PDA

View Full Version : ЛЕВСКИ СОФИЯ-СИОНИ ГРУЗИЯ



teenkopele
07-19-2006, 10:10
Хора, какви са прогнозите и мненията ви за този мач? Смятате ли, че Левски ще успеят да победят този съперник?

Прогноза: 2:0 или 2:1 за Левски. :wink:

s0c00l
07-19-2006, 10:22
3:1!
Левски над всичко.

SARI
07-19-2006, 10:31
Сиони не са отбор за подцебяване доста пари се вливат там но все пак мисля че левски няма д аима проблеми 2:0

GGGGGGG
07-19-2006, 11:20
Надявам се "ЛЕВСКИ" да продължи синята приказка от преди няколко месеца

adi_crazy
07-19-2006, 21:50
3:0 за нас без никъкви проблеми и пълна Герена!
В АТАКА, В АТАКА, СИНИТЕ В АТАКА

teenkopele
07-20-2006, 00:55
Кой ще ходи на мача? :wink:

Frank_Lampard
07-20-2006, 07:12
Очаквам измъчена победа. 1:0 .. 2:1

adi_crazy
07-20-2006, 23:46
Кой ще ходи на мача? :wink:
100% съм там :smt026
кой друг ще ходи?

teenkopele
07-21-2006, 10:10
Кой ще ходи на мача? :wink:
100% съм там :smt026
кой друг ще ходи?

Надявам се и аз да дойда, но не е сигурно. :wink:

xOtkiSsSs
07-21-2006, 17:46
Мм тоя отбор даже не съм го чувала, така че очаквам сините да се справят без проблем :)

RockMan
07-24-2006, 21:41
Прогнозирам 3:0.Нетрябва и да ги подценяваме,но просто не са отбор от нашата класа и това е най малкото с което могат да си тръгнат от Герена.Всички на стадиона :!: Жалко че няма да мога да отида на тоя мач,но ако се класиламе з 3 кръг(което е мноооого вероятно) 100% съм на В.Левски. :)

Само Левски завинаги в нашите сърца :!:

PerfectStrang3r
07-25-2006, 11:28
Мисля, че ще ги бием без проблеми !
САМО ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ !!!

RedChil
07-26-2006, 08:01
Кво друго може да се очаква,освен победа с най-малко 2 гола разлика...Айде напред към Шампионската лига !!

maldini
07-26-2006, 11:48
Левски би трябвало да спечели,а и това ще е добре за всички отбори,защото от другата година можем да пратим 2 отбора в Шампионската лига,само да минем Турция :mrgreen: ,та така заради натрупания "огромен"опит в Европа на Сиони прогнозирам един резултат 3:1 за Левски :-)

teenkopele
07-26-2006, 12:10
Кво друго може да се очаква,освен победа с най-малко 2 гола разлика...Айде напред към Шампионската лига !!

Съперник никога не се подценява, защото това може да изиграе лоша шега.

100% СЪМ ТАМ. ЩЕ БЪДА В СЕКТОР Б! :wink:

RockMan
07-26-2006, 22:28
100% СЪМ ТАМ. ЩЕ БЪДА В СЕКТОР Б!
Разказвай кво стана с тия бомбички.Провокация ли беше??? Иначе стана много ефектно с факлите но никак нямам да е ефектно да играем следващия мач пред празни трибуни :cry: Жалко!

teenkopele
07-27-2006, 00:11
Играта, като цяло, беше много дсобра и само пропуските попречиха на Левски да бие с 3-4 гола.
По едно време някакви тъпанари започнаха да хвърлят нон-стоп бомби по ушевите. Хубаво, да метнат 1-2-3, а те едно 10тина минути не спряха. Наложи се Топузаков, а след това и Наско Сираков да успокояват частъ от запалянковците. Докато това продължаваше, се заговори, че могат да им дадат служебна победа на грузинци, но това не стана.
Нищо чудно да ни накажат, като ни отнемат домакинството в 3 предварителен кръг...дано да не съм прав. :-)

Ето ги снимките:

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10570&AlbumId=61206. :wink:

