PDA

View Full Version : Moderated:Прекалено сте малки, за да говорите за любов...



07-19-2006, 11:03
moga da vi kaja samo che ste prekaleno malki, za da govorite za liubov..osobeno istinska..stiga ste se pravili na vliubeni i razberete, che tova e samo 1 uvlec henie, koeto preminava s vremeto!! mnogo malko hora imat shtastieto da znaqt kakvo e istinskoto znachenie na tazi duma!!!!
i povqrvaite tova malcinstvo ot hora ne e na po 15 godini!!!!!!!!!!
are BYE
:smt006

VIE KAKVO MISLITE PO VUPROSA :smt017


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

miloto_girl_4e
07-19-2006, 11:07
Мисля, че всеки може сам да прецени дали някога наистина е бил влюбен или не ....
Вярно е, че на по 13-14 години да се влюбен е почти невъзможно, но..
знае ли човек :wink:
Това, че ние с теб не сме се влюбвали на по 14 години, не значи, че на някого не му се е случвало :wink:
Такаче.. нямам особено мнение по въпроса, тя любовта просто те връхлетява, няма значение, пол, раса, години.. тя просто идва :mrgreen:

Eimi_{}
07-19-2006, 11:08
Защо пък хора на 15 години да не могат да са влюбени?За любовта няма възрастови граници! :x

`Death`Whore`
07-19-2006, 11:09
За да обичаш, трябва да си се осъзнал като човек, а както виждаме в този форум, хората под 18 години са пълни деца, макар да правят секс.

FiRe_LaDy
07-19-2006, 11:13
Mislq che tova keoto kaza e typo i bezsmisleno.Seki chovek e razlichen i sichko stava i se sluchva individualno.I ne mislq che si ti choveka koito shte kaje tova.Koga i dali izobshto nqkoi shte sreshne lubovta ili e malak!Typo,typo i pak typo !!! [-X

IKisseDAGirL
07-19-2006, 11:18
За да обичаш, трябва да си се осъзнал като човек, а както виждаме в този форум, хората под 18 години са пълни деца, макар да правят секс.
дам, така е :!:

според мен истинската любов ако идва, то това е на по-голяма възраст, когато човек е по-стабилен, видял е мн от живота, има опит, знае какво точно иска и т.н. :wink:

`Death`Whore`
07-19-2006, 11:20
КОГАТО ЗНАЕ КАКВО ИСКА!

07-19-2006, 11:47
Айде бе, били сме прекалено малки ?! Какъв си ти, че да ни определяш ? Да не би да си прекалено голям, с много житейски опит и да ни насърчаваш нас малките какво да правим ? Брей, големи гений имало тука. Я върви в някой институт и там работи, пък кой знае, може да станеш президент и да ни диктуваш кво да правим. Не си ти човека, който да ни казва кво да правим и никой никога няма да може да ни казва. Всеки човек е различен и си се развива сам. Има някой деца, където се развиват много по-бързо от другите, а има и такива, които се развиват по бавно.

Nasindo
07-19-2006, 11:54
poneje tuka vsi4ki ste neprosveteni dostata4no bih vi prepora4al da pro4etete "stadiq na razvitie na 4ove6kiq intelekt" ot Jan Piaje.... i tam 6te vidite posledniqt stadii "Stadii na abstraktnoto mislene" (ot 12-13g. i prodaljava do smarta) v nego spored Piaje li4nostta se "prerajda" nanovo i vlizav jivota na vazrastnite... poqvqva se hipodeduktivno mislene i sposobnost za kombinatorika ...edva na 12/13g. vazrast 4ovek e sposoben da proqvi i osyznae 4uvstvoto LUBOV .. estestveno i da go izpita ....

luda`flirtajika
07-19-2006, 11:56
shte vi dam za primer i maika mi,koqto za pruv put se vlubva na 16/17,no mom4eto e po4inalo :( .... hodili sa 4 godini,no toi po4ina i taka... bila e s oshte edin dvama i are za tati,taka,4e... li4no ti ili koito i da e bilo ne moje da kaje na kolko trqbva da se vlubi 4ovek

ni6to_ob6to
07-19-2006, 11:59
Все едно пък на 18 си видял много от живота .. любовта нито се вика, нито се гони .. или я има, или я няма ..

luda`flirtajika
07-19-2006, 12:10
mani gi nekfi otvoreni i si mislqt,4e znaqt ve4e vsi4ko

lost_girl
07-19-2006, 12:18
Мисля, че всеки може сам да прецени дали някога наистина е бил влюбен или не ....
Вярно е, че на по 13-14 години да се влюбен е почти невъзможно, но..
знае ли човек :wink:
Това, че ние с теб не сме се влюбвали на по 14 години, не значи, че на някого не му се е случвало :wink:
Такаче.. нямам особено мнение по въпроса, тя любовта просто те връхлетява, няма значение, пол, раса, години.. тя просто идва :mrgreen:

съгласна съм с теб

SARI
07-19-2006, 12:21
за всичко има време няма за какво да се бърза всичко ще си доиде на мястото


п.п всеки разбира нещшата по различен (верния) за него начин

SeXy_BaDeM_f
07-19-2006, 12:38
Мисля, че всеки може сам да прецени дали някога наистина е бил влюбен или не ....
Вярно е, че на по 13-14 години да се влюбен е почти невъзможно, но..
знае ли човек :wink:
Това, че ние с теб не сме се влюбвали на по 14 години, не значи, че на някого не му се е случвало :wink:
Такаче.. нямам особено мнение по въпроса, тя любовта просто те връхлетява, няма значение, пол, раса, години.. тя просто идва :mrgreen:

съгласна съм с теб
to4no taka! eeee ima gi sekvi s svoq jiteeiski opit! ](*,)

teen_girl4e
07-19-2006, 12:39
emi i az sam na 15 no podkrepqm avtorkata do sega sam se uvli4ala mnogo pati no nikoga ne sam se vlubvala tolkova e dai boje skoro da mi se slu4i ne6to tolkova hubavo i vse pak tova 4e nikoga ne si se vlubval ne ozna4ava 4e si dete i obratnoto tova 4e pravi6 sex na 15 ne ozna4ava 4e si vazrasten :wink:

Samsara`f`
07-19-2006, 12:45
moga da vi kaja samo che ste prekaleno malki, za da govorite za liubov..osobeno istinska..stiga ste se pravili na vliubeni i razberete, che tova e samo 1 uvlec henie, koeto preminava s vremeto!! mnogo malko hora imat shtastieto da znaqt kakvo e istinskoto znachenie na tazi duma!!!!
i povqrvaite tova malcinstvo ot hora ne e na po 15 godini!!!!!!!!!!
are BYE
:smt006

VIE KAKVO MISLITE PO VUPROSA :smt017


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:
Moje bi ima6 pravo!Tvarde otnositelno e da govori6 za vsi4ki!Nqkoi sre6tat liubovta na 15 drugi na 50!Taka 4e ne obob6tavai!!

