PDA

View Full Version : vupros4e otnosno gyrdite



.............
07-19-2006, 00:40
hmm pritesneniqta mi sa porodeni ot fakta che sum na 15,a ot blizo 2 sedmici (gore dolu) napipvam malka buchka v dqsnata si gurda... :? kazah na maika mi,tq dori me pogledna...i kaza che trqbva da izchakam,zashtoto tochno togava kogato i spodelih bqh v menzis..no predi nqkolko dni sichko svurshi,a nishto ne se e promenilo...produljavam da useshtam neshto tvurdo..i kato go dokosna me boli mn.. :? dali ima prichini da se pritesnqvam..? ili sichko se dulji na fakta che gurdite mi se razvivat oshte..?? :?

MauMyHkaTa
07-19-2006, 01:09
Мисля че е второто,мила! :wink:

07-19-2006, 01:42
hmm pritesneniqta mi sa porodeni ot fakta che sum na 15,a ot blizo 2 sedmici (gore dolu) napipvam malka buchka v dqsnata si gurda... :? kazah na maika mi,tq dori me pogledna...i kaza che trqbva da izchakam,zashtoto tochno togava kogato i spodelih bqh v menzis..no predi nqkolko dni sichko svurshi,a nishto ne se e promenilo...produljavam da useshtam neshto tvurdo..i kato go dokosna me boli mn.. :? dali ima prichini da se pritesnqvam..? ili sichko se dulji na fakta che gurdite mi se razvivat oshte..?? :?
По-добре отиди на лекар.За най-сигурно.Не искам да те плаша но съм виждал 13 годишно момиче с рак на гърдата.

ProstoAz
07-19-2006, 07:55
Аз пък не мисля, че е рак. [-X
Около 80% от жените, страдащи от рак на гърдата, са жени над 50г. Още повече, че ти сигурно (?) нямаш някой в семейството, който да е имал или да има рак на гърдата, а в повечето случаи ракът се предава наследствено.
Също така мисля, че от рак не боли. :D
И все пак от тук никой не може да ти каже със сигурност, така че ако искаш да ти отпаднат всички съмнения просто посети лекар. :wink:

olive_oil
07-19-2006, 09:02
Мисля че е второто,мила! :wink:
ад

Sarabi
07-19-2006, 09:05
Може просто някой лимфен възел да се е издул..но ако не се махне и те притеснява иди на лекар.Но е не мисля,че рак-какъв ти рак на гърдата на 15 :roll: Няма да е нищо страшно,а ако е,то поне няма да е толкова страшно :mrgreen:

Eimi_{}
07-19-2006, 14:56
И аз не мисля,че е рак,но ще е по-добре да отидеш на лекар! :D

07-24-2006, 14:22
da ne si si napipala mle4nata jleza :smt005

BeBencEto
07-26-2006, 12:23
kakvo stana?? otide li na lekar...i ei ne se pritesnqvai spored mene ne e rak..

cskamoni4ka
07-26-2006, 13:13
Веднага отивай на лекар!

Heaven_Can_Wait
07-29-2006, 09:37
Мила, спокойно, аз имам бучки и на двете гърди още от 4-ти клас. И мен ме болят, но се дължи на това, че гърдите още ми се развиват. И други мои приятели имат същия "проблем". Преди време отидох на лекар за всеку случай и ми казаха, че нищо ми няма и че е нормално, така че всичко ти е наред и си си добре уверявам те! \:D/

did1ls
08-02-2006, 13:06
Веднага отивай на лекар! =D>

nasty_f
08-02-2006, 16:49
квото и да си говорим най-сигурно е да отидеш на лекар!Тръгвай!

Elektra_x
08-02-2006, 18:42
hmm pritesneniqta mi sa porodeni ot fakta che sum na 15,a ot blizo 2 sedmici (gore dolu) napipvam malka buchka v dqsnata si gurda... :? kazah na maika mi,tq dori me pogledna...i kaza che trqbva da izchakam,zashtoto tochno togava kogato i spodelih bqh v menzis..no predi nqkolko dni sichko svurshi,a nishto ne se e promenilo...produljavam da useshtam neshto tvurdo..i kato go dokosna me boli mn.. :? dali ima prichini da se pritesnqvam..? ili sichko se dulji na fakta che gurdite mi se razvivat oshte..?? :?
Най-добрият съвет е да идеш на лекар...за най-сигурно

Maximilian
08-13-2006, 02:09
pulen lom eiii samo stresirvate user-ite s tiq lekari i vinagi kazvate nai-lo6ata bolest v zavisimost ot problema!!! ni6to ti nqma rastat ti cicite i tva e

Angel_Girl
08-13-2006, 02:19
И аз не мисля,че е рак,но ще е по-добре да отидеш на лекар! :D
Да и аз мисля, че не е рак, но отиди на лекар, за да разбереш със сигурност от какво е.

Ice_Kiss
08-14-2006, 12:08
Мила, спокойно, аз имам бучки и на двете гърди още от 4-ти клас. И мен ме болят, но се дължи на това, че гърдите още ми се развиват. И други мои приятели имат същия "проблем". Преди време отидох на лекар за всеку случай и ми казаха, че нищо ми няма и че е нормално, така че всичко ти е наред и си си добре уверявам те! \:D/

Да и аз имам и на двете

luschka
08-14-2006, 13:25
Мила, мисля, че няма нищо страшно. За да си по-сигурна може да отидеш на лекар, но на 15 си твърде малка за да е нещо по-сериозно.