Frank_Lampard
07-27-2006, 07:20
Не познах точния резултат, но познах, че победата за Левски ще е супер измъчена...
Какво да коментирам феновете ... Говеда. Винаги най-много съм мразил левскарите, не защото са слаби, а просто защото са говеда. Всички ще кажат "има други културни фенове". Разбира се, че има, но няма друг отбор с такива селяндури в агитките ! Точно затова Левски според мен не заслужава да влезе в ШЛ, ако не вземе мерки с/у тези свои анти-съпортъри. Представете си мач за Шампонската Лига ... Ливърпул - Левски на "Анфийлд Роуд".. англичаните пеят ... а нашите чупят пейки... Адски разочарован съм от държанието на Левскарите. Трябват да бъдат взети строги мерки както от УЕФА така и от шефовете на Левски, защото това слага петно както в/у Левски така и в/у футбола въобще в България!
Няма да забравя 1999 България 1:1 Англия на "Българска Армия". Преди мача група 16-19 годишни левскари с жълто о/о устата и нищо в главата нападнаха английската агитка без никаква причина ...просто за мен са измет. Тогава един двуметров англичанин им разказа играта, а сега УЕФА ще направи това ... После на самия мач Левскарите на "В" трибуна започнаха да крещят "КУР ЗА ЦСКА", към цскарите на "Б" трибуна... а англичаните гледат с отворени усти ...За мен Левскарите са най-голямата измет въобще във футболните среди в света. Друго такова тъпо животно няма...
п.п. Разбира се не казвам, че всички левскари са простаци. Има и възпитани, но са рядкост :-k

teenkopele
07-27-2006, 09:43
Не познах точния резултат, но познах, че победата за Левски ще е супер измъчена...
Какво да коментирам феновете ... Говеда. Винаги най-много съм мразил левскарите, не защото са слаби, а просто защото са говеда. Всички ще кажат "има други културни фенове". Разбира се, че има, но няма друг отбор с такива селяндури в агитките ! Точно затова Левски според мен не заслужава да влезе в ШЛ, ако не вземе мерки с/у тези свои анти-съпортъри. Представете си мач за Шампонската Лига ... Ливърпул - Левски на "Анфийлд Роуд".. англичаните пеят ... а нашите чупят пейки... Адски разочарован съм от държанието на Левскарите. Трябват да бъдат взети строги мерки както от УЕФА така и от шефовете на Левски, защото това слага петно както в/у Левски така и в/у футбола въобще в България!
Няма да забравя 1999 България 1:1 Англия на "Българска Армия". Преди мача група 16-19 годишни левскари с жълто о/о устата и нищо в главата нападнаха английската агитка без никаква причина ...просто за мен са измет. Тогава един двуметров англичанин им разказа играта, а сега УЕФА ще направи това ... После на самия мач Левскарите на "В" трибуна започнаха да крещят "КУР ЗА ЦСКА", към цскарите на "Б" трибуна... а англичаните гледат с отворени усти ...За мен Левскарите са най-голямата измет въобще във футболните среди в света. Друго такова тъпо животно няма...
п.п. Разбира се не казвам, че всички левскари са простаци. Има и възпитани, но са рядкост :-k

По начина, по който говориш си личи, че си чорбар. :wink:

Бях на мача и многа да ти кажа, че тези, които мятаха димки и отделно бомбите не бяха повече от 10-15 човека. Според мен бяха групичка, а не отделно, но това няма значение. Също така искам да добавя, че всички останали, които не мятаха, започнаха да им се нервят и даже няколко тръгнаха към тях, за да се разберат с тупалки...явно с думи нямаше да може да се укротят. Дойдоха още полицаи и боят така и не стана. :wink:

мечтател
07-27-2006, 11:50
Не познах точния резултат, но познах, че победата за Левски ще е супер измъчена...
Какво да коментирам феновете ... Говеда. Винаги най-много съм мразил левскарите, не защото са слаби, а просто защото са говеда. Всички ще кажат "има други културни фенове". Разбира се, че има, но няма друг отбор с такива селяндури в агитките ! Точно затова Левски според мен не заслужава да влезе в ШЛ, ако не вземе мерки с/у тези свои анти-съпортъри. Представете си мач за Шампонската Лига ... Ливърпул - Левски на "Анфийлд Роуд".. англичаните пеят ... а нашите чупят пейки... Адски разочарован съм от държанието на Левскарите. Трябват да бъдат взети строги мерки както от УЕФА така и от шефовете на Левски, защото това слага петно както в/у Левски така и в/у футбола въобще в България!
Няма да забравя 1999 България 1:1 Англия на "Българска Армия". Преди мача група 16-19 годишни левскари с жълто о/о устата и нищо в главата нападнаха английската агитка без никаква причина ...просто за мен са измет. Тогава един двуметров англичанин им разказа играта, а сега УЕФА ще направи това ... После на самия мач Левскарите на "В" трибуна започнаха да крещят "КУР ЗА ЦСКА", към цскарите на "Б" трибуна... а англичаните гледат с отворени усти ...За мен Левскарите са най-голямата измет въобще във футболните среди в света. Друго такова тъпо животно няма...
п.п. Разбира се не казвам, че всички левскари са простаци. Има и възпитани, но са рядкост :-k