07-19-2006, 14:48
Айде бе, били сме прекалено малки ?! Какъв си ти, че да ни определяш ? Да не би да си прекалено голям, с много житейски опит и да ни насърчаваш нас малките какво да правим ? Брей, големи гений имало тука. Я върви в някой институт и там работи, пък кой знае, може да станеш президент и да ни диктуваш кво да правим. Не си ти човека, който да ни казва кво да правим и никой никога няма да може да ни казва. Всеки човек е различен и си се развива сам. Има някой деца, където се развиват много по-бързо от другите, а има и такива, които се развиват по бавно.


Ako ti mi kajesh che nqkloga si obichal/obichala istinsku znachi lujesh.. ne sum kazala che e nevuzmojno..to ne moje da se izbegne, no ne si mislete che sex znachi ,che si golqm che znaesh csichko... za sex e nujno uvlechenie i sex privlichane,a ne liubov..a dokato se usuznaesh, che tova e taka stava kusno..ne che e greshka ;)

Absconding
07-19-2006, 15:04
emi i az sam na 15 no podkrepqm avtorkata do sega sam se uvli4ala mnogo pati no nikoga ne sam se vlubvala tolkova e dai boje skoro da mi se slu4i ne6to tolkova hubavo i vse pak tova 4e nikoga ne si se vlubval ne ozna4ava 4e si dete i obratnoto tova 4e pravi6 sex na 15 ne ozna4ava 4e si vazrasten :wink:

Съгласна съм.. и с teen_girl4e, и с авторката. Абсурдно е на по 13-14 години да си се влюбвал/а. Както казаха вече няколко човека преди мене - за да се влюбиш трябва да си осъзнат и да знаеш какво искаш и търсиш!!!

Spider_Web
07-19-2006, 15:06
mislq 4e 4ovekat koito e pisal tazi tema e palen idiot i neusaznava kolko moga6ta e lubovta ne vseki na 13-14 godini(6oto po4nahte samo za tqh da pi6ete)kazva 4e e vluben a tozi koito go kazva zna4i naistina go 4uvstva za lubovta nqma granici(vazrastovi vklu4itelno)...

SeXyTo_f
07-19-2006, 15:07
няма значение за колко си за да изпиташ любов и да обичаш...че като сме по малки....нямаме ли чувства? нима чувствата да се развиват като мозъка???? :smt005 нима едно 5 годишно хлапе не обича...еми обича майка си...тва също е любов... 8-[

07-19-2006, 16:04
няма значение за колко си за да изпиташ любов и да обичаш...че като сме по малки....нямаме ли чувства? нима чувствата да се развиват като мозъка???? :smt005 нима едно 5 годишно хлапе не обича...еми обича майка си...тва също е любов... 8-[

tuk stava vupros za liubov kum semeistvoto, kum maikata.. a ne liubov kum protivopolojniq pol..ti nqma da obichash muja si kakto obichash maika si..ima razlichni vidove liubov!!!!!!!

SeXyTo_f
07-19-2006, 16:05
няма значение за колко си за да изпиташ любов и да обичаш...че като сме по малки....нямаме ли чувства? нима чувствата да се развиват като мозъка???? :smt005 нима едно 5 годишно хлапе не обича...еми обича майка си...тва също е любов... 8-[

tuk stava vupros za liubov kum semeistvoto, kum maikata.. a ne liubov kum protivopolojniq pol..ti nqma da obichash muja si kakto obichash maika si..ima razlichni vidove liubov!!!!!!!
да но пак е любов...тъйче кво ми говори че не можеме да обичаме на тая възраст...да вземе да оточни...и пак казвам няма значение на колко си за да обичаш!

kobrichka
07-19-2006, 16:29
няма значение за колко си за да изпиташ любов и да обичаш...че като сме по малки....нямаме ли чувства? нима чувствата да се развиват като мозъка???? :smt005 нима едно 5 годишно хлапе не обича...еми обича майка си...тва също е любов... 8-[

tuk stava vupros za liubov kum semeistvoto, kum maikata.. a ne liubov kum protivopolojniq pol..ti nqma da obichash muja si kakto obichash maika si..ima razlichni vidove liubov!!!!!!!
да но пак е любов...тъйче кво ми говори че не можеме да обичаме на тая възраст...да вземе да оточни...и пак казвам няма значение на колко си за да обичаш!

=D> =D> =D> =D> =D> =D>

Рокендрол шматка
07-19-2006, 16:32
Първият час е любов. Първият месец е увлечение. Всичко по-нататък е самозалъгване. Любовта е сложно чувство, което ние не можем да разберем, защото сме твърде малки.
А да покуфееш на Helloween или Blind Guardian не е сложно. Затова засега се ограничете с метъл. ЯСНО?

teenage_drama_queen
07-19-2006, 17:14
i az sam na 15 no ne smqtam 4e sam se vlublava.. tva 4e ima6 po silno uvle4enie kam nqkoi ne zna4i 4e si vluben.. e moje bi nqkoi gi barkat teq dve ne6ta no e normalno. kakto iskate go nari4aite vajnoto e na vas da vi e dobre O:)

