PDA

View Full Version : vazmojno li e?



07-18-2006, 23:33
zna4i pitam dali e vazmojno da sam se otvorila s tampon slu4aino, za6toto redovno gi izpolzvam i otna4alo mi bqha adski nekomfortni i dori ne moje6 da sedna, izpitvah pareniq razni i vaob6te ne mi bqha udobni, no sega ve4e kato si go postavq tampona i ne go use6tam, nqma bolka, moje li bez da iskam da sam se otvorila?

MauMyHkaTa
07-18-2006, 23:57
Ами...според описанията ти нищо чудно,но не знам! Пак да не те плаша,но възможно е според мен...

Boot
07-19-2006, 00:03
Според мен просто най-накрая си уцелила правилната позиция на тампона. Преди сигурно не си го поставяла както трябва и за това ти е било неудобно. Накрая си нацелила мястото. Обаче е малко вероятно да си се отворила... то с тампон не е така лесно.

PanCake
07-19-2006, 00:06
Veroqtnosta da si se otvorila spored men e nishtojna i po-skoro prichinata tva predi da si useshtala bolki a sega ne se krie po-skoro v tva che ne si pahala tampona pravilno ili dostatuchno navatre vuv vlagalishteto togava predizvikva diskomfort i bolka.Devstvenosta nqma nishto obshto s izpolzvaneto na tamponi.Himenyt e guvkava membrana koqto chastichno pokriva vlagalishtniq otvor,a tampona lesno se pluzga navatre i navan prez syshtiq tozi otvor prez koito preminava menstrualnata technost,bez da narushish celosta na himenta...tva e taka che spox ;)

MauMyHkaTa
07-19-2006, 00:22
Да,но пак е възможно да стане това с тампон...макар и вероятността да е малка. Много ми е странно това с химена. В смисъл че има ей-такива ситуации в които човек се чуди дали е или не отворен?! Сякаш тази ципа е толкова незабележима, да не кажа "неусещаща се"... :-s

koalka
07-19-2006, 06:22
Раздразненията са от това,че неси го поставила правилно според мен.

olive_oil
07-19-2006, 08:00
Раздразненията са от това,че неси го поставила правилно според мен.
абсолютно правилно.Във всяка кутийка с тампони има листовка,на която изрично пише:тампонът е поставен правилно тогава,когато не го чувстваш

Sarabi
07-19-2006, 09:36
Мдаа не ми се вярва да си се отворила.Просто си сложила тампона на мястото му и достатъчно дълбоко.Усещала си го преди,защото не си го пъхала достатъчно навътре

teen_girl4e
07-19-2006, 13:52
tamponite sa absoliutno bezvredni ne e vazmojno da si seotvorila dskomforta v na4aloto e porden t ne6to novo-tamponat
razberebe hora ne moje prosto ei taka da se otvori6-da zagubi6 devstvenostta si

Siseetoo
07-19-2006, 13:54
Според мен просто най-накрая си уцелила правилната позиция на тампона. Преди сигурно не си го поставяла както трябва и за това ти е било неудобно. Накрая си нацелила мястото. Обаче е малко вероятно да си се отворила... то с тампон не е така лесно.
=D> =D> =D>

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-19-2006, 16:55
edinstveniq na4in da si se otvorila e tam da ti vleze neshto dostatu4no navutre s razerite na... :D ina4e i az mislq 4e ne si se otvorila

Nadelina
07-19-2006, 17:30
S tampon ne mojesh da se otforish.. Bilo ti e nekomfirtno s nego zashtoto ne si nosila nikoga predi tampon.. A pyk moje i zashtoto ne si go bila postavila kakto trqbva.. Ama posle shtom sa se opravili neshtata super..

fuck_you_baby
07-19-2006, 21:13
zna4i pitam dali e vazmojno da sam se otvorila s tampon slu4aino, za6toto redovno gi izpolzvam i otna4alo mi bqha adski nekomfortni i dori ne moje6 da sedna, izpitvah pareniq razni i vaob6te ne mi bqha udobni, no sega ve4e kato si go postavq tampona i ne go use6tam, nqma bolka, moje li bez da iskam da sam se otvorila?
ne si se otvorila spoko :wink: az kato izpolzvah za parvi pat tamponi i az se 4uvstvah taka ot na4aloto(nemojeh da sqdam izob6to)no sega gi polzvam bez problem.pri4inata e 4e ne si bila sviknala sas tqh,no sega ve4e si.i az taka otna4alo dokato svikna(golemi maki bqha)no sega ve4e ne gi use6tam i vsi4ko e ok :wink: