PDA

View Full Version : EPILACIQTA



galinka_malinka89
07-19-2006, 18:00
КАК ДА СЕ СПРАВЯ С БОЛКАТА ПРИ ЕПИЛАЦИЯ,ТЯ Е НЕТАРПИМА И 4ЕСТО СЕ СТИГА ДО ПЛА4,ИСТЕРИИ..НЕ МОГА ДА ГО ПРЕОДОЛЕЯ ПРОСТО СИ МЕ БОЛИ,ПАК ОТ ДРУГА СТРАНА НЕИСКАМ ДА СЕ БРАСНА СТАВА ПО ЛО6О/ КУПИХ СИ УПОИКА ,НО И ТЯ НЕ ПОМОГНА,ЕПИЛИРАМ ПО4ТИ ЦЯЛОТО СИ ТЯЛО И НЕ СЕ ИЗДАРЖА... ХОРА ДАИТЕ САВЕТ?

playful_baby
07-19-2006, 18:19
КАК ДА СЕ СПРАВЯ С БОЛКАТА ПРИ ЕПИЛАЦИЯ,ТЯ Е НЕТАРПИМА И 4ЕСТО СЕ СТИГА ДО ПЛА4,ИСТЕРИИ..НЕ МОГА ДА ГО ПРЕОДОЛЕЯ ПРОСТО СИ МЕ БОЛИ,ПАК ОТ ДРУГА СТРАНА НЕИСКАМ ДА СЕ БРАСНА СТАВА ПО ЛО6О/ КУПИХ СИ УПОИКА ,НО И ТЯ НЕ ПОМОГНА,ЕПИЛИРАМ ПО4ТИ ЦЯЛОТО СИ ТЯЛО И НЕ СЕ ИЗДАРЖА... ХОРА ДАИТЕ САВЕТ?
ami 6tom tolkova te boli ne se epilirai!!!probvai s ne6to dr!kola maska probvala li si?pri neq sa6to mnogo boli no pak e za po kratko dokato pri epilaciqta az li4no use6tam bolka pri vsqko kosam4e!!!moje6 i da ograni4i6 epilaciqta samo do krakata!!!men tam me boli nai malko!na dr mesta moje6 da polzva6 samobrasna4ka ili ot krem4etata!!!

uspeh!!!

Legenda
07-19-2006, 19:14
Купи си епилатора Satin Ice на Philips. Моят е такъв и заледяващата се приставка наистина помага 8-[

PaRtYsHaKeR
07-19-2006, 19:53
Az syshto se epiliram...i da ti kaja mislq che bolkata koqto poluchawash e ot towa che moje bi ot skoro si pochnala..az se epiliram weche ot 4 godini...i da si priznaq mi dostawq neweroqten kef :-$ :oops: amm mislq che nai dobre shte e da si kupish epilatora koito e s ohlajdashta glawa...az syshto sym mn nawita da si go kupq :mrgreen:
Iskam da popitam B@lbuk-dali epilatora pomaga[smrazqwa]bolkata otdolu...prosto mi e interesno da razbera :-k

fuck_you_baby
07-19-2006, 20:49
Az syshto se epiliram...i da ti kaja mislq che bolkata koqto poluchawash e ot towa che moje bi ot skoro si pochnala..az se epiliram weche ot 4 godini...i da si priznaq mi dostawq neweroqten kef :-$ :oops: amm mislq che nai dobre shte e da si kupish epilatora koito e s ohlajdashta glawa...az syshto sym mn nawita da si go kupq :mrgreen:
Iskam da popitam B@lbuk-dali epilatora pomaga[smrazqwa]bolkata otdolu...prosto mi e interesno da razbera :-k
da i az iskam da razbera za tozi epilator i sa6to da popitam za cenata :roll: kolko struva?

TSecret
07-19-2006, 21:14
az sa6to go imam,namqlava bolkata no pak q ima!estestveno oba4e 4e e po dobre s pristavkata!

fuck_you_baby
07-19-2006, 21:45
az sa6to go imam,namqlava bolkata no pak q ima!estestveno oba4e 4e e po dobre s pristavkata!
6te mi kaje6 li kolko struva??????????????

hollaback_girl
07-19-2006, 22:30
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09019826

eto vi info za obsajdaniq epilator ;)

Mystery
07-19-2006, 22:33
И аз го имам. Точно този, който го рекламират сега. Ползвам го само за краката, защото на другите места умирам от борка. Аз го купих за 170 лева. За другите по-нежни части на тялото ти препоръчвам дамска самобръсначка Philips Moi. Страшно удобна е. Тя струва 100 лева. Можеш да видиш за какво ти говоря тук: http://www.best.bg/stock.asp?cat_id=833&id=2025
А епилатора е този: http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=75&products_id=7448

fuck_you_baby
07-19-2006, 22:50
blagodarq vi za informaciqta :wink:

™bLaCk`RoSe™
07-21-2006, 10:45
Моят има обезболяваща глава и издържам на болката,дори и на деликатни места не ме боли.Въпроса е просто да свикнеш :smt016