Nadelina
07-19-2006, 17:18
Mnogo se draznq ei tei kato slagate pod obsht znamenatel sumati hora.. V sluchaq vsichki pod 18 god si vaobrazqvat che obichat shtoto e strogo nevazmojno da se vlubish pod tazi vyzrastova granica? Nima? Ooo.. q stiga gluposti.. Tozi koito se e vlubval znae kakvo e..

lady_of_carnage
07-19-2006, 17:19
Първият час е любов. Първият месец е увлечение. Всичко по-нататък е самозалъгване. Любовта е сложно чувство, което ние не можем да разберем, защото сме твърде малки.
А да покуфееш на Helloween или Blind Guardian не е сложно. Затова засега се ограничете с метъл. ЯСНО?
А така маце само METAAL!!! КЕФИШ МЕ ;)

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-19-2006, 17:27
няма значение за колко си за да изпиташ любов и да обичаш...че като сме по малки....нямаме ли чувства? нима чувствата да се развиват като мозъка???? :smt005 нима едно 5 годишно хлапе не обича...еми обича майка си...тва също е любов... 8-[

tuk stava vupros za liubov kum semeistvoto, kum maikata.. a ne liubov kum protivopolojniq pol..ti nqma da obichash muja si kakto obichash maika si..ima razlichni vidove liubov!!!!!!!
да но пак е любов...тъйче кво ми говори че не можеме да обичаме на тая възраст...да вземе да оточни...и пак казвам няма значение на колко си за да обичаш!
be 6to si mislq 4e temata ne e za po princip lubov a za lubovta m/u polovete... i zna4i malkite (13-14 g) ne mogat da obi4at(6toto sa malki) kato se zamislite vijdali li ste nqkude babi i dqdovci koito da se gushkat i da se :smt008 sigurno ste no tezi dvoiki sa rqdkost zashtoto na vuzrastnite im omruzva a i na nqkoi hora tova im izglejda smeshno togava kakvo izliza? 4e vuzrastta da obi4ash nqkoi e m/u 18 i 50 (primerno) taka li :roll:

lady_of_carnage
07-19-2006, 17:30
Да обичаш някого означава да жертваш живота си за мечтите му.Хора влюбвайте се няма нищо лошо в тва обаче колко пъти ще бъдете на13-14-15 години???Бе кво обяснявам тука живота си е ваш живейте си както си искате и никой няма право да ви казва кво да прайте!

ludamacka
07-19-2006, 17:33
i az mislq 4e mnogo malko hora znaqt kakvo e istinskoto zna4enie na dymata ''lubov''.i tezi koito ne znaqt po-dobre da ne se izkazvat nepodgotveni 6toto taka se gavrqt s istinskata lybov [-X

CSKA1948
07-19-2006, 17:45
Аман па от хора, дето живеят по сценарии! И какво трябва да навърша 25, за да изпитам истински чувства така ли? Това да не ти е промоцията на Мтел бре ?!? Я се осъзнай.

Да, съгласен съм, че доста лапета преовиличават с думите любов и обич, но всеки си го разбира по различен начин. За едни е просто глезотия. За други да обичаш, значи да умираш за този човек и тн. И има още 10х10н вариянта! Съгласен съм, че на 15 още не знаеш правописа на тази дума, а вече я употребяваш като здрасти. Но мога да ти кажа, че точно тези първи трепети в любовта, влюбването към 18-19 години, се запомня за цял живот. Това са първи стъпки и са най-красиви.
Аз лично тази дума я употребявам, само когато сърцето ми иска. Не може просто така да си викаш празните думи "Обичам те!"
Та мисълта ми е, съгласен съм, че на 15 едва ли можеш да обичаш още повече пък истински, но всеки пък си чувства нещата различно и си преценява какво да прави и какво не. То всъшност сърцето не гледа по календар на колко си, за да те накара да се влюбиш! Ти като искаш чакай да станеш на 26 и се влюбвай. Това може да стане на рожденния ти ден, оглеждай се за късмета си :) :) :)

Bloodlust
07-19-2006, 18:25
ami samo da popitam - vie kakvo razbirate pod lubov :-k nima istinskata luov e da "obi4a6" nqkoi, koito dori ne znae, 4e s16testvuva6? nima istinskata lubov e da v1zdi6a6 po nego ot kilometri? nima istinskata lubov se iz4erpva v mlqskane i sex. dosta ot vas tv1rdqt, 4e 4ovek moje da se vlubi na 13 - tova li e za vas lubovta? pl1tskoto... neznam vie kak go vijdate tova ponqtie "lubov", oba4e az tv1rdo podkrepqm avtorkata na temata. lubovta e ne6to pove4e ot obiknovena vr1zka - lubov e kogato otdade6 du6ata si na nqkoi. zatova mnogo vi molq, sledva6tiq p1t kato zapo4bete da tv1rdite, 4e obi4ate nqkoi, hubavo si pomislete taka li e v deistvitelnost...

NaDeTy`bE
07-19-2006, 18:32
ne sym saglasna shte dam primer s bratov4edka mi .. zna4i na 14 se e zapoznala s priqtelq si .. sega sa jeneni i s dete na 6 godini .. i sh mi kajesh 4e 14-15 god. nemogat da se vliubvat .. tova sa gluposti .. seki 4ovek e razli4en nemojesh da slagash vsi4ki pod edin znamenatel .. ima 15 godishni det o6te pred bloka si igraqt ima 15 godishni kydeto ve4e sa napravili vryzki s po godina dve .. nikoga ne znaesh koga shte se vliubish i DALI shte se vliubish

Didety
07-19-2006, 18:32
Аз не мисля,че на 15 години един човек e способен да изпитва това чувство - любов.Мисля,4е на тази възраст човек не знае какво иска точно, а камо ли да обича или да изпитва някакви сериозни чувства!!

