PDA

View Full Version : Pomognete, pls!



teenage_drama_queen
07-19-2006, 17:25
Hi na vsi4ki, o6te sam zaek tuk, no vidqh 4e ste drujeliubni i pomagate na drugi sazdaniq kato men.. taka, moq problem e 4e haresvam edno mom4e koeto e adski sramejlivo a az moga da se nareka 'otvorkata' na klasa t.e. sme palni protivopolojnosti i imam 4uvstvoto 4e toi ne udobrqva moeto povedenie kato cqlo, nz kakvo moga a napravq zada mu se haresam. ako mojete i imate jelanie mi pomognete 6te vi buda mn blagodarna :roll:

JiMiTo
07-19-2006, 17:32
като за начало да се държиш мило с него и да му се осмихваш ? И да го заговаряш по-често ... друго не се сещам ,би трябвало да си промени мнението за теб постепенно :-)

Nadelina
07-19-2006, 17:36
I az sym ot toq tip momiche.. I sramejlivite momcheta me gledat stranno.. Moq savet e da go nakarash da te opoznae.. Da vidi che otvytre si zemna.. i che zaslujavash negovoto vnimanie..

NicknameANdPasswORd
07-19-2006, 17:36
Здравей :) при мен (* в моят клас имаше същата история)
Девойката беше най-отворената .. най-пеканата.... и Винаги твърдеше /... АЗ НИКОГА НЯМА ДА СИ ХВАНА ГАДЖЕ ОТ НАШИЯТ КЛАС/
и ... вече има няма са заедно с един съученик дето беше от тихичките .... (тя го отрака) 3-4 години
нЕ се Притеснявай ... Не го стресирай

Ако ти кажа да бъдеш самата себе си ще те излъжа .... ЗаМисли се ... Какво ти харесва в него ... А той какво не харесва в теб ....
!
защо точно това ли ми Поразпитай какво обича да прави каде релаксира .. каде излиза ..... И Смисал да не му изръсиш Хайде на дискотека ... При условие че той не ходи ... А примерно ако ти кажат Обича да се разхожда в парка .... Вземи един ден му се обади и го попитай свободен ли е ... или ако ти каже не Питай го кога е свободен .... и му кажи днес ако всичко е наред ... нека да се поразходим в парка .... Пък още по добре .. ако има домашен любимец ... или някакво хоби ... Нали сама каза Най-отворената ...
Преследвай го но не го плаши ... влез му под кожата .... Спокойно ... Може да казва че не те хареса ... и че си лигава и т.н. но ако прекарате малко време заедно без да го сртяскаш и достатъчно дълго да се влюби в теб ... Ще започнеш да го Моделираш така както ти си желаеш :) пък може и ти да научиш нещо за него :) !!!! и от него :)

и ВНИМАВАЙ НЕ ГО ПЛАШИ !!! подхождай внимателно

koalka
07-19-2006, 20:15
Бъди по-близка с него,за да може да се отпусне и да се престраши да направи нещо.

In{}Love
07-19-2006, 20:30
Той ако те харесва ще те харесва такава , каквато си , а не да се правиш на затворена например.Говори с него и виж какво му е отношението към теб и тогава евентуално можеш да се промениш , но определено не трябва да се правиш на такава , каквато не си било то пред него или пред когото и да било:)

lost_girl
07-19-2006, 20:34
ми чесно казано не харесвам отворените момичета...........(нищо лично)
но както се казва противоположностите се привличат...............когато го видиш не се први на много интересна и отворена,защото това отблъсква момчетата.......................бъди мила и дружелюбна!

teenage_drama_queen
07-19-2006, 20:42
az pod otvorena ima predvid 4e ob6tuvam s vsi4ki i sam mn dobra priqtelka s vsi4ki ne 4e se pravq na ne6to koi znae kakvo.. no toi e .. mnogo zatvorena li4nost...

07-20-2006, 15:31
dam.. mnogo e lo6o kogato mom4eto e sramejlivo... ne znam kak da ti pomogna edinstvenoto koeto moga da ti kaja e da se darji6 s nego malko po vnimatelno kakto kazaha drugite ne go strqskai :wink:

07-21-2006, 03:06
Минетите винаги стопяват леда!

07-21-2006, 06:06
ПРостичко обърни му внимание покажи ,че не си толкова надменна колкото изглеждаш и следкато се почувства спокоен и той ще навлезе в свой води евентуално мухахахахах и всичко ще стане както трябва.