нервя се на такива като теб. защото това дали си малоумен олигофрен не зависи от това кой отбор подкрепяш. не оправдавам малоумниците дето мятаха бомбички. но не е редно заради безмозъчието на 150 тъпанари да се обиждат 3 милиона (минимум) левскари в България. пък както казах - това не зависи от кой отбор си. да припимним най-пресния пример - мача ви с Черно Море за купата. не искам сега да ми почваш тирада за това колко били културни едните и колко некултурни другите. за мен тези, дето сега мятаха бомбички и тези, дето щяха да потрошат "Васил Левски" - и чорбарите, и "моряците", всички те са един дол дренки. просто простотия. заради такива изцепки в Албания(?!?!?!?) миналата година посрещнаха български отбор с "Добре дошли балкански цигани". това не беше нито за ЦСКА, нито за никой отбор. това си беше за България, и по-точно няколкото хиляди от България, дето правят тези неща. айде стига вече. така мога до утре. но няма снимсъл. който има мозък може и от това да разбере какво имам предвид. пък който не може - толкова и ще го прочете.

maldini
07-28-2006, 21:36
Не познах точен резултат,хубаво е че мача свърши само 2:0 за да има някаква интрига в реванша и ако така си изтървавате полoженията не очаквайте нищо хубаво...

Frank_Lampard
07-29-2006, 00:28
пчеличке не съм чорбар, за Берое съм. Ще те помоля повече да не даваш ненужни никому оценки ... Ако искаш гледай някой запис от мача да видиш, че хората с факлите са не по-малко от 50
мечтател ... ти вярно си мечтател... 3 милиона левскари може да има от 1914 до сега ... общо всички да сте 3 милиона, въпреки ,че пак се съмнявам... те чорбарите са по-малко от 3 милиона, говедата вярно, че са много, но не повече от милион. това за мозъка го приказвай на някой друг ... аз мога да ти дам над 10 примера, който съм видял с очите си, в които си личи, че 90% от говедарите са селяндури по рождение. Никой друг отбор няма толкова много "хулигани" в агитките си... НИКОЙ !

teenkopele
07-29-2006, 00:31
пчеличке не съм чорбар, за Берое съм. Ще те помоля повече да не даваш ненужни никому оценки ... Ако искаш гледай някой запис от мача да видиш, че хората с факлите са не по-малко от 50
...

Извинявам се за неточното си определение спрямо теб.

За факлите- и преди е имало, на други мачове, пак са били хвърляни, но не факлите са причината за всичко това, което стана....бомбите, които по едно време нон-стоп летяха посока купчината ушеви.
Бих искал да добавя, че всичко това е плод на провокация, с цел отмъщение. :wink:

Frank_Lampard
07-29-2006, 00:34
аз бих казал, че това е плод на умствени проблеми ... без връзка с главния

teenkopele
07-29-2006, 00:58
аз бих казал, че това е плод на умствени проблеми ... без връзка с главния

В грешка си...ако нямаха връзка с главния, нямаше да могат дори до стадиона да дойдат...то за това се казва главен. :wink:

Остра провокация, която се надявам, че ще накара ръководството на Левски да вземе по-сериозно мерки, спрямо фулболното хулиганство. :wink:

мечтател
07-30-2006, 21:31
мечтател ... ти вярно си мечтател... 3 милиона левскари може да има от 1914 до сега ... общо всички да сте 3 милиона, въпреки ,че пак се съмнявам... те чорбарите са по-малко от 3 милиона, говедата вярно, че са много, но не повече от милион. това за мозъка го приказвай на някой друг ... аз мога да ти дам над 10 примера, който съм видял с очите си, в които си личи, че 90% от говедарите са селяндури по рождение. Никой друг отбор няма толкова много "хулигани" в агитките си... НИКОЙ !
еми и половин милион да са, имаш 10 примера... това не са 90 процента, ама айде, карай, затова ще си затворим очите. това, чеима простаци не го отричам. ама аз познавам много левскари, много повече от 150-те, дето бяха с факлите, дето са културни и възпитани, доста повече от теб.

Frank_Lampard
07-30-2006, 23:10
ти откъде знаеш колко съм културен и възпитан ? Ти сигурно знаеш и кога си пия чая ? А бъдеще можеш ли да предсказваш ? Ако можеш ми кажи до кога левскарите ще си мислят, че са по-добри от ЦСКА, а чорбарите и в криза пак да ги бият ? :twisted:

мечтател
07-31-2006, 09:37
ти откъде знаеш колко съм културен и възпитан ? Ти сигурно знаеш и кога си пия чая ? А бъдеще можеш ли да предсказваш ? Ако можеш ми кажи до кога левскарите ще си мислят, че са по-добри от ЦСКА, а чорбарите и в криза пак да ги бият ? :twisted:

ами виждам колко си културен и възпитан от мнения като това, предишното и още по-предишното в тая тема.