07-19-2006, 18:34
ami samo da popitam - vie kakvo razbirate pod lubov :-k nima istinskata luov e da "obi4a6" nqkoi, koito dori ne znae, 4e s16testvuva6? nima istinskata lubov e da v1zdi6a6 po nego ot kilometri? nima istinskata lubov se iz4erpva v mlqskane i sex. dosta ot vas tv1rdqt, 4e 4ovek moje da se vlubi na 13 - tova li e za vas lubovta? pl1tskoto... neznam vie kak go vijdate tova ponqtie "lubov", oba4e az tv1rdo podkrepqm avtorkata na temata. lubovta e ne6to pove4e ot obiknovena vr1zka - lubov e kogato otdade6 du6ata si na nqkoi. zatova mnogo vi molq, sledva6tiq p1t kato zapo4bete da tv1rdite, 4e obi4ate nqkoi, hubavo si pomislete taka li e v deistvitelnost...

suglasna..tuk ne stava dyma nai-veche za vuzrastta,makar che i tq e vajna! ne stava dym aza scenarii i ne izopachavaite smisula na temata..vsichki se nahvurlihte vurhu dumite za vcuzrastta i kvo!!! smisula e drug...

koalka
07-19-2006, 19:14
Не може да слагаш всички под общ знаменател.Не всички са още деца и не осъзнават,че това е "увлечение".Има и много такива-не отричам,но за всички да говориш така е тъпо.Да,днешните тийнейджъри използват думата ЛЮБОВ все едно казват здрасти,но смея да твърдя,че аз не съм така.И нали тук чета постовете и темите,които пускат тези тийнейджъри.В първото изречение казват,че го/я харесват и после,че много го/я обичат.Но когато си готов да дадеш дори и живота си за даден човек и си до него винаги,и сърцето ти страда,когато не си до него и той е така-ето това Е ЛЮБОВ.И смея да твърдя,че я изпитвам.

koalka
07-19-2006, 19:18
ami samo da popitam - vie kakvo razbirate pod lubov :-k nima istinskata luov e da "obi4a6" nqkoi, koito dori ne znae, 4e s16testvuva6? nima istinskata lubov e da v1zdi6a6 po nego ot kilometri? nima istinskata lubov se iz4erpva v mlqskane i sex. dosta ot vas tv1rdqt, 4e 4ovek moje da se vlubi na 13 - tova li e za vas lubovta? pl1tskoto... neznam vie kak go vijdate tova ponqtie "lubov", oba4e az tv1rdo podkrepqm avtorkata na temata. lubovta e ne6to pove4e ot obiknovena vr1zka - lubov e kogato otdade6 du6ata si na nqkoi. zatova mnogo vi molq, sledva6tiq p1t kato zapo4bete da tv1rdite, 4e obi4ate nqkoi, hubavo si pomislete taka li e v deistvitelnost...Браво за аватара-добър избор.Да,съгласна съм с теб.И според мен не можеш да обичаш истински някой,който дори не познаваш достатъчно добре.

Lorein
07-19-2006, 19:22
Така, само да предупредя първо, че не съм чела мнения ( за първи път го правя и съжалявам ), а направо ще отговоря. Изобщо не съм съгласна с теб! За любовта няма граници - дори и на моята възраст (14) МОЖЕ да се говори за любов. Аз лично сега съм влюбена! Откъде зная( в един пост имах тези думи) : ТрЯбВа Да ИзГуБиШ нЯкОгО, зА дА рАзбЕрЕш, Че Си Го ИмАл. ТрЯбВа Да ИзГуБиШ лЮбОвТа, За Да РаЗбЕрЕш, Че Си ОбИчАл! Сърцето ми е разбито вече от месец, който ми се стори като век... Това, че някои не са срещнали точния човек още на по 13-14-15 години, не значи че и всички останали не са! Не мога само едно да разбера: Защо съдите всички за нещо, което сте срещнали при няколко човека ( колкото и да са )...

koalka
07-19-2006, 19:51
Така, само да предупредя първо, че не съм чела мнения ( за първи път го правя и съжалявам ), а направо ще отговоря. Изобщо не съм съгласна с теб! За любовта няма граници - дори и на моята възраст (14) МОЖЕ да се говори за любов. Аз лично сега съм влюбена! Откъде зная( в един пост имах тези думи) : ТрЯбВа Да ИзГуБиШ нЯкОгО, зА дА рАзбЕрЕш, Че Си Го ИмАл. ТрЯбВа Да ИзГуБиШ лЮбОвТа, За Да РаЗбЕрЕш, Че Си ОбИчАл! Сърцето ми е разбито вече от месец, който ми се стори като век... Това, че някои не са срещнали точния човек още на по 13-14-15 години, не значи че и всички останали не са! Не мога само едно да разбера: Защо съдите всички за нещо, което сте срещнали при няколко човека ( колкото и да са )...Не съм съгласна.Аз знам,че не мога да живея без приятеля си.И знам,че го обичам и винаги ще го обичам.

In{}Love
07-19-2006, 20:05
Въпросът за любовта не мисля , че зависи от това на колко си...:)

07-19-2006, 20:20
abe avtorkata na temata e prava - vsi4ki se hva6tate za tova s v1zrastta. e dobre de - nemojem da postavqme horata pod ob6t znamenatel. oba4e si ima nqkoi ne6ta koito prosto sa predopredeleni. vqrno - svqt 6irok, hora razni, ama na 13 - 14 godini kolko si izrastnal du6evno, 4e da se vlubva6. to vaprosa ne e do v1zrastta, a do psihikata. nemislq, 4e ednin 4ovek na 15 e psihi4eski izrastnal za vlubvane.
koalka v1preki, 4e sme na razli4ni mneniq mai i dvete sme fenki na Amy =D> i tvoito avatar4e cepi ;-)

Bloodlust
07-19-2006, 20:22
abe avtorkata na temata e prava - vsi4ki se hva6tate za tova s v1zrastta. e dobre de - nemojem da postavqme horata pod ob6t znamenatel. oba4e si ima nqkoi ne6ta koito prosto sa predopredeleni. vqrno - svqt 6irok, hora razni, ama na 13 - 14 godini kolko si izrastnal du6evno, 4e da se vlubva6. to vaprosa ne e do v1zrastta, a do psihikata. nemislq, 4e ednin 4ovek na 15 e psihi4eski izrastnal za vlubvane.
koalka v1preki, 4e sme na razli4ni mneniq mai i dvete sme fenki na Amy =D> i tvoito avatar4e cepi ;-)

az bqh tva :-D

bisolini
07-19-2006, 20:44
moga da vi kaja samo che ste prekaleno malki, za da govorite za liubov..osobeno istinska..stiga ste se pravili na vliubeni i razberete, che tova e samo 1 uvlec henie, koeto preminava s vremeto!! mnogo malko hora imat shtastieto da znaqt kakvo e istinskoto znachenie na tazi duma!!!!
i povqrvaite tova malcinstvo ot hora ne e na po 15 godini!!!!!!!!!!
are BYE
:smt006

VIE KAKVO MISLITE PO VUPROSA :smt017


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Мисля че истинска любов няма .. затова не вярвам в нея, вярвам само на мен !

