PDA

View Full Version : РЕТРО ФИЛМИ&Класически



Jenninka
07-19-2006, 15:35
Здравейте!не знам дали е има такава тема до сега.Ретро филми или по-точно класически-т.е. филми от сорта на Breakfast at Tiffany's и да ги обсъждаме;)
например Breakfast at Tiffany's не беше нищо гениално,но Одри Хепбърн играе много сладко:)

Jenninka
07-19-2006, 21:06
Ей хора,вие само ефтини американски екшъни ли гледате :roll: ? Знам че сред вас има хора,любители на по-старите филми(е поне се надявам).Мисля ,че тва е по-интересно от чалгата O:)

BeHuTo_91
07-19-2006, 21:16
миии от тея по-старичките филми се кефя на "неприлични танци" и трилогията на "индиана Джоунс" ако те се борят за Ретро :-D

blizalka
07-19-2006, 21:49
Ретро филми?Най-старите филми които някога съм гледала са с Чарли Чаплин - "Хлапето" и "Треска за злато".След това е "Трамвай желание" ..не знам колко по-ретро(класически) филми може да има от тея на Чаплин.Този "Breakfast at Tiffany's" не съм го гледала, но съм слушала песен с това име ..
Като говорим за по-стари филми - някой гледал ли е "Пилето" с Никалъс Кейдж?Един от любимите ми е!Отлична актьорска игра на Кейдж, според мен де.Филма разказва тъжната история на едно приятелство м/у човек, който иска да лети и би дал всичко за това и друг, който се бунтува с/у всичко и всички.Няма специални ефекти и т.н.Точно това харесвам на някои от по-старите филми..
Jenninka не знам дали съм се придържала към темата, защото малко не я разбрах :roll: