PDA

View Full Version : A T A K A !



07-19-2006, 01:38
А т а к а братя българи. Искам да пусна една тема за последните действия на партия Атака. Според мен време беше да се направи нещо за тези джамии. Браво на господин Сидеров! Във връска с това, искам да задам въпрос към тези, които са набор 91 и надолу.(за тези които ще гласуват след 4 години). Надявам се че ще гласувате за Атака, надявам се че знаете защо. Ако не знаете, заслушайте се в новините "Две деца бяха намерени...", "Група роми нападнаха...", "Демографските проучвания..." Мога да продължавам с хиляди заглавия. Нека се замислим, като гласуваме! Знам, и аз съм млад човек, да не кажа хлапе :) Но, това си е нашето бъдеще, няма да зубря кат някое зомби, и след години да ми кажад "Аде бре, фащай количката, и до ей оня довар, действай" или "Welcome to KFC, the map is in the corner, your job starts at 8 to 8, enjoy"

Левски
07-19-2006, 02:59
Ha korner!

RoyTheReaper
07-19-2006, 09:07
никога няма да гласувам за атака. историята е показала какво става с тези които действат чрез омраза и нетърпимост. а сидеров е един изключително жалък имитатор на хитлер.

navits
07-19-2006, 09:44
ZA ATAKA :!: :smt006

07-19-2006, 10:01
никога няма да гласувам за атака. историята е показала какво става с тези които действат чрез омраза и нетърпимост. а сидеров е един изключително жалък имитатор на хитлер. =D> =D> =D>

да бе да
07-19-2006, 10:36
Аз със съгурност няма да гласувам за болен мозък като Сидеров. Не казвам че другите политици са по-добри, но специално този човек според мен изобщо не бива да бъде допуснато да стане президент. Много се чудя на такива лапета дето още нямат право да гласуват къде са тръгнали да подкрепят хора с психически отклонения като него. Може да се прави на голям родолюбец и т.н. но за мен той не е нищо повече от един психопат който би навредил изключително много на нашата страна ако получи подобна власт.

navits
07-19-2006, 10:56
Аз със съгурност няма да гласувам за болен мозък като Сидеров. Не казвам че другите политици са по-добри, но специално този човек според мен изобщо не бива да бъде допуснато да стане президент. Много се чудя на такива лапета дето още нямат право да гласуват къде са тръгнали да подкрепят хора с психически отклонения като него. Може да се прави на голям родолюбец и т.н. но за мен той не е нищо повече от един психопат който би навредил изключително много на нашата страна ако получи подобна власт.

moje da e bolen mozuk ama iska da gi mahne tiq cigani :lol:
da oshte nemoga da glasuvam
i da te pitam kolko puti sa te hvashta li cigani da te biq i da ti vzimat neshtata :?:

RoyTheReaper
07-19-2006, 11:26
има и по-интелигентен начин да се справим с проблема с циганите, отколкото да дадем власт в ръцете на един дебил, който пуска вагнер и размахва юмруци с налудничав поглед на митингите си.

rosskata
07-19-2006, 16:55
:lol: Жалък промит мозък... Въобще знаеш ли какво приказваш? Освен жалък имитатор на Хитлер, Сидеров е и гаден демагог, биещ се в гърдите, че ще направи еди- кво-си, без да каже как... Хитра мижитурка, усетила настроенията в страната и подлъгала заблудените, расистите и нискоинтелигентните българи, че е велик, ръсейки псувни на пресконференции , плямпайки обещания за геноцид,размахвайки юмруци и плюейки наред всичко и всички. Няма що! Не само че не гласувах и няма да гласувам за него, ами и мисля че е жалък...

Axel_f
07-20-2006, 22:25
Волен Сидеров е задник и половина.В началото и на мен ми беше горе-долу симпатичен като политик,можеби и защото ридителите ми гласуваха за него,с баща ми се познават :? Но след като Атака не влезна в коалицията,въпреки че ДПС имаха същия % гласове,разбрах,че Сидеров и като политик не струва.Само подклажда конфликти и още повече влошава положението!Пък след поредицата от скандали и след отвратително надменното му държане при случката на автомагистралата,сигурно си спомняте,беше скоро,тази личност ми изглежда дори по-противна от останалите мутри в парламента!

ПП Какво по дяволите му пречи това,че 1 път дневно и то за не повече от 10 мин,хората си се молят в джамията?!?!Нима шумът е повече от шума от автомобилите,или от самолетите,или от трамваите?!Мамка му,допреди 10 дни всеки ден пътувах до центъра,минавах пеша покрай джамията и нито един път не ми е направило впечталение да са вдигали кой-знае каква "безредица"която по някакъв начин да пречи на минувачите! :evil: :shock: :!:

4564
07-21-2006, 13:48
АТАКА в парламента е много хбаво явление ,НО не им тряа власт.Хубаво е да си поделят местата с ДПС да покажат на рязания Ахмед Доган, че не всички българи са готови да му ближат космясалия задник.Защото по добре фанатици да оправляват отколкото турци или можеби сте забравили 500 ГОДИНИ ПОД ТУРСКО РОБСТВО(ОМАНСКО ВЛАДИЧЕСТВО) !!! Можеби голяма част българи тряа да си преговорят историята с начело на политиците които смятат да го пишат в учебниците като ТУРСКО ПРЕСАСТВИЕ !!!!! Сидеров не е по добар от ДПС но е алтернатива срещу опитите им да оправляват БЪЛГАРИЯ.
.................................................. .................................................. ......
АЗ НЕ СЪМ РОБ И НИКОГА НЯМА ДА БАДА НА НИКОЙ :smt027 :smt062 :smt065 :smt066 :smt067 :smt068 :smt071 :smt070 :smt072

07-21-2006, 15:39
хбаво, тряа, оправляват, можеби, ОМАНСКО, Можеби, тряа, ПРЕСАСТВИЕ, добар, БАДА
Ей националиста, научи се да пишеш на български език първо... 8)

Communist
07-21-2006, 15:44
Нито Сидеров ще оправи България, нито трябва всичко да продължи по сегашния начин.... съгласен съм само че всичко ще се оправи със твърда ръка.

Mo6no
07-21-2006, 18:46
moje da e bolen mozuk ama iska da gi mahne tiq cigani :lol:
da oshte nemoga da glasuvam
i da te pitam kolko puti sa te hvashta li cigani da te biq i da ti vzimat neshtata :?:
В Германия са избили евреите и да не би след това да са заживяли по-добре. Не, нали? Замисли се върху това...

machoka
07-21-2006, 19:13
НЕ на политическата пропаганда, още повече в тийн форум!