Black_Cat
07-20-2006, 08:40
az su6to sam na mnenieto 4e nemoje na 14-15 godini da se vlubi6 no za moq nai golqma iznenada taka se vlubih 4e ve4e 3 meseca nemoga da se preborq s mukata i zatova ve4e nz kakvo da si mislq... :smt009

luda`flirtajika
07-20-2006, 09:18
Въпросът за любовта не мисля , че зависи от това на колко си...:)

napulno sum suglasna -te pa she ni kazvat na kolko trqbva da se vlubim-tva sa gluposti we hora-ne vsi4ki sme ednakvi

Absconding
07-20-2006, 12:28
няма значение за колко си за да изпиташ любов и да обичаш...че като сме по малки....нямаме ли чувства? нима чувствата да се развиват като мозъка???? :smt005 нима едно 5 годишно хлапе не обича...еми обича майка си...тва също е любов... 8-[

tuk stava vupros za liubov kum semeistvoto, kum maikata.. a ne liubov kum protivopolojniq pol..ti nqma da obichash muja si kakto obichash maika si..ima razlichni vidove liubov!!!!!!!
да но пак е любов...тъйче кво ми говори че не можеме да обичаме на тая възраст...да вземе да оточни...и пак казвам няма значение на колко си за да обичаш!

Има разлика, защото към майка си ти изпитваш ОБИЧ, а към мъжа си ЛЮБОВ. Изобщо не ги смесвайте тези неща! Да - на 12-13 имаш чувства естествено, но това са съвсем различни чувства. И по твоята логика скъпа... излиза, че едно 5 годишно лапе, което обича майка си, може и да се влюби. [-X [-X [-X


П.П. Не искам да ви засягам, но на тази тема се нахвърлиха толкова угорчени девойки, защото вие самите сте на по 13 години и си мислите, че сте се влюбвали.. и признаете ли, че авторът на темата е прав, това автоматично значи, че вие сте сгрешили.. А вашата гордост на по 13-14 е прекалено голяма за да признаете такова нещо. Пък и да не пропускаме факта, че на тази възраст всеки се опитва да изглежда по-голям и голяма част от вас си мислят, че това че са се влюбвали, ги прави по зрели. Не поставям всички под общ знаменател, но в общия случай е така.

niki7o
07-20-2006, 12:30
ти пък си прекалено голям

eXciTiNg-BabY
07-20-2006, 14:03
за лиубовта няма вазраст!аз сам на 15 години и в момента оби4ам и никои не може да ме убеди 4е това не е лиубов :roll: просто това 4увство не мойе да се сбърка то е толкова силно и толкова много боли от него след раздялата :smt010

Lorein
07-20-2006, 16:03
Боже, боже, какви хора има... Било достойнството ни било виновно, за да говорим така... Абе я се осъзнайте малко, има мн различни хора по света, всеки има различен характер, различно мислене и различни гледни точки! Това, което се каза, че на тази възраст искаме да сме по-зрели - така е, при някои наистина е факт, но да мислим, че влюбването да ни кара да ни прави по-зрели - =; Аз пък мисля, че някои хора ( не само на тази възраст ) се страхуват да се влюбят, защото МОЖЕ БИ след това знаят, че ще се разделят с дадения човек и ще страдат много. Това, че за някои това е знак на зрялост или там каквото искате да кажете, не значи че и други мислят така! Казвате:
Не поставям всички под общ знаменател, но в общия случай е така.
Е извинявай, ама тука напълно си противоречиш! Хем не искаш да ни злагаш под общ знаменател, хем казваш, че в ОБЩИЯ случай е така! Еми осъзнай се малко какво говориш!
Пък и тези, които ни казвате, че сме малки - еми извинявайте много, но не сте ни никакви, за да ни казвате кога да се влюбим. Ами то да не е пожелание или да си има определена дата :?: :!: Извинявайте много, но от някои мнения наистина ме доядя!!! :smt012

07-20-2006, 20:13
Боже, боже, какви хора има... Било достойнството ни било виновно, за да говорим така... Абе я се осъзнайте малко, има мн различни хора по света, всеки има различен характер, различно мислене и различни гледни точки! Това, което се каза, че на тази възраст искаме да сме по-зрели - така е, при някои наистина е факт, но да мислим, че влюбването да ни кара да ни прави по-зрели - =; Аз пък мисля, че някои хора ( не само на тази възраст ) се страхуват да се влюбят, защото МОЖЕ БИ след това знаят, че ще се разделят с дадения човек и ще страдат много. Това, че за някои това е знак на зрялост или там каквото искате да кажете, не значи че и други мислят така! Казвате:
Не поставям всички под общ знаменател, но в общия случай е така.
Е извинявай, ама тука напълно си противоречиш! Хем не искаш да ни злагаш под общ знаменател, хем казваш, че в ОБЩИЯ случай е така! Еми осъзнай се малко какво говориш!
Пък и тези, които ни казвате, че сме малки - еми извинявайте много, но не сте ни никакви, за да ни казвате кога да се влюбим. Ами то да не е пожелание или да си има определена дата :?: :!: Извинявайте много, но от някои мнения наистина ме доядя!!! :smt012

nqma nujda taka da napadash milichka..samo pokazvash kolko sme pravi, a ti kolko si zabludena!!!

