PDA

View Full Version : Evanescence-The open door



s0s0LidkiD`f
07-19-2006, 17:20
Здравеите на всикчки!:) предполагам че има и други теми отностно evanescence,и съжалявам много ако се повтори и моята :wink: Какво ще кажете за новия им саит като външен вид:) На мен лично ми харесва супер много :P иии изобщо какво мислите за групата кои тяхни песни ви кефят наи мнооо :) а да и щтях да забравя които има ново инфо за тях да ми драсне едно ЛС.Thenks предварително.. :smt006

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-19-2006, 17:23
xax na men li4no mi haresvat ne sa lo6i ii oshte ne sum 4ula pesen koqto da ne me kefii...

SARI
07-19-2006, 17:27
я даите някоя тяхна по добра песен да ги чуя

s0s0LidkiD`f
07-19-2006, 17:37
Ми много мога да ти дам като пример :) иначе песента с която станаха известни е Bring Me To Life други по яки са My immortal (балада),Going Under (неината лиобима песен),Everybody`s fool а има и дует с Seether.Песента се казва Broken пак балада ма мноуу яка :) O:)

SARI
07-19-2006, 17:42
Ми много мога да ти дам като пример :) иначе песента с която станаха известни е Bring Me To Life други по яки са My immortal (балада),Going Under (неината лиобима песен),Everybody`s fool а има и дует с Seether.Песента се казва Broken пак балада ма мноуу яка :) O:)



благодаря много ;)

s0s0LidkiD`f
07-19-2006, 17:51
Ми много мога да ти дам като пример :) иначе песента с която станаха известни е Bring Me To Life други по яки са My immortal (балада),Going Under (неината лиобима песен),Everybody`s fool а има и дует с Seether.Песента се казва Broken пак балада ма мноуу яка :) O:)



благодаря много ;)

Кай после кво мислиш :)

evanescence_fen4e
07-19-2006, 21:30
hora glypata e strahotna ytre 20.07.2006g v spisanie hai klub 6te ima plakat na amy lee(vokalistkata) i 6te e mn qk koieo iska da si go kupi lubimata mi pesen e hello

07-20-2006, 00:42
Ми много мога да ти дам като пример :) иначе песента с която станаха известни е Bring Me To Life други по яки са My immortal (балада),Going Under (неината лиобима песен),Everybody`s fool а има и дует с Seether.Песента се казва Broken пак балада ма мноуу яка :) O:)СИЙТЪР НЕ СА ЛИ ГРУПА,КАК ЩЕ Е ДУЕТ?

midian
07-20-2006, 00:45
hora glypata e strahotna ytre 20.07.2006g v spisanie hai klub 6te ima plakat na amy lee(vokalistkata) i 6te e mn qk koieo iska da si go kupi lubimata mi pesen e helloМомиче,не те познавам,но мисля че си мноу яка метълка,хаха да бе,както и да е,Ебънесънс не стават,просто след като Бен напусна нещо се прецакаха,макар че и преди бяха кофти,а Ейми много се пъне като пее...

evanescence_fen4e
07-20-2006, 07:49
ебаси метълката си мдиан леле просто по яка няма с "nick" midian и с аватар на дита фон тийз :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: е*ати метълката

piFka_LP
07-20-2006, 11:14
и мене ме кефи групата и ми харесва както пее Еми Лий и с нетърпение чакам да излезе новият им албум the open door :)

midian
07-20-2006, 11:20
ебаси метълката си мдиан леле просто по яка няма с "nick" midian и с аватар на дита фон тийз :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: е*ати метълкаталеле,ма ти си научила името й!?!извинявай,аре не ми се спори с позьорчета :smt005 :smt005 :smt005
П.С.оправи си подписа,не е в твой стил хах :smt005 :lol: :smt005

*Sumerian_Haze*
07-20-2006, 13:46
Samo 1-viq album shto gode stavashe . I nqkolko pesni ot fallen mi dopaduha , no kato cqlo ... ne me kefqt osobenno . Amy ima gotin glas, ama nestavat...

In4iTu_
07-20-2006, 13:56
[b][i]Много ги харесвам.Любимите ми песни са Hello, Bring me to life, My immortal, Wishper, Everybody's fool...
Някой може ли да ми даде линк към :
има и дует с Seether.Песента се казва Broken

piFka_LP
07-20-2006, 14:02
[b][i]Много ги харесвам.Любимите ми песни са Hello, Bring me to life, My immortal, Wishper, Everybody's fool...
Някой може ли да ми даде линк към :
има и дует с Seether.Песента се казва Broken
ako imash Skype ili po poshtata kazvai az q imam

>>ZLOBI4KA<<
07-20-2006, 14:49
[b][i]Много ги харесвам.Любимите ми песни са Hello, Bring me to life, My immortal, Wishper, Everybody's fool...
Някой може ли да ми даде линк към :
има и дует с Seether.Песента се казва Broken
ako imash Skype ili po poshtata kazvai az q imam


Може ли и на мен
denito_89@mail.bg

PLEASEEEE!!! :wink:

SARI
07-20-2006, 14:55
браво браво добри изпълнители са

piFka_LP
07-20-2006, 14:59
gotovo denito_89@mail.bg :wink:

