на колко години си обаче това да се връзваш така е мн коварно. Трябва малко да се стегнеш. Дръж се по на ниво. Много хора не обичат да се обвързват, а просто да се заиграват - или щото им е рано или щото са спрели ;). Важното е да не тръгваш по гъза на всеки, койот ти сваля звезди. Бъди сигурна, че готини мъже има и ще ги намериш. Само по-спокойно. Както се казва Take it Easy!

geri_fenka
07-18-2006, 23:32
milo momi4e razbiram bolkata ti ami moga dati kaja samo edno da bude6 silna za6toto tova shte ti e nujno budi tarpeliva sa6to tarpenieto sa6to e ot golqmo zna4enie nese zatvarqi v sebe si izlizai navan moje bi tam nqkade te 4aka liubovta ne pozvolqvai na mujete date naranqvat ne vsi4ki muje sa ednakvi no ponqkoga ima i takiva koito ne im puka i te naranqvat kato razbivat vsi4ko v teb no ima i drugi koito ne sa takiva prosto vsi4ko e sadba jelaq ti ot vse sarce da sre6ne6 nqkoi 4ovek koito da te obi4a i dasi shtastliva s nego kusmet i uspeh mili4ka budi silna !

Th3WildAng3l
07-18-2006, 23:36
Ima samo edin vid myje ....
... s malki izklu4eniq, no v dne6no vreme izklu4eniqta sa tvyrde malko za syjalenie.

Вик
07-18-2006, 23:47
Абе изключения има просто не можете да търсите!

PanCake
07-19-2006, 00:19
Не!Не всички са еднакви.Както при мочметата така и при момичетата,има боклуци,които обичат да се подиграват с чувствата на другите,които обичат да разбиват сърца,да нараняват хората които ги обичат...Колкото до мъжете,които са ти причинили толкова болка-бъди сигурна че някой ден всичко ще им се върне тройно и ще си намерят майстора.Има използвачи,но това не значи че трябва да поставяме няколко милиарда мъже и жени под общ знаменател.Всеки човек си е строго индивидуален!Това че си имала лош късмет и си попадала все на такива боклуци,за коит споменах,не значи че няма свесни мъже.Напротив-те са навсякъде,просто тярбва да ги опознаеш,да стигнеш до сърцето им и тогава те биха направили всичко за теб.Много съжалявам че така си се разочаровала от любовта.Дано скоро в живота ти се появи човек,който да ти покаже любовта не само от тъмната страна,а от розовата O:) opredeleno sum na 100% syglasna rano ili kusno sreshtash istinskiq chovek estestveno che vseki prepochita rano otkolkoto kusno ,no tova e jivota...nikoga ne e lesno

sk8girL
07-19-2006, 00:45
Не се отчайвай!Рано или късно ще се появи точния човек.Точно,когато най-малко очакваш..той сам ще те намери!;) Горе главата и да не ти пука за никой и за нищо.И мен са ме наранявали много пъти и вече си имам едно на ум с мъжете.Никога не се доверявай напълно!

Злета сте вие жените
07-19-2006, 01:51
Някое момиче като каже "Всички момчета сте еднакви" и направо ми иде да я удара толко силно ,че да неможе да го каже 2ри път...то ако всички бяхме еднакви живота нямаше да е интересен.....т'ва че 1 ви е наранил и аиде всички са такива...пф зле-та :smt013

lost_girl
07-19-2006, 07:16
Не!Не всички са еднакви.Както при мочметата така и при момичетата,има боклуци,които обичат да се подиграват с чувствата на другите,които обичат да разбиват сърца,да нараняват хората които ги обичат...Колкото до мъжете,които са ти причинили толкова болка-бъди сигурна че някой ден всичко ще им се върне тройно и ще си намерят майстора.Има използвачи,но това не значи че трябва да поставяме няколко милиарда мъже и жени под общ знаменател.Всеки човек си е строго индивидуален!Това че си имала лош късмет и си попадала все на такива боклуци,за коит споменах,не значи че няма свесни мъже.Напротив-те са навсякъде,просто тярбва да ги опознаеш,да стигнеш до сърцето им и тогава те биха направили всичко за теб.Много съжалявам че така си се разочаровала от любовта.Дано скоро в живота ти се появи човек,който да ти покаже любовта не само от тъмната страна,а от розовата O:)

и аз съм съгласна с теб,ного добре го каза