Lorein
07-21-2006, 12:07
Боже, боже, какви хора има... Било достойнството ни било виновно, за да говорим така... Абе я се осъзнайте малко, има мн различни хора по света, всеки има различен характер, различно мислене и различни гледни точки! Това, което се каза, че на тази възраст искаме да сме по-зрели - така е, при някои наистина е факт, но да мислим, че влюбването да ни кара да ни прави по-зрели - =; Аз пък мисля, че някои хора ( не само на тази възраст ) се страхуват да се влюбят, защото МОЖЕ БИ след това знаят, че ще се разделят с дадения човек и ще страдат много. Това, че за някои това е знак на зрялост или там каквото искате да кажете, не значи че и други мислят така! Казвате:
Не поставям всички под общ знаменател, но в общия случай е така.
Е извинявай, ама тука напълно си противоречиш! Хем не искаш да ни злагаш под общ знаменател, хем казваш, че в ОБЩИЯ случай е така! Еми осъзнай се малко какво говориш!
Пък и тези, които ни казвате, че сме малки - еми извинявайте много, но не сте ни никакви, за да ни казвате кога да се влюбим. Ами то да не е пожелание или да си има определена дата :?: :!: Извинявайте много, но от някои мнения наистина ме доядя!!! :smt012

nqma nujda taka da napadash milichka..samo pokazvash kolko sme pravi, a ti kolko si zabludena!!!

Заблудена съм за вас, но съм права за себе си! Пишете, каквото искате... Никога няма да промените мението ми по този въпрос! =;

07-21-2006, 13:10
Neznam,no mislq 4e tozi koito e pisal temata ne e na qsno,4e vseki 4ovek ima svoe mnenie po daden vupros.Tova da si vluben i da obi4a6 ne zavisi ot vuzrastta.Kogato 4ovek se vlubi-toi obi4a i e gotov na vsqkakvi jertvi.Dali se e vlubil na 14,na 17,19,20 ili 30 nqma zna4enie-vseki sre6ta podhpdq6tiq 4ovek po razli4no vreme.Ako tova,koeto kazaha nqkoi hora,4e trqbva da si olegnal,za da si vluben e samozalugvane.Ako be6e taka,to vseki 4ovek 6te6e da si znae-''Hop.Ytre stavam na 18-smqta se 4e ve4e sam olegnal i zrql.Mi zna4i v drugiden 6te se vlubq''.Taka li smqtate?Emi sujalqvam,ama gre6ite. :-k

Lorein
07-21-2006, 14:13
Точно така... А аз ще дам пример с мои връстници. Едни от тях са много наясно акво искат да правят с живота си и мислят за всичко предварително - къде ще е нй-добре да учат, какво ще работят, но не като мечти, а според възможностите си. Други пък не се интересуват от нищо друго освен как да се измъкнат от следващия час, в който ще ги изпитват, за да не останат в същия клас или пък как да обяснят на родителите си защо отново са получили наказание. Не злорадствам, просто искам да покажа, че хора на една и съща възраст имат различни цели и интереси!

Absconding
07-22-2006, 01:22
Не поставям всички под общ знаменател, но в общия случай е така.
Е извинявай, ама тука напълно си противоречиш! Хем не искаш да ни злагаш под общ знаменател, хем казваш, че в ОБЩИЯ случай е така! Еми осъзнай се малко какво говориш!


.. ВСИЧКИ... не поставям ВСИЧКИ под общ знаменател..
в общия случай е така.. означава - повечето са така!!! ТОВА НЕ ЗНАЧИ ВСИЧКИ.
Преди да критикуваш.. вземи малко да помислиш какво съм имала предвид!

Absconding
07-22-2006, 01:34
Пък и тези, които ни казвате, че сме малки - еми извинявайте много, но не сте ни никакви, за да ни казвате кога да се влюбим. Ами то да не е пожелание или да си има определена дата :?: :!:

Начинът, по който се аргументираш е детски, скъпа.. Никой не ти налага мнение и не ти казва кога да се влюбиш. Това, че във форума всеки е свободен да си казва мнението, независимо дали съвпада с твоето или не, може да не ти харесва, но положението е такова. Поне голяма част от хората, който са на моето мнение се аргументираха по някакъв начин, вие и това не правите. Просто твърдоглаво отричате. Да - всички се развиват различно. Въпросът е дали на тези години може да си ДОСТАТЪЧНО зрял, че да чувстваш любов. Мда, сега ти си мислиш, че си влюбена и за това така яростно си защитаваш мнението, но се обзалагам, че след някоя друга година и ти ще бъдеш на моето мнение.

П.П. - Това, което каза, че никога няма да си смениш мнението по този въпрос е смешно и си пролича какъв невероятен инат си. Мнението е за това - за да се променя и да се влияе.. то не е константа! С годините всеки си сменя мнението по разни въпроси и за това е абсурдно да кажеш, че своето никога няма да го промениш. Не знаеш как ще те завърти живота.

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 13:11
az su6to sam na mnenieto 4e nemoje na 14-15 godini da se vlubi6 no za moq nai golqma iznenada taka se vlubih 4e ve4e 3 meseca nemoga da se preborq s mukata i zatova ve4e nz kakvo da si mislq... :smt009
ахм и аз така :smt017

Lorein
07-22-2006, 18:54
Пък и тези, които ни казвате, че сме малки - еми извинявайте много, но не сте ни никакви, за да ни казвате кога да се влюбим. Ами то да не е пожелание или да си има определена дата :?: :!:

Начинът, по който се аргументираш е детски, скъпа.. Никой не ти налага мнение и не ти казва кога да се влюбиш. Това, че във форума всеки е свободен да си казва мнението, независимо дали съвпада с твоето или не, може да не ти харесва, но положението е такова. Поне голяма част от хората, който са на моето мнение се аргументираха по някакъв начин, вие и това не правите. Просто твърдоглаво отричате. Да - всички се развиват различно. Въпросът е дали на тези години може да си ДОСТАТЪЧНО зрял, че да чувстваш любов. Мда, сега ти си мислиш, че си влюбена и за това така яростно си защитаваш мнението, но се обзалагам, че след някоя друга година и ти ще бъдеш на моето мнение.