SARI
07-20-2006, 15:04
http://mp3.bol.bg:8080/fls/Users/Efto/05-seether_feat_amy_lee-broken-ice.mp3


тази ли е песента

>>ZLOBI4KA<<
07-20-2006, 15:14
gotovo denito_89@mail.bg :wink:
Благодаря ти мн piFka_LP. Задължена съм ти. Благодаря още веднъж за бързия отг {}{}{}

piFka_LP
07-20-2006, 15:16
radvam se 4e pomognah pak zapovqdai :)

the_o.c_girl
07-20-2006, 17:24
evanescence_fen4e не се прави на
метълкаhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/c0/biggrinroll.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/c0/biggrinroll.gif
сама поиска линк към анелия хахааххахах!!!!Не те познавам,но и не искам да знам каква чове4ка си...виждаш ми се отвратителна...и за дита как научи от картинките то си пише като тръгнеш да ги сейфваш
по темата тия са отвратителни вокалистката е някаква подпухнала и отвратителна,тя не пее-мучи

midian
07-20-2006, 17:33
evanescence_fen4e не се прави на
метълкаhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/c0/biggrinroll.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/c0/biggrinroll.gif
сама поиска линк към анелия хахааххахах!!!!Не те познавам,но и не искам да знам каква чове4ка си...виждаш ми се отвратителна...и за дита как научи от картинките то си пише като тръгнеш да ги сейфваш
по темата тия са отвратителни вокалистката е някаква подпухнала и отвратителна,тя не пее-мучи :smt023

In4iTu_
07-21-2006, 18:29
evanescence_fen4e не се прави на
метълкаhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/c0/biggrinroll.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/c0/biggrinroll.gif
сама поиска линк към анелия хахааххахах!!!!Не те познавам,но и не искам да знам каква чове4ка си...виждаш ми се отвратителна...и за дита как научи от картинките то си пише като тръгнеш да ги сейфваш
по темата тия са отвратителни вокалистката е някаква подпухнала и отвратителна,тя не пее-мучи

И какво като е поискала линк за Анелия? Това пречи ли и да харесва и Evanescence???Абе момиче ти ми ставаш все по смешна...И какво по точно те кара да мислиш, че е "отвратителна"...Пфф. А относно мнението за вокалистката Еми Лий...според теб, за да си певица трябва да си наклепана със 100 неща и да лъщиш пред камерите ли?А пък и това, че "мучи" не е никак вярно.Когато ти успееш да изпееш високите тонове, като нея, тогава говори, че мучала...

the_o.c_girl
07-21-2006, 22:15
In4iTu_
ех,ех,ех :smt005 :smt005 все да се заядеш
казваш,че не трябва да лъщи,да таке,но и да има такова лице и такива ,,гласови данни,, си е бляк
и като не трябва да е лъскаво махни тоя педал(с извинение)от профила си и стига се държа тъпо...излагаш се еми лий и високи тонове да да :-D :-D :-D

midian
07-21-2006, 22:47
И какво като е поискала линк за Анелия? Това пречи ли и да харесва и Evanescence???Абе момиче ти ми ставаш все по смешна...И какво по точно те кара да мислиш, че е "отвратителна"...Пфф. А относно мнението за вокалистката Еми Лий...според теб, за да си певица трябва да си наклепана със 100 неща и да лъщиш пред камерите ли?А пък и това, че "мучи" не е никак вярно.Когато ти успееш да изпееш високите тонове, като нея, тогава говори, че мучала...Мила,аре излагация вече няма как,Ебънесънс_фенче се прай на голямата метълка,така че с О.С. имаме пълни основания да говорим такива неща,така че ти си мълчи.

Briseis
07-21-2006, 23:11
I <3 Evanescence.Групата, която първо прослушах, и която все още слушам.Въобще не ми пука, кои чалгарки се кефят на по-известните им песнички.Важното е, че аз си ги харесвам и музиката им все още ме един вид определя.И, да чакам новия албум, само че не знам откъде да си дръпна нови песни. :|

In4iTu_
07-22-2006, 16:11
In4iTu_
ех,ех,ех :smt005 :smt005 все да се заядеш
казваш,че не трябва да лъщи,да таке,но и да има такова лице и такива ,,гласови данни,, си е бляк
и като не трябва да е лъскаво махни тоя педал(с извинение)от профила си и стига се държа тъпо...излагаш се еми лий и високи тонове да да :-D :-D :-D

За гласовите данни на Еми можеш само да мечтаеш...за лицето и...вярно, че не е красавица, но поне може да пее и не и трябва външен вид, за да е достатъчно харесвана от феновете си...А за Мат Покора...мисли го за какъвто искаш. Човека не е педал, просто е хубав и пее доста добре, за което можеш да завиждаш. И единствената, която се излага си ти, защото на бялото казваш, че е черно... :-#


Мила,аре излагация вече няма как,Ебънесънс_фенче се прай на голямата метълка,така че с О.С. имаме пълни основания да говорим такива неща,така че ти си мълчи.

"Мила" това е форум и всеки си изказва мнението, спори и т.н., така че не ми казвай да си мълча... :smt014

Briseis
07-22-2006, 22:05
Ейми, мойто момиче, Ейми, а не Еми...И за гласовите й данни - много може да се спори, защото не са някфи уникални.Даже хич, мен текстовете ме привличат, текстовете....