PDA

View Full Version : ne moga da se kontroliram !!! Pomo6t



LittlE*AnGeL
07-19-2006, 10:26
zna4i...da po4na s tova 4e mom4eto koeto haresvam totalno me mrazi 6tot si izmisli nqkva mn mn mn typa pri4ina da se skarame.No vypreki tova az vse o6te go haresvam i po princip az ne sym ot tezi hora koito se pravqt na takiva kakvito ne sa ... i naistina se staraq da ne go pravq.No kato sym pokrai nego pravq razni prostotii koito sekunda sled kato gi napraq syjalqvam.Vednyj az sedqh i 4akah edna fr i toi sy6to sede6e blizo do men i 4aka6e nqkyv negov fr i az se razviah na edni deca 4e me udariha s topkata.Az ne sym takyv 4ovek...no razberete me ne go pravq naro4no.Sqka6 kato sym okolo nego stavam dr 4ovek i ne moga da si kontroliram povedenieto...A ne iskam taka da stava...Iskam da si byda sebe si-usmihnatoto ly4ezarno momi4e koeto sym okolo moite fr.PLS pomognete mi da prevyzmogna tova ne6to

mnogomili4kata-sf
07-19-2006, 10:47
Едно ще ти кажа-ключът е в теб!Сама трябва да се контролираш и да не позволяваш тези неща да взимат превес

Eimi_{}
07-19-2006, 11:06
Явно се притесняваш в негово присъствие...Ние няма как да ти помогнем,както казаха ключът е в теб!!Опитай се да го превъзмогнеш!

lost_girl
07-19-2006, 11:40
ми явно наистина харесваш това момче и то много щом като си с него ставаш друг човек
опита се да бъдеш себе си

luda`flirtajika
07-19-2006, 11:52
mdam adcki si padash po nego,no naistina i az kato drugite ti kazvam-vupreki vsi4ko bude sebe si,kontrolirai se :)

Samsara`f`
07-19-2006, 12:51
Явно се притесняваш в негово присъствие...Ние няма как да ти помогнем,както казаха ключът е в теб!!Опитай се да го превъзмогнеш!
Sigurno 6te ti e mn trudno no s postoqnstvo vsi4ko se postiga!Pojelavam ti kasmet!

Spider_Web
07-19-2006, 15:17
emi kvo iska6 da ti pomognem kato ti sama trqbva da ne go pravi6 pove4e prosto se opitai da si estestvena(kolkoto i trudno da zvu4i za teb)

SeXyTo_f
07-19-2006, 15:44
Ами значи...трябва да поработиш над себе си...просто ти се панираш като го видиш...трябва да си спокойна! :roll:

niGGa
07-19-2006, 15:49
Едно ще ти кажа-ключът е в теб!Сама трябва да се контролираш и да не позволяваш тези неща да взимат превес
Becks!
Просто се успокой и ще се справиш.

Рокендрол шматка
07-19-2006, 16:27
Помощ! Аз съм едно клето момиче на 15 и не мога да се контролирам, докато бях с моя приятел на 35! Един път просто му се разкрещях и го зарязах на улицата! Причината тогава ми се стори огромна, но сега разбирам, че не е така! Значи, винаги когато го питам какво мисли за моя външен вид или като му искам мнение коя рокля да си взема, той отговоря "Боли ме дедовия!"! И аз си мисля - щом го боли, да не е венерическа болест? И не исках да правя секс с него. Страх ме беще и с презерватив - да не би да прихвана нещо, ако презерватива се скъса?! И той ми каза, че иска здраво да ме излюшка, аз му казах за какво става дума, но той каза, че това са глупости и аз го зарязах. Сега ме е налегнала десеприя и имам недоразвита форма на шизофрения. Кажете какво да правя? Искам го, но не мога да се контролирам, когато съм с него.

А по темата: напий се. Тогава и с него, и без него няма да можеш да се контролираш.

ludamacka
07-19-2006, 17:36
off poznato mi e do polka tvoito polojenie :( 6tom haresam nqkoi i toi e blizo do men stavam mn tupa ligla a ne iskam da e taka :( nz i az 6to se polu4ava taka

NicknameANdPasswORd
07-19-2006, 17:39
Не си сама ... Добре дошла в Клуба ;) Просто .... ОпитаЙ самоконтрол ... Не бъди избухлива ... ако трябва преброй до 10-20 преди да направиш нещо .... и не се старай толкова да му се харесаш ... това дразни !!!! ако не те харесва такава каквато си не те заслужава! [-X

Didety
07-19-2006, 17:56
Рокендрол шматка : ти добре ли си ? По-добре си намери някой на твоите години.

07-19-2006, 18:11
Странно, от форума за хора трета възраст ме изгониха със същите думи :-k

Рокендрол шматка
07-19-2006, 18:13
Странно, от форума за хора трета възраст ме изгониха със същите думи :-k