П.П. - Това, което каза, че никога няма да си смениш мнението по този въпрос е смешно и си пролича какъв невероятен инат си. Мнението е за това - за да се променя и да се влияе.. то не е константа! С годините всеки си сменя мнението по разни въпроси и за това е абсурдно да кажеш, че своето никога няма да го промениш. Не знаеш как ще те завърти живота.

Аз също съм представила аргументи за това, което мисля... А това, че МИСЛЯ, че съм влюбена - аз не го мисля, аз го чувствам. Любовта е за това - да се изпитва, а не да се мисли някой, че е влюбен. Докато не усетиш някакво странно приятно чувство дълбоко вътре в себе си, няма как да твъдиш, че наистина си влюбена... Не го казвам за теб, а се обръщам към всички. А че съм си инат, изобщо няма да споря - такава съм си и много мразя това свое лошо качество... За мнението ми, че никога няма да се промени - НЯМА, но по този въпрос. Абсолютно съм съгласна с теб, че личното мнение на всекиго е създадено за това да се променя и т.н., но по този въпрос няма да си променя мнението. Вече не мисля да споря, защото двете с теб може да продължаваме до безкрай... И искам да се извиня за начина, по който писах на тази тема... :roll: Просто съм изнервеа напоследък... SORRY!!! :oops:

BeBcHeTo
07-22-2006, 18:58
Za liubovta nqma granici.......i ne sam saglasna 4e tezi na po 14-15 godini
ne sa se vliubvali istinski moje malko da sa takiva xora no gi iimaaaa :!:

iliyanka
08-28-2006, 11:23
Mislq che tova keoto kaza e typo i bezsmisleno.Seki chovek e razlichen i sichko stava i se sluchva individualno.I ne mislq che si ti choveka koito shte kaje tova.Koga i dali izobshto nqkoi shte sreshne lubovta ili e malak!Typo,typo i pak typo !!! [-X
Naistina e glupavo i niama mnogo smisal,za6toto na tozi sviat niama deca,a samo hora s malko opit,ne moje6 da gadae6 4uvstvata na drugite,vseki e razli4en i izpitva razli4ni 4uvstva. :-s

08-28-2006, 11:44
moga da vi kaja samo che ste prekaleno malki, za da govorite za liubov..osobeno istinska..stiga ste se pravili na vliubeni i razberete, che tova e samo 1 uvlec henie, koeto preminava s vremeto!! mnogo malko hora imat shtastieto da znaqt kakvo e istinskoto znachenie na tazi duma!!!!
i povqrvaite tova malcinstvo ot hora ne e na po 15 godini!!!!!!!!!!
are BYE
:smt006

VIE KAKVO MISLITE PO VUPROSA :smt017


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Така ли ма???Много си отворена нещо!!!!Кфо се праиш на голямата разбирачка!!!Много знаеш ти-няма що!Тръгната тука да ми определя възрасти за истинската любов-що не се фърлиш от някоя сграда да идеш на оня свят че да ти дойде алъла в главата!Пу да та еба в тъпата овца!!!!Как може да си толкова олигофренясала???Патка тръгнала да мисли-леко да не ти изпуши мозъка че да пукнеш!Пфф писна ми от "отракани" хора....Бахти идиотката дето си!Да та еба в тъпата крава!
Е тва мисля по въпроса-че темата е за заключване,щото някфа идиотка се е опитала да пусне някфа тема,ама като пилешкия мозък не е могъл да я измисли-тръгнала за любов да говори!я са разкарай ма!!!!кокошки във форума не ни трябват че ще стане всичко в перушина!!!!

Crawling_Soul_f_
08-28-2006, 13:59
аве хора вий мн като разбирате знаете ли кво е едипов комплекс???? (някой беше писал за разликата между любовта в семейството и любовта към противоположния пол) не е важно на колко години си, всеки може и има правото да обича и да бъде обичан! :lol: живота е ужасно кратък и трябва да се възползваме от всичко колкото по рано можем защото не се знае дали ще има утре! :-)

IdiOtKa
08-28-2006, 14:24
ами според мен от 1000 само 1 се влюбва и "обича" на 14-15 години ...
много ясно че не може ако можеше браковете щяха да зе разрешени и на 10 годишни деца .... !

koalka
08-28-2006, 14:31
emi i az sam na 15 no podkrepqm avtorkata do sega sam se uvli4ala mnogo pati no nikoga ne sam se vlubvala tolkova e dai boje skoro da mi se slu4i ne6to tolkova hubavo i vse pak tova 4e nikoga ne si se vlubval ne ozna4ava 4e si dete i obratnoto tova 4e pravi6 sex na 15 ne ozna4ava 4e si vazrasten :wink:Това,че ТИ не сисе влюбвала не означава,че не може да има любов.Авторката в нищо не е права.

malka_kukla
08-28-2006, 14:56
ti puk koq si,ta da kaje6 koi e maluk i koi ne??? :?: :?: :?: lubovta pri vseki idva razli4no,bez zna4enie na 13 li si ili na 30 godini.po kakvo sudi6 4e sme malki,nima malkite ne mogat da se vlubqt istinski???mnogo gre6i6 mila.

Crawling_Soul_f_
08-28-2006, 16:30
ами според мен от 1000 само 1 се влюбва и "обича" на 14-15 години ...
много ясно че не може ако можеше браковете щяха да зе разрешени и на 10 годишни деца .... !
да обаче са разрешени за над 18 годишни, по твойта логика 18 годишните могат да се влюбят истински...а щом те могат защо и тези които са с 2 3 години по малки да не могат? хахаха мисли малко бе момиче! :lol: :P

IdiOtKa
08-29-2006, 15:35
ами според мен от 1000 само 1 се влюбва и "обича" на 14-15 години ...
много ясно че не може ако можеше браковете щяха да зе разрешени и на 10 годишни деца .... !
да обаче са разрешени за над 18 годишни, по твойта логика 18 годишните могат да се влюбят истински...а щом те могат защо и тези които са с 2 3 години по малки да не могат? хахаха мисли малко бе момиче! :lol: :P
ами защото се предполага че тогава почваш да мислиш с главата си и може да прецениш кое е правилно и кое не ...! аи защото докато станеш на 18 ще си смениш мнението за живота поне още 20 пъти .... сещаш ли се ....

iiirish
08-29-2006, 15:44
За да обичаш, трябва да си се осъзнал като човек, а както виждаме в този форум, хората под 18 години са пълни деца, макар да правят секс.