Frank_Lampard
07-31-2006, 17:45
и какво им имаше ? освен че бяха остро критикуващи ? и доста оформени и оповаващи се на факти ? май не ти изнася да съм прав... все тая. Не ми е целта да те убедя в нещя, в което всеки нормално мислещ човек може и сам да се убеди. :wink:

ATAKABG
08-01-2006, 05:29
Лампардо,грух,много противен и заблуден си. Tи и за това си за двата най-пробити отбора - челсКи чукотка и Цецка панчаревска.

ATAKABG
08-01-2006, 05:30
ти откъде знаеш колко съм културен и възпитан ? Ти сигурно знаеш и кога си пия чая ? А бъдеще можеш ли да предсказваш ? Ако можеш ми кажи до кога левскарите ще си мислят, че са по-добри от ЦСКА, а чорбарите и в криза пак да ги бият ? :twisted:
И кога чорбарите бият? един път на няколко години. През останалото време има син терор и червени оправдания.

мечтател
08-01-2006, 10:24
и какво им имаше ? освен че бяха остро критикуващи ? и доста оформени и оповаващи се на факти ? май не ти изнася да съм прав... все тая. Не ми е целта да те убедя в нещя, в което всеки нормално мислещ човек може и сам да се убеди. :wink:
използваните думи - говеда, измет, селяндури, поставянето на ВСКИРКИ левскари под един знаменател. друго нещо, което ми даде информация за културата ти беше изреченито "Винаги най-много съм мразил левскарите, не защото са слаби, а просто защото са говеда". от такива изречения аз съдя, че хората, за които ти говорех са по-културни от теб.

Frank_Lampard
08-01-2006, 13:17
ако си прочел внимателно мнението ми, много добре ще разбереш, че не поставям всички под общ знаменател. Също наричам ЦСКАРИТЕ - чорбари ... Та с това не доказваш нищо.
АТАКАБГ погледни статистиката от последните 10 години и ще забележиш нещо :wink:

DaDdY_BoY
08-01-2006, 21:42
3:0 за Левски......е разбира се никой отбор не е за подценяване...но после Киево ???

teenkopele
08-01-2006, 22:03
3:0 за Левски......е разбира се никой отбор не е за подценяване...но после Киево ???

Ще бъде труден мач. :wink:

adi_crazy
08-01-2006, 22:56
надявам се да не ги подценим, дано лумпените да не са на мача и да не пречат на ЛЕВСКИ, 2:0 за нас

ATAKABG
08-02-2006, 04:39
ако си прочел внимателно мнението ми, много добре ще разбереш, че не поставям всички под общ знаменател. Също наричам ЦСКАРИТЕ - чорбари ... Та с това не доказваш нищо.
АТАКАБГ погледни статистиката от последните 10 години и ще забележиш нещо :wink:
отдавна съм забелязал,че бием цска където ги хванем 8)

мечтател
08-02-2006, 07:42
ако си прочел внимателно мнението ми, много добре ще разбереш, че не поставям всички под общ знаменател. Също наричам ЦСКАРИТЕ - чорбари ... Та с това не доказваш нищо.
АТАКАБГ погледни статистиката от последните 10 години и ще забележиш нещо :wink:
и при все това - обобщаваш прекалено много. но дори да не беше така - просто си личи. не твърдя сега, че си някакъв простак, лумпен или каквото и да е. точните ми думи бяха, че повечето левскари, които познавам са по-културни от теб. това не означава, че ти си някакъв безнадежден. но те просто са си много възпитани хорицата. и не употребяват подобни на твоите епитети.

teenkopele
08-02-2006, 10:45
Какви са прогнозите ви за реванша днес? (Не желан резултат, а прогноза.)

Моята е: 2:1 за Левски. :wink:

adi_crazy
08-02-2006, 17:26
ГОООООООООООООООООООООООО ОООЛ
ВАЛЕРИИИ ДОМОВЧИЙСКИИИИИИИИИИИИИИИ И =D>
Браво на Влери чакаме още голове

Frank_Lampard
08-02-2006, 19:10
Сиони Болниси / Грузия / 0:2 Левски София / България /
Валери Домовчийски 18'
Аламбидзе - red card 64'
Емил Ангелов 90'
Общ резултат 0:4. Левски ще се изправи в последния - трети квалификационен кръг от Шампионската Лига с/у Киево Верона / Италия /. Успех !