абсолютно, напълно и категорично вярно! браво! =D> =D> =D>

CrIsTiaNo_
09-03-2006, 14:30
moga da vi kaja samo che ste prekaleno malki, za da govorite za liubov..osobeno istinska..stiga ste se pravili na vliubeni i razberete, che tova e samo 1 uvlec henie, koeto preminava s vremeto!! mnogo malko hora imat shtastieto da znaqt kakvo e istinskoto znachenie na tazi duma!!!!
i povqrvaite tova malcinstvo ot hora ne e na po 15 godini!!!!!!!!!!
are BYE
:smt006

VIE KAKVO MISLITE PO VUPROSA :smt017


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

AZ NE SAM SAGLASEN S TEB za6to da ne znae6 na 13 ili 14 godini kolko e lubov az sre6tnah momi4eto v koeto naistina bqh vluben to4no na 13

nikol_pcd
09-03-2006, 15:38
istinska liubov ili samo privli4ane...tam e vuprosa:)hahahha kvo vi puka we hora!kat ti e hubavo s edin 4ovek :smt007 ima li zna4enie i ima li smisul da izpada6 v takiva tupi vuprosi ...vremeto si4ko 6te si pokaje!are pravete liubov a ne .....dielmi

Tempestjuji
09-03-2006, 21:40
moga da vi kaja samo che ste prekaleno malki, za da govorite za liubov..osobeno istinska..stiga ste se pravili na vliubeni i razberete, che tova e samo 1 uvlec henie, koeto preminava s vremeto!! mnogo malko hora imat shtastieto da znaqt kakvo e istinskoto znachenie na tazi duma!!!!
i povqrvaite tova malcinstvo ot hora ne e na po 15 godini!!!!!!!!!!
are BYE
:smt006

VIE KAKVO MISLITE PO VUPROSA :smt017


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Така ли ма???Много си отворена нещо!!!!Кфо се праиш на голямата разбирачка!!!Много знаеш ти-няма що!Тръгната тука да ми определя възрасти за истинската любов-що не се фърлиш от някоя сграда да идеш на оня свят че да ти дойде алъла в главата!Пу да та еба в тъпата овца!!!!Как може да си толкова олигофренясала???Патка тръгнала да мисли-леко да не ти изпуши мозъка че да пукнеш!Пфф писна ми от "отракани" хора....Бахти идиотката дето си!Да та еба в тъпата крава!
Е тва мисля по въпроса-че темата е за заключване,щото някфа идиотка се е опитала да пусне някфа тема,ама като пилешкия мозък не е могъл да я измисли-тръгнала за любов да говори!я са разкарай ма!!!!кокошки във форума не ни трябват че ще стане всичко в перушина!!!!

:lol: :lol: :lol: прост си като .......няма с какво да те сравня даже...
по темата мисля, че има истинска любов, но е въпрос на шанс да я откриеш....всеки има право да живее и да се влюбва тва авторката на го е отрекла....има много начини да обичаш, но един е истинския ;)
и все пак е трудно да го намериш :-k

reason
09-03-2006, 22:22
Съгласна съм с Crawling_Soul_f_.Излиза,че в момента,в който станеш на 18,оттам нататък можеш да се влюбваш.И защо тези,които са на 18-19 години нападат 13-14 годишните??Защо постоянно им натяквате,че не могат да обичат,да се влюбват и т.н.Така е сигурно,като порастна още ще разбера,но нужно ли е да го повтаряте постоянно?И на 13 можеш да се влюбиш,само че е детска любов,различна от истинската,но все пак любоов.Пък и да повтаряте едно и също няма смисъл-едва когато порастнем ще разберем,че сме се залъгвали,но не може ли поне сега да се лъжем и да се убеждаваме,че сме влюбени?

mucinka
09-04-2006, 21:32
За да обичаш, трябва да си се осъзнал като човек, а както виждаме в този форум, хората под 18 години са пълни деца, макар да правят секс.


:!: :!: :!:

Neli_LP
09-04-2006, 21:41
az mislq 4e e mn rano da se govori za lubov...az tolkoo puti si misleh 4e sum vlubena i si4kite se okazaha "netraini" lubovi...pone na tazi vuzrast 6te kaja:si4ko e privli4ane!

kobrichka
09-04-2006, 22:02
съгласна съм че не можем да говорим за истинска любов че сме я срещнали,но аз съм на 16 г.и мога да кажа че и аз имам чувства и моето сърце страда от любов,не истинска но я има ви ни мислите за егати съществата все едно ние нямаме право да живеем,поткрепям мнението че едно 13 годишно момиче не може да срещне истинската любов та дории едно 16 но не и това че сме прекалено малки и не разбираме.Напротив някои 16 годишни са страдали много

yo-ma-nigga
09-04-2006, 23:09
Be tva e slojen vapros.obache e mn smotano da kazvate ot imeto na drugite dali e vazmojno ili ne . v kraina smetka sichko e tolkova nepredskazuemo.seki si ima sarce i chustva nqma znachenie na kolko godini si e da na 11-12-13-14...e shit da govorish za lubov no ppo nagore kat osaznaesh...shto ne :smt017

BlOoD_rOsE
09-04-2006, 23:14
pffff.....ako ti na teq godini ne si imal emocionalen jivot tova ne znachi che i drugite sa taka!!! horata sa kazali ne sudi za drugite po sebe si!

yo-ma-nigga
09-04-2006, 23:16
nali za tva sme teen-cheta da proame ot tva ot onoa...sladko gorchovo se go lapame :)

dRiNKiN_pARk
09-05-2006, 00:12
добре е, никой ли не се сети, че на едно 13-14-15 годишно лапе (с извинение) не можеш да му обясниш, че не може да се влюби по т'ва време, защото те си мислят, че всяко едно... привличане е ;юбов и влюбване, те не могат да разберат т'ва, което гост-а - аватор(ка)-а на тая тема се опитва да каже.